Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. augusztus 14., szerda 10:24

pheco írta: Csak taktikus ZZ. Megvarja mig beleszaladunk egy pofonba szombaton, aztan Perez elhozza Pogbat :kalapos:
Örülnék ha nem lennénk már szept közepén lépéshátrányban.

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2019. augusztus 14., szerda 10:10

Szerintem nem lesz már több igazolás, Van de Beek valószínűleg az eladások fényében érkezhetett volna, de mivel nem tudtuk se Bale-t, se más ballasztot elsózni, így reménytelen.
A középpályán Zidane még mindig fixen számol a Kroos-Case-Modric hármassal (itt akármennyire is köhögünk ettől), Isco, Valverde, Lucas Vazquez csereként ott van fixen.
Igazából Isco helyett jöhetett volna VdB leginkább, míg Modric helyére Pogba, de ez a hajó elment. Még talán Mariano-t el tudjuk sózni valakire, és ennyi is.
Az, hogy Neymart elhozzuk a rossz vicc kategória, felőlem mehet Barcelona-ba, nálunk egy totál elkényelmesedett, kiöregedő alap keretbe nem egy balhés, emberileg trágya Neymar a megoldás, ezt mindannyian tudjuk.
Bátrabb építkezést vártam volna Zidane-tól, de az teljesen nyilvánvaló, hogy egy nyár alatt nem lehet 2,5-3 év munkáját behozni. Marcelo kapott egy Mendy-t, Benzema mögé jött egy Jovic, de a Modric-Casemiro-Lucas Vazquez-Isco-Bale sort kellene még kicserélni "csupán" és nem Valverdékkel. Ez bárkinek nehéz feladat lenne, főleg egy ilyen sikeres időszak után.
A legnagyobb gond, hogy jelenleg Zizou még csak keresi a megfelelő felállást, az látszik a felkészülési meccseken, hogy Hazard-ra fog épülni a játék, de a középpályánk félelmetesen lassúvá és statikussá vált az évek alatt (Case és Kroos igazából sose volt gyors, ahogy Isco se, Modric viszont rengeteget gyengült ilyen téren), míg a széleken (Carvajal/Odri, Marcelo) borzalmasan sérülékenyek vagyunk védekezésben. Kíváncsi leszek mit talál ki a francia, de hogy az elején sokat fogunk szenvedni abban biztos vok! Az első pár hónap szerintem evvel fog eltelni, hogy megtaláljuk a jelenlegi keretre szabott legideálisabb felállást és játékot.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. augusztus 14., szerda 10:01

Csak taktikus ZZ. Megvarja mig beleszaladunk egy pofonba szombaton, aztan Perez elhozza Pogbat :kalapos:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 14., szerda 8:45

Kerlon írta:
___Samy___ írta: Most már azért furdal a kíváncsiság, hogy mit kell tennie egy játékosnak ahhoz, hogy bizonyítani tudjon a franciának? Mindezt úgy, hogy meg is kapja az időt erre.

Beszarok amúgy, ha vdb-t sem hozzuk,vagy úgy senkit közepre.
Nekem úgy tűnik, hogy aki kicsit is nem tetszését fejezi ki, annak Zidanenál annyi.
Ami a tisztelet kivívásához király, csak a csapatérdek nem mindig ezt kívánja.

Ami inkább érthetetlen számomra, hogy LV, Isco és Asensio mégis mit tehet edzéseken, vagy bárhol, hogy még mindig kapják az esélyt? Vagy az, hogy spanyolok ennyit számít? Még utóbbi hagyján, idén még azt mondom itt lehetett tartani és várni a csodát, de előbbi kettő olyan szinten lóg ki innen, hogy borzalom.


Más, elvileg Mendes beígérte a MU-nak Bruno Fernandest télre, így megint előkerült Pogba neve, mint lehetséges távozó. Persze a fölötte lévő cikk taglalja, hogy 200M-ért sem engedik el most nyáron (AS).

Ja igen, van de Beek kötelező, ha nem jön más. Értem, hogy ZZ-nek a top kell, de ez most nem az a helyzet, hogy várni lehet. A holland nem rossz játékos, elképzelhető, hogy szintet tudna lépni. Egyszerűen könyörög a középpálya a frissítésért, anélkül mehet a levesbe a szezon, pedig én nem szoktam károgni.

A Kubo/Rodrygo/Brahim hármasból pedig meg kell találni azt, aki a leginkább készen áll a jobb szélen való játékra. Bántóan lyukas az az oldal. Iscot és LV-t meg el kell felejteni végleg.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 14., szerda 7:50

___Samy___ írta: Most már azért furdal a kíváncsiság, hogy mit kell tennie egy játékosnak ahhoz, hogy bizonyítani tudjon a franciának? Mindezt úgy, hogy meg is kapja az időt erre.

Beszarok amúgy, ha vdb-t sem hozzuk,vagy úgy senkit közepre.
Nekem úgy tűnik, hogy aki kicsit is nem tetszését fejezi ki, annak Zidanenál annyi.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. augusztus 14., szerda 7:43

Most már azért furdal a kíváncsiság, hogy mit kell tennie egy játékosnak ahhoz, hogy bizonyítani tudjon a franciának? Mindezt úgy, hogy meg is kapja az időt erre.

Beszarok amúgy, ha vdb-t sem hozzuk,vagy úgy senkit közepre.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. augusztus 14., szerda 7:11

ToniKroos írta: Valószínű Zidanenak nem kell szerintem, ő megszerezhető kategória, itt csak rajtunk múlik, hogy hozzuk-e. Zizounak Pogba, ha nem lehet, akkor senki ne jöjjön. Szerintem így van vele.
ha ez így lenne, akkor ZZ kb. decemberig lenne a padon...

ha nem jön senki középre, akkor full bukó ez a szezon is. :coffee:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 14., szerda 5:09

Csabi írta: két szerb sportújság is azt írja, hogy jovic kölcsönbe mehet még idén nyáron, mert zz-t nem győzte meg.

a játékos környezete tagadta a hírt.

ez lenne aztán a szupergégé rodrygóval meg viniciusszal, egy pogba árát lehúztuk a wc-n. :lol:
Nah meg ez lenne gyonyoru, hogy gyozze meg egyebkent, a csapatunk ertelmes tamadasokat nem tud vezetni, a kp nk egy nagy nulla.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. augusztus 14., szerda 1:17

két szerb sportújság is azt írja, hogy jovic kölcsönbe mehet még idén nyáron, mert zz-t nem győzte meg.

a játékos környezete tagadta a hírt.

ez lenne aztán a szupergégé rodrygóval meg viniciusszal, egy pogba árát lehúztuk a wc-n. :lol:

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. augusztus 14., szerda 1:01

BlancoMark írta:
Fenoo írta: VdB a PAOK elleni meccs után: "Nothing is certain yet, but there's a good chance I'll continue here."
Mi a kumma elet van Perezekkel? Ezt a sracot is bukjuk? :(
Valószínű Zidanenak nem kell szerintem, ő megszerezhető kategória, itt csak rajtunk múlik, hogy hozzuk-e. Zizounak Pogba, ha nem lehet, akkor senki ne jöjjön. Szerintem így van vele.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. augusztus 14., szerda 0:39

Fenoo írta: VdB a PAOK elleni meccs után: "Nothing is certain yet, but there's a good chance I'll continue here."
Mi a kumma elet van Perezekkel? Ezt a sracot is bukjuk? :(

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. augusztus 14., szerda 0:01

VdB a PAOK elleni meccs után: "Nothing is certain yet, but there's a good chance I'll continue here."

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. augusztus 13., kedd 22:17

Lunin valladolid.
MOst lett bejelentve.
ZIDANE

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. augusztus 13., kedd 21:44

RealMadridFanatic írta: Egyebkent lehet ennek barmi realitasa? El nem tudom kepzelni, hogy elengednek.
Írtam korábban, hogy hátha szívnak a Chelsea meg a Wolves ellen. Erre lehet fordítva működik a dolog. Elverték őket, most azt hiszik minden rendben, ezért belefér egy Pogba mínusz.

De viccet félre téve. 4-2-3-1-ben játszanak, így talán Pogba nélkül is meg tudnák oldani. Legalábbis ha Solksjaer hű marad ahhoz amit mindig elég hangzatosan hallat, hogy márpedig neki csak olyan játékos kell, aki az Unitedben akar lenni (ez volt a magyarázat a nem igazolásra) akkor még talán van fény az alagút végén. Egyébként amit lenyomott Pogba a Chelsea ellen is... Én korábban abszolút nem bírtam, itt az eddigi egyetlen egy 2 hetes kitiltásom is miatta kaptam. :mrgreen: De amit lenyomott miután lelépett Mou, az a legmagasabb szint volt. Idén meg úgy látszik, hogy folytatja.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. augusztus 13., kedd 21:41

Kp szinten nem állnak jól ők sem. Szerintem nem fog jönni Pogba. :kivagyhe:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 13., kedd 21:36

Mert itt kizarolag magasroptu, eszervekkel es elemzessel alatamasztott eszmecsere folyik. :kalapos:

Egyebkent lehet ennek barmi realitasa? El nem tudom kepzelni, hogy elengednek.


Most olvasom, hogy a Telegraph szerint pedig pont nem engedik el semmikeppen.

Overmars pedig szinten ugy gondolja, hogy van de Beek marad.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealMadridFanatic 2019. augusztus 13., kedd 21:40-kor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 13., kedd 21:34

RealMadridFanatic írta:
Realista24 írta: Hogy jó hírt is hozzak.

Bearaztak elvileg Pogbat. 160 millió, a játékos távozni akar.
Vótmá.
Es meg ezt is eljynxeled. :mrgreen: Pedig csak egy gyenge angol pletyka.
Olyan hosszúakat írtok, hogy elmegy az eletkedvem nemhogy vissza is olvassak :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 13., kedd 21:33

Realista24 írta: Hogy jó hírt is hozzak.

Bearaztak elvileg Pogbat. 160 millió, a játékos távozni akar.
Vótmá.
Es meg ezt is eljinxeled. :mrgreen: Pedig csak egy gyenge angol pletyka.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 13., kedd 21:31

Hogy jó hírt is hozzak.

Bearaztak elvileg Pogbat. 160 millió, a játékos távozni akar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 13., kedd 21:29

sebydani írta: Veretlenül leszünk bajnokok, ne fossatok már ennyire :kalapos:
De most nem a női csapat a téma :kalapos: bár James oda talán erősítés lenne. :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég