Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. augusztus 13., kedd 21:44

RealMadridFanatic írta: Egyebkent lehet ennek barmi realitasa? El nem tudom kepzelni, hogy elengednek.
Írtam korábban, hogy hátha szívnak a Chelsea meg a Wolves ellen. Erre lehet fordítva működik a dolog. Elverték őket, most azt hiszik minden rendben, ezért belefér egy Pogba mínusz.

De viccet félre téve. 4-2-3-1-ben játszanak, így talán Pogba nélkül is meg tudnák oldani. Legalábbis ha Solksjaer hű marad ahhoz amit mindig elég hangzatosan hallat, hogy márpedig neki csak olyan játékos kell, aki az Unitedben akar lenni (ez volt a magyarázat a nem igazolásra) akkor még talán van fény az alagút végén. Egyébként amit lenyomott Pogba a Chelsea ellen is... Én korábban abszolút nem bírtam, itt az eddigi egyetlen egy 2 hetes kitiltásom is miatta kaptam. :mrgreen: De amit lenyomott miután lelépett Mou, az a legmagasabb szint volt. Idén meg úgy látszik, hogy folytatja.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. augusztus 13., kedd 21:41

Kp szinten nem állnak jól ők sem. Szerintem nem fog jönni Pogba. :kivagyhe:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 13., kedd 21:36

Mert itt kizarolag magasroptu, eszervekkel es elemzessel alatamasztott eszmecsere folyik. :kalapos:

Egyebkent lehet ennek barmi realitasa? El nem tudom kepzelni, hogy elengednek.


Most olvasom, hogy a Telegraph szerint pedig pont nem engedik el semmikeppen.

Overmars pedig szinten ugy gondolja, hogy van de Beek marad.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealMadridFanatic 2019. augusztus 13., kedd 21:40-kor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 13., kedd 21:34

RealMadridFanatic írta:
Realista24 írta: Hogy jó hírt is hozzak.

Bearaztak elvileg Pogbat. 160 millió, a játékos távozni akar.
Vótmá.
Es meg ezt is eljynxeled. :mrgreen: Pedig csak egy gyenge angol pletyka.
Olyan hosszúakat írtok, hogy elmegy az eletkedvem nemhogy vissza is olvassak :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 13., kedd 21:33

Realista24 írta: Hogy jó hírt is hozzak.

Bearaztak elvileg Pogbat. 160 millió, a játékos távozni akar.
Vótmá.
Es meg ezt is eljinxeled. :mrgreen: Pedig csak egy gyenge angol pletyka.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 13., kedd 21:31

Hogy jó hírt is hozzak.

Bearaztak elvileg Pogbat. 160 millió, a játékos távozni akar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 13., kedd 21:29

sebydani írta: Veretlenül leszünk bajnokok, ne fossatok már ennyire :kalapos:
De most nem a női csapat a téma :kalapos: bár James oda talán erősítés lenne. :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. augusztus 13., kedd 21:23

Veretlenül leszünk bajnokok, ne fossatok már ennyire :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 13., kedd 21:21

Anthony írta:
Realista24 írta:Sané eladó volt? :ozil:
Szerintem most is az :mrgreen:

Minden rendben, csak nem fogunk nyerni semmit sem. Legalábbis én nem tartom valószínűnek.
Sztem sem vagyunk túl esélyesek semmire, de cél a triplázas. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. augusztus 13., kedd 21:07

Realista24 írta:Sané eladó volt? :ozil:
Szerintem most is az :mrgreen:

Minden rendben, csak nem fogunk nyerni semmit sem. Legalábbis én nem tartom valószínűnek.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 13., kedd 21:06

Anthony, persze, nem mondom, hogy nem voltak elhibazott dontesek. Akiket felsoroltal nem rossz spilerek es szinte egytol egyig horror aron valtottak klubot, vagy borzalmasan sokat kellene ertuk fizetni. Pl. anno Pogba Juve-MU hazassag, most Pepe, Mbappe 180 millio... Sanet irta R24 is.

Nalunk Kovacic Benitez kifejezett kerese volt, vele kapcsolatban a mai napig tartom, hogy tehetsegre beferne ide, fejben keves. Viszonylag jol szalltunk ki belole, nagy buko nem lett. Cevallos most bizonyithat, szerintem O mentalisan is eros, balszerencseje, hogy ZZvel osszerugta a port, de ha nem ugy alakul a szezon, lesz meg itt, nem megitelheto egyelore. Es a mai arakat nezve olcso volt.

Odegaard apro volt, a fizuja a korahoz kepest sok, de hosszabitottak vele, megszokja a spanyol bajnoksagot es kapunk egy fiatal, megis rutinos, kesz jatekost. Ot pont német menedzseltek rosszul es lehet komoly jatekos Madridban is.

A brazilokrol meg vegkepp nagyon korai barmit is mondani, de van igazsag Csabi irasaban, azt nem vitatom.

Azt viszont nem hiszem, hogy ezek az igazolasok gatoltak meg komolyabb igazolasokat.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 13., kedd 20:55

Anthony írta:
RealMadridFanatic írta: Osszessegeben sokkal behataroltabbak a lehetosegeink, mint korabban, alig van olyan kesz, erett jatekos, akit mozditani lehet, foleg 100 milla alatt.
Ne haragudj, de szerintem ez mese. Nyilván minden klubnak vannak mellényúlásai, de itt van egy csomó fiatal vétel Viniciuséktól kezdve Ceballoson és Kovacicen át egészen Odegaardig, akik valahogy csak nem férnek be a keretbe, de ha összeadjuk, hogy mennyit fizettünk értük, akkor kijön egy horribilis összeg.
Közben azért a Liverpoll csak vett egy VanDijket, és Aubameyangot is hoztam volna, vagy most Pepét, Ndombele, Pogbát is megvette a United, Mbappé is a piacon volt, Sané eladó volt a Citynél, szerintem Kanté is mozdítható lett volna az elmúlt két évben, ha nagyon akarjuk, és még lehetne sorolni.
Sané eladó volt? :ozil: 100 millióért sem nagyon adták.

Védő nem kellett, Pogbát próbáltuk kétszer is három év alatt (bocs, én hibám), Mbappét is, Ndombelét talán nem.

Mi valahogy nem tudjuk megtenni azt, amit a Barca, hogy évente két játékost vesznek 100 millió felett. Fogalmam sincs, hogy hogyan csinálják.

Nem vagyunk jó helyzetben, de akkora katasztrófa sincs, mint ahogy itt páran gondolják. Ha a kondi rendben lesz és megvan a játékunk, akkor a bajnokságot nem veszítjük már el decemberre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. augusztus 13., kedd 20:49

RealMadridFanatic írta: Osszessegeben sokkal behataroltabbak a lehetosegeink, mint korabban, alig van olyan kesz, erett jatekos, akit mozditani lehet, foleg 100 milla alatt.
Ne haragudj, de szerintem ez mese. Nyilván minden klubnak vannak mellényúlásai, de itt van egy csomó fiatal vétel Viniciuséktól kezdve Ceballoson és Kovacicen át egészen Odegaardig, akik valahogy csak nem férnek be a keretbe, de ha összeadjuk, hogy mennyit fizettünk értük, akkor kijön egy horribilis összeg.
Közben azért a Liverpoll csak vett egy VanDijket, és Aubameyangot is hoztam volna, vagy most Pepét, Ndombele, Pogbát is megvette a United, Mbappé is a piacon volt, Sané eladó volt a Citynél, szerintem Kanté is mozdítható lett volna az elmúlt két évben, ha nagyon akarjuk, és még lehetne sorolni.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. augusztus 13., kedd 20:43

___Samy___ írta: Azt hiszem így augusztus közepére már neki is leesett a tantusz, hogy amit eddig akart, az nem fog működni, csak az a baj, hogy az új szisztéma sem állja meg a helyét.

Nem tudom mi lesz idén, de nincsenek jó eloerzeteim.
És ilyenkor fáj még jobban, hogy középpályán létszámban sem vagyunk már meg. Ödegaardot elküldtük, Kovát eladtuk, Ceba kölcsön.

Isco meg még mindig itt. Érthetetlen.

Tök jó, hogy kölcsönbe küldjük a játékosaikat, hogy fejlődjenek, csak már az A csapat kárára tesszük, ami eléggé fura felfogás. Van egy bundesligában kiválóra vizsgázó Hakimint, és veszünk 100 misiért 2 hátvédet. :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Blanco26
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2019. június 14., péntek 13:03
Kedvenc játékosaid: Fernando Hierro

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Blanco26 » 2019. augusztus 13., kedd 20:41

Szerintem összességében nem volt gond a vételeinkkel. A próblémát inkább az elküldötteknél látom.

Jovic: Legégetőbb kérdés egyértelműen az volt, hogy egyszerűen nem volt csatárunk. (mert Benzema nem az) Oda kellett valaki. A kérdés az, hogy Jovic elég lesz-e. (meg persze, hogy Zidane ad neki lehetőséget vagy továbbra is Benzemát erőlteti, aki nem rossz játékos ha van mellette valaki, aki gólt tud lőni)

Mendy: Na ő volt teljesen felesleges.

Brazilok: ez kb szerencsejáték. Ha bejön nagyot nyerünk, ha nem akkor 90 m kuka.

Hazard: egyértelmű erősítés.

Militao: jó igazolás

Amit nem értek, hogy miért kellett elküldeni:
Regu-t aki bizonyított az előző idényben.
Ödegaard, Kubu páros akik lehozhatnák a nem létező jobb oldalunkat.
Ceballos-t aki az Isco, Asensio vonalnál fényévekkel hasznosabb játékos.
Llorente-t aki bár nem klasszis de legalább mélyítette a keretet.

Őket elküldték. Isco, Asensio, Mariano, Lucas meg maradt.......
"Egész Spanyolország fölött felhőtlen az ég"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. augusztus 13., kedd 20:17

rodrygót meg viniciuszt lehet, hogy nem vették volna meg 5-ért, de más se vette volna meg 50-ért. ez a kifejezés, hogy top csapatok figyelnek valakit nagyon tágan értelmezendő. ezek a csapatok több tucat játékost figyelnek egyszerre, és ez tényleg FIGYELÉS. nem alkudozás, meg licitálásás. az én álláspontomat támasztja alá az is, hogy nem nagyon lehet mondani olyan játékosokat, akik a brazil ligából 40-50-60 millióért váltanak klubot európába (kivéve neymar - de a bárcá szerint ő is 30 volt csak kb). nem véletlen. minden azt akarja, hogy itt valamelyik bajnokságban szerezzenek tapasztalatot. és ha jók, akkor MÉG MINDIG meg lehet őket venni 50-60 millióért. ez akkora ökörség volt, a két gyereket egyenesen hozni, hogy a fejemet fogom tőle.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. augusztus 13., kedd 20:00

Engem igazából nem az átigazolási politikánk zavart a leginkább, hanem az, hogy ZZ mi a bánatot csinált az elmúlt fél évben. Állítólag a lemondasa után is járt a meccsekre, akkor meg mégis mit nézett az elmúlt egy évben? Hiszen ugyanaz a fos van, mint eddig, és a kezdőbe nem érkezett Hazardon kívül senki.

Jó lehetne ez a keret igy is egy trofeara legalább, de attól félek, hogy ZZ-nek fogalma sincs mit kellene tennie. Azt hiszem így augusztus közepére már neki is leesett a tantusz, hogy amit eddig akart, az nem fog működni, csak az a baj, hogy az új szisztéma sem állja meg a helyét.

Nem tudom mi lesz idén, de nincsenek jó eloerzeteim.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 13., kedd 19:49

Egyetertek Csabival, de azert nem fekete vagy feher ez szerintem.

A Porto nyilvan tud kukazni olcson fiatalokat, erre epitenek, megvan a rendszeruk. Viszont Viniciust vagy Rodrygot nem kaptak volna meg 5 millioert, mert Europa top klubjai figyeltek oket. Ha nem mi hozzuk, hanem mas, akkor is ilyesmi aruk lett volna. Rizikosak ez teny, de a mai piacon ha csak az egyikuk lesz Real kezdo szint 2-3 even belul, akkor megerte a 100 milliot. Ez meg bennuk van, mert azert tehetsegesek. Ha nem, akkor rosszul jartunk, ez teny, viszont hiaba vannak rekord beveteleink ha kenytelenek vagyunk valtani az igazolasi politikat tekintve. Ez nekunk duplan szivas, nem is szeretem, nem is ertek egyet vele, mert Madrid abszolut nem idealis kozeg egy fiatal szamara a fejlodeshez. Tul nagy a nyomas, folyamatos az eredmenykenyszer es szinte mindig akkora a konkurencia, hogy eleg egy formaingadozas - ami ilyen korban boven benne van - es jon a pad, kolcson, Castilla. Onnan meg nehezebb visszakapaszkodni.

Hakimit ha jol tudom nem tudtuk volna visszahivni, fix 2 ev kolcsonben van Dortmunban. Ugy meg, hogy Requilonban nem bizott ZZ, kellett a verfrissites mindenkeppen, mert Marcelo tavalyi eve botrany volt. Szemelyes velemeny, hogy Mendy nem extra, a spanyolnal jobb, de annyival nem, hogy hoztam volna egybol. Kivartam volna amig lehet (es nincs mas komoly erdeklodo), hogy az egetobb csapatreszek meg legyenek erositve. Ez szinten rizikos, mert ha jon konkurencia, konnyen elszalhattak volna meg jobban az arak es lehet nem 50 millio, hanem 70. Raadasul eselyes, hogy O is ZZ kifejezett kerese volt.

Jovic is kellett (legalabbis egy csatar), mert Marianoban ugyanugy nem lat semmit Zidane, mint Requilonban. Ez az eloszezonban kristalytisztan latszott.

Osszessegeben azt erzem, hogy a vezetoseg Zidane kereseit kovette, azert meg senkit nem tudok igazan hibaztatni, hogy Pogbat nem sikerult hozni. A MUnak egyaltalam nem allt erdekeben eladni, annyit kerhettek, amennyit akartak. Ezzel a francianak is szamolnia kellett (volna) elozetesen.

Felix is elojott, hat sokkal nem jobb adni egy fel szezonos, portugal liga kiemelkedo csapataban bizonyito tiniert 120 millat, mint a brazilokert 50et. Megint csak sajat velemeny, annyira nem nagy eresztes, hogy megkockaztattam volna. Mbappet a Monacoban sokkal jobbnak ereztem.

Militao aki nekem kerdojel, de ha figyelembe veszem Vallejot, illetve azt, hogy mennyire nem lehetett ra szamitani a folyamatos serulesei miatt, plusz Ramos korat, akkor rendben van es nem felesleges.

Osszessegeben sokkal behataroltabbak a lehetosegeink, mint korabban, alig van olyan kesz, erett jatekos, akit mozditani lehet, foleg 100 milla alatt. A gyors igazolasok a nyar elejen is szerintem annak szoltak, hogy ne szaladjanak magasabbra az arak, mert minden kiszemeltunket figyelte mas is, ha igaz.

Ehhez jon, hogy nem gondoltak, hogy annak ellenere, hogy teljesen nyilvanvalova tettek par jatekosnak, hogy semmi keresnivalojuk nincs itt es nem fognak jatszani, kepesek maradni es "harcolni a helyert"...

Vegul szerintem meg James es Mariano lelep es jon van de Beek. Igy mindenhova erkezik frissites, olyan, amilyen, de azert nem kritikan aluli, a tobbi azon mulik, hogy ZZ mennyire ragaszkodik a kivenhedt, motivalatlan sztarjainkhoz.

Ui.: imadom Varanet, de nagyon kellett volna neki a kornyezetvaltozas es en is elgondolkodtam volna egy korrekt ajanlaton. Nagyom azt erzem rajta, hogy nem motivalt sajnos. Nem flegma, vagy nemtorodom, csak valahogy hianyzik a tuz.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2019. augusztus 13., kedd 19:36

az igazolási politikánk egy nagy lófasz volt a nyáron.
Én inkább úgy fogalmaznék, helyesbítenék, hogy látva a jelenlegi helyzetet ez már a 3. egymást követő és picit félresiklott átigazolási szezonunk... Idén egyébként szerintem teljesen jól indult a buli, de ezt a James, Bale, Isco, Lucas Vasquez sztorit, vagyis az eladásokat nagyon benézte a vezetés Zizouval egyetemben (és így valóban vannak igazolások, amik feleslegesnek tűnhetnek), mint ahogy véleményem szerint a Pogba kérdés is enyhén túl optimistára sikeredett a Bernabeu irodáin belül; persze utólag mindig okos az ember és teljes mértékben osztom azoknak a véleményét, akik szerint felesleges már most temetni a csapatot, mert potenciál még így is bőven van, maradt ebben a brigádban. Hogy őszinte legyek, az igazolásoknál engem picit jobban aggaszt a motiválatlanságunk, bizonytalanságunk, illetve tanácstalanságunk egy + fél év előny ellenére is. :kivagyhe:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. augusztus 13., kedd 19:32

Ha az elozo penzugyi evben igazoltunk, akkor miert ne lenne penzunk? Az ffp 3 eves ciklusokat nez, ott is leosztva a vetelarat a szerzodes idotartamaval.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég