Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 21., szerda 22:16

KAG írta:
dzsi91 írta: Amúgy is
Prime Bale>neymar

Gareth reintegrálására kell költeni azt a pénzt.
Ami a döntő pillanatokat jelenti, igen. Egyébként nem.
Hát a döntő pillanatokról szól a profi fotball.

Én bármikor a csúcs garethet választanám, nem összekeverendő napjaink golfozós bélájával. Körbeautóz,lő,gól. A csődör aki meghágja a világot.

Neymar amióta átjött europába hozott egy jobb félévet az msnel meg volt 1 psg elleni meccse. Vbken annyira volt hasznos a nagy tehetségével mint én kb. Közben gareth majdnem eb döntőbe vezette a faluját,ha nincs Céronaldo meg is nyerik.

Nyilván már miliószor eljátszotta mindenki bizalmát itt, az enyémet is. Ettől függetlenül a csávóban minden megvolt ahhoz,hogy Cé és messi után az ő neve következzen. Az,hogy ez nem tudott kijönni hosszutávon csak 1-1 villanásban meg félszezonban az ő hibája meg a sérüléseié.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. augusztus 21., szerda 21:43

dzsi91 írta: Amúgy is
Prime Bale>neymar

Gareth reintegrálására kell költeni azt a pénzt.
Ami a döntő pillanatokat jelenti, igen. Egyébként nem.
ZIDANE

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. augusztus 21., szerda 21:33

dzsi91 írta: Amúgy is
Prime Bale>neymar
Izlések és pofonok :mrgreen: :)

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. augusztus 21., szerda 21:32

flori írta: Közben megindultak a hírek, hogy Marc Rocát akarjuk az Espanyolból, elméletileg előrehaladott a tárgyalás. :ozil:
sose halottam róla :mrgreen:
gondolom Ceballos Llorente pótlónak hoznák
hátha ő megfelel Zizu mesternek
olcsóbb mint V Beek, gondolom Pogbára nincs esély :hmmm: :hmmm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 21., szerda 21:24

dzsi91 írta: Amúgy is
Prime Bale>neymar

Gareth reintegrálására kell költeni azt a pénzt.
Kell oda az a re? :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. augusztus 21., szerda 20:44

Kerlon írta: Hát de Csabikám Zidane keze alatt kezes bárány lesz...
ja igen, el is felejtettem:
- zidane kifejezetten nem kérte a csapatába
- most nyáron vettünk pontosan az ő pozíciójára egy világsztár hazardot.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 21., szerda 20:38

Amúgy is
Prime Bale>neymar

Gareth reintegrálására kell költeni azt a pénzt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 21., szerda 20:35

Csabi írta: akik neymar érkezése mellett vannak, mondjatok már a médiaértékén kívül egyetlen érvet ami miatt hozni kéne?

én mondok ellene párat:
- a santosból való távozása
- kicigánykodta magát a barcából, most kicigánykodja magát a psgből
- szétroncsolt boka
- állandóan sérült tavasszal
- orbitális fizetés - 3x olyan mint a többszörös bl győztes, eb, vbt nyerő ramosnak, varanenak. dupla annyi mint hazardnak.
- állandó hozzáállás beli problémák
- 28 éves lesz, és semmit nem mutatott eddig pár jó meccset leszámítva
- kifejezettem a barcába akar visszamenni, a madridot elfogadná csak azért, hogy ne párizsban maradjon. megnézem majd ahogy messi góljánál, ő is kiszalad pacsizn vele a clasicón.
- folytonos különleges bánásmódot igényel. ha nem kapja meg, akkor cigánykodik, ha megkapja, akkor elszáll és cigánykodik.
Hát de Csabikám Zidane keze alatt kezes bárány lesz...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. augusztus 21., szerda 20:21

akik neymar érkezése mellett vannak, mondjatok már a médiaértékén kívül egyetlen érvet ami miatt hozni kéne?

én mondok ellene párat:
- a santosból való távozása
- kicigánykodta magát a barcából, most kicigánykodja magát a psgből
- szétroncsolt boka
- állandóan sérült tavasszal
- orbitális fizetés - 3x olyan mint a többszörös bl győztes, eb, vbt nyerő ramosnak, varanenak. dupla annyi mint hazardnak.
- állandó hozzáállás beli problémák
- 28 éves lesz, és semmit nem mutatott eddig pár jó meccset leszámítva
- kifejezettem a barcába akar visszamenni, a madridot elfogadná csak azért, hogy ne párizsban maradjon. megnézem majd ahogy messi góljánál, ő is kiszalad pacsizn vele a clasicón.
- folytonos különleges bánásmódot igényel. ha nem kapja meg, akkor cigánykodik, ha megkapja, akkor elszáll és cigánykodik.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. augusztus 21., szerda 19:08

Az a baj, hogy azokat az embereket kéne hozni, akiket Zidane akar, és be tud illeszteni a játékrendszerébe, nem pedig aki éppen elhozható és majd Zidane megoldja. Elég lesz neki megoldani Bale és James helyzetét is, akik a nyakunkon maradtak.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 21., szerda 18:54

besteve7 írta:
ateeemadrid írta: Nemtudom, ZZ megoldja. Racionálisan nézve én is belátom, hogy felesleges lenne, de akkor is jól hangzik ez a trió, na. Amúgy ez a Marc Roca mit tud, meg minek kell nekünk, Ceballos v Llorrente helyett? Jobb náluk? Meg van de Beeknél?
ZZ megoldja, persze mint Balet, 2 honapig kopkodi, minden sajtó orgánumot tele kürtöli, h Bale elhagyja Madridot, aztán a legfontosabb embere lesz :lol: Melléjük meg betömkodi Neymart is, Neymar Bale Hazard, Benz támadó kvartett :lol:
Korabban is irtam, ha marad, luxus a lelatora tenni. Jo napjain hasznos lehet, johetnek fontos golok, meg ha a szigeten vagy Kinaban vagy akarhol elmegy meg par mez a nevevel, akkor mar csokkentettuk a veszteseget. Ez uzlet is, nem lehet erzelmi alapon donteni kizarolag. En is szivesebben latnam a nyar utan a Castillaban, de lasd a fentieket.

Amugy nagyon szepen lathato a mediagepezet is, James es Bale eseten is jottek a cikkek, videok amikor mar eselyesse valt, hogy maradnak. Elobbirol majdnem minden nap latom, hogy hu meg ha mekkora golt akasztott gyakorlas kozben. Kuborol is minden egyenes passzrol jott, hogy micsoda zsenialis megmozdulas edzeseken. Elobbiek eseten igy lehet kicsit elvenni az elet az eladhatatlansaguknak (valamelyest a vezetoseg "csodjenek"), a japan eseten meg epiteni a marketingerteket.

Amugy ha jonne Neymar, akkor Benz indul jobbrol, a brazil kozepen, Hazard balon es barmikor tudnak poziciot cserelni. A belga jol erzi magat 10es poszton is. Nem erzem megoldhatatlannak, de egy kozeppalyas, aki hasznalhato is, nem zs opcio, azert jo lenne...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. augusztus 21., szerda 18:53

besteve7 írta:
ateeemadrid írta: Nemtudom, ZZ megoldja. Racionálisan nézve én is belátom, hogy felesleges lenne, de akkor is jól hangzik ez a trió, na. Amúgy ez a Marc Roca mit tud, meg minek kell nekünk, Ceballos v Llorrente helyett? Jobb náluk? Meg van de Beeknél?
ZZ megoldja, persze mint Balet, 2 honapig kopkodi, minden sajtó orgánumot tele kürtöli, h Bale elhagyja Madridot, aztán a legfontosabb embere lesz :lol: Melléjük meg betömkodi Neymart is, Neymar Bale Hazard, Benz támadó kvartett :lol:
olyan ünneprontóak vagytok. :mrgreen:

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. augusztus 21., szerda 18:40

ateeemadrid írta: Nemtudom, ZZ megoldja. Racionálisan nézve én is belátom, hogy felesleges lenne, de akkor is jól hangzik ez a trió, na. Amúgy ez a Marc Roca mit tud, meg minek kell nekünk, Ceballos v Llorrente helyett? Jobb náluk? Meg van de Beeknél?
ZZ megoldja, persze mint Balet, 2 honapig kopkodi, minden sajtó orgánumot tele kürtöli, h Bale elhagyja Madridot, aztán a legfontosabb embere lesz :lol: Melléjük meg betömkodi Neymart is, Neymar Bale Hazard, Benz támadó kvartett :lol:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. augusztus 21., szerda 18:27

LaMartin írta:
Yazid írta:

az ki? :lol: latta valaki mar? minek? vanbeek? ahh
Ő speciel pont nem lenne rossz, van benne fantázia, mondjuk nagyon max 40 m-ért

Annyi a kivásárlási ára.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 21., szerda 18:24

Galacticos írta:
ateeemadrid írta: Nekem továbbra is van valami kis perverz örömöm abban, hogy Neymar lehet jön, szégyellem is magam, de betegnek hangzik az a Hazard Benz Neymar trió, simán a legerősebb lenne Európában. :mrgreen:

Bár amég a kp fos addig hiába. Illetve ahogy már más is írta, a fiataloknak elég gáz szitu lesz.
Hatalmas +1.
Oriasi gyokernek es szanalmasnak tartom, de ha a mi csapatunkba fogja hulyere szivatni a barca vedoit es vegre lesz (hazardon kivul) 1v1ben kivalo jatekosunk az baromi sokat dobna a csapatunkon.

Lehet ra sok rosszat mondani de szerintem a psgs kaland utan belatja hogy h valtoztatnia kell.
Belátja??? Odament azért, hogy megmutassa a világnak, hogy ő a faszagyerek és ki tud tűnni Messi árnyékából... most meg köpködve a kisajtón akar távozni. :lol:

kiszabotttündérmese.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. augusztus 21., szerda 18:16

ateeemadrid írta: Nekem továbbra is van valami kis perverz örömöm abban, hogy Neymar lehet jön, szégyellem is magam, de betegnek hangzik az a Hazard Benz Neymar trió, simán a legerősebb lenne Európában. :mrgreen:

Bár amég a kp fos addig hiába. Illetve ahogy már más is írta, a fiataloknak elég gáz szitu lesz.
Hatalmas +1.
Oriasi gyokernek es szanalmasnak tartom, de ha a mi csapatunkba fogja hulyere szivatni a barca vedoit es vegre lesz (hazardon kivul) 1v1ben kivalo jatekosunk az baromi sokat dobna a csapatunkon.

Lehet ra sok rosszat mondani de szerintem a psgs kaland utan belatja hogy h valtoztatnia kell.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. augusztus 21., szerda 18:10

wZoLee7 írta:
ateeemadrid írta: Nekem továbbra is van valami kis perverz örömöm abban, hogy Neymar lehet jön, szégyellem is magam, de betegnek hangzik az a Hazard Benz Neymar trió, simán a legerősebb lenne Európában. :mrgreen:

Bár amég a kp fos addig hiába. Illetve ahogy már más is írta, a fiataloknak elég gáz szitu lesz.
és melyik balszélsőnk fog jobb oldalon szenvedni?
Nemtudom, ZZ megoldja. Racionálisan nézve én is belátom, hogy felesleges lenne, de akkor is jól hangzik ez a trió, na. Amúgy ez a Marc Roca mit tud, meg minek kell nekünk, Ceballos v Llorrente helyett? Jobb náluk? Meg van de Beeknél?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 21., szerda 18:07

ateeemadrid írta: Nekem továbbra is van valami kis perverz örömöm abban, hogy Neymar lehet jön, szégyellem is magam, de betegnek hangzik az a Hazard Benz Neymar trió, simán a legerősebb lenne Európában. :mrgreen:

Bár amég a kp fos addig hiába. Illetve ahogy már más is írta, a fiataloknak elég gáz szitu lesz.
és melyik balszélsőnk fog jobb oldalon szenvedni?

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. augusztus 21., szerda 18:03

Nekem továbbra is van valami kis perverz örömöm abban, hogy Neymar lehet jön, szégyellem is magam, de betegnek hangzik az a Hazard Benz Neymar trió, simán a legerősebb lenne Európában. :mrgreen:

Bár amég a kp fos addig hiába. Illetve ahogy már más is írta, a fiataloknak elég gáz szitu lesz.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 21., szerda 17:43

LaMartin írta:
Yazid írta:

az ki? :lol: latta valaki mar? minek? vanbeek? ahh
Ő speciel pont nem lenne rossz, van benne fantázia, mondjuk nagyon max 40 m-ért
biztos több lesz, meg lesz már 120millioert x darab jatekosunk akik szökőévente jatszanak. de am lehet vmi fake baromsag amugyis. ott van isco, james ők lesznek a csere emberek


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég