OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2019. augusztus 19., hétfő 11:06

Nemtudom hogy műholdashoz jár-e, de kábeleshez jár digi online. Ha a tv-ben valami gond lenne a jellel, neten a csatornák nagy része nézhető (a spíler kivételével minden).

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2019. augusztus 19., hétfő 10:45

torjack írta:
alexoxladjackoxi írta: Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, esetleg használ-e valaki közületek műholdas Digi TV-t? Itt nálunk nem nagyon van olyan kábeles szolgáltató, ahol értelmes csatornakiosztás lenne, legalábbis ami a sportcsatornákat illeti. Digiből is csak a műholdas érhető el, arról viszont hallottam már korábban negatívumokat, elvileg eléggé érzékeny az időjárásra. Ez valóban igaz? És ha igen, ez alatt konkrétabban mit kell érteni? Nagyobb viharok esetén elszáll az egész, vagy már kissé szelesebb időben is jelentkeznek problémák? Valakinek személyes tapasztalat, esetleg ismerősi köréből valami infó?
Igen, az időjárásra kissé érzékeny. Trükkös a dolog, nálam az a tapasztalat, hogy nálunk még lehet nincs rossz idő, de mégis elszáll az egész, máskor meg zuhé mellett is megy csont nélkül.

Tartósabb kimaradás csak az felhasználó környékén levő nagyobb viharoknál van, de ilyenkor eleve bölcsebb dolog kilőni a tévét, újabb típusoknál akár a konnektorból is kihúzni.

Enyhébb esőzéseknél nincs gond.

A műholdas az már csak ilyen.

Maga a csomag viszont fasza, nekem digi+ van havi 3300-ért. sport 1-2, spíler 1-2, digisport 1-3, eurosport 1-2, hogy csak a sport vonzatát említsem.

12 éve vagyok náluk, 2700 forintról indultam...2x volt áremelés mióta van.

Szerintem összességében rendben van.
Na ja, a csomag egyértelműen világbajnok, más szolgáltatóknál dupla ennyiért kínálnak fele ennyi sportcsatornát, ráadásul azok is ilyenek, hogy Sport TV meg Eurosport, miközben már szinte minden értelmes tartalom a Digin és a Spíleren van. Köszi amúgy a választ, még esetleg azt picit részletesebben ki tudnád fejteni, hogy konkrétabban mit tapasztalsz ha nem ideális az időjárás?! Úgy értem, ha elszáll az egész, kb. mennyi idő mire helyreáll, vagy esetleg ha akadozik (nem tudom ilyen van-e egyáltalán), olyankor az mennyire teszi kvázi nézhetetlenné az egészet, vagy attól még tűrhető?

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: OFF

HozzászólásSzerző: torjack » 2019. augusztus 18., vasárnap 23:52

alexoxladjackoxi írta: Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, esetleg használ-e valaki közületek műholdas Digi TV-t? Itt nálunk nem nagyon van olyan kábeles szolgáltató, ahol értelmes csatornakiosztás lenne, legalábbis ami a sportcsatornákat illeti. Digiből is csak a műholdas érhető el, arról viszont hallottam már korábban negatívumokat, elvileg eléggé érzékeny az időjárásra. Ez valóban igaz? És ha igen, ez alatt konkrétabban mit kell érteni? Nagyobb viharok esetén elszáll az egész, vagy már kissé szelesebb időben is jelentkeznek problémák? Valakinek személyes tapasztalat, esetleg ismerősi köréből valami infó?
Igen, az időjárásra kissé érzékeny. Trükkös a dolog, nálam az a tapasztalat, hogy nálunk még lehet nincs rossz idő, de mégis elszáll az egész, máskor meg zuhé mellett is megy csont nélkül.

Tartósabb kimaradás csak az felhasználó környékén levő nagyobb viharoknál van, de ilyenkor eleve bölcsebb dolog kilőni a tévét, újabb típusoknál akár a konnektorból is kihúzni.

Enyhébb esőzéseknél nincs gond.

A műholdas az már csak ilyen.

Maga a csomag viszont fasza, nekem digi+ van havi 3300-ért. sport 1-2, spíler 1-2, digisport 1-3, eurosport 1-2, hogy csak a sport vonzatát említsem.

12 éve vagyok náluk, 2700 forintról indultam...2x volt áremelés mióta van.

Szerintem összességében rendben van.

Avatar
chosenone46
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2019. augusztus 18., vasárnap 23:49

Kercsó írta:
kierkegaard írta: üdv.

Egy ideje elkezdtem komolyabban sportolni így hát futáshoz beszereztem egy asics gt 2000 7 cipőt. Bár mivel gondolom futócipő nem a mindennapos viseletre lett kialakítva így megkérdezném, hogy a mindennapokra milyen típusú cipő ajánlott ami nem terheli meg a lábat?
divat téma, de én az adidas ultraboostot javaslom.
volt már pár kényelmes cipőm, de ez nálam a top
az ultraboost mellett az eqt 91/17et tudom meg ajanlani
"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1317
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2019. augusztus 18., vasárnap 23:27

Srácok ma olyan oldalra bukkantam a facebookon, hogy csak azon csodálkoztam, eddig miért nem futottam bele. Ínyenceknek, konyhafőnököknek kifejezetten ajánlott. :mrgreen:

Itt egy kép az oldalról.

Kommenteket olvasni érdemes, egy idő után már a sírás kerülgetett. :lol:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2019. augusztus 18., vasárnap 23:08

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, esetleg használ-e valaki közületek műholdas Digi TV-t? Itt nálunk nem nagyon van olyan kábeles szolgáltató, ahol értelmes csatornakiosztás lenne, legalábbis ami a sportcsatornákat illeti. Digiből is csak a műholdas érhető el, arról viszont hallottam már korábban negatívumokat, elvileg eléggé érzékeny az időjárásra. Ez valóban igaz? És ha igen, ez alatt konkrétabban mit kell érteni? Nagyobb viharok esetén elszáll az egész, vagy már kissé szelesebb időben is jelentkeznek problémák? Valakinek személyes tapasztalat, esetleg ismerősi köréből valami infó?

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. augusztus 2., péntek 6:22

kierkegaard írta: üdv.

Egy ideje elkezdtem komolyabban sportolni így hát futáshoz beszereztem egy asics gt 2000 7 cipőt. Bár mivel gondolom futócipő nem a mindennapos viseletre lett kialakítva így megkérdezném, hogy a mindennapokra milyen típusú cipő ajánlott ami nem terheli meg a lábat?
divat téma, de én az adidas ultraboostot javaslom.
volt már pár kényelmes cipőm, de ez nálam a top
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. július 30., kedd 12:41

üdv.

Egy ideje elkezdtem komolyabban sportolni így hát futáshoz beszereztem egy asics gt 2000 7 cipőt. Bár mivel gondolom futócipő nem a mindennapos viseletre lett kialakítva így megkérdezném, hogy a mindennapokra milyen típusú cipő ajánlott ami nem terheli meg a lábat?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. július 29., hétfő 21:16

reeed_ati írta: Skacok! Tudtok valami oldalt, ahonnan a holnapi meccsünket le tudom kapni, olyan 8-9 körül??, amikor hazaérek és persze anélkül, hogy megtudnám az eredményt..
Szerintem innen már komolyan veszik a srácok és ez érdekelne is, nem úgy mint az amcsi butáskodás.. :D
Rojadirectáról régen le lehetett szedni, nem tudom az még él-e vajon? :hmmm:
En itt szoktam nezni: https://www.fullmatchesandshows.com/

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. július 29., hétfő 21:10

Skacok! Tudtok valami oldalt, ahonnan a holnapi meccsünket le tudom kapni, olyan 8-9 körül??, amikor hazaérek és persze anélkül, hogy megtudnám az eredményt..
Szerintem innen már komolyan veszik a srácok és ez érdekelne is, nem úgy mint az amcsi butáskodás.. :D
Rojadirectáról régen le lehetett szedni, nem tudom az még él-e vajon? :hmmm:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. július 27., szombat 17:13

Valaki otthon van ebben az e-titán féle programban? (kresz)
Most fejeztem be az elméleti részt, motorra, de valamiért nem állítja ki az igazolást. :/

Azt írja bizonyos okmányok hiányoznak, de az okmányok fül alatt meg nem jelöl semmi hiányt.

Ötlet, h mi lehet a para?
ZIDANE

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2019. július 23., kedd 11:48

Mondjuk ez az 'elmult8ev' hibája, az egyik a sok közül amit ténylegesen fel lehet roni
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3272
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. július 23., kedd 10:15

Mindenki nyugodjon meg. Ha 9-10 milliárd euróról van szó, a bezzegnyugati cégeket se érdekli az átláthatóság. Jó kis PPP :lol: Magyarország egy nagyon-nagyon gazdag ország.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2019. július 16., kedd 14:14

Realista24 írta:
füst írta: Nem kell mindenkinek Pesten lakni, vidéken is van élet. Ha mégis mindenki Pesten akar lakni, akkor viszont ez az ára.
Ahogy én írtam, fehérváron ugyanez a helyzet, de Győrben is és még sorolhatnám.
Az egész ország érintett ebben. Nyíregyháza szintén kB. 100 ezres város, a keleti részben. Egy minigarzon, konvektoros fűtéssel, kezdődik 60-70 ezerről. A konvektorról meg szót se mondjak, mennyire inkább kifelé fűt, mint befelé, és ezáltal a rezsi is ott van, hogy 100 ezer csak az, hogy lakj valahol. A fizetések meg ugyancsak drasztikusak, ha minimált nézünk vagy a szakmai minimumot... 130 ezerből ez egyedül húzós mutatvány...
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. július 15., hétfő 23:55

kierkegaard írta: Én inkább úgy vettem le, hogy a 130-140e nem tartozik bele a meggazdagodás kategóriájába.

ami értelemszerűen így is van. költői túlzás volt. Engem mérhetetlenül felbosszantott a budapesti albérlet piac helyzete és nagyon ritka volt az, hogy láttam jó árérték arányban használható albérletet.

Én most 120+rezsiért bérlek egy 37 m2 lakást. Munkatársam 70+rezsiért bérel egy 55m2 lakást a közelünkben. Különbség: 3évvel előbb költözött fel.
A kerdes az, hogy meddig? A legtobb ismerosomnek nem engedtek, hogy maradjanak, egyszeruen megmondtak nekik, hogy emelni kell az arakat, ha elfogadjak, maradhatnak, ha nem, jon mas.
Pomazon 2 evig voltak alberletben 80+rezsiert, kitettek oket, mert kivette mas 130+rezsiert, ugyanazt a lakast. Elszalltak az arakat, mert a kereslet sokkal nagyobb, mint a kinalat, es vannak, akik ki tudjak fizetni.
:goat:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3272
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. július 14., vasárnap 22:47

Szerinted felesleges.

G. V.tinho
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2019. július 12., péntek 9:20

h3x0r írta:
Meg tavaly nyaron volt hir, hogy Amerikanak nem tetszik, hogy az europai orszagok nem tartjak be azt a NATO hatarozatot, hogy a GDP 2%-at fegyverkezesre koltik.

Az meg hogy miert pont Nemetorszagtol? Nem veletlenul valasztotta a BMW pont Debrecent, meg hat a nepparti tagsag sincs ingyen.

Romaniaban is 1-2 hete volt hir, hogy 4 uj hadihajot vasarolnak francia cegektol fejenkent 300 millio euroert. Eddig a hollandok mellett a franciak elleneztek Romania schengeni csatlakozasat, de van egy olyan erzesem, hogy a franciak velemenye azota megvaltozott.
Omid Nouripour német... zöldpárti
óriási

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. július 12., péntek 9:16

Meg tavaly nyaron volt hir, hogy Amerikanak nem tetszik, hogy az europai orszagok nem tartjak be azt a NATO hatarozatot, hogy a GDP 2%-at fegyverkezesre koltik.

Az meg hogy miert pont Nemetorszagtol? Nem veletlenul valasztotta a BMW pont Debrecent, meg hat a nepparti tagsag sincs ingyen.

Romaniaban is 1-2 hete volt hir, hogy 4 uj hadihajot vasarolnak francia cegektol fejenkent 300 millio euroert. Eddig a hollandok mellett a franciak elleneztek Romania schengeni csatlakozasat, de van egy olyan erzesem, hogy a franciak velemenye azota megvaltozott.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. július 12., péntek 9:08

Akkor egy vicc a NATO, mert kötelezettséget vállaltunk, hogy a GDP 2%-át védelemre költjük. Ez van.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 12., péntek 8:46

órási vicc. full feleslegre mindig van cash.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég