Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2019. augusztus 14., szerda 14:40

Csabi írta: a psg viniciust akarja bevonni a neymar dealbe. mi meg nem.
Azért amit trollkodás szinten bemutat idén a PSG, az előtt le a kalappal! :mrgreen:
Vini nem eladó, pont!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 14., szerda 14:35

Pad'em írta: Most ezeket a random pletykákat fogjuk kapni az elöttünk álló két hétben :fpalm: Marca szerint továbbra is csak csalinak dobál be minket a PSG.
*
Valamint szerintük James ott lehet hétvégén a keretben, Navas és Bale viszont nem valószínű
Ha nem lesz Navas, akkor ki lesz a cserekapusunk? Nekem az a gyanús jelenleg, hogy a Sociedad eladta a kezdő kapusát. Viszont, ha Navast elengedjük, akkor nekünk nem lesz értelmes backupunk, mivel Lunin is koccolt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 14., szerda 14:31

Most ezeket a random pletykákat fogjuk kapni az elöttünk álló két hétben :fpalm: Marca szerint továbbra is csak csalinak dobál be minket a PSG.
*
Valamint szerintük James ott lehet hétvégén a keretben, Navas és Bale viszont nem valószínű
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 14., szerda 14:30

Csabi írta: a psg viniciust akarja bevonni a neymar dealbe. mi meg nem.
amúgy ViniJr értéke 70 millióra ugrott tavaly évvégére. Szóval a sok elégedetlenkedő azért pisloghat majd rajta, ha nekünk nem kell, de jó összegért tovább lehet majd passzolni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. augusztus 14., szerda 14:23

a psg viniciust akarja bevonni a neymar dealbe. mi meg nem.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 14., szerda 14:04

1 év után sikerült? az Invitelnek is berakni a csomagjába a Spíler2-t. Azért írtam kérdőjellel, mert a neten kb csak egy facebook poszt tájékoztat róla, a telefonos tudakozójukat meg nem veszik fel. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 14., szerda 13:56

Köszi, nincs harag, ma is tanultam valamit. :)
Csak tényleg annyira elterjedt a használata a köznyelvben, hogy nem gondoltam bele igazán a szó jelentésébe, de jogos.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. augusztus 14., szerda 13:54

RealMadridFanatic írta: Ezt az ügynöke cáfolta később.
Nem cáfolta, tagadta.

Nem kötekedni akarok, de a cáfolat az, ha bizonyítja, hogy nem így volt.
Ebben az esetben ez nyilván nehézkes lenne.

Sok helyen látom azt, hogy cáfolta ezt, meg azt. Közben meg csak annyit mondott, hogy nem így volt. Újságírók tömkelege is használja, helytelenül.

Szóval semmi személyes, csak meg kívántam jegyezni.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. augusztus 14., szerda 13:50

Realista24 írta: Ezekből mi valósult meg? Hazard és a sallang eladása.
oké, de a sallang pont azon része maradt, akiből itt már nem lesz semmi :roll:
adjanak kölcsön mindenkit aki nem kell, hátha jövő nyáron elviszi valaki őket :hmmm:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 14., szerda 13:36

___Samy___ írta: Volt valami olyan hír is, hogy a családja nem szeretett volna Kínába menni, vagy nem? :hmmm:

Bár ha itt gondja volt a nyelvvel, akkor mi lett volna vele ott :lol:
Ezt az ügynöke cáfolta később.
Szerintem eleve esze ágában nem volt lépni, amit azért sem értek, mert a Pool elleni döntő után Ő vernyákolt, hogy lelécel. Mi változott? Visszajött ZZ, aki addig sem számított rá kezdőként, Ő egy évvel öregebb és gyengébb lett, erre mégis itt marad bármi áron. Nagyon lement nála a redőny, tényleg csak azt tudom elképzelni, hogy nem érdekli már semmi, kifut a szerződése, felveszi a zsetont, golfozgat, aztán ha úgy alakul, akkor néha játszik.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. augusztus 14., szerda 13:28

___Samy___ írta: Volt valami olyan hír is, hogy a családja nem szeretett volna Kínába menni, vagy nem? :hmmm:

Bár ha itt gondja volt a nyelvvel, akkor mi lett volna vele ott :lol:

Ebből a szempontból nem mindegy neki, hogy hol, melyik nyelvet nem érti meg? :lol:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. augusztus 14., szerda 13:25

Volt valami olyan hír is, hogy a családja nem szeretett volna Kínába menni, vagy nem? :hmmm:

Bár ha itt gondja volt a nyelvvel, akkor mi lett volna vele ott :lol:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. augusztus 14., szerda 13:23

Mar kapni a Real shopban James mezt :shifty: Kar, hogy a leghitvanyabb szamot kapta :lol: Mendy helyett kaphatta volna o a 23-ast, aztan kinai barataim nyomhattak volna nekem a kek mezre :kalapos:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 14., szerda 13:17

___Samy___ írta:
Realista24 írta:

Nálam a sallang még Mariano. Bale-t és Jamest külön írtam. A többi szerintem el lett küldve. Bár ezek hárman is el vannak küldve csak nem akarnak menni, vagy a kutyának nem kellenek vagy nem fizetnek értük eleget.
Igen, az már más kérdés, hogy ők meg itt vannak, pedig ki lett adva mindegyiknek az utja. Marianot úgy tudom, hogy több csapat is vinne, de ő nem szándékozik menni. Mondjuk valahol meg is értem, mert a tavalyi nem volt egy ideális szezon a számára.

De ez a két rekord igazolas nem kell senkinek. Jamest eskü már eladtam volna az Atletinek, már annyira nem érdekel. Béla meg vonuljon már vissza, aztán haladjunk.
Ha tényleg 20 milliós a fizetése, akkor fogalmam sincs, hogy miért nem engedték el Kínába. 2-3 normális játékos fizetése szabadult volna fel...

Jamest meg el kellett volna adni az Atleticonak a francba. Utána Marianot kb. a kutya nem zavarta volna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. augusztus 14., szerda 13:13

Realista24 írta:
___Samy___ írta: Azért a sallang sem lett teljesen kipucolva.
Nálam a sallang még Mariano. Bale-t és Jamest külön írtam. A többi szerintem el lett küldve. Bár ezek hárman is el vannak küldve csak nem akarnak menni, vagy a kutyának nem kellenek vagy nem fizetnek értük eleget.
Igen, az már más kérdés, hogy ők meg itt vannak, pedig ki lett adva mindegyiknek az utja. Marianot úgy tudom, hogy több csapat is vinne, de ő nem szándékozik menni. Mondjuk valahol meg is értem, mert a tavalyi nem volt egy ideális szezon a számára.

De ez a két rekord igazolas nem kell senkinek. Jamest eskü már eladtam volna az Atletinek, már annyira nem érdekel. Béla meg vonuljon már vissza, aztán haladjunk.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2019. augusztus 14., szerda 13:12

p.csabi1 írta:
R-l@nch írta:

Pedig teljesen érthető.
VdB Isco miatt nem kell neki, bízik a spanyolban teljes mértékben, ahogy a Kroos-Case-Modric trióban is. Ezt a triót csak Pogba kedvéért bontaná meg, mert úgy érzi ő az egyetlen olyan minőség, akiért ez megérheti csapat szempontjából.
Valahol igaza is van amúgy, ha csak a neveket és a képességeket nézzük, de itt több szempontot nem lát jól sztem a francia.


Én nem hiszem el,hogy nem látja hogy Modric kifelé megy például,Iscot meg hagyjuk is.
Vagy akkor most csapágyasra lesznek játszatva majd ők 3-an?
Sztem Zidane és Perez se látja a csapat igazi problémáit. Én bevallom Zidane-t tökéletesen alkalmasnak látnám egy teljes generációváltás levezénylésére, megvan a kellő tekintélye hozzá, de nagyon kevés tényleges ilyen irányú lépést láttunk tőle, legyen az átigazolásokkal kapcsolatos véleménye, vagy éppen a régi emberek kiebrudalása. Oké, kijelentette, hogy nem kell neki James és Bale, na puff, de ők másnak se kellenének. Mendy az ő kérésére jött, Jovic biztos hogy nem, Hazard és Pogba kellett volna neki (a köpcös meg is jött, én mondjuk sose voltam érte oda, de ez magánvélemény), de ők ketten kevesek lennének sztem ahhoz, hogy megújuljunk. A fiatalokhoz való hozzáállása se olyan egyértelmű, mint pl Solari-é volt, olyan mintha nem is kérne belőlük igazán.
Nekem olyan érzésem van, hogy ő nem akart sose drasztikusan belenyúlni a keretbe, a játékba viszont muszály lesz.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 14., szerda 13:09

Az rendben van, hogy szabin volt ZZ, de elvileg követte a futballvilágot. Az, hogy esetleg be volt ígérve neki Pogba, felelőtlenség volt a vezetőségtől és tőle, hogy ezt tényként kezelte. Egyébként ennél sokkal intelligensebbek szerintem. Megpróbáltak mindent, a MU leülni sem akart tárgyalni. A nagypofájú, pénzhajhász ügynököknek ilyenkor kellene nagy királynak lenni, nem akkor, amikor a 40 millás pénzeket kell felvenni a semmire. Most meg kellett volna dolgozni érte, nem is lett belőle semmi... Mindegy, hagyjuk is őket.

Tehát ez egyik téma ugrott, de ha más sem érkezik, az ZZ hibája lesz ezek szerint, és óriási felelőtlenség is. Akkor is, ha Őt nem győzi meg a jelölt teljes mértékben. Kicsit a makacsságából leadhatna Ő is, mert végül Ő fogja meginni a levét a fáradt, lassú, motiválatlan középpályánknak.

A 4-2-3-1 meg kizárólag akkor fog működni, ha precízen felépítik minden játékos mozgását, helyezkedését támadásban és védekezésben is. Jelenleg ettől borzalmasan messze vagyunk, a jelenlegi keretösszetétel mellett pedig az nem fog rommá kontrázni minket, aki nem akar. Isco, Modric, Kroos, Casemiro mind lassú, nem fognak visszaérni, vagy kipontozódnak a taktikai faultokkal. Ehhez jön Marcelo, aki szintén nincs topon továbbra sem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. augusztus 14., szerda 12:39

R-l@nch írta:
p.csabi1 írta: Nem is értem Zidanet ha igazak ezek a hírek. :roll:
Pedig teljesen érthető.
VdB Isco miatt nem kell neki, bízik a spanyolban teljes mértékben, ahogy a Kroos-Case-Modric trióban is. Ezt a triót csak Pogba kedvéért bontaná meg, mert úgy érzi ő az egyetlen olyan minőség, akiért ez megérheti csapat szempontjából.
Valahol igaza is van amúgy, ha csak a neveket és a képességeket nézzük, de itt több szempontot nem lát jól sztem a francia.


Én nem hiszem el,hogy nem látja hogy Modric kifelé megy például,Iscot meg hagyjuk is.
Vagy akkor most csapágyasra lesznek játszatva majd ők 3-an?
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2019. augusztus 14., szerda 12:36

p.csabi1 írta: Nem is értem Zidanet ha igazak ezek a hírek. :roll:
Pedig teljesen érthető.
VdB Isco miatt nem kell neki, bízik a spanyolban teljes mértékben, ahogy a Kroos-Case-Modric trióban is. Ezt a triót csak Pogba kedvéért bontaná meg, mert úgy érzi ő az egyetlen olyan minőség, akiért ez megérheti csapat szempontjából.
Valahol igaza is van amúgy, ha csak a neveket és a képességeket nézzük, de itt több szempontot nem lát jól sztem a francia.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. augusztus 14., szerda 12:32

Nem is értem Zidanet ha igazak ezek a hírek. :roll:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 108 regisztrált és 0 vendég