Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. augusztus 16., péntek 11:09

Kicsit vágtam volna innen-onnan én is, de a zenék, a hangulat, az alakítások ott is átvittek.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 16., péntek 11:08

Rengeteg benne az unalmas rész, de a poénosak azok nagy ütnek. Brad Pittnek nagyon jól állt a szerep, Di Caprio meg hozta a szokásos, bár tőle alap szerepét kb.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tényleg a Bruce Lee jelenet volt kemény, meg amikor a végén megkérdezik, hogy mindenki jól van? hát a hippik annyira nem :lol: :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. augusztus 16., péntek 10:55

Viszont azt tarantino nagyon benézte.
Az első 20percben majdnem bealudtam és kiakartam menni annyira jó volt. Aztán végül egész korrekt film lett. A vége pedig tipikus Tarantino.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. augusztus 16., péntek 10:34

Egyik top volt az a jelenet vele, szakadtam. :lol:
Nem illik.

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Petr » 2019. augusztus 15., csütörtök 9:57

ziro4vr írta: Volt egyszer egy Hollywood

Ez baszós volt, rég láttam ilyen jó filmet.

De, de... Bruce Lee nem is hasonlit onmagara! :mrgreen:

Vasarnap megnezem en is, mar varom.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. augusztus 15., csütörtök 9:38

Volt egyszer egy Hollywood

Ez baszós volt, rég láttam ilyen jó filmet.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. augusztus 11., vasárnap 10:59

PIKACHU, A DETEKTÍV: Aki ismer az tudja, hogy bírom az efféle ökörségeket, az előzetesek után vártam is a filmet, DE. Nagyon középszer, rossz történettel, kevés pokémonnal. Egy dráma volt ez, nem pedig egy kaland.

21 GRAMM: Pennék jók, a sztori szintén jó, bár hosszabb a kelleténél. Viszont, ha már Iñárritu, akkor Korcs szerelmek.

TERMINÁL: Fú, hát ez gyönyörű volt! Hanks parádé, Spielberg zseni.

FEKETE VIDÉK: John Singleton egy elég komoly drámát rakott le az asztalra. Egyszerre szívbemarkoló, szomorú és kegyetlen, de mégis könnyen emészthető.

EMLÉKEZZ A TITÁNOKRA: Óriási szíve van, talán hatásvadász is, de kifejezetten jó szórakozás. Sport terén is nagyon jó, illetve a fekete-fehér ellentétet is jól meséli el.

DRAFT DAY: Többet vártam a filmtől. Nem érződött a súlya a történéseknek, a szerelmi szál pedig totál érdektelen volt. De amúgy egyszer nézhető.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 8., csütörtök 20:14

Berti írta: Mióta bejött ez a fanservice kifejezés, a csapból is ez folyik..
Minden idők egyik legjobb filmje? Nem
Minden idők egyik legjobban felépített filme és emiatt a legnagyobb bevételű? Igen

Nem értem miért kell emiatt fennakadni. Én is premieren néztem meg és élveztem a filmet. Sok helyen erőltetett volt és kiszámítható, de attól még a többi fos film mellett, ami manapság kijön, egy jó film volt számomra.

Apropo, mikor én voltam, a fél moziterem bőgött azon a bizonyos jeleneten. :mrgreen: :lol:
:lol: atyaég, már emlékszem, Csabi volt az! :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Victor » 2019. augusztus 8., csütörtök 16:25

Leszedhető a polcról az "Antoine Griezmann: Egy legenda születése" c. kötelező darab, 720p HD-ban! :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 8., csütörtök 14:18

Berti írta:
Kerlon írta:

Ez nem igaz. A Marvel univzerzum volt jól felépítve, a fim felépítése, története és a körítés továbbra is gyenge.
Tudod, hogy erre értettem én is..
Ok, bocs. Annyit azért javítok, hogy a körítés az látványos volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. augusztus 8., csütörtök 14:07

Kerlon írta:
Berti írta: Mióta bejött ez a fanservice kifejezés, a csapból is ez folyik..
Minden idők egyik legjobb filmje? Nem
Minden idők egyik legjobban felépített filme és emiatt a legnagyobb bevételű? Igen

Nem értem miért kell emiatt fennakadni. Én is premieren néztem meg és élveztem a filmet. Sok helyen erőltetett volt és kiszámítható, de attól még a többi fos film mellett, ami manapság kijön, egy jó film volt számomra.

Apropo, mikor én voltam, a fél moziterem bőgött azon a bizonyos jeleneten. :mrgreen: :lol:
Ez nem igaz. A Marvel univzerzum volt jól felépítve, a fim felépítése, története és a körítés továbbra is gyenge.
Tudod, hogy erre értettem én is..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 8., csütörtök 13:58

Berti írta: Mióta bejött ez a fanservice kifejezés, a csapból is ez folyik..
Minden idők egyik legjobb filmje? Nem
Minden idők egyik legjobban felépített filme és emiatt a legnagyobb bevételű? Igen

Nem értem miért kell emiatt fennakadni. Én is premieren néztem meg és élveztem a filmet. Sok helyen erőltetett volt és kiszámítható, de attól még a többi fos film mellett, ami manapság kijön, egy jó film volt számomra.

Apropo, mikor én voltam, a fél moziterem bőgött azon a bizonyos jeleneten. :mrgreen: :lol:
Ez nem igaz. A Marvel univzerzum volt jól felépítve, a fim felépítése, története és a körítés továbbra is gyenge.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: füst » 2019. augusztus 8., csütörtök 13:38

Nyaralás után megnézem én is.
Bár én úgy olvastam elég sok kritikus támadta a filmet, miszerint rasszista, egyéként is túl sokat niggerezik, és szexista is.
Szóval jó lesz, alig várom. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. augusztus 8., csütörtök 13:32

Jó beszéljünk fontosabb dolgokról, ma volt a Hollywood sajtója. Imádták a filmet. :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. augusztus 8., csütörtök 13:23

Szerintem a sok fos film ami kijön kategóriában élen jár a tucat copypaste szuperhírófilm, a sok reboottal meg látványközpontú akciófilmmel kézenfogva.
Tartalmas filmek meg lassan forgatásig nem jutnak, nemhogy moziig.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. augusztus 8., csütörtök 12:54

Mióta bejött ez a fanservice kifejezés, a csapból is ez folyik..
Minden idők egyik legjobb filmje? Nem
Minden idők egyik legjobban felépített filme és emiatt a legnagyobb bevételű? Igen

Nem értem miért kell emiatt fennakadni. Én is premieren néztem meg és élveztem a filmet. Sok helyen erőltetett volt és kiszámítható, de attól még a többi fos film mellett, ami manapság kijön, egy jó film volt számomra.

Apropo, mikor én voltam, a fél moziterem bőgött azon a bizonyos jeleneten. :mrgreen: :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 8., csütörtök 11:57

Caraway írta:
Kerlon írta: Szerintem is rém gyenge a film, kb egy fanservise, gagyi galaxys örzői színvonallal. A végtelen háború köröket ver rá. Aztán persze a sok gyenge képességűnek ez elég lett és minden idők legnagyobb bevételét produkálta.
+11111111

Ugyanezt érzem, rohadt gyenge volt, anno full csalodottan jottem ki a mozibol, vegtelen haboru messze a legjobb marvel film. Azok a gyerekes poenok meg.. teljes komolysagat vesztette az egesz film.
Ez a film arra lett volna jó, ha a kész történet utána kiadják egy fanservice változatként, amire lehet recskázni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1663
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Caraway » 2019. augusztus 8., csütörtök 11:21

Kerlon írta: Szerintem is rém gyenge a film, kb egy fanservise, gagyi galaxys örzői színvonallal. A végtelen háború köröket ver rá. Aztán persze a sok gyenge képességűnek ez elég lett és minden idők legnagyobb bevételét produkálta.
+11111111

Ugyanezt érzem, rohadt gyenge volt, anno full csalodottan jottem ki a mozibol, vegtelen haboru messze a legjobb marvel film. Azok a gyerekes poenok meg.. teljes komolysagat vesztette az egesz film.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 8., csütörtök 11:13

Azt jól olvastam, hogy volt itt olyan, aki még meg is könnyezte Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Starkot? :mrgreen:
Ugye csak viccelt
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 8., csütörtök 11:01

Remy írta:
Kerlon írta: Aztán persze a sok gyenge képességűnek ez elég lett és minden idők legnagyobb bevételét produkálta.
Az megvan, hogy nem amiatt lett minden idők legsikeresebb filmje (pénzben), mert Endgame, meg mert a film annyira kiemelkedő? Az elmúlt 10 év miatt lett minden idők legsikerebb filmje. Ha az Infinity War az úgymond lezáró rész, akkor most az lenne a legsikeresebb.
Menjél már Remy. :lol: Igen, ez pont azért nem egy szar film, mert az előtte lévők jók. Önmagában meg gyenge.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég