Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. augusztus 24., szombat 20:53

Szánalmas basszameg, ezeket a meccseket pár éve 4-5-6 meg 7-0-ra hoztuk. igaz akkor még volt egy Cénk

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. augusztus 19., hétfő 23:11

ziro4vr írta: Azért akik végigszenvedték az előszezont, nem tudom mi a tökömet vártak, ahhoz képest sztem ez a best case scenario volt. Vagy javulunk vagy nem, 3 pont a zsákban, egy nehéz pályán. Bale is bíztató volt, Modric kiválása után az is kiderült, tudunk még focizni is. Igyatok.
Konyítod még azért alkalmanként ezt a sportot.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. augusztus 19., hétfő 21:23

Mikor jatszott ennyire felszabadultan a csapat, mint Kroos golja utan? Szerintem kb 2 eve, szoval nem ertem a sok negativ hsz-t. Ki hitte volna, hogy 3 pont elonyunk lesz azonnal? Emellett a jatek sem volt annyira rossz, mint tavaly vagy az eloszezonban.
Visszater Hazard es jon Ney, aztan megy a butitas :kalapos:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. augusztus 19., hétfő 21:07

Azért akik végigszenvedték az előszezont, nem tudom mi a tökömet vártak, ahhoz képest sztem ez a best case scenario volt. Vagy javulunk vagy nem, 3 pont a zsákban, egy nehéz pályán. Bale is bíztató volt, Modric kiválása után az is kiderült, tudunk még focizni is. Igyatok.
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. augusztus 19., hétfő 19:11

Új edzővel van a Celta, messze nem mutattak olyan jól, mint tavaly. De jah, én is rosszabbra számítottam. Meglátjuk mire lesz ez jó hosszabb távon.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. augusztus 19., hétfő 18:34

Jó kis meccs volt így szezonkezdésre. Rosszabbra számítottam, nem is feltétlen győzelemre, pláne előszezon( előző szezon) alapján.

Csapattal elégedett vagyok, hellyel közzel.
Nagy dolgokat még nem vonok le a látottakból, de Bale határozottan meglepett, pozitívan csalódtam benne. Isten tartsa meg jó szokását.
Benzema is érdekes figura. Folyamat kapja a savazást, évek óta. Ennek ellenére csak csinálja, amiért fizetik, csendben. Így vagy úgy, de lehet rá számítani. Ikonikus alakja a csapatunknak. Remek igazolás volt....
Hazard még összeszedi magát ( rövidesen, remélem ), és a támadó szekcióval nem lesz sztm sok gond . Helyettesek is vannak dögivel, fiatalok és rutinosak is. Talán többen is a kelleténél...na majd a Castillában lehet villogni. :hmmm:

Középpályán hiányolok egy embert, egy melósabb, de labdaügyes tagot, akinek esze is van a játékhoz. Minden másra ott van Casemiro
Jah, nagy forma a Brazil úthenger. Bírom a lehengerlő stílusát. :lol:

Modricnak, lassan de biztosan, leáldozik. Jó lenne pótolni. Nem Iscoval. A fentebb említett kérdőjellel....már ha megtalálják a megfelelőt, de lehet nem is akarják Perezék. Vagy talán Kovába kellett volna több bizalmat fektetni...franc se tudja.
Mondjuk Iscot majd cserélném Ceballosra. Talán ha épségben visszatér az Arsenalbol. Bár lehet úgy jár, mint Kovacic. Vagy nem. De az biztos.

Kroos is mi gólt akasztott már. Beszarás a gyerek.
Remélem nem az egész szezonra valót lőtte el a hétvégén. Maradjon még ott, ahonnan az jött, szükség lesz rá ! Meg erre a játékára is !

A védelemmel lesznek gondok, mindig is voltak. Míg Marci ott van. :mrgreen:
De ennek ellenére, nem adnám oda senkinek sem. Kevés hozzá hasonló labdarúgó szaladgál a pályán. Csinál f#sságokat, meg lazáskodik stb.... de aztán meg olyat is mutat, amire nem sokan képesek. Csak lőjünk többet ! Egyébként is .... támadó foci FórevőőR :-*
Na meg persze Mendynek örülök, hiányposztra érkezett. Jó korban van. Csak bírja a teste. Lassan Marcinak is leáldozik, akár Modricnak. Kár értük, jó volt őket látni. :'(
Odriozola meg szedje össze magát, ha így halad, Hakimi felkészülhet...

Ok. :shutup:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. augusztus 19., hétfő 14:03

reeed_ati írta:
istimester írta:

Középre azért igazolhatnánk még, mert így nyugdíjas társulat jellegű a csapatrész.
Ödegaardot sajnálom, hogy nem hoztuk.
Szerintem ő a tökéletes ember Modric helyettesítésére.
Legalább egy fél évet adtam volna neki, ha nem jött volna be, akkor még télen is kölcsön lehetett volna adni, bár ezzel meg az a gond, ha másodszor sem jön be a madridi kaland, akkor lehet végleg tovább áll.
Egyrészt jó a kölcsön, mert szépen csendben építheti fel magát, másrészt meg annyira mégsem, mert pont egy ilyen friss, lendületes, a top Modricot idéző középpályásra lett volna szükségünk. :hmmm:
Szerintem jó ez így. Itt tuti nem játszana annyit. Meg nem tudom, nekem biztos nem esne jól, ha fél év után ismét elküldenének kölcsönbe. :mrgreen:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. augusztus 19., hétfő 12:12

istimester írta:

Középre azért igazolhatnánk még, mert így nyugdíjas társulat jellegű a csapatrész.
Ödegaardot sajnálom, hogy nem hoztuk.
Szerintem ő a tökéletes ember Modric helyettesítésére.
Legalább egy fél évet adtam volna neki, ha nem jött volna be, akkor még télen is kölcsön lehetett volna adni, bár ezzel meg az a gond, ha másodszor sem jön be a madridi kaland, akkor lehet végleg tovább áll.
Egyrészt jó a kölcsön, mert szépen csendben építheti fel magát, másrészt meg annyira mégsem, mert pont egy ilyen friss, lendületes, a top Modricot idéző középpályásra lett volna szükségünk. :hmmm:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. augusztus 19., hétfő 11:59

Atticus írta: Szerintem ez a győzelem bizonyos szempontból pont olyan volt, mint az előszezonunk: nehéz belőle hosszútávú következtetéseket levonni.
Nem is kell következtetéseket levonni. Ezek a meccsek tipikusan csak arra jók, hogy megnyerjük és elfeletsük őket.

Tényleg a kellemetlen a legjobb kifejezés. Gyengébb, de kellemetlen ellenfél, főleg ha idegenben. Jó egy tucat ilyen meccsünk lesz idén, az is egy erény, ha szépen csendben nyeregetjük őket. A bajnokságot csak így csendben gyűjtögetve lehet megnyerni.

Középre azért igazolhatnánk még, mert így nyugdíjas társulat jellegű a csapatrész.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. augusztus 19., hétfő 9:45

besteve7 írta:
reeed_ati írta: Sajnos nem ezzel a kommentárral néztem a meccset, de akinek kimaradt pótolja.. :)
Meg amúgy is, parádé volt ez a labdajáratás, ebből szeretnék még sokat látni majd:
CELTA VIGO VS REAL MADRID - 1-3 - VÁZQUEZ GOAL
Milyen rossz lehet ezt nézni a sok Benzema utáló kis kcsgnek, nem tudok rájuk mást mondani, amilyen stílusban megnyilvánulnak róla és totál vakon nem látják, hogy mennyit is ad a pali..

Itt pedig Kroosé ugyanúgy Hodgsonnal, hidegrázós :D
Erről csak ez a véleményem :lol: Biztos mindenki aki nem szereti az ilyen mozdulatoknál sirnak, h miért pont Benzi csinálta ezt :-( Olyan unalmas ez mar, ha Benzi csinál egy cselt a meccsen vagy golt lő akkor mindenki becsicskulhat, mert ő vilag megvalto futballista fenomen. Hameg fel evig semmi ertekelhetot nem csinal akk a tarsak szarok, meg az idojaras, meg barmi mas. Mi ertelme van mindig ennek?
Nekem meg az unalmas, hogy minden meccs kezdés előtt megy a szarozása, ha rászolgált, ha nem (nem feltétlen itt, Realista azért nagy visszatartó erő ebben :mrgreen: , de a fészen ez a jellemző). A jogos kritikákkal nincsen semmi bajom, kapja csak, ha nem teljesít, de az utolsó évében nem igen szolgált rá ezekre.
Első C.R nélküli idényében 30 gól, úgy hogy a tiziket nem is ő rúgta, úgy hogy a csapat sem volt igazán jó.. Elég csak megnézni Dybalát, milyen könnyű érvényesülni C.R mellett, 1év után már kukáznák is ki, mert nem hozza azt, amit előtte években..
Remélem idén is legalább 30x mutatja a fukkot Kariminho :D , a szebbnél szebb butítások mellett, 1 már meg van B-).

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 19., hétfő 9:15

reeed_ati írta: Sajnos nem ezzel a kommentárral néztem a meccset, de akinek kimaradt pótolja.. :)
Meg amúgy is, parádé volt ez a labdajáratás, ebből szeretnék még sokat látni majd:
CELTA VIGO VS REAL MADRID - 1-3 - VÁZQUEZ GOAL
Milyen rossz lehet ezt nézni a sok Benzema utáló kis kcsgnek, nem tudok rájuk mást mondani, amilyen stílusban megnyilvánulnak róla és totál vakon nem látják, hogy mennyit is ad a pali..

Itt pedig Kroosé ugyanúgy Hodgsonnal, hidegrázós :D
Benzema magic. Ennyi.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Atticus
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Atticus » 2019. augusztus 19., hétfő 1:10

Szerintem ez a győzelem bizonyos szempontból pont olyan volt, mint az előszezonunk: nehéz belőle hosszútávú következtetéseket levonni.

Adva volt egy az utóbbi jó fél évben labdabirtoklásra játszó hazai csapat, akik ellen jellemzően jó kontrákból alakítottuk ki a helyzeteinket, ami, lássuk be, azért eddig is ment. (A 60. perc körül ilyen 64-36 volt a labdabirtoklás.) Ahol nagyon szenvedünk azok a betömörülve védekező csapatok, ott szokott hiányozni a kreativitás tavaly, meg azelőtt tavasszal.

Odriozolát sem kell azonnal temetni - jó, a lesgólnál nagyon összezavarodott, de mégis csak Denis Suárezt kellett fognia, aki remekül játszott, gondolom mint ex-barcás, megvolt a motivációja.

Bale szuper játéka engem is meglepett, de azon kívül, utólag elnézve, nem sok minden.

Realista24 mondta jól: nagyon fontos a 3 pont, de nem kell ezt túlgondolni. Sem túl keveset gondolni róla. Mondom: nehéz következtetni belőle, hogy javultunk-e tavalyhoz képest.

Várom már a Valladolid elleni hazait: ők lesznek a következő lépés; ellenük többet lesz nálunk a labda (reaktívabbak, plusz otthon leszünk), de a védelmük nem túl acélos. (Nem is értem, hogy maradtak bent...)

Cső, amúgy, nagyon régóta nem postoltam, nem is fogok sokat szerintem - manapság már csak lurkolok a fórumon, nincs túl sok időm.

:D

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. augusztus 19., hétfő 0:06

Amúgy ne foglalkoztatók és nála csinálhat akármit a csapat akkor is sz..ok lesznek Zidanenal.


Wxyzvel.
Bocsi már nem tudtam szerkeszteni.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. augusztus 18., vasárnap 23:58

A Celta vigo szurkolóknak üzent vele,mert kifütyülték amikor beállt.A nyáron megkérdezték tőle,hogy játszana e a Celta Vigoban és ő azt válaszolta rá,hogy esze ágában sincs.
Erre amikor beállt kifütyülték és így üzent nekik.

Amúgy ne foglalkoztatók és nála csinálhat akármit a csapat akkor is sz..ok lesznek Zidanenal.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. augusztus 18., vasárnap 23:56

reeed_ati írta: Sajnos nem ezzel a kommentárral néztem a meccset, de akinek kimaradt pótolja.. :)
Meg amúgy is, parádé volt ez a labdajáratás, ebből szeretnék még sokat látni majd:
CELTA VIGO VS REAL MADRID - 1-3 - VÁZQUEZ GOAL
Milyen rossz lehet ezt nézni a sok Benzema utáló kis kcsgnek, nem tudok rájuk mást mondani, amilyen stílusban megnyilvánulnak róla és totál vakon nem látják, hogy mennyit is ad a pali..

Itt pedig Kroosé ugyanúgy Hodgsonnal, hidegrázós :D
Erről csak ez a véleményem :lol: Biztos mindenki aki nem szereti az ilyen mozdulatoknál sirnak, h miért pont Benzi csinálta ezt :-( Olyan unalmas ez mar, ha Benzi csinál egy cselt a meccsen vagy golt lő akkor mindenki becsicskulhat, mert ő vilag megvalto futballista fenomen. Hameg fel evig semmi ertekelhetot nem csinal akk a tarsak szarok, meg az idojaras, meg barmi mas. Mi ertelme van mindig ennek?

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. augusztus 18., vasárnap 22:22

CELTA VIGO VS REAL MADRID - 1-3 - VÁZQUEZ GOAL
Biztos csak engem idegesít ez a Vazquez, de mi ez a gólöröm már... :lol:
Amikor Cé csinálta ugyanezt akkor elfogadtam mert elrakott pár száz gólt előtte, de ez a gyerek félévente lő gólt, aztán már veri magát ha esetleg kritikát kap :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. augusztus 18., vasárnap 21:33

wxyz írta:
RealAsensio írta:
Attol meg nyertunk, a Barca meg kikapott. 3 pont a zsakban, ez a lenyeg. Tavaly a Barca is szamtalanszor nyert szar jatekkal, nezhetetlen focival, megis arra emlekszik mindenki, hogy ok lettek a bajnokok, mi meg kuzdottunk a harmadik helyert.............

Most az a legfontosabb, hogy a csapat formaba lenduljon, nyerjuk a meccseket, stabilak legyunk, aztan majd szep jatek is lesz.
Teljesen mindegy mit csinál a rivális.

Pont az a probléma, hogy se forma, se stabilitás nincs, továbbra sem.
Emberhatranyban nem hogy a pontmentesert ment a csapat, hanem farokra huztuk oket. Tekintve, hogy ilyen “szarul” sikerult a felkeszules, egeszen meglepo teljesitmennyel rukkolt elo a csapat. Az eredmenye: +3 pont a legnagyobb rivalissal szemben. Ilyen is reg volt. Ennek kellene orulni.
:goat:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 18., vasárnap 21:19

wxyz írta:
RealAsensio írta:
Attol meg nyertunk, a Barca meg kikapott. 3 pont a zsakban, ez a lenyeg. Tavaly a Barca is szamtalanszor nyert szar jatekkal, nezhetetlen focival, megis arra emlekszik mindenki, hogy ok lettek a bajnokok, mi meg kuzdottunk a harmadik helyert.............

Most az a legfontosabb, hogy a csapat formaba lenduljon, nyerjuk a meccseket, stabilak legyunk, aztan majd szep jatek is lesz.
Teljesen mindegy mit csinál a rivális.

Pont az a probléma, hogy se forma, se stabilitás nincs, továbbra sem.
Forma ne is augusztusban legyen hanem tavasszal. Ilyenkor pont csak a 3 pont a lényeg. Nem volt stabilitás? 10 emberrel lehoztuk simán. Azt hittem h összezuhanunk a francba és simán kikapunk, mint tavaly. Pár meccset várnék a mocskolódással
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. augusztus 18., vasárnap 21:01

RealAsensio írta:
Attol meg nyertunk, a Barca meg kikapott. 3 pont a zsakban, ez a lenyeg. Tavaly a Barca is szamtalanszor nyert szar jatekkal, nezhetetlen focival, megis arra emlekszik mindenki, hogy ok lettek a bajnokok, mi meg kuzdottunk a harmadik helyert.............

Most az a legfontosabb, hogy a csapat formaba lenduljon, nyerjuk a meccseket, stabilak legyunk, aztan majd szep jatek is lesz.
Teljesen mindegy mit csinál a rivális.

Pont az a probléma, hogy se forma, se stabilitás nincs, továbbra sem.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. augusztus 18., vasárnap 19:53

Sajnos nem ezzel a kommentárral néztem a meccset, de akinek kimaradt pótolja.. :)
Meg amúgy is, parádé volt ez a labdajáratás, ebből szeretnék még sokat látni majd:
CELTA VIGO VS REAL MADRID - 1-3 - VÁZQUEZ GOAL
Milyen rossz lehet ezt nézni a sok Benzema utáló kis kcsgnek, nem tudok rájuk mást mondani, amilyen stílusban megnyilvánulnak róla és totál vakon nem látják, hogy mennyit is ad a pali..

Itt pedig Kroosé ugyanúgy Hodgsonnal, hidegrázós :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég