Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 14., szerda 13:09

Az rendben van, hogy szabin volt ZZ, de elvileg követte a futballvilágot. Az, hogy esetleg be volt ígérve neki Pogba, felelőtlenség volt a vezetőségtől és tőle, hogy ezt tényként kezelte. Egyébként ennél sokkal intelligensebbek szerintem. Megpróbáltak mindent, a MU leülni sem akart tárgyalni. A nagypofájú, pénzhajhász ügynököknek ilyenkor kellene nagy királynak lenni, nem akkor, amikor a 40 millás pénzeket kell felvenni a semmire. Most meg kellett volna dolgozni érte, nem is lett belőle semmi... Mindegy, hagyjuk is őket.

Tehát ez egyik téma ugrott, de ha más sem érkezik, az ZZ hibája lesz ezek szerint, és óriási felelőtlenség is. Akkor is, ha Őt nem győzi meg a jelölt teljes mértékben. Kicsit a makacsságából leadhatna Ő is, mert végül Ő fogja meginni a levét a fáradt, lassú, motiválatlan középpályánknak.

A 4-2-3-1 meg kizárólag akkor fog működni, ha precízen felépítik minden játékos mozgását, helyezkedését támadásban és védekezésben is. Jelenleg ettől borzalmasan messze vagyunk, a jelenlegi keretösszetétel mellett pedig az nem fog rommá kontrázni minket, aki nem akar. Isco, Modric, Kroos, Casemiro mind lassú, nem fognak visszaérni, vagy kipontozódnak a taktikai faultokkal. Ehhez jön Marcelo, aki szintén nincs topon továbbra sem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. augusztus 14., szerda 12:39

R-l@nch írta:
p.csabi1 írta: Nem is értem Zidanet ha igazak ezek a hírek. :roll:
Pedig teljesen érthető.
VdB Isco miatt nem kell neki, bízik a spanyolban teljes mértékben, ahogy a Kroos-Case-Modric trióban is. Ezt a triót csak Pogba kedvéért bontaná meg, mert úgy érzi ő az egyetlen olyan minőség, akiért ez megérheti csapat szempontjából.
Valahol igaza is van amúgy, ha csak a neveket és a képességeket nézzük, de itt több szempontot nem lát jól sztem a francia.


Én nem hiszem el,hogy nem látja hogy Modric kifelé megy például,Iscot meg hagyjuk is.
Vagy akkor most csapágyasra lesznek játszatva majd ők 3-an?
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2019. augusztus 14., szerda 12:36

p.csabi1 írta: Nem is értem Zidanet ha igazak ezek a hírek. :roll:
Pedig teljesen érthető.
VdB Isco miatt nem kell neki, bízik a spanyolban teljes mértékben, ahogy a Kroos-Case-Modric trióban is. Ezt a triót csak Pogba kedvéért bontaná meg, mert úgy érzi ő az egyetlen olyan minőség, akiért ez megérheti csapat szempontjából.
Valahol igaza is van amúgy, ha csak a neveket és a képességeket nézzük, de itt több szempontot nem lát jól sztem a francia.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. augusztus 14., szerda 12:32

Nem is értem Zidanet ha igazak ezek a hírek. :roll:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3835
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. augusztus 14., szerda 12:27

én bazz.elengedem ezt a témát... :lol:

viszlát szeptember 2-án :shutup:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 14., szerda 12:24

___Samy___ írta: Azért a sallang sem lett teljesen kipucolva.
Nálam a sallang még Mariano. Bale-t és Jamest külön írtam. A többi szerintem el lett küldve. Bár ezek hárman is el vannak küldve csak nem akarnak menni, vagy a kutyának nem kellenek vagy nem fizetnek értük eleget.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. augusztus 14., szerda 12:15

Azért a sallang sem lett teljesen kipucolva.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 14., szerda 12:12

Anthony írta: Ez a Zidane-vezetőség kémia nem működik. De lassan nem tudom eldönteni, hogy kivel vannak a nagyobb bajok...
Pérez visszacsábította Hazard és Pogba ígéretével ZZ-t.
ZZ mondta, hogy ezek mellett neki nem kell Bale, James, Mariano, stb.
Még ZZ kinevezése előtt megvettük Rodrygót.

Ezekből mi valósult meg? Hazard és a sallang eladása.

Én valahogy így képzelem, aztán lehet nagyon vakon vagyok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. augusztus 14., szerda 12:09

Ez a Zidane-vezetőség kémia nem működik. De lassan nem tudom eldönteni, hogy kivel vannak a nagyobb bajok...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 14., szerda 12:08

dannen írta: marca szerint rodrygo megserult..
Nem mintha számítana, amikro az elmúlt 2 edző meccsre nem is neveztük.

Fura dolgok mennek itt kérem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. augusztus 14., szerda 12:07

Csabi írta:
Zidane doesn't want Van De Beek, he has told Madrid officials to cool off the interest. He only wants Pogba. The club officials aren't big fans of Pogba.

Zidane doesn't want to look at alternatives as he has his heart set on Pogba and believes he's the one the club needs.
az egész nyarunk egy kész katasztrófa.

erre is kíváncsi leszek:
We've again sent Lunin to a club where they're fine with their starter (Masip) unless there's an injury or something Lunin will start from the bench.
a laparisien szerint egyáltalán semilyen ajánlatot nem tettünk neymarért, és a bárcá az egyetlen kérő.
Ahh gecc, nem is értem.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. augusztus 14., szerda 11:55

Zidane doesn't want Van De Beek, he has told Madrid officials to cool off the interest. He only wants Pogba. The club officials aren't big fans of Pogba.

Zidane doesn't want to look at alternatives as he has his heart set on Pogba and believes he's the one the club needs.
az egész nyarunk egy kész katasztrófa.

erre is kíváncsi leszek:
We've again sent Lunin to a club where they're fine with their starter (Masip) unless there's an injury or something Lunin will start from the bench.
a laparisien szerint egyáltalán semilyen ajánlatot nem tettünk neymarért, és a bárcá az egyetlen kérő.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. augusztus 14., szerda 11:54

dannen írta: marca szerint rodrygo megserult..
Brahim viszont elvileg vissza kéne, hogy térjen a rajtra.
Benne bízok valamiért, hátha hoz egy olyat, mint tavaly Reguli, aztán kölcsön is adhatjuk.. :mrgreen:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. augusztus 14., szerda 11:25

Szerintem is 4231 a legeselyesebb. Elegge le lett szukitve a kozeppalyas letszam. 4 jatekos 3 fos kozeppalya mukodtetesehez keves. Nekem ezzel csak az a problemam hogy Casemiro es Kroos szerintem nem eleg univerzalis ehhez a formaciohoz - az egyik vedekezesben a masik tamadasban haszontalan. Raadasul lassuak mindketten. Modric oreg ahhoz hogy 60 meccsen keresztul ott robotoljon, Valverde pedig egyelore kerdojel, remeljuk legalabb o bevalik.

Vicces hogy meg a vegen Isconak meglesz amposztja a rendszerben, de mire elertunk eddig a csavo total leepult.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2019. augusztus 14., szerda 11:21

kiserik írta: Srácok, én meg teljesen pozitívan állok a szezonhoz. Látszik, hogy ZZ próbál változtatni a fáradt 433-on. Eddig legjobban a 2 kkp-s rendszerek jöttek be, így szerintem a 4231 lesz a végső alakzat és annak különböző, változó formái. A 2 fix kkp-vel ki lehet küszöbölni a kp lassúságát, és stabilizálni a kp-s védekezést. Egy aggasztó pontja van a keretnek, az pedig az egyik legfontosabb, a 10-es poszt (meg persze a jobb szél, de azt Vini megoldja, majd meglátjátok :kalapos: ). Ide lenne tökéletes Pogba, gyengébb kiadás Eriksen, nekünk meg van Isco, Karim, Hazard, Kubo, James (aki ezen a poszton tud a legjobban teljesíteni). A lényeg, hogy látni a változást, még ha egyelőre kis mértékben is, de tét meccset még nem játszottunk ZZ visszatérése óta. Én novemberig, decemberig biztosan nem írom le a csapatot, sőt.
Szerintem nem alkalmas a keret a 4-2-3-1-es felállásra, eleve Case nem tud passzolni, így kezdődik. Kroos meg védekezni :D Pont azért is volt anno nagy húzás betenni Case-t Kroos és Modric közé, hogy a védekezés stabilizálva legyen, s Modric szabadabban tudott mozogni előre, de ő CR és Benzema visszalépései miatt sose v nagyon ritkán ment fel klasszik 10-es posztra. Isco inkább a tipikus 10-es, ahogy James is. Ők akkor játszhatnának a rendes posztjukon, ha mellettük a két szélen iszonyat robotoló embereink lennének, akik védekezni is jól tudnak. Na ilyenek nincsenek, Lucas Vazquez még teherbírásban oké, de ő erősen közepes v. az alatti szint mindenben, Vinicius ehhez habókos és inkább támadásban hasznos, nagyon más nincs is, Brahim-ból talán lehet valami még az évek alatt, passz!
Hazard erősségei se jönnének úgy ki 4-2-3-1ben, ha ő lenne a klasszik 10-es pl. Nem véletlen, hogy Zidane kipróbálta Marcelo-t, és Carvajalt szélsőként. Nem tudom mi lehet a megoldás majd, de titkon remélem neked lesz igazad! :)
Pogba is inkább Modric helyén lehetne 4-3-3ban, nem előrébb sztem.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 14., szerda 10:55

Srácok, én meg teljesen pozitívan állok a szezonhoz. Látszik, hogy ZZ próbál változtatni a fáradt 433-on. Eddig legjobban a 2 kkp-s rendszerek jöttek be, így szerintem a 4231 lesz a végső alakzat és annak különböző, változó formái. A 2 fix kkp-vel ki lehet küszöbölni a kp lassúságát, és stabilizálni a kp-s védekezést. Egy aggasztó pontja van a keretnek, az pedig az egyik legfontosabb, a 10-es poszt (meg persze a jobb szél, de azt Vini megoldja, majd meglátjátok :kalapos: ). Ide lenne tökéletes Pogba, gyengébb kiadás Eriksen, nekünk meg van Isco, Karim, Hazard, Kubo, James (aki ezen a poszton tud a legjobban teljesíteni). A lényeg, hogy látni a változást, még ha egyelőre kis mértékben is, de tét meccset még nem játszottunk ZZ visszatérése óta. Én novemberig, decemberig biztosan nem írom le a csapatot, sőt.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 14., szerda 10:49

pheco írta:
kodo írta:

Örülnék ha nem lennénk már szept közepén lépéshátrányban.
Pedig sanszos, hogy abban leszunk. Szeptemberben megyunk a Villarealhoz, Sevillahoz, Atletihez. Barca sem tunik annyira jonak az eloszezon alapjan, de ok jobban ki tudjak szenvedni a gyozelmeket a bajnoksagban.
atletico a barca is erosodott, hiaba kicsereltek a hatso alakzatot meg se erzi a matracos. ennyit erről. nem sirankozok de ez van

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. augusztus 14., szerda 10:37

kodo írta:
pheco írta: Csak taktikus ZZ. Megvarja mig beleszaladunk egy pofonba szombaton, aztan Perez elhozza Pogbat :kalapos:
Örülnék ha nem lennénk már szept közepén lépéshátrányban.
Pedig sanszos, hogy abban leszunk. Szeptemberben megyunk a Villarealhoz, Sevillahoz, Atletihez. Barca sem tunik annyira jonak az eloszezon alapjan, de ok jobban ki tudjak szenvedni a gyozelmeket a bajnoksagban.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. augusztus 14., szerda 10:36

Pfff ezt nem gondoltam volna,hogy ilyen csalódott leszek az átigazolási szezon végére. :'(
Pedig milyen jól indult...

Hát ez így nehéz lesz sajnos...
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7226
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 14., szerda 10:24

Szerintem sem jön már senki, talán ha sikerül elsózni Jamest, bár így hogy az Atleti, a pénzügyileg legstabilabb kérő elviszi Rodrigo-t a kolumbiai távozására is egyre kevesebb sanszt látok. A Bernabeuban is elkezdték megint árulni a mezét. Talán még a Juve ha hívná, de ők meg inkább csatárt fognak venni, a Milan érdeklődése nem tudom mennyire vehető komolyan.

Ami nekem a bajom, hogy borszaztó lassúak vagyunk. Semmi dinamika, egyedül Hazard robbanékony, de ő se az a nagy sprinter. Középre ezt a Case, Kroos, Modric, Isco, James sort csak az nem fogja szétfutni aki nem akarja. + Benzema és Jovic is lomha. Viniciust ezért is kéne valahogy használnia majd Zizounak, mert ő benne legalabb van sebesség, nem is akármilyen.

Kubo meg elutasította a Valladolid loan-t, első csapatba akar szerephez jutni már idén.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég