Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. augusztus 15., csütörtök 17:28

In Real Madrid, they've noticed that James changed and matured a lot since 2017. That's why Zidane has decided to keep him and count on him this season. He's off the market.
akkor a piac bezárult számunkra. vagy lesz csoda pogba vétel/csoda bale eladás vagy marad a jelenlegi keret.

lehet, hogy carvajal játszhat szombaton.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. augusztus 15., csütörtök 17:01

Közeledve a szezon kezdéshez, én is csalódott vagyok. Papirforma igazolások.. őket vártam mégis számitottam még 1 nagy névre. Legjobban az lepett meg, hogy a tavalyi szezont ellötyögő kp sorunk ugyanúgy fásult és most vb-vel sem lehet mentegetőzni. Tavasszal azt lehetett hallani Perez milyen forradalmi nyárra készül, hát az sehol sincs.
Talán még sosem vártam ennyire kedvtelenül egy szezont, de azért az is meglepne ha Perez ilyen előszezon után nem akasztana le valami "meglepit" és hagyná hogy igy fussunk neki.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 15., csütörtök 16:57

James' situation has changed. He will stay and is in Zidane's plan. [Cope]

Nincs ló, jó a James is :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. augusztus 15., csütörtök 16:06

Kit zavarnátok el a holland kisgyerek miatt, akitől a mi Martinunk ugyan abban a ligában mindenben jobb statokat hozott? Vagy Eriksen miatt, aki köztudottan nem érzi jól magát kkp szerepben?
Én mondjuk Lukat meg Valverdét is nevetve. De nem értem miért kellene elzavarni akárkit is, van kemény 4 használható középpályásunk, ebből 3 teljesen bevan fásulva, 1 meg egy semmit nem bizonyított újonc.

Egy CKM vdB Eriksen kp azért még vállalható lenne az új szezonra.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 15., csütörtök 16:03

Miért kéne elzavarni valakit a "kisgyerek" miatt? De Valverdet gond nélkül egyébként. Modric is pihenhet eleget. És tudom, Casemiro maga a stabilitás, de ellenféltől függően Őt is nyugodtan ki lehetne hagyni párszor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. augusztus 15., csütörtök 15:57

kiserik írta: Tudom, hogy én vagyok a hülye (meg ZZ :mrgreen: ), meg, hogy nincs kp-nk, stb. Mivel még egyikünk sem tudja, hogy milyen felállás lesz, tegyük fel, hogy klasszik 442. Kp-n van most Kroos, Case, Lukita, Fede. Kit zavarnátok el a holland kisgyerek miatt, akitől a mi Martinunk ugyan abban a ligában mindenben jobb statokat hozott? Vagy Eriksen miatt, aki köztudottan nem érzi jól magát kkp szerepben?
Sokra megyünk vele ha bunlassu a középpálya. Sehogy sem jo a keret. Egyik felálláshoz nincs elég szélső, a másik felálláshoz nincs normális tkp.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 15., csütörtök 15:55

Tudom, hogy én vagyok a hülye (meg ZZ :mrgreen: ), meg, hogy nincs kp-nk, stb. Mivel még egyikünk sem tudja, hogy milyen felállás lesz, tegyük fel, hogy klasszik 442. Kp-n van most Kroos, Case, Lukita, Fede. Kit zavarnátok el a holland kisgyerek miatt, akitől a mi Martinunk ugyan abban a ligában mindenben jobb statokat hozott? Vagy Eriksen miatt, aki köztudottan nem érzi jól magát kkp szerepben?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 15., csütörtök 15:16

Nincs kp nk, az nem zavar? Legyunk meg letszamban es eleg? Az komoly :lol:
Erotlen, lassu a kp, nem tudja sem a vedekezest sem a tamadast megfeleloen tamogatni

Blanco26
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2019. június 14., péntek 13:03
Kedvenc játékosaid: Fernando Hierro

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Blanco26 » 2019. augusztus 15., csütörtök 15:08

kiserik írta: Mit össze nem pörögtök. 2 helyre van 4 játékosa a mesternek a kp-n. Minek kellene 6? A holland = Fede, a dán = Lukita. Megint padra igazolni? Előre lépés Pogba lenne. Várjatok legalább 3 meccset, míg eltemetitek a következő szezont is.
Holland >> Fede, Erikssen >> Isco
Modric pedig már csak a múlt. (rotálva még persze zseni, de szerintem kb csak egy fél szezont bírhat...)

Amúgy ekkora hülyeséget ne írj már le, hogy itt csak Pogba lenne előrelépés. Kb. 10 játékost írhatnánk, de valószínűleg többet is, aki erősítés lenne a középpályára.
"Egész Spanyolország fölött felhőtlen az ég"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 15., csütörtök 15:07

sonic írta:
Csabi írta: brahim visszatért, teljesértékű munkát végez. nagy eséllyel ő lesz a jobbszélsőnk, ha 100%-os formába kerül.
Ez oromteli hir. Nem Lucas Vazquezt kell nezni legalabb.kivancsi vagyok mi lesz a felallas hetvegen, gondolom 4231 Iscoval a frontvonalban.
Azt se értem, hogy LV miért nem lett elboltolva. Jobbra még az Asensio Brahim kettősnek is elég kellett volna lennie papíron. Gyakorlatban mondjuk Asensio egészségesen is annyit ért, mint műtött keresztszalaggal.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 15., csütörtök 14:45

Anthony írta: A PSG volt orvosa szerint Neymar jobb lába teljesen rottyon van.
Király.

Ez azért is aggasztó, mert az első olyan hírek után, amikor arról volt szó, hogy a Barca ezt pikk-pakk behúzza, már inkább olyanokat olvasok, hogy messze a megállapodás. Coutinho (vagy az ügynöke) is kicsit berágott elvileg, mert a Barca a tudta nélkül ajánlgatta cserealapként.
A PSG Semedot is belevonná a deal-be Coutinho és egy zsák pénz mellé, viszont előbbit a Barca semmiképpen nem engedné, illetve max. 80-100 milliót adna, a brazilt pedig 120-ra tartja. Egyik sem megfelelő a franciáknak, kevés a pénz, Coutinho pedig szerintük nem ér ennyit.

Ehhez jöttek korábban is olyan hírek, hogy a Realnak olyan feltételek is adottak lehetnek, amiket katalánéknak nem ajánl fel a PSG. Gyanítom ez a kölcsön, kötelező vételi opció jövőre és egy játékos. Mondjuk akiket bedobtak, azok Vinicius, akit azonnal érinthetetlennek minősítettek, Casemiro, aki ZZ egyik legfontosabb játékosa volt eddig, Modric, aki marad és talán Isco, akit mondjuk pont nem sajnálnék.

Nehogy elcsábuljon Perez. Neymar tudásának örülnék, de egy újabb Kaká-féle sztorinak kevésbé.

A holland = Fede, a dán = Lukita
A lényeges az lenne, hogy kicsit frissüljön a középpálya is. Valverde szerintem semmi extra, legalábbis még biztosan nem az a szint, akit jó szívvel bedobnék egy kiélezett meccsen. Modric 4000 éves, hiába tanár, nem fogja végigvinni a szezont. Kroos akkor lesz igazán hasznos, ha lesz játékunk is.
Létszükség lenne a középpálya frissítése, ez a kezdőbe igazoljunk meg hangzatos, részben egyet is értek vele, de ha az A terv bukott, nem azt jelenti, hogy akkor söpörjük szőnyeg alá a problémákat és lehozzák az eddigiek.
Ezek szerint ZZ is látja, hogy mennyire kellene a változás, mégis inkább beleáll ugyanúgy a szezonba, ahogy tavaly voltunk. Kötve hiszem, hogy jó vége lesz.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. augusztus 15., csütörtök 14:42

Valverdebe am brutal sokat lat bele a fórum.
Eddig megközelíteni nem tudta azt a szintet, amit vdb lepakolt az elozo szezonba.
Lukitat meg brutal mod kene tehermentesíteni.
Evi 40-45, 90 percezesre mar alkalmatlan kb 2 eve
ZIDANE

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 15., csütörtök 14:34

Mit össze nem pörögtök. 2 helyre van 4 játékosa a mesternek a kp-n. Minek kellene 6? A holland = Fede, a dán = Lukita. Megint padra igazolni? Előre lépés Pogba lenne. Várjatok legalább 3 meccset, míg eltemetitek a következő szezont is.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. augusztus 15., csütörtök 14:27

Csabi írta: a psg legalább 140 millió eurót akar neymarért, játékosok bevonás után is. ezt a barca nem tudja megadni.

brahim visszatért, teljesértékű munkát végez. nagy eséllyel ő lesz a jobbszélsőnk, ha 100%-os formába kerül.
Brahim & Kubo duót próbálgatnám oda, ha nem jön senki.
ZIDANE

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 15., csütörtök 14:25

Attol tartok senki sem jon es senki sem megy, ZZ makacssaga nyerni fog, mondjuk nem meccseket

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. augusztus 15., csütörtök 14:10

A PSG volt orvosa szerint Neymar jobb lába teljesen rottyon van. Anno a vb-re sem épült fel teljesen, és az első műtétet is elcseszték sokak szerint.
Azt mondja a fazon, hogy jó eséllyel 3 hónapon belül újra le fog sérülni Neymar.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. augusztus 15., csütörtök 13:58

Csabi írta: brahim visszatért, teljesértékű munkát végez. nagy eséllyel ő lesz a jobbszélsőnk, ha 100%-os formába kerül.
Ez oromteli hir. Nem Lucas Vazquezt kell nezni legalabb.kivancsi vagyok mi lesz a felallas hetvegen, gondolom 4231 Iscoval a frontvonalban.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. augusztus 15., csütörtök 13:51

a psg legalább 140 millió eurót akar neymarért, játékosok bevonás után is. ezt a barca nem tudja megadni.

brahim visszatért, teljesértékű munkát végez. nagy eséllyel ő lesz a jobbszélsőnk, ha 100%-os formába kerül.

Monoton
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018. április 5., csütörtök 12:39
Kedvenc játékosaid: Raúl, Beckham, Morientes, Marcelo, C.Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Monoton » 2019. augusztus 15., csütörtök 13:46

Egyébként a hivatalos oldal szerint a keret Rodrygoval 26 fő. Addig nem hiszem, hogy lesz igazolás, amíg nem távozik valaki. Bale :vivo:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. augusztus 15., csütörtök 13:31

Ilyen "hireket" meg viccnek se lehet venni, nem hogy komolyan.
Nem bízik Marianoban, ezert kolcsonadja Jovicot. Aki ezeket elhiszi...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég