Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2019. augusztus 12., hétfő 11:32

A Marca szerint Lunin órákon belül a Valladolid játékosa lehet. Természetesen csak kölcsönben.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. augusztus 12., hétfő 11:25

Barcelona lesz ebbol.
Es az az erzesem, hogy beáll megint Messi mögé es csinalnak 1 2 jo szezont.

Barcanal egyebkent most van kapásból 2, neymarral egyutt mar 3 olyan jatekos, aki 30 golokat hoz fixen az elmult evekben plusz egy Messi.

Mi meg.... na m1.
Nem kedvelem neymart es minden mas helyzetbe nem hoztam volna, de a jelenlegi szituba kellett volna mint egy falat kenyer.
Ahogy Pogba is...


Eriksen vdb pakkban bizok meg, de elobbirol mostansag semmi hir.
ZIDANE

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 12., hétfő 11:18

Neymar kapcsán is jönnek össze-vissza a hírek.

Tegnap már fél lábbal Barcelonában volt, a PSG belemenne, hogy Coutinhot is belevonják az üzletbe.
Mai hírek szerint Bartomeu nem megy külön Párizsba, hanem a közelgő ECA meetingen tárgyalna Leonardoval, de csak akkor érkezhet, ha sikerül játékosokat bevonni, vagy a kölcsön-kötelező vételi opcióval. Utóbbit elvileg a Barcának ugye nem ajánlaná fel a PSG korábbi hírek szerint a két klub nem túl jó kapcsolata miatt.

Közben a fél katalán keret körbeudvarolta már Neymart, akit a párizsi közönség kicsit k*rvaanyázott.

Szép kis szappanopera, de végül gyanítom valahogy visszakerül Barcelonába. Még lábjegyzetben megemlíti az AS, hogy a spanyol adóhatóság tárt karokkal várja 35M hátralék miatt, így a Juve is képbe kerülhet (ahol ugye az adózási feltételek is sokkal kedvezőbbek).

Csütörtökön minden érintett klub képviselője Liverpoolban lesz a fenti találkozón. :shifty:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. augusztus 12., hétfő 9:15

Legalább lesz majd kinek ha úgy van. En nem lennek meglepve ha pályára se lépne. Bomlasztja a csapat egységet, mar eleve kérdéseket vet fel hogy ha ennyire telibeszarja akkor minek van a keretben. És akkor a többiekben felmerül a kérdés hogy ha nem csinál semmit és keretbe kerül, akkor minek erolkodjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 12., hétfő 9:09

rashidm írta:
Torquemada írta: Én vagyok az utolsó, aki Bélát marasztalná. Ha viszont nem jön valami csoda, akkor itt marad, ameddig akar. Neki, meg a szarházi ügynökének is így is nagyon jó. Csak abban lehet bízni, hogy a történtek, a klub és az edző egyértelmű üzenete és majd a fixen várható kifütyölés hatására valami dac vagy öntudat vagy akármi felébred benne, és legalább vagy 5-10 meccs erejéig odateszi magát, ha lehetőséget kap, és idegből bebasz valamit. Mint pl. az ATMA ellen, ahol a nagy beintése szerintem nem csak a colchoneroknak szólt, hanem picit nekünk is. Tudom, hogy ez csak remény, de nekünk vele kapcsolatban ennyi maradt. Sajnos a keret tagja és az is fog maradni, ameddig akar, de legalább is, ha jól tudom 2022ig.
En jövőre tuti felbontanam a szerződését. Úgyse akarja megvenni senki, a fizetését így is fizetni kene, legalább nem zavarna több vizet.
Ugy sincs kinek adni a fizeteset, ha eltesz 10 golt mar jo

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. augusztus 12., hétfő 9:06

Torquemada írta: Én vagyok az utolsó, aki Bélát marasztalná. Ha viszont nem jön valami csoda, akkor itt marad, ameddig akar. Neki, meg a szarházi ügynökének is így is nagyon jó. Csak abban lehet bízni, hogy a történtek, a klub és az edző egyértelmű üzenete és majd a fixen várható kifütyölés hatására valami dac vagy öntudat vagy akármi felébred benne, és legalább vagy 5-10 meccs erejéig odateszi magát, ha lehetőséget kap, és idegből bebasz valamit. Mint pl. az ATMA ellen, ahol a nagy beintése szerintem nem csak a colchoneroknak szólt, hanem picit nekünk is. Tudom, hogy ez csak remény, de nekünk vele kapcsolatban ennyi maradt. Sajnos a keret tagja és az is fog maradni, ameddig akar, de legalább is, ha jól tudom 2022ig.
En jövőre tuti felbontanam a szerződését. Úgyse akarja megvenni senki, a fizetését így is fizetni kene, legalább nem zavarna több vizet.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. augusztus 12., hétfő 8:42

Én vagyok az utolsó, aki Bélát marasztalná. Ha viszont nem jön valami csoda, akkor itt marad, ameddig akar. Neki, meg a szarházi ügynökének is így is nagyon jó. Csak abban lehet bízni, hogy a történtek, a klub és az edző egyértelmű üzenete és majd a fixen várható kifütyölés hatására valami dac vagy öntudat vagy akármi felébred benne, és legalább vagy 5-10 meccs erejéig odateszi magát, ha lehetőséget kap, és idegből bebasz valamit. Mint pl. az ATMA ellen, ahol a nagy beintése szerintem nem csak a colchoneroknak szólt, hanem picit nekünk is. Tudom, hogy ez csak remény, de nekünk vele kapcsolatban ennyi maradt. Sajnos a keret tagja és az is fog maradni, ameddig akar, de legalább is, ha jól tudom 2022ig.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 12., hétfő 8:07

Bale és James helyzete: “A keret tagjai mindketten, és számítunk rájuk. Bármi megtörténhet, de ennek a csapatnak a színeiben játszanak, és a rendelkezésemre állnak. James nem volt bevonva a játékba az elmúlt pár meccsen, de ez változhat. Bármi megtörténhet, akármelyik csapatnál, mielőtt véget ér az átigazolási időszak”.

Ebből kifolyólag tényleg jól kikúrt Zidane-nal az élet. Foglalkozhat Jamessal és Bale-lel... Mondjuk előbbi legalább majd kaparni fog és tenni a csapatért, ha Zidane is úgy áll hozzá. Utóbbitól fingom sincs mit lehetne várni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. augusztus 11., vasárnap 21:11

Ja, valóságban meg a Sevilla & Valencia duó is picsázni fog minket idegenbe. :lol: :lol:


Én se várok sokat a következő évtől.
Pláne ha a maradék bő 20 napba nem zuhan be több igazolás is.
ZIDANE

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. augusztus 11., vasárnap 21:06

ateeemadrid írta:
dannen írta: kozben meg neymar a barcae lesz, coutinho az uzlet reszekent. csodas zsezon ele nezunk.
Nem szeretném, hogy idejöjjön, de az nagy gáz lesz, ha visszatér Barcáékhoz. A Messi Griezman Neymar nagyon magasan európa legjobb támadósora lesz, nekünk meg spanyolban is csak a 3. a keretünk minősége.
Papíron lehet, hogy 3.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. augusztus 11., vasárnap 21:05

dannen írta: kozben meg neymar a barcae lesz, coutinho az uzlet reszekent. csodas zsezon ele nezunk.
Nem szeretném, hogy idejöjjön, de az nagy gáz lesz, ha visszatér Barcáékhoz. A Messi Griezman Neymar nagyon magasan európa legjobb támadósora lesz, nekünk meg spanyolban is csak a 3. a keretünk minősége.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. augusztus 11., vasárnap 16:40

Ha mar letettuk a voksunkat Courtois mellett, akkor Navast el kell boltolni.
Jo lenne persze ket ilyen képességű kapus a padra, de a jelen helyzet csak feszültséget szül.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. augusztus 11., vasárnap 16:25

Gascoigne írta:
Csabi írta:
na ez már jobban hangzik. béla, keylor, meg isco/james mehetne is.

:salute: :salute: :salute:

Sokkal, de sokkal jobban hangzik. Kapunk egy problémás világklasszist két-három kiégett, motiválatlan és számunkra szinte hasznavehetetlen játékosért cserébe. Keylor persze kilóg ebből a sorból, ő megérdemelné, hogy tőlünk vonuljon vissza, de azt majd meglátjuk.

Ezt így simán aláírnám.
Annyira azert nem log ki o sem. Korabban voltak fontos meccsei, viszont pontosan tudja, hogy az edzo mar nem szamit ra es ennek ellenere nem akar tavozni, inkabb padozik es felveszi a jo magas fizetest. Meg csak azt se akarja, hogy valami minimalis penzt kapjunk erte, inkabb kitolti a szerzodeset es jovo nyaron ingyen tavozik. Persze nem hibaztatom, lehet a helyeben en is ezt csinalnam, viszont ezek utan mar nem tudom ugy kedvelni, mint korabban.

szerk.: Az kulon tema, hogy Courtois beilleszkedesenek mennyire tesz jot, hogy Navas a fel kerettel milyen nagy haver, vagy hogy a kapitannyal nyaral.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. augusztus 11., vasárnap 15:03

Steve írta: Szóljatok amúgy ha lesz valami Madridom találkozó és Kerlon, Tottinho, Sonic és Remy ott ülnek a babakék Neymar mezükben az aktuális frissen nyírt nejmi hajviselettel.. :lol: :D

Azonnal veszem a repjegyet és jövök én is. Muszáj egy szelfit csinálnunk akkor majd. :lol:
Kopasz Neymar. :mrgreen: :D

Van De Beek lgyen már hivatalos, a többi nem érdekel. 2 gól 2 gp eddig 2 meccs alapján a bajnokságban. :shifty:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. augusztus 11., vasárnap 14:57

Steve írta: Szóljatok amúgy ha lesz valami Madridom találkozó és Kerlon, Tottinho, Sonic és Remy ott ülnek a babakék Neymar mezükben az aktuális frissen nyírt nejmi hajviselettel.. :lol: :D

Azonnal veszem a repjegyet és jövök én is. Muszáj egy szelfit csinálnunk akkor majd. :lol:
Szigoruan a copacabanan, huvos koktelt szurcsolve kerekseggu monokinis lanyok tarsasagaban.

Remelem van de beek erkezik, nagyon kellene meg 1 kp. Letszugseg. Erdekes hogy nyar elejen full telitett volt az a poszt, erre Zidane egyszerre elengedi Llorrentet Ceballost es Kovacicot barmifele potlas nelkul. Most meg izgulhatunk hogy legyunk darabra.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. augusztus 11., vasárnap 14:48

Szerintem a mi pakkunkkal jarnanak a legjobban.
Hogy mi hogy jarnank Neymarral azt csak az ido fogja megmondani adott esetben.
Ha a fent emlitett negyesbol kettot be tudunk boltolni mar jo( persze csak ha az egyik fixen Bale). :kalapos:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 11., vasárnap 14:44

Adja csak a Barca meg ami kell nekik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 11., vasárnap 14:40

Csabi írta:
L'Équipe: We've confirmed the reports that were circulating in Spain. Real Madrid have taken the lead for Neymar. An exchange deal consisting of Bale, James, Isco or Keylor is very possible. Real Madrid will be able to offer his PSG salary too.
na ez már jobban hangzik. béla, keylor, meg isco/james mehetne is.
Ezt se felejtsd:
L'Equipe: Real Madrid could offer Bale, Isco, James & Navas & PSG could accept a Coutinho + Semedo + cash from Barca but Leonardo will go for Donnarumma, Donny van de Beek & Dybala if PSG get their €200m demand for Neymar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2019. augusztus 11., vasárnap 14:38

Csabi írta:
L'Équipe: We've confirmed the reports that were circulating in Spain. Real Madrid have taken the lead for Neymar. An exchange deal consisting of Bale, James, Isco or Keylor is very possible. Real Madrid will be able to offer his PSG salary too.
na ez már jobban hangzik. béla, keylor, meg isco/james mehetne is.

:salute: :salute: :salute:

Sokkal, de sokkal jobban hangzik. Kapunk egy problémás világklasszist két-három kiégett, motiválatlan és számunkra szinte hasznavehetetlen játékosért cserébe. Keylor persze kilóg ebből a sorból, ő megérdemelné, hogy tőlünk vonuljon vissza, de azt majd meglátjuk.

Ezt így simán aláírnám.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. augusztus 11., vasárnap 14:27

marianonak egyébként megint valami sérülésfélesége van. többeközött ezért nem lett nevezve.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég