Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 17., szombat 19:02

Azert a celta otthonaban nyerni, harmat rugni nem rossz.
Eljottem furedre, beultem kajalni, szomszed asztalnal kopasz uriembet real madrid mezben nezte a meccset, Kroos goljanal akkorat kialltott, h azta a kurva, szegeny nem gyozott bocsanatot kerni :lol:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 17., szombat 18:58

bale 2.ra elfaradt, modric ezt nem fogja bírni, nagyon adná ott vanbeek szerintem, cumi lesz ha tenyleg nem jön senki kp. case nagyon jól helyezkedett, de még mindig egy gyors, játszós csapat ellen nem jön ki a tudása. azert jó volt elsőnek grat

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 12., hétfő 14:09

KAG írta: En amugy nem ertem, hogy James miert van ilyen szinten mellőzve.

Bale es az ugynoke rendre beszólogatott ZZ-nak, Jamestol nem emlekszem hasonlóra sem.
Ennek ellenere, Jamessel van a faszmeregetes jatsva
Jamesnek kb. az első dolga volt a Bayernbe igazolása után kicsit visszaköpködni, ha jól emlékszem. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 12., hétfő 12:56

KAG írta: En amugy nem ertem, hogy James miert van ilyen szinten mellőzve.

Bale es az ugynoke rendre beszólogatott ZZ-nak, Jamestol nem emlekszem hasonlóra sem.
Ennek ellenere, Jamessel van a faszmeregetes jatsva
Mert gondolom még mindig az van, ami korábban. James fixen távozik, mert ketten is ajánlatban vannak érte. Bale meg még a Puskásnak sem kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. augusztus 12., hétfő 12:33

En amugy nem ertem, hogy James miert van ilyen szinten mellőzve.

Bale es az ugynoke rendre beszólogatott ZZ-nak, Jamestol nem emlekszem hasonlóra sem.
Ennek ellenere, Jamessel van a faszmeregetes jatsva
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 12., hétfő 12:04

Szerintem Isco tegnap sem szállt be rosszul, Balet is remekül ugratta ki, aki végül az oldal hálóba rúgta a labdát. Nekem ami az egész játékunkból hiányzik az a dinamika. Szinte alig közlekedünk sprintben és keveset mozgunk üres területbe. Mindenki várja elől a labdát és középre mozog. Amint kilép pl. Benzema és meghúz pár gyors felpassz-visszapassz játékot megpörgeti ezzel a sebességünket rendre veszélyeztetünk. Ugyan így nincsenek ütem váltásaink és szerintem ez mind a rossz erőnléti felkészítés sara lehet. Illetve a taktikai dolgok is kevesek lehetne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. augusztus 12., hétfő 10:17

realistahuni írta:
pheco írta: A heten be lehet jelenteni szepen Eriksent es Beeket is.
Felesleges mindkettő. Jövőre jön vissza Odegaard is és akkor lenne egy Kroos-Modric -Isco-Valverde-Eriksen-VdB sor, azaz 6 játékos 2 helyre.

Isconál továbbra is tartom, hogy cserének bőven jó, ZZ majd helyrerázza.

Ja és James is szintén itt van még. Sokkal fontosabb lenne Casemiro helyére valaki, tegnap is botrányos volt, rengeteg labdát elad, nem ér vissza stb.
Siman johetne mindketto. Isconak mar iden mennie kene. Modric jovore mar tenyleg nem lenne kezdo. Valverde meg boven csere szint es az is marad szerintem. James meg menni fog, mert ZZ latvanyosan nem szamit ra.
De en is elfogadnek valakit Case helyere, aki kezdo szint.

Beek-Modric-Kroos-Eriksen-Hazard-Benzema kezdovel is elorebb lennenk, mint amit eddig lattunk a csapattol. Csak a sebesseg hianyzik innen is.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. augusztus 12., hétfő 10:01

R. Carlos írta: Mondjuk amikor ilyen gyenge a középpályánk én vmég azért képes vagyok visszasírni Kovacicot és Ceballost. Reméljük jön vdB...

Én nem. Jelenleg velük is csak többen lennénk. Ceballos remélem szintet tud lépni az Arsenalban és jövőre jöhet vissza, ha nem akkor maradhat is.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. augusztus 12., hétfő 9:36

Mondjuk amikor ilyen gyenge a középpályánk én vmég azért képes vagyok visszasírni Kovacicot és Ceballost. Reméljük jön vdB...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. augusztus 12., hétfő 9:20

Nincs semmi érdemi hír a dán-holland kettősről???

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 12., hétfő 9:01

Nem tudom most megint mi ez a Vini ellenesség (de tudom: divat :D ), de tegnap egy csöppet sem lógott ki negatívan a csapatból, sőt... tegnap sem a 19 éves, mozgáskoordinációs problémákkal küzdő ""csövesbánat"" miatt nem nyertük meg a meccset. Lendületet hoz ebbe a lassúcska csapatba. Egész nyugodtan meg lehet nézni a vs videókat (tudom, hogy nem ad teljes képet egy egész meccsről, de valamit csak), hogy nem marad el a többi támadótól, a sztárigazolás Hazardtól, a mindent IS belövő Jovictól vagy a tegnap bűnszar Karimtól, aki akkor is jó, ha nem. Nem Vini a legélesebb kés a fiókban, de ebben a kopottas, rozsdától koszos fiókban egy nagyon jó kis késecske, akit okosan használva gyönyörűen ki lehet fényesíteni és meg lehet élezni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 12., hétfő 8:47

Nem az teljesült, hogy megtettek mindent érte, hanem, hogy nem tudtak igazolni senkit a helyére.

De tartom, jönni fog :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 12., hétfő 8:34

A taktika, rendszer hiánya persze egyértelműen látszik. De ha visszakönyörgök egy edzőt, azt ajánlva neki, hogy megkap mindent, amit kér, és azt nem teljesítem, akkor az felvet kérdéseket...
Ezzel egyetértek, de itt Pogba marad ki egyelőre. Őt meg ha beígérték, az jó nagy faszság volt, de én az elejétől kezdve azt olvastam, hogy arra kapott ígéretet, hogy mindent megtesznek érte. Ez valószínűleg teljesült is. Az, hogy a MU nem akarta elengedni érthető, és nem is tűnik úgy, hogy Pogba most majd lázadozna, vagy nem akarna teljesíteni. Az más kérdés, hogy szerintem botrány gyenge lesz ez a MU, a keret is nulla és szerintem Solksjaer is meg fog égni, ezek után jövő nyáron nincs az az Isten, hogy ne harcolja ki az eladását a francia, de majd meglátjuk.

A távozóknál szintén meg van kötve a vezetőség keze is. Senki nem akar elmenni, bármennyire is megvannak a jelek, hogy kívül tágasabb. Az sem megoldás, hogy ingyen elszórunk használható játékosokat, még akkor sem, ha nálunk valószínűleg sok hasznot nem hajtanak. Az viszont valószínű, hogy ettől függetlenül senki nem kötelezi ZZ-t, hogy játszassa Jamest, Balet vagy Marianot. Persze ettől még nem ideális a helyzet, mert akik most verik a tamtamot, hogy márpedig Ők maradnak és harcolnak a helyért, majd amikor ráébrednek, hogy nincs miért harcolni, nehogy jöjjön az elégedetlenség...

Jön egy B megoldás a középpályára, reméljük tud élni az eséllyel. Szerintem jobb játékos sokkal van de Beek, mint az itteni megítélése, de hiába jön, ha továbbra is be lesz betonozva Modric, Kroos és Casemiro is.

Iscohoz és LV-hez meg könnyen lehet, hogy a mester ragaszkodik, pedig elég világos, hogy Ők rendszertől függetlenül csúnyán leverik a lécet.


Pálcát nem török ZZ feje felett, mert semmi nincs még veszve, de itt nem csak a vezetőség a hibás. A piac már olyan amilyen, nem az a helyzet, hogy a Real ha hív valakit, akkor félig megvan az üzlet. Az viszont az Ő hibája, hogy a visszatérése óta nem látni a csapattól olyan együtt mozgásokat, amiket ennyi idő alatt vidáman be lehetett volna gyakorolni és a játék képe nem festene ilyen kilátástalanul.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. augusztus 12., hétfő 8:22

pheco írta: A heten be lehet jelenteni szepen Eriksent es Beeket is.
Felesleges mindkettő. Jövőre jön vissza Odegaard is és akkor lenne egy Kroos-Modric -Isco-Valverde-Eriksen-VdB sor, azaz 6 játékos 2 helyre.

Isconál továbbra is tartom, hogy cserének bőven jó, ZZ majd helyrerázza.

Ja és James is szintén itt van még. Sokkal fontosabb lenne Casemiro helyére valaki, tegnap is botrányos volt, rengeteg labdát elad, nem ér vissza stb.
Love football, hate antifa.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. augusztus 12., hétfő 8:11

Nyár elején volt olyan hír is (Marca vagy AS), hogy Zidane kölcsönadná Viníciust és Brahimot tartaná meg. Nyilván azért, mert egyrészt jelenleg Brahim magasabb szintet képvisel, másrészt, ő tud játszani a jobb szélen.

De marketing szempontok miatt a vezetőség arra kérte a franciát, hogy ez fordítva történjék, tehát Vini maradjon és Brahim menjen.

Ezt nem nevezném edzői teljhatalomnak.

Most ebből a szempontból az lényegtelen, hogy Brahim megsérült. Akkor ezt nem tudhatta előre senki.

Vinícius meg ugye azóta bizonyította, hogy a jobboson még annyit sem ér, mint a baloson. Pedig ott sem sokat...

A taktika, rendszer hiánya persze egyértelműen látszik. De ha visszakönyörgök egy edzőt, azt ajánlva neki, hogy megkap mindent, amit kér, és azt nem teljesítem, akkor az felvet kérdéseket...

Ebből főzni, ami van, nem túl egyszerű. Főleg, hogy van pár pampogó koloncom is.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. augusztus 12., hétfő 8:09

Én nem írtam, hogy visszasírom. Viszont Perez kedvence és ő lesz szerintem a legesélyesebb, hogy leüljön a padra szezon közben.
Azt nem lehet elvitatni viszont tőle, hogy rendet tett annak idején, és nála lehetett látni rgy rendszert. Volt koncepció. Valószínű kellett hozzá egy erős bizalom is, amit az utóbbi pár évben teljesen lerombolt.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 12., hétfő 7:58

Dupla D írta: Az ugyan nem Zidane hibája, hogy hiányzik két ember a középpályáról, viszont az igen, hogy nem látni semmi koncepciót, rendszert, felfogást. Nem az utolsó két felkészüsi meccsen kellett volna egy teljesen idegen felállást próbálgatni, aminek a rendszere ugyancsak nem látszik, az viszont igen, hogy nem fog működni, mert a széleken és középen is sebezhetőek vagyunk benne.

Annyit vártam volna mostanra, hogy lehessen látni, hogy mi a koncepciónk, és hogy rendszerben gondolkodunk. Ez egyáltalán nincs meg. Leginkább ennek tudom be, hogy szinte minden játékosunk maga alatt teljesít. Szerintem ők se látják mit akarunk játszani.

Jelzem, Mourinhonak nincs edzői munkája. Ha nem jött volna Zidane, akkor valószínűleg ő ült volna le a padra Solari után. Így ha Zidane szezon közben távozik, szerintem 80%, hogy ő fog jönni, ami a régieknek (Ramos, Marcelo) nem fog ízleni, de azt se tartom elképzelhetetlennek, hogy le tudná rakni egy rendszer alapját.
Jövőre Pochettinot viszont meg lehetne oldani, ha addig sem javul a helyzet. Ha nem jön össze Zidane-nak ez az év, ő lenne a tökéletes a pálya mellé.

De bízom benne, hogy a középpálya megerősítésével sikerül Zidane-nak jó útra terelni a csapatot, mert ha megy a szekér, akkor ő a megfelelő edző a padra.
"Mourinho" mióta távozott nincs rendszere. Mourinho rendszerével igazából soha nem jött a várva siker sem, max a kontráit, mint elemet mentette meg Ancelotti. Nem is tudom, hogy lehet visszasírni Josét.

A többivel egyetértek, Zidane nem túl karakterisztikus taktikájának most isszuk a levét, hogy kevésbé tudunk az egyénekre támaszkodni. Tegnap is az látszódott, hogy a csapat egyik fele letámadna, a másik 25 méterre tőle és ketté szakadtunk. Abszolút nem mozog együtt a csapat.

Hozzáteszem tegnap simán nyerhettünk volna, ha Jovic beveri a 2 ziccerét, vagy ha Vinicius tudna lőni. Neki is volt egy szöglet utáni kvázi tiszta helyzete, de rossz nézni már azt is, hogy lövésre készülődik, tologatja...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. augusztus 12., hétfő 7:46

Az ugyan nem Zidane hibája, hogy hiányzik két ember a középpályáról, viszont az igen, hogy nem látni semmi koncepciót, rendszert, felfogást. Nem az utolsó két felkészüsi meccsen kellett volna egy teljesen idegen felállást próbálgatni, aminek a rendszere ugyancsak nem látszik, az viszont igen, hogy nem fog működni, mert a széleken és középen is sebezhetőek vagyunk benne.

Annyit vártam volna mostanra, hogy lehessen látni, hogy mi a koncepciónk, és hogy rendszerben gondolkodunk. Ez egyáltalán nincs meg. Leginkább ennek tudom be, hogy szinte minden játékosunk maga alatt teljesít. Szerintem ők se látják mit akarunk játszani.

Jelzem, Mourinhonak nincs edzői munkája. Ha nem jött volna Zidane, akkor valószínűleg ő ült volna le a padra Solari után. Így ha Zidane szezon közben távozik, szerintem 80%, hogy ő fog jönni, ami a régieknek (Ramos, Marcelo) nem fog ízleni, de azt se tartom elképzelhetetlennek, hogy le tudná rakni egy rendszer alapját.
Jövőre Pochettinot viszont meg lehetne oldani, ha addig sem javul a helyzet. Ha nem jön össze Zidane-nak ez az év, ő lenne a tökéletes a pálya mellé.

De bízom benne, hogy a középpálya megerősítésével sikerül Zidane-nak jó útra terelni a csapatot, mert ha megy a szekér, akkor ő a megfelelő edző a padra.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. augusztus 12., hétfő 5:06

Kiábrándító lett az eloszezon, nyomokban sem látunk biztató játékot vagy jó formát bárkitől is.
A keret továbbra is pocsék, sehol nem sikerült fejlődni, talán a védelemben lehet előrelépés a Militao, Mendy páros, de ugye őket is még alig láthattuk.

A középpálya teljesen szetesett és Zidane az érkezők hiányában láthatóan semmit nem is tudott kezdeni a helyzettel, fogalmunk sincs mit akarhat itt. Se védekezésben se támadásban.

Elől teljes tanácstalanság, Benzema kapott egy társat Hazard személyében, de az ők kettejük klasszisa édes kevés egy szezonon keresztül, főleg ismereve a góltermelő képességüket. Jovic jó lehet ha hátrébb kialakul valami és jönnek a helyzetek, de nincs játékmesterünk így az ő tétova ácsorgása elől elég hasztalan lehet így. Brutális módon zavaró mennyire nem veszi ki a részét a letámadásból vagy bármi ami mezőnymunkára hasonlít.
A fiatalok és peremebreke közül Rodrygo és Kubo biztató volt, mi sem természetesebb hogy ezek után őket nem látjuk már idén.... Vinicius 0, Lucas 0. Nagy baj lesz ha ők ülnek a padon, Iscoval kiegészülve... Felháborítóan kevés.

Zidane nem találta meg a csapatát, nem is nagyon találhatta az igazolások elmaradásával, de ez akkor is kevés lesz. Szétszakadtak a csapatrészek és ezt flegma kocogással súlyosbítjuk. Bizakodó szurkolói mivoltunk miatt lehetünk. Így tehát.... Hajrá.... Jó lesz. Ja.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 11., vasárnap 23:45

Én nem akarom szépíteni, ha ez oké nektek:

Szerintem ez nagyon gáz, ami a Real játékát és a csapat felépítését illeti.

Ráültünk évekig egy működő formációra. Annak a működő formációnak a 70%-a a maxon pörgő CR volt.

Ezek után Perezék nem hogy a problémákat nem orvosolták a probléma eszkalálódott. Erre pedig a gyógyszer egy egyedüli Hazard lenne..

Én nem akarok Neymarozni, vagy Pogbazni, de konkrétan ez a plusz minőség hiányzik. Sokan nem értenek egyet és én ezt elfogadom, de én tényleg ott tartok, hogy leszarom Pogba vagy Neymar stílusát, de legalább focizni tudjon.

Most nyáron ami történt eddig:

-a problémáktól nem szabadultunk meg lsd Bale, Isco és barátaik

- jött egy db Hazard, aki szuper jó, kell, den nyilván nem CR..mindenesetre pozitív és égetően szükséges az itt léte

-pár középszerű játékos el és jött pár középszerű egy rakat pénzért


Ha nem jön 1-2 ember még akkor kemény egy évünk lehet, ami a játékot illeti. Kétlem, hogy ZZ ezt kérte, amikor igent mondott az edzői posztra ismét. :hmmm: :coffee:

Szóval nyilván ZZ-t szidhatjuk, de kb uaz a keret mint tavaly. :|


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég