Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. augusztus 19., hétfő 8:23

wxyz írta: Vettünk már éppen elég olyan fiatalt, akik sokak szerint a következő évtized egyik legmeghatározóbb játékosa lesznek és sokat fog fejlődni.

Erények alapján és posztra kellene már igazolni.
Hozni egy csatárt, aki sokoldalú, taktikai feladatokra alkalmas, a támadójátékot és a társakat képes segíteni, nem olyat akit sokan a jövő meghatározójának tartanak, mert egy edző rúgatott vele 15 gólt miközben minden másban kevés.
Venni egy jobbhátvédet akinek komoly hozzáadott értéke van a támadás és védekezés legalább egyikében, nem egy spanyol fiatalt akit a nemzetisége mindenkit hypeol.
Egy középpályást aki ténylegesen ért a támadásépítéshez, nem egy spanyol kamu bugimester, vagy ő lesz az új sztár, az új Modric, mert ő is horvát. Egyénileg és társakkal is tud labdát kihozni
A 120 milliós portugál ugrabugra helyett megadni Brahimnak és Ödegaardnak a lehetőséget.
Neveket is mondanal?
En is mondom hogy kene egy olyan csatar mint pl ronaldo volt, de attol meg ilyen nem lesz.
Felix meg kb annyit er mint az elol levo 3 kovetkezo generacios sztarunk egyutt.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. augusztus 19., hétfő 8:16

Vettünk már éppen elég olyan fiatalt, akik sokak szerint a következő évtized egyik legmeghatározóbb játékosa lesznek és sokat fog fejlődni.

Erények alapján és posztra kellene már igazolni.
Hozni egy csatárt, aki sokoldalú, taktikai feladatokra alkalmas, a támadójátékot és a társakat képes segíteni, nem olyat akit sokan a jövő meghatározójának tartanak, mert egy edző rúgatott vele 15 gólt miközben minden másban kevés.
Venni egy jobbhátvédet akinek komoly hozzáadott értéke van a támadás és védekezés legalább egyikében, nem egy spanyol fiatalt akit a nemzetisége mindenkit hypeol.
Egy középpályást aki ténylegesen ért a támadásépítéshez, nem egy spanyol kamu bugimester, vagy ő lesz az új sztár, az új Modric, mert ő is horvát. Egyénileg és társakkal is tud labdát kihozni
A 120 milliós portugál ugrabugra helyett megadni Brahimnak és Ödegaardnak a lehetőséget.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. augusztus 19., hétfő 7:57

wxyz írta: Ez mondjuk már valami, de hogy ő minek kellett volna ide azon kívül, hogy fiatal bugimester, az továbbra is jó kérdés.
Hogyhogy minek? Van egy fiatal jatekos, aki sokak szerint a kovetkezo evtized egyik legmeghatarozobb tamadoja lesz, nekunk meg van egy szinte minden poszton kioregedo csapatunk. Ha valoban olyan szinten fejlodik, mint amit sokan bele latunk, akkor megeri felhuzni kore a csapatot, meg ha jelenleg nincsenek is meg szamara az idealis korulmenyek. Az Atletibol viszont barhova mehet, csak hozzank nem.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. augusztus 19., hétfő 7:50

minket meg tőled ráz a hideg, hogy folyamat tolod a negatív ívet és mindenki szar. szóval jöhet a top11
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. augusztus 19., hétfő 7:50

wxyz írta: Tőlem ilyet ne várj, a hideg ráz a legjobb-, álomcsapatokból, meg a ki a legjobb témáktól.
Veletlen se formalj velemenyt ezzel kapcsolatba, ne hogy tamadhato legyen :lol:
Ugy nehez is lenne 11 embert osszerakni tobb millio jatekosbol hogyha valakinek senki nem uti meg a szintjet.
Eleg rossz lehet ha valaki folyamatosan csak negativ tud lenni, egy olyat nem olvastam meg a tobb ezer haszontalan hszebol hogy valakirol abszolut pozitivan irna.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. augusztus 19., hétfő 7:44

Tőlem ilyet ne várj, a hideg ráz a legjobb-, álomcsapatokból, meg a ki a legjobb témáktól.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 19., hétfő 7:41

wxyz írta: Ez mondjuk már valami, de hogy ő minek kellett volna ide azon kívül, hogy fiatal bugimester, az továbbra is jó kérdés.
Dobj már össze egy legjobb kezdő 11et a mai focistákból (CR, Messi nélkül). Kíváncsi lennék rá.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. augusztus 19., hétfő 7:14

Ez mondjuk már valami, de hogy ő minek kellett volna ide azon kívül, hogy fiatal bugimester, az továbbra is jó kérdés.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. augusztus 19., hétfő 1:37

Galacticos írta: "Minek nekunk felix mikor van mar csomo fiatalunk?"
Hat ezert kellett volna. Itt az uj mbappe akiert csak lekellett volna rakni a kert penzt.
Még mindig nem látom mivel lennénk előbbre vele, full átlag.. :lol: :ike:

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. augusztus 19., hétfő 0:17

Egyből egy 1:0 jó öreg ATM módra. :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. augusztus 18., vasárnap 23:59

"Minek nekunk felix mikor van mar csomo fiatalunk?"
Hat ezert kellett volna. Itt az uj mbappe akiert csak lekellett volna rakni a kert penzt.

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. augusztus 18., vasárnap 23:55

full ugyan ezt gondoltam miközben néztem a meccsüket. A felkészülési meccseik alapján nem erre számitottam. Nagyon csalódtam simeonéban.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. augusztus 18., vasárnap 23:18

Én azt hittem az Atleti idén kicsit támadóbb stílusra vált, de úgy tűnik idén is az 1-0 lesz ott a sláger

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. augusztus 18., vasárnap 23:15

Morata :lol:


Felix gyerek meg brutal tud lenni.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. augusztus 18., vasárnap 22:59

Amúgy az eredmenyek.com-on elírás vagy tényleg a mezőnybe cserélték be Lunint?

szerk.: elírás

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 18., vasárnap 22:51

Nem az a baj, hogy az utána rúgást büntetik, hanem mikor a 100% véletlen lábösszeakadásért zavarják le a játékost. Kíváncsi leszek a jófiúk közül fognak e így kiszórni valakit az idényben.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. augusztus 18., vasárnap 22:45

2perc 2piros

Baromsag ez a szabaly szerintem amugy.

Ez az allando finomkodas stb. Igyis esnek ossze mindentol a jatekosok lassan. Nem jo irany ez szerintem. Elfog puhulni a jatek.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 18., vasárnap 22:44

Molinat ugyanúgy leküldik az Atleti ellen Var-al mint Modricot egy vétlen hátulról odalépésért. Mi ez a baromság? :lol: oda se lehet menni már szerelni mert ha véletlen rálépsz az ellenfélre rögtön piros. Vicc

Közben Lodi is piros, jól van
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 18., vasárnap 22:42

Azért komoly ez az új szabály. Atma meccsen Molina teljesen véletlenül rálépett az irányt váltó Thomas sarkára és mehet zuhanyozni. Beszarás.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. augusztus 18., vasárnap 22:09

tartom én is, hogy hiba volt elengedni a norvéget... itt kellett volna tartani LV vagy Isco kárára. Modrictól nagyon sokat tanulhatott volna idén :)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég