Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. augusztus 7., szerda 11:28

El is felejthetjük a normális meccset, akiben van egy kis váratlan az nyilván kimaradt a keretből. :ike:
LV remélem kezdő lesz! :salute:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. augusztus 7., szerda 11:26

Pad'em írta:
reeed_ati írta: Kár, hogy sem Kubo, sem Rodrygo nincs a keretben, van viszont Vazquez..
Én már szoktatom magam a gondolathoz, hogy idén is sokat fogjuk látni. Pláne ha Vinicius nem lesz meggyőző jobbon, egyedül még Brahimban bízhatunk, hogy robbant. LV meg megbízhatóan hozza a laposan belövöm lesz ami lesz játékát, ami valamilyen oknál fogva tetszik Zidane-nak, saját nevelés kvótát is növeli, így eladva nem lesz. Asensio offos, Rodrygo és Kubo valószínű Castillában lesznek, úgyhogy nyomatva lesz rendesen.
Brahimban én is reménykedek, elég biztató volt az előző szezon végén, sajnos ez a sérülés nagyon nem segít most.
Mikorra térhet vissza vajon? :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 7., szerda 11:26

Pad'em írta: Mai keretből kimaradt Bale, James meg Mariano. Mendy még sérült, Jovic és Militao keretben, Modric viszont nincs a listán, vele nem tudom mi van. Rodrygo és Kubo nem utazik, ők a Castillában debütálnak ma
Izomfáradtság. Modric.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7226
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 7., szerda 11:20

reeed_ati írta: Kár, hogy sem Kubo, sem Rodrygo nincs a keretben, van viszont Vazquez..
Én már szoktatom magam a gondolathoz, hogy idén is sokat fogjuk látni. Pláne ha Vinicius nem lesz meggyőző jobbon, egyedül még Brahimban bízhatunk, hogy robbant. LV meg megbízhatóan hozza a laposan belövöm lesz ami lesz játékát, ami valamilyen oknál fogva tetszik Zidane-nak, saját nevelés kvótát is növeli, így eladva nem lesz. Asensio offos, Rodrygo és Kubo valószínű Castillában lesznek, úgyhogy nyomatva lesz rendesen.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. augusztus 7., szerda 11:12

Mára kipróbálnám ezt:

---------------Navas
Carvajal-Militao-Ramos-Marcelo
---------Casemiro--Kroos
Isco-------------------------Hazard
--------Jovic------Benzema

Kár, hogy sem Kubo, sem Rodrygo nincs a keretben, van viszont Vazquez.. :angry:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 7., szerda 11:05

Courtois egy jó vétel volt ez nem kérdés szerintem.

Navasnak vannak hiányosságai, viszont az sem kérdés, hogy jobb kapus mint a belga.

Ha az ember szabad szemmel nem is látja,érdemes megnézni a kapott gólok számát és szerintem a hogyan kapott gólokét is.

Courtois a jövő lehet, így jó, hogy itt van.De jelenleg Navas bőven jobb. Még ha Navas nem is szép fiú és nem az az alsógatya, wc-papír reklámarc típus. :coffee:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7226
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 7., szerda 9:38

Mai keretből kimaradt Bale, James meg Mariano. Mendy még sérült, Jovic és Militao keretben, Modric viszont nincs a listán, vele nem tudom mi van. Rodrygo és Kubo nem utazik, ők a Castillában debütálnak ma
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. augusztus 1., csütörtök 13:57

Mindkét szélső védő középen, leghatul. Parádé. Túl sok a szabadsága a két szélső hatvednek.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3835
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. augusztus 1., csütörtök 13:55

flori írta: https://pbs.twimg.com/media/EA0bZhVXkAI ... name=large


A Fener második góljánál. Hogy lehet ez?
szídjuk Carvajalt, de Odri is vakon van. óriási probléma lesz a védekezés, amit ZZ-nek kell orvosolni.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 31., szerda 19:50

flori írta: https://pbs.twimg.com/media/EA0bZhVXkAI ... name=large


A Fener második góljánál. Hogy lehet ez?
szokasos szervezetlenseg hatul ahogy mindig.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: flori » 2019. július 31., szerda 19:09

https://pbs.twimg.com/media/EA0bZhVXkAI ... name=large


A Fener második góljánál. Hogy lehet ez?
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. július 31., szerda 12:41

Alapvetően úgy gondolom, hogy mind a kettő top kapus, és megvannak az előnyeik és hátrányaik egymáshoz képest, hogy ki miben jobba másiknál (beívelések, reflex, magasság, 1v1 stb.), viszont a belgával valami mentálisan nincs rendben, ezért jelenleg Navast mondanám, aki magabiztosnak tűnik.
Főleg nem tetszett Courtois múltkori nyilatkozata, amikor kijelentette saját magáról, hogy mostmár mindenkinek világos kell legyen, hogy ő az elsőszámú kapus, meg tolta azt a testzsírszázalékos bullshitet...

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. július 31., szerda 12:30

Sosem volt kérdés, hogy Navas jobb kapus.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2019. július 31., szerda 12:22

Hosszú összefoglalókkal kínoztam magam eddig ami az előszezont illeti, de mindenképp Navast érzem biztosabb pontnak jelenleg. Bizonyítani lesz ideje most, hogy itt ez a sérülés, ha már maradt, éljen vele, és ha valakinél, nála vagyok a legbiztosabb, hogy 150%-ban fogja nyomni a melót, bár így is szerintem erőn felül nyomja edzésen és meccseken is. :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. július 31., szerda 12:00

Mendy jobb mint Regu.
Odegaardot meg egyértelmű, hogy úgy akarják vissszahozni, hogy kezdő szint és nem próbálkozni vele egy egész szezonig, míg Modric kopik kifele.
Felix túl nagy lutri lett volna.

Ndombelet még egyszerűen elbasztuk. :D

Ami engem kezd aggasztani még, az a jobbhátvéd poszt.
Dani már lassan 2 éve nem hoz magas szintet és Odri meg messze van egy kezdő szinttől. Lehet reménykedni, hogy Carvajal összekapja magát, de ha nem akkor jövőre lehet nem lenne hülyeség, hogy Hakimi arra az oldalra jönne vissza, míg Regu Marcelo helyére. (Feltételezve, hogy szintet lép Hakimi és Reguilon is)
Varane tegnap az elsőben életveszély volt, de a második félidőre jól felszívta magát. Nem hiszem, hogy lesz gond a Varane-Ramos párossal.
A középpálya viszont így nagyon kevés. Modric tavaly nagyot sóhajtott az aranylasztitól és már csak mozzanatai vannak. Kroos próbál sepregetni, de amig nincs mellette aki elvégzi a védekező feladatokat, addig nem igazán tud top szinten maradni. Igy érkezünk el Casemirohoz, aki helyére tökéletes lett volna Ndombele, aki tegnap is szétrobolta a pályát..
Elől mindenképp elkell felejteni meghúzomjobbraésbeadom LV-t, akivel már lassan a fszom is kivan, annyira egysíkú és Bélával együtt feltenni az első gépre. A három kölyökből valamelyik megoldja a posztot.
Hazard és Karimmal pedig ugyan csak nem lesz gond.
Egy kis motiváció és tempó kellene, de szerintem meglesz az lassan, pláne ha berobban az utolsó napokban Pogboom. :D

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. július 31., szerda 11:46

Megmondom őszintén, vegyesek az érzéseim, az hogy nem jönnek az eredmények, az teljesen hidegen hagy, kezdésre kapják össze magukat a srácok, addigra legyenek élesek, majd a tétmeccsek után értékelnék..

A vegyes érzéseim inkább az átigazolási politikánk miatt vannak (nem jó, de nem is kritikus :mrgreen: ), azt gondolom, ha picit okosabban verjük el a 300-350 milliót, akkor brutál mód megerősödhettünk volna(a kezdőnkre gondolok).
A Jovic-Mendy párosra nem költöttem volna, Reguli bizonyított tavaly annyit, hogy lehet rá számítani, de ha ne adj isten nagyon vakon lenne Marci és Reguli is, akkor a jolly joker Militao is tudja azt a posztot.
Jovic meg remélem rám cáfol, de a kezdőbe kevésnek érzem, padra meg baromi drága..
A kettejük árából jött volna nálam egy Felix.

A középpályára visszahívtam volna Ödegaardot, tanuljon csak Modrictól és idővel szépen átvehette volna majd a helyét, lehetett volna beépíteni fokozatosan arra a posztra.
Casemiro mellé igazoltam volna egy Ndombelét, ezzel a kellő izom is meglett volna a középpálya közepére. :)
Előre még egy Hazard és nálam egyelőre ennyi az idei nyár, mindent nem lehet egy átigazolási szezon alatt rendezni.., de azért mégis 3/4 helyen frissült volna a kezdőnk, a mostani 1-el szemben :| .

Ha én vagyok Zizu, nálam egy ilyen kezdő lenne a celta ellen:

-----------------------Navas
Carvajal-----Varane-------Ramos-----Regulion
----------------------Ndombele
----- --Modric/Ödegaard-------Kroos
-----Felix----------Benzema---------Hazard

Pad: Isco,Casemiro,Marcelo,Militao,Vini,Mariano..

Avatar
Kera
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kera » 2019. július 30., kedd 22:31

Nagyon csalódott vagyok az eddig látottak alapján, de a remény hal megy utoljára, hogy tétmeccseken már lesz foca is. Emlékeimben úgy élt, hogy Zidane-al valahogy nem jöttek a látványos előszezonok, ezért utánna is néztem a dolgoknak, hogy bennetek is tartsam egy kicsit a reményt.

2017/2018-as szezonra ráfordulva:

RM. - ManU: Unalmas nyögvenyelős 1-1 D, majd tizenegyesekkel 2-1 (gól: Kázmér (tizi))
Man City - RM: Fejfogós 4-1 V (gól: Oscar utolsó perc)(és Brahim, csak rossz mezben)
RM - FCB: Pár bíztató elem és vereség 2-3 V (gólok: Kova, Ase)
MLS - RM: 11-esekkel megvertünk egy megye 2-es csapatot 1-1 D (gól: Mayoral)

Konklúzió: Hasonlóan kiábrándító előszezon, majd pár nap után 2! kupa a zsebben, úgy hogy oda-vissza úgy szájbakaratéztuk katalánékat, hogy piké sírva nyilatkozott, hogy ilyen rosszul még nem érezte magát. Aztán a végére berántottuk a Bl-t. Egy különbség ami aggaszt, hogy akkor volt egy felajzott portugál kecskénk. Szóval szurkoljunk, hogy most lesz egy belga (ha nem is kecskénk) gidánk vagy akár egy francia-guineai jokerünk.
Kívánom, hogy legyen hasonlóan sikeres évünk és bízzunk a legjobbakban! :mrgreen:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. július 30., kedd 21:40

Szerintem hosszú távon számolhatunk amivel ma kezdett zizu annyi H hazard helyen modric rodri helyen hazard, modric helyen case

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 30., kedd 21:38

Csabi írta: navas, odriozola, militao, ramos, mendy, casemiro, kroos, pogba, hazard, brahim, benzema.

lets rocknroll
Brahim helyett Kubo, nálam. Plusz Marci.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. július 30., kedd 21:35

navas, odriozola, militao, ramos, mendy, casemiro, kroos, pogba, hazard, brahim, benzema.

lets rocknroll


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 108 regisztrált és 0 vendég