Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

kierkegaard
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. augusztus 24., szombat 21:02

Klasszikus zidane meccs volt. Ezt a jatekot vartam. Remelem megint hamarosan nyugdijba fog vonulni vagy mast fog boldogitani.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 24., szombat 21:01

Legrosszabb esetben is 1 pontal megyünk barszáék előtt :D magunk mögött kell tartani őket amíg felépül Hazard.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. augusztus 24., szombat 21:00

Volt annyi helyzet, lehetőség, hogy ezt a meccset min. 3 góllal le kellett volna zárni.

Jövő héten Villareal....

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2019. augusztus 24., szombat 21:00

leszarom mekkora spíler volt Londonban vagy Madrid másik felében TBO, itt annyira szintelen-szagtalan hogy az már fáj.

Unott pofa,semmi tűz. Navas párti vagyok továbbra is, a hibái ellenére....

Kroos fiam meg a gól elött szépen leadta a zsugát...

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. augusztus 24., szombat 20:59

Süti írta: Ha ez a konstans ívelgetés lesz a taktikánk, akkor nem Hazardot kellett volna hozni, hanem mondjuk egy Lukakut.
Nekem is ilyen csúnya gondolatok jutottak eszembe.. Benzema,Hazard ennyi, a többi támadónk nem tudja azt játszani ami a Real szint.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 24., szombat 20:58

BlancoMark írta: Mi a büdös facomért nyomjuk a beadásokat, amikor nincs olyan játékosunk akinek van jelenléte a 16-oson belül? :vivo: :vivo: :vivo:
Már hogy nem lenne? Isco neked smafu? Végig ott botorkált, míg ZZ le nem takarította a pályáról :lol:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. augusztus 24., szombat 20:57

Mi a büdös facomért nyomjuk a beadásokat, amikor nincs olyan játékosunk akinek van jelenléte a 16-oson belül? :vivo: :vivo: :vivo:

illgner
Hozzászólások: 2537
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: illgner » 2019. augusztus 24., szombat 20:57

Ezt a meccset még ebben a formában is gólokkal kellett volna nyerni. Szegény Kurtoá, megint a lábai között, ez már nála szinte megszokott, valahogy nem érzi ezeket a lövéseket.

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2019. augusztus 24., szombat 20:57

Úgy tűnik minden ugyanaz, mint tavaly.
Még a cseréink időpontja is :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomi_b 2019. augusztus 24., szombat 20:57-kor.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. augusztus 24., szombat 20:56

Ha ez a konstans ívelgetés lesz a taktikánk, akkor nem Hazardot kellett volna hozni, hanem mondjuk egy Lukakut.

A jelenlegi Vinicius ebben a formában pedig egyszerűen nem Real Madrid szint, mert a találomra cselezésből nem lehet támadást építeni. Mehetett volna kölibe, mert régen volt itt játékos ekkora alapvető hiányosságokkal egy két területen.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. augusztus 24., szombat 20:55

kodo írta:Senkit se érdekel Cr, ezt nélküle is hozni kellett volna...
Egyértelmű. Csak arra akartam célozni h akkor ő mondjuk eltett 2-3 gólt, azért lett 6 meg 7-0. :D de ezt ma is hozni kellett volna, sima 3-0-al legalább.

Tényleg ez megy évek óta, hányinger. Az elején elbasszuk az egészet, aztán végig futhatunk a barca segge után. :cens: :cens: :cens: :cens:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 24., szombat 20:55

Same old shit. Majd jövőre. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. augusztus 24., szombat 20:54

Sierra írta: Szánalmas basszameg, ezeket a meccseket pár éve 4-5-6 meg 7-0-ra hoztuk. igaz akkor még volt egy Cénk
Senkit se érdekel Cr, ezt nélküle is hozni kellett volna...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. augusztus 24., szombat 20:53

Szánalmas basszameg, ezeket a meccseket pár éve 4-5-6 meg 7-0-ra hoztuk. igaz akkor még volt egy Cénk

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. augusztus 19., hétfő 23:11

ziro4vr írta: Azért akik végigszenvedték az előszezont, nem tudom mi a tökömet vártak, ahhoz képest sztem ez a best case scenario volt. Vagy javulunk vagy nem, 3 pont a zsákban, egy nehéz pályán. Bale is bíztató volt, Modric kiválása után az is kiderült, tudunk még focizni is. Igyatok.
Konyítod még azért alkalmanként ezt a sportot.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. augusztus 19., hétfő 21:23

Mikor jatszott ennyire felszabadultan a csapat, mint Kroos golja utan? Szerintem kb 2 eve, szoval nem ertem a sok negativ hsz-t. Ki hitte volna, hogy 3 pont elonyunk lesz azonnal? Emellett a jatek sem volt annyira rossz, mint tavaly vagy az eloszezonban.
Visszater Hazard es jon Ney, aztan megy a butitas :kalapos:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. augusztus 19., hétfő 21:07

Azért akik végigszenvedték az előszezont, nem tudom mi a tökömet vártak, ahhoz képest sztem ez a best case scenario volt. Vagy javulunk vagy nem, 3 pont a zsákban, egy nehéz pályán. Bale is bíztató volt, Modric kiválása után az is kiderült, tudunk még focizni is. Igyatok.
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. augusztus 19., hétfő 19:11

Új edzővel van a Celta, messze nem mutattak olyan jól, mint tavaly. De jah, én is rosszabbra számítottam. Meglátjuk mire lesz ez jó hosszabb távon.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. augusztus 19., hétfő 18:34

Jó kis meccs volt így szezonkezdésre. Rosszabbra számítottam, nem is feltétlen győzelemre, pláne előszezon( előző szezon) alapján.

Csapattal elégedett vagyok, hellyel közzel.
Nagy dolgokat még nem vonok le a látottakból, de Bale határozottan meglepett, pozitívan csalódtam benne. Isten tartsa meg jó szokását.
Benzema is érdekes figura. Folyamat kapja a savazást, évek óta. Ennek ellenére csak csinálja, amiért fizetik, csendben. Így vagy úgy, de lehet rá számítani. Ikonikus alakja a csapatunknak. Remek igazolás volt....
Hazard még összeszedi magát ( rövidesen, remélem ), és a támadó szekcióval nem lesz sztm sok gond . Helyettesek is vannak dögivel, fiatalok és rutinosak is. Talán többen is a kelleténél...na majd a Castillában lehet villogni. :hmmm:

Középpályán hiányolok egy embert, egy melósabb, de labdaügyes tagot, akinek esze is van a játékhoz. Minden másra ott van Casemiro
Jah, nagy forma a Brazil úthenger. Bírom a lehengerlő stílusát. :lol:

Modricnak, lassan de biztosan, leáldozik. Jó lenne pótolni. Nem Iscoval. A fentebb említett kérdőjellel....már ha megtalálják a megfelelőt, de lehet nem is akarják Perezék. Vagy talán Kovába kellett volna több bizalmat fektetni...franc se tudja.
Mondjuk Iscot majd cserélném Ceballosra. Talán ha épségben visszatér az Arsenalbol. Bár lehet úgy jár, mint Kovacic. Vagy nem. De az biztos.

Kroos is mi gólt akasztott már. Beszarás a gyerek.
Remélem nem az egész szezonra valót lőtte el a hétvégén. Maradjon még ott, ahonnan az jött, szükség lesz rá ! Meg erre a játékára is !

A védelemmel lesznek gondok, mindig is voltak. Míg Marci ott van. :mrgreen:
De ennek ellenére, nem adnám oda senkinek sem. Kevés hozzá hasonló labdarúgó szaladgál a pályán. Csinál f#sságokat, meg lazáskodik stb.... de aztán meg olyat is mutat, amire nem sokan képesek. Csak lőjünk többet ! Egyébként is .... támadó foci FórevőőR :-*
Na meg persze Mendynek örülök, hiányposztra érkezett. Jó korban van. Csak bírja a teste. Lassan Marcinak is leáldozik, akár Modricnak. Kár értük, jó volt őket látni. :'(
Odriozola meg szedje össze magát, ha így halad, Hakimi felkészülhet...

Ok. :shutup:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. augusztus 19., hétfő 14:03

reeed_ati írta:
istimester írta:

Középre azért igazolhatnánk még, mert így nyugdíjas társulat jellegű a csapatrész.
Ödegaardot sajnálom, hogy nem hoztuk.
Szerintem ő a tökéletes ember Modric helyettesítésére.
Legalább egy fél évet adtam volna neki, ha nem jött volna be, akkor még télen is kölcsön lehetett volna adni, bár ezzel meg az a gond, ha másodszor sem jön be a madridi kaland, akkor lehet végleg tovább áll.
Egyrészt jó a kölcsön, mert szépen csendben építheti fel magát, másrészt meg annyira mégsem, mert pont egy ilyen friss, lendületes, a top Modricot idéző középpályásra lett volna szükségünk. :hmmm:
Szerintem jó ez így. Itt tuti nem játszana annyit. Meg nem tudom, nekem biztos nem esne jól, ha fél év után ismét elküldenének kölcsönbe. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 230 regisztrált és 0 vendég