Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. július 31., szerda 8:07

BBeno írta:

 November 6th - Ferguson took over Man United on Novermber 6th 1986

Take over the team 2nd bottom in the Premiership - United were 2nd bottom when Fergie took over...


zz nek meg eselytelen hogy 3-4 évet kihúzzon siker nelkul. foleg hogy semmi valtozas sem tortent "taktikaban" es elkepzelesben. vagy varjunk meg 4 evet amig az osszes haver visszavonul es uj arcokkal probalja meg ujra.
Ja hogy novemberben éppen sokadik helyen volt? :lol:
Az a keret egy évvel korábban 4. volt, ne adjuk már elő, hogy egy másodligás alsóházi csapatot vett át, mert éppen nem úgy szerepelt ahogy kellett volna.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 31., szerda 8:02

BBeno írta:
Süti írta:

86-ban átvette, első sikere 90, egy FA kupa. A pali 13 év alatt nyert BL-t. Ja, a MU amit átvett meg 4. volt.
 November 6th - Ferguson took over Man United on Novermber 6th 1986

Take over the team 2nd bottom in the Premiership - United were 2nd bottom when Fergie took over...


zz nek meg eselytelen hogy 3-4 évet kihúzzon siker nelkul. foleg hogy semmi valtozas sem tortent "taktikaban" es elkepzelesben. vagy varjunk meg 4 evet amig az osszes haver visszavonul es uj arcokkal probalja meg ujra.
Vannak a haver meg a hater.

És már mocskosul unom a lenezo, te mindent jobban tudsz stílusod. Menj nsora ezzel, itt meg vagy valtoztatsz, vagy lapát.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 31., szerda 7:47

Süti írta:
BBeno írta:

ez komoly? fergusont felhozni aki kb 35 eve atvett egy 17. helyezett mu-t? hat hogy lehet osszehasonlitani a ket esetet?
86-ban átvette, első sikere 90, egy FA kupa. A pali 13 év alatt nyert BL-t. Ja, a MU amit átvett meg 4. volt.
 November 6th - Ferguson took over Man United on Novermber 6th 1986

Take over the team 2nd bottom in the Premiership - United were 2nd bottom when Fergie took over...


zz nek meg eselytelen hogy 3-4 évet kihúzzon siker nelkul. foleg hogy semmi valtozas sem tortent "taktikaban" es elkepzelesben. vagy varjunk meg 4 evet amig az osszes haver visszavonul es uj arcokkal probalja meg ujra.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. július 31., szerda 7:29

BBeno írta:
. Tolni kell tovább, anno Ferguson is kutyaul kezdte az MU-nal.
ez komoly? fergusont felhozni aki kb 35 eve atvett egy 17. helyezett mu-t? hat hogy lehet osszehasonlitani a ket esetet?
Úgy, hogy őt is ki lehetett volna rakni anno, mert évekig nem jöttek az eredmények, aztán az idő mégis bebizonyította, hogy nem véletlenül volt a padon annyi évig.

Jelenleg szar a helyzet, ez tény. De ZZ-t nem állítanám fel, hacsak nem ő szeretne. Valakinek most már meg kell kapnia a hosszabb távú bizalmat.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. július 31., szerda 7:23

BBeno írta:

ez komoly? fergusont felhozni aki kb 35 eve atvett egy 17. helyezett mu-t? hat hogy lehet osszehasonlitani a ket esetet?
86-ban átvette, első sikere 90, egy FA kupa. A pali 13 év alatt nyert BL-t. Ja, a MU amit átvett meg 4. volt.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 31., szerda 6:37

bayern 6-ot gurított a fenernek, remélem nekünk összejön ma legalább 2.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. július 30., kedd 23:42

Meglátjuk.

A kpn vszeg nincs még meg az a merítés amit ZZ akar, elől meg próbálgatja h kit hol merre, hogyan. Hazard sem a baloson ment ma.
Nem véletlenek ezek.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. július 30., kedd 23:33

Hát én nem tudom,de nekem ez nem volt vállalhatatlan szar.Ami tisztán látszik,hogy a játékosok fizikálisan teljesen le vannak terhelve.
Emiatt van a lassúság szerintem.
Én úgy gondolom hogy kb. most fognak majd kifelé jönni ebből a fizikai terhelésből.
Ez a Zidane szarozás meg nagyon az alja.

Még elsem kezdődött a szezon.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. július 30., kedd 23:01

kierkegaard írta:
dzsi91 írta: És nyert egy harmadik bl-t.
Ez így van. Viszont milyen áron? Elég gyorsan kiszállt a csapat mindenhonnan majd csak a blre koncentrált.

Persze én azt is megértem, hogy egyeseknek ez így rendben van de én nem a blért és pár jó meccsért kezdtem el szurkolni nagy csapatoknak, hanem a szép játékért.
Nekem mint szurkoló többet ér egy mou-s 2010-11es nem nyerünk blt, cserébe gyönyörű játék mint egy zidane féle szarunk mindenre de a blt húzzuk be a nyuggerekkel.
Mármint a Zidane féle idén szarunk bele mindenbe kivéve a bl-re mert tavalymindent megnyertünk szépjátékkal.

Én mondjuk pont azért a pár jó meccsért szerettem bele a Realba amit mindig a legnagyobbak ellen hoztak akkor azon a meccsen amikor kellett, nem azért mert balettozunk a zaragoza ellen.

De mind1 is Zidane kimaxolt egy generációt,félre állt majd ahelyetf,hogy végignézze ahogy a királysága porig ég nélküle visszajött a szezon közepén úgy,hogy már semmit nem nyerhet és vállalt egy újabb regnálást amivel csak veszíthet ahelyett,hogy elment volna haknizni torinoba vagy bárhova. Lábat kéne csókoljunk neki akkor is ha megbukik,hogy egyáltalán megpróbálta mégegyszer.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. július 30., kedd 22:32

dzsi91 írta: És nyert egy harmadik bl-t.
Ez így van. Viszont milyen áron? Elég gyorsan kiszállt a csapat mindenhonnan majd csak a blre koncentrált.

Persze én azt is megértem, hogy egyeseknek ez így rendben van de én nem a blért és pár jó meccsért kezdtem el szurkolni nagy csapatoknak, hanem a szép játékért.
Nekem mint szurkoló többet ér egy mou-s 2010-11es nem nyerünk blt, cserébe gyönyörű játék mint egy zidane féle szarunk mindenre de a blt húzzuk be a nyuggerekkel.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. július 30., kedd 21:59

Csabi írta: az a baj, hogy zz egyetlen poszton keménykedik, az a kapus. ahol a jobb játékost ülteti padra. :lol:
Azert lucast is probalja beeroltetni,akarhogy is faj a szurkoloknak,forgatja bennunk a kest :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. július 30., kedd 21:59

kierkegaard írta: Volt egy éve aminek a lezárásával elkezdhette volna a nagytakarítást vagy a nyugdíjba bocsájtásokat. Nem tette,
És nyert egy harmadik bl-t.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 30., kedd 21:59

kierkegaard írta: Volt egy éve aminek a lezárásával elkezdhette volna a nagytakarítást vagy a nyugdíjba bocsájtásokat. Nem tette, bár még egy mezei fórum felhasználói is tisztában voltak azzal, hogy nem jó ötlet. Zidane még is erőltette ezt a következő évben is. Majd visszajött, február óta láthatta, hogy bizony most már elkezdhetné a nagytakarítást vagy a nyugdíjba bocsájtásokat. Hiszen még egy mezei fórum felhasználói is tisztában voltak azzal, hogy már többet ártanak mint használnak azok akik már szénné nyerték magukat.

A helyzet változatlan.
Tehát mezei fórumozó > Zidane.
I see.
Megvan Perez email címe, megadjam?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. július 30., kedd 21:56

Volt egy éve aminek a lezárásával elkezdhette volna a nagytakarítást vagy a nyugdíjba bocsájtásokat. Nem tette, bár még egy mezei fórum felhasználói is tisztában voltak azzal, hogy nem jó ötlet. Zidane még is erőltette ezt a következő évben is. Majd visszajött, február óta láthatta, hogy bizony most már elkezdhetné a nagytakarítást vagy a nyugdíjba bocsájtásokat. Hiszen még egy mezei fórum felhasználói is tisztában voltak azzal, hogy már többet ártanak mint használnak azok akik már szénné nyerték magukat.

A helyzet változatlan.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. július 30., kedd 21:49

kierkegaard írta: hány éve is volt ezt a nagy szart átalakítani? 3?
Nemtom az elsőnél kb 2 hét kellett neki.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. július 30., kedd 21:47

hány éve is volt ezt a nagy szart átalakítani? 3?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. július 30., kedd 21:44

BBeno írta:
. Tolni kell tovább, anno Ferguson is kutyaul kezdte az MU-nal.
ez komoly? fergusont felhozni aki kb 35 eve atvett egy 17. helyezett mu-t? hat hogy lehet osszehasonlitani a ket esetet?
Zidane mindkétszer egy nagy zsák szart vett át.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. július 30., kedd 21:43

RealAsensio írta: Mire kezdodik a szezon, csucsforma lesz itt. Celta Vigo felkotheti a gatyat... :shifty: a szar eredmenyek ellenere optimista vagyok, bizom ZZ munkajaban, barmennyire is ketelkedik benne mindenki. Majd amikor megy a szeker (mert menni fog), kivancsi leszek itt egy ket emberre, mikepp fog nyilatkozni a csapatrol.
Pluszegy. Túlvan itt gondolva minden. A klasszikus kecsapos köcsög betegségben szenvedünk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 30., kedd 21:41

. Tolni kell tovább, anno Ferguson is kutyaul kezdte az MU-nal.
ez komoly? fergusont felhozni aki kb 35 eve atvett egy 17. helyezett mu-t? hat hogy lehet osszehasonlitani a ket esetet?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. július 30., kedd 21:36

Két dolog. Az egyik, hogy szeretem azt, hogy ZZ minden helyzetben pozitív és higgadt tud maradni. A másik meg hiába a gyötrelem, muszáj kitartani meg muszáj folytatni, mert egyszerűen a folyamatos edzokeringokkel sem jutunk előrébb hosszú távon. Tolni kell tovább, anno Ferguson is kutyaul kezdte az MU-nal.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég