Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 29., csütörtök 7:53

füst írta: Sajnos kicsi a mozgásterem, akármilyen filmre nem ülne be, Tarantino mégiscsak húzónév. Legutóbbi gyenge próbálkozásom a Sztálin halála volt, de arra is nem volt a válasz rövid vívódás után. Valamikor 4-5 éve voltam utoljára vele moziba, az Álmodozókat néztük, ami nagyon színvonalas művészfilm, csak én alig bírtam ki. És a filmben megjelenő péniszek csak rontották számomra az élményt.... Mindegy, visszatérve; erre tudtam rávenni, mert a Becstelen brigantik és a Django top kedvenc filmek nála.
...Meg a Transformers és a Bridget Jones, hagyjuk. Nők. :D
aztán majd másra is nemet mond és rákúrtál :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: füst » 2019. augusztus 29., csütörtök 7:15

Sajnos kicsi a mozgásterem, akármilyen filmre nem ülne be, Tarantino mégiscsak húzónév. Legutóbbi gyenge próbálkozásom a Sztálin halála volt, de arra is nem volt a válasz rövid vívódás után. Valamikor 4-5 éve voltam utoljára vele moziba, az Álmodozókat néztük, ami nagyon színvonalas művészfilm, csak én alig bírtam ki. És a filmben megjelenő péniszek csak rontották számomra az élményt.... Mindegy, visszatérve; erre tudtam rávenni, mert a Becstelen brigantik és a Django top kedvenc filmek nála.
...Meg a Transformers és a Bridget Jones, hagyjuk. Nők. :D

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. augusztus 29., csütörtök 1:03

Hát füst, ha az asszony rühelli a mozit, akkor lehet nem egy gyakorlatilag cselekmény nélküli, 3 órás korképre kéne beültetni. :D (Én imádtam.)

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: füst » 2019. augusztus 29., csütörtök 0:30

Nika91127 írta:
füst írta: Hát... az a helyzet, hogy John Wick 3 nálam kenterbe verte a bosszúállókat idén, bár túl sokat nem kellett agyalni a sztorin. Mégis ezen szórakoztam idén a legjobban, Bár Tarantino üdvöskéjét jövő héten még pótolni fogom, az lesz sztem idén a csúcs számomra, mögötte ez. Star Wars és Avengers kéz a kézben mehetnek a búsba. :D

Hát... nálam ez a Tarantino film hatalmasat bukott. A moziban amikor néztük, kb 20-25 ember állt fel az első 1 órában. Majdnem annyira rémes volt számomra, mint a SötétFőnix...
Kiváncsian várom, az előző filmjeit faltam, imádtam, a Jackie Brown verte egyedül idáig a lécet, szóval bizakodok. Ha ebben is jönnek szépen a megszokott Tarantino-féle védjegyek, akkor én már bőven jó vagyok.
Az aggodalmam tárgya inkább az, hogy az asszony utálja a mozit, és a csillagok együttállása kellett ahhoz hogy végre újra eljöjjön valamit megnézni, szóval a jövőbeni mozizások tekintetében nagy a teher hogy neki tetszik-e vajon. Valószínűleg beszoptam, mert ismerem a szerencsém, de azért bizakodok. Csak nem lehet rosszabb mint otthon nézni a vészhelyzet sokadik évadját. :D

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2019. augusztus 28., szerda 23:55

Nika91127 írta:
füst írta: Hát... az a helyzet, hogy John Wick 3 nálam kenterbe verte a bosszúállókat idén, bár túl sokat nem kellett agyalni a sztorin. Mégis ezen szórakoztam idén a legjobban, Bár Tarantino üdvöskéjét jövő héten még pótolni fogom, az lesz sztem idén a csúcs számomra, mögötte ez. Star Wars és Avengers kéz a kézben mehetnek a búsba. :D

Hát... nálam ez a Tarantino film hatalmasat bukott. A moziban amikor néztük, kb 20-25 ember állt fel az első 1 órában. Majdnem annyira rémes volt számomra, mint a SötétFőnix...
Hozzáteszem, direkt a háttérsztori elolvasása nélkül ültem be.

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2019. augusztus 28., szerda 23:44

füst írta: Hát... az a helyzet, hogy John Wick 3 nálam kenterbe verte a bosszúállókat idén, bár túl sokat nem kellett agyalni a sztorin. Mégis ezen szórakoztam idén a legjobban, Bár Tarantino üdvöskéjét jövő héten még pótolni fogom, az lesz sztem idén a csúcs számomra, mögötte ez. Star Wars és Avengers kéz a kézben mehetnek a búsba. :D

Hát... nálam ez a Tarantino film hatalmasat bukott. A moziban amikor néztük, kb 20-25 ember állt fel az első 1 órában. Majdnem annyira rémes volt számomra, mint a SötétFőnix...

ferni
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ferni » 2019. augusztus 28., szerda 23:29

Aki bújt

Akinek ilyesféle humor bejön az jól fog szórakozni, én imádtam.
A vége meg sztem parádés lett, egyszerűen eltalálták számomra.
Nagy csodára ne várjatok, de aki akar egy jót nevetni egy ilyen sztorin annak ajánlom.
Nálam telitalálat volt, nagyon idióta humora volt :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: füst » 2019. augusztus 28., szerda 22:58

Hát... az a helyzet, hogy John Wick 3 nálam kenterbe verte a bosszúállókat idén, bár túl sokat nem kellett agyalni a sztorin. Mégis ezen szórakoztam idén a legjobban, Bár Tarantino üdvöskéjét jövő héten még pótolni fogom, az lesz sztem idén a csúcs számomra, mögötte ez. Star Wars és Avengers kéz a kézben mehetnek a búsba. :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. augusztus 28., szerda 20:33

Én bírom Phoenix-et, de vhogy ez a szerep nem neki való sztem. :hmmm: leggyengébb Joker nálam.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27246
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. augusztus 28., szerda 20:32

Továbbra sem látom a Jokernek a létjogosultságát. Phoenix várhatóan parádés lesz, mint általában, de vajon a sztori fel fog nőni a karakterhez? Várom meg minden, de nem érzem magamban a hypeot, sőt... mitől Joker ez a Joker? Csak, mert az előzetesek alapján egy sima elborult bohócos karakterdrámának tűnik.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. augusztus 28., szerda 20:28

soadroli írta: JOKER - Final Trailer
:smile: :'(
Tartom a véleményemet. :mrgreen:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2019. augusztus 28., szerda 18:08

JOKER - Final Trailer
:smile: :'(
Kép

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. augusztus 25., vasárnap 16:32

RaúlCF írta: Azóta elvileg mégis meg lesz a deal és marad a disneynél. Még nem végleges
Tom és Feige is megerősítte, hogy ennyi volt. :-(
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2019. augusztus 24., szombat 16:17

Persze, hogy megegyeznek. Feige nagyon okosan úgy építette fel Pókit, hogy az MCU nélkül ne működjön. Ben bácsit nagyjából lecserélte Stark-ra, Stark haragosaival bunyózik, a nénikéjének Stark sofőrje csapja a szelet.
A népeknek ez meg bejött, a dagi Ned Leeds-szel, kamu MJ-vel, a nyomoronc Flash Thompsonnal együtt.

Tudja ezt a Sony is.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: füst » 2019. augusztus 24., szombat 16:12

P. Krisz írta: Nem.
A Moon Knight az egy sorozat lesz majd a Disney saját streaming platformján, a Disney+ on. A rajongók szeretnék csak ha Keanu játszaná.
Hát... Könnyen jött, könnyen ment. Nem voltam képben, köszi hogy felvilágosítottál. Akkor el is engedtem.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. augusztus 24., szombat 15:56

Azóta elvileg mégis meg lesz a deal és marad a disneynél. Még nem végleges

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 24., szombat 15:46

Sony vs Marvel
Én nagyon csalódott voltam mikor először megláttam a hírt. Na nem azért, mert igazán érdekelne ki zsebeli be a milliókat vagy épp ki csinálja a filmet, a sony megmutatta tud ha nagyon akar, nekem bejött a Venom is és a pókverzumos dolog is. Ezekután adja magát a Tom Hardy-Tom Holland duo. Ami miatt csalódott vagyok, hogy minden amire eddig építettek az kuka, a Tom Holland jellemét alakító események és emberek említés szintjén sem szerepelhetnek ezután, és ugye a bosszúállók sem. Ez egy hatalmas öngól mind a két stúdiónak, és nagy arcul csapás a nézőknek.
Lehet drukkolni a sonynak, hogy sikerüljön jól csinálni az új pókember filmeket, mert eddig 2/0 (6/0).
Amit viszont nem értek...honnan mászott elő ennyi agyhalott ember? :D Bojkott, meg hasonlók, Stan Lee lánya meg aztán hab a tortán, komolyan, irigylésre méltó, hogy néhányaknak ilyen hatalmas problémáik vannak

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. augusztus 24., szombat 12:57

Nem.
A Moon Knight az egy sorozat lesz majd a Disney saját streaming platformján, a Disney+ on. A rajongók szeretnék csak ha Keanu játszaná.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: füst » 2019. augusztus 24., szombat 8:57

Csak káprázik a szemem, vagy tényleg Keanu lesz a Moon knight valami n+1-edik marvel filmben? Sose hallottam erről a képregényhősről, és a filmekből is csömöröm van már, de erre azért kiváncsi leszek.
Mondjuk ez a Moon knight eléggé fel van polcolva muszklival, hát jelenleg nehezen tudom elképzelni mi sül ki ebből, de majd meglátjuk.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. augusztus 21., szerda 19:35

Petr írta: Még van egy filmje, nem? Szerintem meg fognak egyezni. Ha pedig nem, tényleg nézhetjük a sonys szörnyűségeket...
elvileg 6 filmre irt ala, es eddig 5ben szerepelt es gondolom a 6. szinten egy elore eltervezett cameo lesz valamelyik phase 4 filmben, es aztan annyi.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég