Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 18., vasárnap 16:13

ziro4vr írta:
Kerlon írta: Rengeteg benne az unalmas rész, de a poénosak azok nagy ütnek. Brad Pittnek nagyon jól állt a szerep, Di Caprio meg hozta a szokásos, bár tőle alap szerepét kb.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tényleg a Bruce Lee jelenet volt kemény, meg amikor a végén megkérdezik, hogy mindenki jól van? hát a hippik annyira nem :lol: :lol: :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mi is a neved? -Sátán. -Neem annál sokkal bénább neved volt. :lol: :lol: És az a lánszóró baszki. :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tényleg azon is beszartunk, amikor előjött a sufniból a régi flamerwerferrel. :lol: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2019. augusztus 18., vasárnap 15:31

Nem volt ez rossz film, de úgy tűnik ziro leadta a szintet,mert annyira mindenkit megbaxos sem. A vége az tényleg parádé, illetve voltak jó poénok benne, de hanyatt nem estem tőle.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. augusztus 16., péntek 11:12

Varjal, kitalalom.

2 oran keresztul megy a pofazas mindenfele irrelevans es oda nem illo dologrol, aztan az utolso 20 percben egy verfurdoben megdoglik majdnem mindenki?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. augusztus 16., péntek 11:10

Kerlon írta: Rengeteg benne az unalmas rész, de a poénosak azok nagy ütnek. Brad Pittnek nagyon jól állt a szerep, Di Caprio meg hozta a szokásos, bár tőle alap szerepét kb.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tényleg a Bruce Lee jelenet volt kemény, meg amikor a végén megkérdezik, hogy mindenki jól van? hát a hippik annyira nem :lol: :lol: :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mi is a neved? -Sátán. -Neem annál sokkal bénább neved volt. :lol: :lol: És az a lánszóró baszki. :lol:
Nem illik.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. augusztus 16., péntek 11:09

Kicsit vágtam volna innen-onnan én is, de a zenék, a hangulat, az alakítások ott is átvittek.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 16., péntek 11:08

Rengeteg benne az unalmas rész, de a poénosak azok nagy ütnek. Brad Pittnek nagyon jól állt a szerep, Di Caprio meg hozta a szokásos, bár tőle alap szerepét kb.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tényleg a Bruce Lee jelenet volt kemény, meg amikor a végén megkérdezik, hogy mindenki jól van? hát a hippik annyira nem :lol: :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. augusztus 16., péntek 10:55

Viszont azt tarantino nagyon benézte.
Az első 20percben majdnem bealudtam és kiakartam menni annyira jó volt. Aztán végül egész korrekt film lett. A vége pedig tipikus Tarantino.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. augusztus 16., péntek 10:34

Egyik top volt az a jelenet vele, szakadtam. :lol:
Nem illik.

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Petr » 2019. augusztus 15., csütörtök 9:57

ziro4vr írta: Volt egyszer egy Hollywood

Ez baszós volt, rég láttam ilyen jó filmet.

De, de... Bruce Lee nem is hasonlit onmagara! :mrgreen:

Vasarnap megnezem en is, mar varom.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. augusztus 15., csütörtök 9:38

Volt egyszer egy Hollywood

Ez baszós volt, rég láttam ilyen jó filmet.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. augusztus 11., vasárnap 10:59

PIKACHU, A DETEKTÍV: Aki ismer az tudja, hogy bírom az efféle ökörségeket, az előzetesek után vártam is a filmet, DE. Nagyon középszer, rossz történettel, kevés pokémonnal. Egy dráma volt ez, nem pedig egy kaland.

21 GRAMM: Pennék jók, a sztori szintén jó, bár hosszabb a kelleténél. Viszont, ha már Iñárritu, akkor Korcs szerelmek.

TERMINÁL: Fú, hát ez gyönyörű volt! Hanks parádé, Spielberg zseni.

FEKETE VIDÉK: John Singleton egy elég komoly drámát rakott le az asztalra. Egyszerre szívbemarkoló, szomorú és kegyetlen, de mégis könnyen emészthető.

EMLÉKEZZ A TITÁNOKRA: Óriási szíve van, talán hatásvadász is, de kifejezetten jó szórakozás. Sport terén is nagyon jó, illetve a fekete-fehér ellentétet is jól meséli el.

DRAFT DAY: Többet vártam a filmtől. Nem érződött a súlya a történéseknek, a szerelmi szál pedig totál érdektelen volt. De amúgy egyszer nézhető.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 8., csütörtök 20:14

Berti írta: Mióta bejött ez a fanservice kifejezés, a csapból is ez folyik..
Minden idők egyik legjobb filmje? Nem
Minden idők egyik legjobban felépített filme és emiatt a legnagyobb bevételű? Igen

Nem értem miért kell emiatt fennakadni. Én is premieren néztem meg és élveztem a filmet. Sok helyen erőltetett volt és kiszámítható, de attól még a többi fos film mellett, ami manapság kijön, egy jó film volt számomra.

Apropo, mikor én voltam, a fél moziterem bőgött azon a bizonyos jeleneten. :mrgreen: :lol:
:lol: atyaég, már emlékszem, Csabi volt az! :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Victor » 2019. augusztus 8., csütörtök 16:25

Leszedhető a polcról az "Antoine Griezmann: Egy legenda születése" c. kötelező darab, 720p HD-ban! :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 8., csütörtök 14:18

Berti írta:
Kerlon írta:

Ez nem igaz. A Marvel univzerzum volt jól felépítve, a fim felépítése, története és a körítés továbbra is gyenge.
Tudod, hogy erre értettem én is..
Ok, bocs. Annyit azért javítok, hogy a körítés az látványos volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. augusztus 8., csütörtök 14:07

Kerlon írta:
Berti írta: Mióta bejött ez a fanservice kifejezés, a csapból is ez folyik..
Minden idők egyik legjobb filmje? Nem
Minden idők egyik legjobban felépített filme és emiatt a legnagyobb bevételű? Igen

Nem értem miért kell emiatt fennakadni. Én is premieren néztem meg és élveztem a filmet. Sok helyen erőltetett volt és kiszámítható, de attól még a többi fos film mellett, ami manapság kijön, egy jó film volt számomra.

Apropo, mikor én voltam, a fél moziterem bőgött azon a bizonyos jeleneten. :mrgreen: :lol:
Ez nem igaz. A Marvel univzerzum volt jól felépítve, a fim felépítése, története és a körítés továbbra is gyenge.
Tudod, hogy erre értettem én is..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 8., csütörtök 13:58

Berti írta: Mióta bejött ez a fanservice kifejezés, a csapból is ez folyik..
Minden idők egyik legjobb filmje? Nem
Minden idők egyik legjobban felépített filme és emiatt a legnagyobb bevételű? Igen

Nem értem miért kell emiatt fennakadni. Én is premieren néztem meg és élveztem a filmet. Sok helyen erőltetett volt és kiszámítható, de attól még a többi fos film mellett, ami manapság kijön, egy jó film volt számomra.

Apropo, mikor én voltam, a fél moziterem bőgött azon a bizonyos jeleneten. :mrgreen: :lol:
Ez nem igaz. A Marvel univzerzum volt jól felépítve, a fim felépítése, története és a körítés továbbra is gyenge.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: füst » 2019. augusztus 8., csütörtök 13:38

Nyaralás után megnézem én is.
Bár én úgy olvastam elég sok kritikus támadta a filmet, miszerint rasszista, egyéként is túl sokat niggerezik, és szexista is.
Szóval jó lesz, alig várom. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. augusztus 8., csütörtök 13:32

Jó beszéljünk fontosabb dolgokról, ma volt a Hollywood sajtója. Imádták a filmet. :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. augusztus 8., csütörtök 13:23

Szerintem a sok fos film ami kijön kategóriában élen jár a tucat copypaste szuperhírófilm, a sok reboottal meg látványközpontú akciófilmmel kézenfogva.
Tartalmas filmek meg lassan forgatásig nem jutnak, nemhogy moziig.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. augusztus 8., csütörtök 12:54

Mióta bejött ez a fanservice kifejezés, a csapból is ez folyik..
Minden idők egyik legjobb filmje? Nem
Minden idők egyik legjobban felépített filme és emiatt a legnagyobb bevételű? Igen

Nem értem miért kell emiatt fennakadni. Én is premieren néztem meg és élveztem a filmet. Sok helyen erőltetett volt és kiszámítható, de attól még a többi fos film mellett, ami manapság kijön, egy jó film volt számomra.

Apropo, mikor én voltam, a fél moziterem bőgött azon a bizonyos jeleneten. :mrgreen: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég