Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. július 30., kedd 21:33

nincs hát. de ezen a fórumon mindjárt letámadnak, ha a képességeit kérdőre vonja az ember. navas a jobb kapus. ennyi a történet.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. július 30., kedd 21:32

Csabi írta: az a baj, hogy zz egyetlen poszton keménykedik, az a kapus. ahol a jobb játékost ülteti padra. :lol:
Ma is csak Navason mult, hogy nem lett 5-0.
A belga a nyomaban nincs.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. július 30., kedd 21:30

Mire kezdodik a szezon, csucsforma lesz itt. Celta Vigo felkotheti a gatyat... :shifty: a szar eredmenyek ellenere optimista vagyok, bizom ZZ munkajaban, barmennyire is ketelkedik benne mindenki. Majd amikor megy a szeker (mert menni fog), kivancsi leszek itt egy ket emberre, mikepp fog nyilatkozni a csapatrol.
:goat:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. július 30., kedd 21:28

Realista24 írta: https://amp.marca.com/en/football/real- ... ssion=true

Na, mondtam. Nincs nagy baj.
Mondjuk az oreg Julen is folyamatosan ezt pofazta. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 30., kedd 21:25

https://amp.marca.com/en/football/real- ... ssion=true

Na, mondtam. Nincs nagy baj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. július 30., kedd 21:22

az a baj, hogy zz egyetlen poszton keménykedik, az a kapus. ahol a jobb játékost ülteti padra. :lol:

b3tman
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: b3tman » 2019. július 30., kedd 20:49

___Samy___ írta: Hatalmas csalódás nekem eddig a ZZ visszajovetele. Pont ezért tartottam a visszatérésétől, hogy nem fog tudni megújulni a csapattal. Ugyanazokat az arcokat játszatja, ugyanazokkal a feladatokkal. Ha nem mukodik tízszer, tizenegyedjere is megpróbálja ugyanazt.

Egész tavasszal, egész nyáron ez a kuszkodes megy, miért fordulna meg ez a tendencia augusztus végére? Egyszerűen semmi esélyt nem látok erre. Az elképzelést meg még úgy sem.

A kezdőbe csak Hazard jött, a pad meg hosszabb lett, ennyi történt nyáron. Pogbát ezek után kötelező elhozni, mindegy mennyibe kerül.
Egyetértek. Ami a leginkább zavar, hogy látni a meccsek közben Zidane arcán a tanácstalanságot. Várná ő nagyon Ronaldot , hogy kihúzza a szarból de ő már nincs. Nem beszélve arról , hogy azért nagy kedvenc ő mert a Zidane és a haverokat irányítja, és tudjuk , a haveroknak játszani kell.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. július 30., kedd 20:20

Hát ez kritikán aluli volt. Lassú, pontatlan és motiválatlan volt az egész csapat.

A védelem és a középpálya tagjai azt se tudták sokszor, hogy milyen rendezvényen vannak. Marcelo botrány volt, bár a második félidőre javult egy kicsit de ez kevés. Carvajal pályán se volt.

Nekem a fiatalok játéka összességében tetszett (Rodrygo, Kubo, Vini). Rodrygo vállalhatna többet, úgy éreztem inkább a biztosra akart menni és nem mert kockáztatni. A passzai jók voltak és külön tetszik, hogy bemegy a kapu elé (nekem ez Viniből hiányzik). Viniciuson látszott, hogy akart, megmerte csinálni az 1v1-eket és kérte is a labdákat. Kubonak az eddigiek alapján helye van bőven a keretben és ott is inkább közelebb a kezdőhöz mint a padhoz. Sokat kell még fejlődniük de jók lesznek szerintem.

Hazard csalódás egy kicsit eddig, az is igaz, hogy felé nagyobb az elvárás, de ez kevés tőle. Vázquezt meg engedje már el Zidane... rossz nézni ahogy már ellenfél se kell, hogy elhagyja a labdát mert kicselezi saját magát.

A végén pedig szeretném megköszönni Navasnak, hogy nem lett ez is 5:0.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 30., kedd 20:15

kierkegaard írta: Nagy kaksi az egész. Én nem várok többet annál mint amennyit kaptunk zidanetól tavaly. A szokásos ötlettelen, ívelgetős fost.
Sajnos pont azt kapom amit vártam tőle.

Vinicius szerintem hatalmas nagy kuka lesz. A kezdeti lelkesedés után, levéve a szemellenzőt kaptunk egy tök random feka srácot a szélre. Semmiben se kiemelkedő. A cselei olyanok mint Vazqueznek. Nem látok sok különbséget a játékukban.
Rodrygo eléggé eltűnt a meccsen, viszont én azért benne látok fantáziát. A belőtt labdája majdnem pontos volt, gyorsan játszik és valamennyire technikás..kérdés az, hogy tud e hasznára válni a csapatnak jelen állás szerint? Szerintem még egyáltalán nem való a kezdőbe.

Számomra Benzema volt a pozitív csalódás. Megint tette, vette..sok helyen feltűnt, irányította a játékosokat az üres helyekre. Béna a kapu előtt? Igazából már leszarom. Szépen játszik, nekem már ez is elég az utóbbi évek realjából kiindulva.

Az idei átigazolási szezont szerintem nagyon csúnyán elszabták. A kpt szinte teljesen fel kellene számolni. Modric hiába bánik jól a labdával ha amúgy nincs semmi utóhatása. Sokkal direktebb játékos kellene nála. Kroost is elfelejteném már egy ideje. Casemiro helyett szerintem Valverde nyugodtan játszhatna.

Ha már James itt maradt én nagyon örülnék ha játszana, valamiért benne látom azt, hogy minimális szint tudna hozni a lassusága ellenére ebbe a posványos játékba. Persze ehhez edző is kellene de hát az nincs. Pochettino és Klopp féle edző kellene ide.
Ennyi. Ha 3 Benzemám lenne, akkor mind 3-at játszatnám, rém csalódás volt Hazard és Rodrygo is. Sőt... Modric, Kroos... Karim meg próbált ésszel és lelkesen focizni, vállalkozott, sajnos a helyzetébe beleértek. De a többiek??? Mi a szar volt ez? Mintha kit érdekel, mindjárt vége a szezonnak.

ZZ meg... LV... 80. percig nem cserél... ébredj mester, ébredj.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. július 30., kedd 20:09

Nagy kaksi az egész. Én nem várok többet annál mint amennyit kaptunk zidanetól tavaly. A szokásos ötlettelen, ívelgetős fost.
Sajnos pont azt kapom amit vártam tőle.

Vinicius szerintem hatalmas nagy kuka lesz. A kezdeti lelkesedés után, levéve a szemellenzőt kaptunk egy tök random feka srácot a szélre. Semmiben se kiemelkedő. A cselei olyanok mint Vazqueznek. Nem látok sok különbséget a játékukban.
Rodrygo eléggé eltűnt a meccsen, viszont én azért benne látok fantáziát. A belőtt labdája majdnem pontos volt, gyorsan játszik és valamennyire technikás..kérdés az, hogy tud e hasznára válni a csapatnak jelen állás szerint? Szerintem még egyáltalán nem való a kezdőbe.

Számomra Benzema volt a pozitív csalódás. Megint tette, vette..sok helyen feltűnt, irányította a játékosokat az üres helyekre. Béna a kapu előtt? Igazából már leszarom. Szépen játszik, nekem már ez is elég az utóbbi évek realjából kiindulva.

Az idei átigazolási szezont szerintem nagyon csúnyán elszabták. A kpt szinte teljesen fel kellene számolni. Modric hiába bánik jól a labdával ha amúgy nincs semmi utóhatása. Sokkal direktebb játékos kellene nála. Kroost is elfelejteném már egy ideje. Casemiro helyett szerintem Valverde nyugodtan játszhatna.

Ha már James itt maradt én nagyon örülnék ha játszana, valamiért benne látom azt, hogy minimális szint tudna hozni a lassusága ellenére ebbe a posványos játékba. Persze ehhez edző is kellene de hát az nincs. Pochettino és Klopp féle edző kellene ide.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. július 30., kedd 20:06

Fogalmam nincs, de az biztos, hogy ez nem az.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2019. július 30., kedd 20:05

Egész tavasszal, egész nyáron ez a kuszkodes megy, miért fordulna meg ez a tendencia augusztus végére? Egyszerűen semmi esélyt nem látok erre. Az elképzelést meg még úgy sem.
De akkor mire gondolt ő a változások alatt? Mert megígérte, kimondta a sajtótájékoztatón. Egy ember sem távozott az alapcsapatából, a taktika meg egyenesen nulla. Rövidebbek lettünk egy Pintusszal, és bentebb egy Hazardal.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. július 30., kedd 20:00

Hatalmas csalódás nekem eddig a ZZ visszajovetele. Pont ezért tartottam a visszatérésétől, hogy nem fog tudni megújulni a csapattal. Ugyanazokat az arcokat játszatja, ugyanazokkal a feladatokkal. Ha nem mukodik tízszer, tizenegyedjere is megpróbálja ugyanazt.

Egész tavasszal, egész nyáron ez a kuszkodes megy, miért fordulna meg ez a tendencia augusztus végére? Egyszerűen semmi esélyt nem látok erre. Az elképzelést meg még úgy sem.

A kezdőbe csak Hazard jött, a pad meg hosszabb lett, ennyi történt nyáron. Pogbát ezek után kötelező elhozni, mindegy mennyibe kerül.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2019. július 30., kedd 20:00

Eddig góljaink:

Rodrygo - a Castillába lesz nevezve
Bale - Kiutálni sem lehet a csapatból
Asensio - 7 hónap off
Nacho - védő
Benzema - büntető
Javi Hernandez - Castilla pad


De legalább kaptunk 13 gólt. :mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. július 30., kedd 19:58

Remelem csak altatunk. :)

Brahim Jovic Mendy es Courtois visszaterese szeptemberre varhato?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. július 30., kedd 19:58

Kubot nyomatnám, amennyit csak lehet. Hazard is jól mozgott, onnan majd jön az extra. De ez a középpálya, ez a védelem... és hátul nem a tudással van baj. Beleszarnak, nagyképűek, dekoncentráltak vagy mittudomén... de ennyi egyéni hiba egyszerűen nem lehet. Kis túlzással egy meccsen egy egész hónapnyi hibát összehoznak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 30., kedd 19:54

Mintha nem is akarnánk már futballozni. Ötlettelen tötymörgés az egész. Amíg ez van gólok sem lesznek, hiába a helyzetek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. július 30., kedd 19:52

flori írta: Azért az idei bl döntős ellen ez nem rossz eredmény. :mrgreen:
Csak nem akartunk megint a Bayern ellen játszani, amúgy simán vertük volna őket. :mrgreen:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2019. július 30., kedd 19:51

Azért az idei bl döntős ellen ez nem rossz eredmény. :mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. július 28., vasárnap 10:23

Steve,
Azért abba is gondolj bele, h 1 nyár alatt nem lehet kicserélni az egész kpt meg a teljes vagy fél támadósort.
Az igazán bivaly kerethez még 2 klasszis kps meg 1 világklasszis támadó kellene. Ez jelenlegi árak szerint kb 400 miska. Ez 2-3 OKOS nyár minimum.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég