Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 1., szerda 12:04

istimester írta:
Kerlon írta:Nem tudom, hogy komolyan írtad-e, de a tegnapi meccs alapján igen. A múltheti meccs alapján nem. Ha akkor is így feltüzeli a csapatot, akkor a tegnapi 2-0 valószínűleg bőven elég. Tegnap egy hibája volt: Benzema padoztatása.
Én nem értem, hogy egy BL elődöntőre miért kell külön feltüzelni a csapatot. Tegnap azért játszottak igy, melt a múlt heti oltári nagy pofával elért fiaskó útán az egész szurkolóseregtől kaptak egy virtuális nagy pofont. Elég minőségi csapattal rendelkezünk, hogy döntőzzünk, mégis elment az egyéni hozzá(nem)álláson.
Teljesen jogos, amit írsz, de minden átlag embernek kell egy pofon, hogy belásson néhány hibát.


Webb szerintem sem befolyásolta a meccset döntően. :agree:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 1., szerda 12:03

Realista24 írta:Ne haragudj, de hogy "mersz" véleményt mondani, hogy nem is láttad a meccset? Főleg megnevezni a bűnösöket?
Ki mondta, hogy nem láttam a meccset?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 1., szerda 12:01

em voltam gépközelben, vissza sem olvastam, de véleményem szerint ez a meccs Webben és Özilen ment el. (Meg persze az első meccsen nem kellett volna négy gólt kapni...)
Ne haragudj, de hogy "mersz" véleményt mondani, hogy nem is láttad a meccset? Főleg megnevezni a bűnösöket? :-)
Nem adott meg egy tizit.
Egy angol bírónál ekkorát homorítani úgy, hogy nem MU mez van rajtad, felesleges.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 1., szerda 11:59

Nem adott meg egy tizit.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 1., szerda 11:58

Szerintem is Webb teljesen korrektül hozta le a meccset. Előzetesen én is tartottam tőle, de nem volt semmi gond. Azt a kezet benézte, de az ilyen megtörténik a fociban. A mai napig nem tudom, hogy miért kaptam életem egyetlen piroslapját :D
Merci Zizou!

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. május 1., szerda 11:57

Ja, Higuaínnak tényleg semmi köze nem volt hozzá. Végülis csak egyfolytában sír a játéklehetőségért, folyamatosan játszik is Mourinho hülyesége miatt, aztán képtelen belőni a ziccert. Meg sem lepődtem, hogy eszetlenül beleveri a kapusba, ennyit tud, nála ez a plafob. Eltakarodhatna már innen. Ja, Benzema meg ne legyen kezdő, tegnap is gyengén tolta. :|

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 1., szerda 11:55

webben miért ment volna el a meccs?
csodálkoztam is, hogy 1-2 hibán kívül teljesen korrektül fújt.
ráadásul még tovább tartotta a meccset, mint ami kinn volt a táblán, nincs miről beszélni, aki itt elkezd bírózni, az sztem menjen sakkozni vagy horgászni.

ez itt a söpredék játékosok és edzőbá sara.
az, hogy az első negyed órában van 3 százas ziccerünk és ebből egyet se lövünk be, az is edzőbá sara, hogy nem készítette fel őket fejben. innentől ezek a fejben gyenge, futballban meg még gyengébb egyének csak elkezdtek csúszni tovább a lejtőn. ezen a szinten minden fejben dől el.

edzőbának lehúzták a rolót madridban, ez asszem nyilvánvaló.
új felfogás, vérfrissítés kell több helyen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehe 2013. május 1., szerda 11:58-kor.
Kép
Kép
Kép

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 1., szerda 11:47

Nem voltam gépközelben, vissza sem olvastam, de véleményem szerint ez a meccs Webben és Özilen ment el. (Meg persze az első meccsen nem kellett volna négy gólt kapni...)

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. május 1., szerda 11:42

Kerlon írta:Nem tudom, hogy komolyan írtad-e, de a tegnapi meccs alapján igen. A múltheti meccs alapján nem. Ha akkor is így feltüzeli a csapatot, akkor a tegnapi 2-0 valószínűleg bőven elég. Tegnap egy hibája volt: Benzema padoztatása.
Én nem értem, hogy egy BL elődöntőre miért kell külön feltüzelni a csapatot. Tegnap azért játszottak igy, melt a múlt heti oltári nagy pofával elért fiaskó útán az egész szurkolóseregtől kaptak egy virtuális nagy pofon. Elég minőségi csapattal rendelkezünk, hogy döntőzzünk, mégis elment az egyéni hozzá(nem)álláson.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 1., szerda 11:40

Özillel nekem az volt a legnagyobb bajom tegnap,hogy a második félidőre nagyon eltünt.Oké,hogy kitették szélre,de azért na...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 1., szerda 11:32

Adott egy gólpasszt érő passzt, adott egy gólpasszt és kihagyott egy ziccert. Még milyen plusz kellett volna? Belebotlott párszor a labdába és belevezette párszor az ellenfélbe. Volt párszor, amikor hisztizett és nem állt fel egyből küzdve, de ő is hajtott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 1., szerda 11:15

Özil és Higuaín volt a legnagyobb fék a csapatban tegnap. Pont.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 1., szerda 11:07

Kerlon írta:Az hát, flopp. Olaszok ellen is gondolom Özil miatt estek ki... Ne legyél már te is ennyire elvakult, ha Özilről van szó.
nem mondtam hogy miatta estek ki.
csak hogy egy játékostól aki alapkezdő a real madridban és a német válogatottban annak szerintem pont az ilyen meccseken kéne villantania valamit, valami váratlant húzni.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 1., szerda 11:05

Özil esete érdekes. Mennybe mehetett volna, de nem ment. Ha Higuaín belövi a helyzetét gólpassz, ha passzol gólpassz, ha türelmesebb gól és egy gólpassz Benzemának. Sajnos "ha". A helyzeteink 30%-ban szinte benne van.
ja, és rendre elkúrja őket, úgy hogy teljesen lényegtelen.
egyébként nevetséges volt tegnap, megint kijött, hogy nulla fizikum, lassú, egylábas, körülményes és ha helyzet volt megremegett a lába. sorra mentek el rajta a támadások, röhej volt amit művelt tegnap túlhájpolt zseni barátunk.

ennek ellenére nem fogják eladni a nyáron, és ezzel nincs is gond, rendes vetélytárssal, rendes edzővel, és fele ekkora pofával még mindig többre viheti. de semmiképp sem számítanék rá alapemberként.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ateeemadrid 2013. május 1., szerda 11:08-kor.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 1., szerda 11:01

Galacticos írta:
Raúl írta:(lásd német válogatott évek óta)
amikor ott is eljutnak a nagytornák végére(elődöntő,döntő) akkor özil ott már flop, nem zseni. :-)
Az hát, flopp. Olaszok ellen is gondolom Özil miatt estek ki... Ne legyél már te is ennyire elvakult, ha Özilről van szó.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 1., szerda 11:01

:lol: Hát ez egészen elképesztő,mennyire rossz megítélés alá esik Özil. Fogadjunk,hogy az a bajod,hogy egylábas... másba nem tudtok belekötni. Illetve a tegnap kihagyott helyzetébe,igaz?
nem csak abba,szívesen kifejtem.

én leszrom hogy egy lábas,voltak már nagyobb futballisták is egy lábasok.

DE!

feltállt védelemmel szemben fogalma sincs hogy mit kéne kezdeni,nem elég kreatív,megkapja a labdát és 10-ből 9x alibi beadás.(Beadás???) belöbbölés,csukott szemmel,amit nem vesz észre hogy 15x ha kell visszafejeli a védő,mivel a legkönnyebb a hulló belöbbölésekre helyezkedni,1 az hogy föltudja venni a védő a pozíciót a csatárral,+ a legnehezebb a csatárnak egy ilyen labdát megfejelni,illetve ha rutinos csak kicsit is a védő,nagyon picit lök testel a csatáron és már semmi nem lesz belőle.

ezt minden meccsen eljátsza.megkapja,és beleível a labdába,kezet foghat di mariaval.

szánalmas,hogy egy real madridban ilyet tapasztalhatunk hogy ívelgetés megy,mert semmit az ég világon nem tud(nak) kitalálni.egyedül luka modric tud futballozni a középpályán.

de ezt alátámasztja az összes idegenbeli meccsünk,illetve a manchester ellen főleg kijött,hogy amíg 11 ember ellen voltak addig özilke és társai tologatták a labdát kaputól 60 méterre.

kicsit máshogy fogalmazva,hiányzik belőle a guti,a váratlan,a zseni.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Manolo
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Zsigárd

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Manolo » 2013. május 1., szerda 10:57

Örülök, hogy a fiúknak sikerült felszívniuk magukat erre a meccsre, odatették magukat és becsülettel megküzdöttek a továbbjutásért. Megérdemeltük a győzelmet (a 60. perc táján kimaradt vendégziccerek ellenére), hosszú időszakokra többször is sikerült komoly nyomást helyezni a Dortmundra. A kapura lövési kísérletek 21:7 arányban oszlottak meg, ami egy BL-elődöntőben nem semmi (idén a ligában sem sokszor tudtunk ennyi lehetőséget kialakítani, illetve ennyivel az ellenfél fölé nőni ebben a mutatóban). Sajnos, csak két gólt eredményezett mindez, de nem ezen a meccsen múlott.

A Dortmund viszont a két meccs összképe alapján a továbbjutást érdemelte meg, még ha figyelembe is vesszük, hogy egy hete a 4. góljuk normális körülmények (játékvezetés) esetén nem született volna meg. Azért sajnálhatjuk, hogy akkor kényszerpályán mozogtunk a védelmet illetően, lehet, ha Pepe helyett a Ramos-Varane páros lett volna a védelem tengelyében, nem bukunk akkorát, s akkor a Bernabéuban jó eséllyel meglehetett volna a döntős szereplés. De a "HA" nem számít többek között a fociban sem.

Szeretném azt gondolni, hogy majd talán jövőre, de most ezzel kapcsolatban nem vagyok optimista.

Várhatóan az új évadnak új edzői stábbal indulunk neki, ez pedig eleve magával hozza a keret bizonyos fokú átalakítását, kihatással a kezdő 11-re is. Erre még rátesz egy lapáttal, hogy a Realnál most egyébként is szükséges a vérfrissítés, úgy vélem, hogy a jelenlegi formában már ez a keret nem képes kellően megújulni, nagyon nehéz lenne új rendszerbe beleilleszteni.

Tehát, várható egy jelentősebb játékosmozgás. Hogy kiket fog érinteni és pontosan milyen mértékű lesz, még csak találgathatjuk. Néhány embert leszámítva elméletileg bárki távozhat: Benzema, Higu, Morata, Callejón, Di María, Özil, Khedira, X. Alonso, Arbeloa, Pepe, Lopez, Kaká, Essien, Adán, Carvalho, Albiol. Persze mindegyikük így en bloc nem fog, de az utolsó 5 szinte biztosan.

Akik szerintem mindenképpen maradnak: Cé, Modric, Ramos, Varane, Coentrao, Marcello, Casillas és Jesús.

Ebből is leszürhető, hogy a védelem felállása szerintem nem sokat fog változni. Kellene egy jobbhátvéd (ha marad, akkor Arbeloa mellé, de legalább potenciálisan nála többre képes valaki). Ha érkezik is Carvajal, nem tudom, rögtön kezdőként fog-e rá számítani a tréner. Tehát akár még egy további jobbhátvéddel is bővülhetünk. Kérdés persze, hogy mit szeretne a vezetőség, hogyan egyezik meg a vezetőedzővel. Mert ha számításba vesszük még Nachót is, akkor az újabb érkező már a negyedik lenne erre a posztra, tehát az esetben vagy Carvajalt nem hoznák, vagy Arbeloa, esetleg Nacho állna odébb.

A középpálya védekező részlegéből sajnos Alonsot fog kelleni fokozatosan kiépíteni. Már túl lassú, amit az ő posztja nem bír el. Helyére kellene egy a játéknak fazont adni képes, de a védekezésben is kiváló irányító, aki jelenleg nem tudom, ki lehetne. S ha lehet, mellé egy komoly ütközőember. A Xabi-Khedira párosnak szerintem egyik hiányossága épp az, hogy ez utóbbi egyiküknek sem volt igazán kenyere, legalábbis nem annyira, mint szükséges lett volna.

A támadó szekcióban nagyjából ugyanaz a problémánk, mint eggyel hátrébb: Özil nem optimális megoldás, mert sokszor túl körülményes, ha fokozatos támadásépítésről van szó, a támadásvezetésének sebessége miatt nem tudja elégszer váratlan helyzet elé állítani az ellenfél védelmét. Második opciónak persze tökéletes, de egy 5 évvel ezelőtti Kaká, vagy Iniesta kvalitású játékossal mindenképpen előbbre tartanánk. Modric nem biztos, hogy ezt a szerepet kellően el tudná látni. És hát legelöl is elkelne egy gólérzékeny klasszis csatár, ha marad Benzema, Higuaín vagy mindkettő, ha nem.

Kérdés, Pérez mennyire hajlandó kinyitni a pénztárcáját, illetve gazdaságilag mit engedhetünk magunknak meg, mert a leírt pozíciók java része kulcsposztnak számít és az igazán erősítésnek számító befutott játékosokért sok, gazdaságilag nálunk is nagyobb hal is versenyben lesz, illetve simán csak nem szorul rá, hogy lemondjanak róluk. Az elmúlt két évben azért Pérez is eléggé visszafogta magát és az átigazolási időszakokat igyekeztünk nullszaldó környékén zárni. Jelenleg Spanyolországban nagy bajban vannak a bankok, a konszolidáció még épphogy csak elkezdődött, szóval, ha esetleg újra hitelt szeretne felvenni, nem tudom, mekkora összeget tud majd előteremteni.

Továbbá felvetődnek még olyan szempontok, mint fiatal tehetségek beépítése (pl. Casemiro, Nacho), az ugyan még nem kötelező spanyol "kvóta" bebiztosítása, stb. Úgyhogy mind az 5 említett poszton szerintem biztos, hogy nem fogunk új meghatározó embert hozni (talán nem is feltétlenül szükséges. Az új színt, lendületet szerencsés esetben 1-2 játékos is magával hozhatja).

Ha új edzői stábunk lesz, szinte biztos, hogy új játékrendszert fog megvalósítani, kérdés, milyen sikerrel. Mindehhez jöhet esetlegesen az alapkezdő jelentősebb átalakulása. Szóval számítanunk kell egy átmeneti visszaesésre, aminek hosza most még megjósolhatatlan (lehet akár egy-másfél év is). Ahhoz, hogy újfent a BL-döntő közelébe érjünk, túl sok reményt nem fűzhetünk. Nem lesz könnyű a mester dolga, figyelembe véve azt is, hogy Madrid fehérebbik felében kevés szótárban szerepel a "türelem" szó. Nehogy egy év múlva már a második Mourinho utáni edzőnket fogyasszuk... de a remény továbbra is velünk marad, fel a fejjel!

:lilasalas: :lilasalas: :lilasalas:

Hasta el Final:
Vamos Real!

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 1., szerda 10:45

Modric: Nem néztem ki sokat belőle mikor idejött az első meccsei alapján... idő kellett neki , de tény. Ő kell nekünk. Alap kezdő jövőre remélem.------ 4
Hát ez eléggé vicces,hogy a meccs emberének 4-es értékelést szavazol meg. Rengeteget melózott,rengeteget futott,rengeteget szerelt,gyorsan tette a labdákat,de még mindig több van a kis horvátban. Számtalanszor kéri a labdát és nem kapja,pedig oda kellene betenni neki rendre,mélységi passz Modric lábára,fordul,és megy tovább a támadás. Még mindig nincs kiaknázva a benne rejlő tehetség.

Modric a legjobb középpályásunk az összes közül. Csak az nem látja,aki nem akarja.
remélem iker jövőre átveszi lopez helyét,jó kapus nagyon,de nálam a real madrid kezdője iker casillassal kezdődik.
Én nem adnám vissza neki alanyi jogon a kezdő kapus pozíciót. Harcoljon meg érte,sérülése volt,formán kívül volt,bizonyítsa be,ugyanúgy,mint minden más játékos,hogy a kezdőben a helye. Attól,mert legenda,és kis kedvenc minden madridi drukkernél,még neki is tennie kell a kezdőbe kerülésért. Nálam is Casillasszal kezdődik a kezdőcsapat felsorolása,de ha Lopez van jobb formában,akkor neki kell kezdeni.

Tegnap is bebizonyította,hogy élete formájában véd. Nem lepődnék meg,ha bekerülne a BL álomcsapatába.
khedira,di maria,özil,higuain,callejon minnél előbb tünnyön innen el,és sajnos kaká is,aki még mindig azt mondom hogy ezt az özil szintet lehozta volna bármelyik meccsen. ez az 5-6 játékos hihetetlen hogy a real madridba tudott futballozni.
( ITT KÉREK HEHÉTŐL ELNÉZÉST,TELJESEN IGAZA VOLT ÖZILLEL KAPCSOLATBAN!)
:lol: Hát ez egészen elképesztő,mennyire rossz megítélés alá esik Özil. Fogadjunk,hogy az a bajod,hogy egylábas... másba nem tudtok belekötni. Illetve a tegnap kihagyott helyzetébe,igaz?
:goat:

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 1., szerda 10:41

remélem iker jövőre átveszi lopez helyét,jó kapus nagyon,de nálam a real madrid kezdője iker casillassal kezdődik.

coentraonak is helyén van a szíve mint ramosnak,hajt,ütközik,akar,jobb játékos lett marcelo,remélem hogy jövőre sem jegelik le,és marad kezdő,nagyon megszerettem.

essienből elég lesz,ő már nem az aki volt,carvajal ezért kell.

khedira,di maria,özil,higuain,callejon minnél előbb tünnyön innen el,és sajnos kaká is,aki még mindig azt mondom hogy ezt az özil szintet lehozta volna bármelyik meccsen. ez az 5-6 játékos hihetetlen hogy a real madridba tudott futballozni.
( ITT KÉREK HEHÉTŐL ELNÉZÉST,TELJESEN IGAZA VOLT ÖZILLEL KAPCSOLATBAN!)

mourinhonak megköszönhetjük,jöjjön ancellotti.

benzema maradhat padon,ő erre nagyon jó hogy bedobják és fölpörgeti a csapatot,de egy gólerős csatár kell a kezdőbe.

CR,MARAD,legalább is nagyon remélem,de ha esetleg nem,akkor nem a cr másolatot,gareth balet akarjuk,hanem befektetünk egy olyan realba akik tudnak futballozni.

remélhetőelg verratti lesz már az első igazolás,de csatár és középpályás kell még.
és felfogásbeli különbséget akarok látni jövőre,azt akarom hogy úgy mennyenek ki idegenbe akár dortmundba akár a nou campba ahogy tegnap,nem beszarva a 16os előtt futballozva,hanem támadva és helyzeteket kialakítva.

a tegnapi meccshez annyit,hogy megédemelten jutott tovább a dortmund.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. május 1., szerda 10:24

Értékelés... (egyben előretekintés valamint egész szezonos értékelés is kicsit)

Casillas : álmos volt

DL: Respect, hozta amit kell. Szépen védett bravúrokkal. Maradnia kell, de Casillasnak vissza kell adnia a helyét jövőre ez nem is kérdés. -------- 5

Conti : Szerintem amit kellett megtette, ment hajtott jó megoldásai is voltak. Maradása alapvető. Bevethető akár több poszton is meg merem kockáztatni, hogy többet ér mint Marcelo----4

Ramos: Hajtott, küzdött. Gólt lőtt... Játéka is rendben volt a védekező munkát is megoldotta. Alapkezdő jövőre is...-----5

Verane: Sok újat nem tudok mondani... egyelőre övé az egyik kvp. Megint jól teljesitett.---------5

Essien: Nagy kedvencem volt a Chelseaben... elfogult leszek... Szerintem viszonylag jól lehozta a meccset. De eléggé kiöregedett már. Ha 1 évig még kölcsönben meg tudnánk tartani én örülnék. ---------- 3/4

X.Alonso: Volt egy rossz meccse Dortmundban... és máris leírtátok. Szomorú... öregszik lassul a vak is látja. De még mindig durván pozitiv a mérlege egész szezont tekintve. Nálam jövőre is övé ez a poszt. Aztán elvileg úgyis menni akar...-------4

Modric: Nem néztem ki sokat belőle mikor idejött az első meccsei alapján... idő kellett neki , de tény. Ő kell nekünk. Alap kezdő jövőre remélem.------ 4

DM: Kevés...Kevés...Kevés...Kevés... Számomra nincs helye a kezdőben. ------ 2

Özil: Hihetetlen csalódás... amit művelt ma is... Nem szeretném jövőre itt látni párban DM-el mehetnek Londonba.------1/2

Ronaldo: lefelé nem lógott ki ezúttal felfelé sem... én ezt a sérülésének tudom be. Ahogy ezt már ma leírtam. Villámgyorsan 20 millás szerződést elé...------ ma csak 3/4 egyébként 5*

Higuain: Macskaköröm DM-es értékelés...-----2

Cserék_______________________________ Nem ma... hanem egész szezonban

Kaka: Nem is őt értékelem ezzel... de inkább ő maradjon mint Özil cserének...egész szezont tekintve --------3 jó indulattal

Benzin: Sokkal többet várok tőle... ahogy sokan közülünk. Ma megtette a magáét. Bízom benne, hogy más játékrendszerben jobb lehet-----3/4

Khedira: Nem ide való... de tényleg nem... menj innen!!!-------------1

Marcelo: Ez a legnagyobb kérdés számomra...Conti vagy ő... Talán inkább a portugál. De alapvetően szeretem az ő játékát is. ---- 3/4

Arbeloa: Maradj! Carvajal cseréjének...kiegészitő embernek-------3

Pepe: nekem egész szezont tekintve csalódás + elmebeteg nem pályára való mint tudjuk... játékát véve alapul amit erősen leront a múlt hét így csak 3-as... nem lennék szomorú ha kezdő közelébe nagyon nem kerülne..cserének OK--------3

Albiol: Csípem a játékát. Szerintem nem rossz játékos. Verane és Ramos jobb cserének perfekt....------ 3

Callejon-Morata-Carvalho OFF szót se érdemelnek ide vagy kevesek illetve az egyikük kiváló hátvéd volt de kiöregedett...


_____________________


Akiket jövőre hoznék: Csatár - Higu OFF: Helyére... Aguero-Falcao-Hulk (sorrendben... amelyik hozható...)
KP: Vidal és Kondogbia . Mindkettőre nagy szükség lenne.
Védő: Carvajal

Ez kb. 120 millió euró tippre... költöttünk már ennél többet is...

Nagyon taktikákat nem vázolnék fel.. nem is értek hozzá a játékosok képességeit nézve egy ilyen kezdőt szívesen látnék...

Casillas-Carvajal-Ramos-Verane-Contreao-X.Alonso-Vidal-Modric-Aguero-Benzema-CR7

edzőként szemléletváltás kell ez kétségtelen... Wenger/Klopp/Del Bosque triónak örülnék. Amelyik hozható ismét...

Ennyi: Nem is annyira röviden... :)


Spanyol kupát be kell húzni...nagyon gyenge karcsú vígasz... de legalább valami
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 218 regisztrált és 0 vendég