Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. augusztus 25., vasárnap 13:35

Neymar tegnap megteremtette volna a különbséget.


:kalapos:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. augusztus 25., vasárnap 13:10

wZoLee7 írta: Szerintem meg nem a játékosokkal van itt a legnagyobb probléma. ZZ taktikailag tényleg csak annyit tud, hogy ívelgessük be és kész?
Sajnos ugy tunik, hogy ennel komolyabb/komplexebb tamadojatekot nem tud felepiteni. Van ez a beivelgetes a tomorulo csapatok ellen, meg a melyebben vedekezos kontrabol elszaladgalos verzio a nehezebb ellenfelek ellen. Ez nem volt maskeppen az elozo edzoskodese alatt sem. Az hogy ezeket milyen formacioban - 442, 433, 4231, 352 - csinaljuk az majdnem mindegy, mert tudatossag minden esetben nagyon keves latszik, es leginkabb az jatejisaink egyeni kvalitasanak es az ellenfel hiabainak kihasznalasabol elunk meg. Ez egyebkent mukodhetne is, ha a csapatban meg lenne az a minoseg amivel korabban a BL-eket nyertuk; dinamika, eronlet es agresszivitas (foleg a kp-na) a parharcok megnyeresehez, egy Ronaldo szintu golgarancia es eletveszely a palya tamadoharmadara. Ezek mar nincsenek jelen a jatekunkban, a skill meg mindig ott van a jatekosokban de az onmagaban keves, mert nem kerulnek olyan helyzetbe ahol igazan kidomborodhatna. Ha valahogy legalabb reszlegesen sikerulne rehabilitalni a korabbi allapotot akkor hirtelen a vedekelmunk varazsutesre "feljavulna", mert kevesebbszer kerulnenek kiszolgaltatott helyzetbe es sokkal kisebb lenne a nyomas a magasabb golatlag miatt. Sokat segitene szerintem 1, vagy akar 2 nagy munkabirasu, sokat mozgo minosegi jatekos a kozeppalyara, illetve ezzel parhuzamosan Hazard biztositana nehany extra golt a tavalyi mennyiseghez kepest. Ez mar eleg lehetne ahhoz hogy versenyben legyunk a bajnoki cimert - de sajnos egyelore nem ebbe az iranyba megyunk.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. augusztus 25., vasárnap 12:30

chronic írta:
Mondjuk Benzi azért megint elrakta, és most ez nehéz gól is volt. :sziv:
Jó, de a Valladoid kis csapat...

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2019. augusztus 25., vasárnap 11:45

Nem láttam a meccset, most nézem az összefoglalót és csak azt látom,hogy Marcelo adogat be.. :lol:
Hazai pálya, Real Madrid, elmentek a picsába :lol: :lol:
Mondjuk Benzi azért megint elrakta, és most ez nehéz gól is volt. :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 25., vasárnap 0:49

Szerintem meg nem a játékosokkal van itt a legnagyobb probléma. ZZ taktikailag tényleg csak annyit tud, hogy ívelgessük be és kész?
Meccs közben mindenki arra panaszkodott hogy Isco nem a szélen van, most fogadnék h edzői utasításra mozog ő állandóan a kapu elé, ahogy James is. Mindketten igyekeztek, de ezzel sokat nem lehet tenni, mondjuk ha James legalább egyszer eltalálja a kaput jobb a helzet de ez van.
Ez amit mi csinálunk a pályán ez nem taktika, ez a sétáljatok ki aztán csináljatok valamit. Az meg röhej, nevetséges, hogy a védőinket és a kapust letámadják, Casemiro meg elfut előre csak neki ne passzoljanak...2. félidő elején volt valamikor, az ész megáll. Semmi csapat védekezésünk nincs, a belső védőink ott maradnak lezárt szélek nélkül. Érdekes azt is olvasgatni amit TBO topicban írtok, biztos van benne valami, de ez Navassal is ugyan így nézne ki, és ő is alkot meccsenként 1-2 marhaságot. Az elején hiányzott a szélső játék, beküdte Vinit, ami jó volt, de a rossz oldalra.
Nem tűnik fel az edzőnek, hogy a játékos akit azért küld be, hogy változtasson a játékon, semmit sem tud csinálni a jobb oldalán a pályának. Könyörgöm, ha kölcsön adtuk Kubot, és Viniben lát annyit ami elég, akkor használjuk ki az egyetlen dolgot amit az a srác csinálni tud.
Bale is...az lesz a szerepe a meccseken hogy beadja a labdát Isconak meg Jamesnek? Komolyan? :lol: Nem mondom, ha 1-2 alkalom fordulna elő az ilyen nagy hibákból, de ez megy egész meccsen, ez ha nem edzői utasítás akkor nem tudom micsoda.
Felkell ébredni, az egyetlen gólunkat egy teljesen váratlan helyzetből szereztük, ahol Benzema felismerte, hogy a kaput lehet rúgni is. Idén is neki kell vinni a csapatot vagy bajban leszünk. ZZ vagy megtanulja, hogy lehet felállt védelmeket megbontó taktikákat alkalmazni és megtanítsa a játékosoknak is, vagy hamar őt fogják elő venni.
Én szurkolok neki, és ha lesz egy Hazard, Brahim, Mendy jobbnak kell lennünk. Militao is mehet majd, akár szélre is

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 24., szombat 23:31

Amúgy Bale játéka ma érdekes volt. :hmmm:

Az első félidőben klasszis teljesítményt nyújtott. Vezér volt, finom labdalevétel, megindulások, oda tette magát..minden volt amit Real szinten elvárna az ember.

Majd a másodikra kijött a séta-béla..??!Miért? Elfáradt? A fizetése csak egy félidőre elég? Nem mentek be a helyzetek és ezért ráunt?

Most komolyan nem értem. Kezdem azt gondolni, hogy nem bír erőnlétileg 90 percet magas szinten.


Más. Szegény Viniciust én biztosan küldeném már most kölcsönbe. Ennek így semmi értelme. Kapura nem tud lőni, beadások nehézkesek neki. A jobb szélen totál nullára lett vágva szerencsétlen. Csak esett-kelt a saját lábában megbotlott. Formálni kellene a srácot és később visszahozni. Ez így senkinek sem hasznos.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 24., szombat 22:40

Jim írta:
Steve írta: Majd jön Neymar és feltöri az ilyen spanyol közép/kiscsapatok bunkerjét.
az is elég lenne az előrelépéshez , ha nem az évek alatt megfáradt csapat játszana :roll:

sőt, rontottunk a helyzeten egy bukott Isco-James párossal :mrgreen:
Hazard-Benzema-Brahim máris jobban festene szerintem elöl
En azt mondtam, ha szar is, akkor is az ujraformalodo Realt lassuk legalabb. Nem jott be, bar realis eselye Hazardnak, abrahimnak es Mendynek lehet talan...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 24., szombat 22:31

Nezoszam 63307.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. augusztus 24., szombat 22:20

Steve írta: Majd jön Neymar és feltöri az ilyen spanyol közép/kiscsapatok bunkerjét.
az is elég lenne az előrelépéshez , ha nem az évek alatt megfáradt csapat játszana :roll:

sőt, rontottunk a helyzeten egy bukott Isco-James párossal :mrgreen:
Hazard-Benzema-Brahim máris jobban festene szerintem elöl

Avatar
Atticus
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Atticus » 2019. augusztus 24., szombat 22:20

Realista24 írta:
Toti írta:
Szar a helyzetkihasznalas :mrgreen: piszipaszik megvoltak
Köszi :kalapos: ezt már szeretem. 5 szóban egy elemzes :mrgreen:
:roll:

Az is csak a bunkerfocit játszó csapatok ellen, a múltkor a Celta ellen kontrákból ment.

De mondom, igazából olyan óriási nagy helyzeteink sem voltak, mondjuk James fejesén kívül.

Szóval Hazard és Modric nélkül egyszerűen alig tudtunk feltörni egy viszonylag tudatos védelmet.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. augusztus 24., szombat 22:15

Faust írta:12 ev alatt ketszer, jo???? :mrgreen:
bazze tényleg! nem is értem mire fel ez a nagy negativitás itten :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 24., szombat 22:08

Majd jön Neymar és feltöri az ilyen spanyol közép/kiscsapatok bunkerjét.

Kerlon barát meg majd tombol a dedikált Neymar mezében a tv előtt, amikor a BL mellett a bajnoki serleget is felemeljük év végén. :kalapos:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. augusztus 24., szombat 22:07

Vezető gólunk után nem értettem mért nem hozza be Valverdét rögtön mondjuk Bale helyett, megszilárdítani a közepét, Kroos-Casemiro elfáradt és nyílt átjáróház voltunk, erre Toni elveszti egyszer a meccsen, be is szoptuk rögtön.
Pontosan ez kellett volna, gyakorlatilag 4-2-4-be nyomtuk nem kis rizikót vállalva, gólunk előtt kétszer is nehéz helyzetbe kerültünk emiatt.
Love football, hate antifa.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. augusztus 24., szombat 22:03

Akkor már az is felsiker, mert korábban folyamat az ivelgetes ment :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. augusztus 24., szombat 22:03

Sierra írta:
dzsi91 írta:2017ben bajnokok lettünk.
Jogos, 6 év alatt egyszer lejött :D
12 ev alatt ketszer, jo???? :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Faust 2019. augusztus 24., szombat 22:03-kor.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 24., szombat 22:02

___Samy___ írta: A meccsbe a 65. perc környékén kapcsolodtam be. Jól értem akkor, hogy a francia a cserékkel idézte elő ezt az ivelgetos fost, és nem ez volt a meccs elején?
Igen. Előtte ment a piszipaszi buzizás :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. augusztus 24., szombat 22:01

A meccsbe a 65. perc környékén kapcsolodtam be. Jól értem akkor, hogy a francia a cserékkel idézte elő ezt az ivelgetos fost, és nem ez volt a meccs elején?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 24., szombat 21:59

Első félidő jó volt, 2-0-val kellett volna félidőre menni, és nincs miről beszélni. Második félidőre az atlétáink (Isco, James, Marcelo) elfáradtak, + Zizou tetészte a mesés cseréivel (a középpályánk megszűnt Isco meg James lehozatalával) meg a Vini - Bale helycserével és meg is voltunk lőve. Vinicius a jobboldalon siralmas, remélem nem kell sokat ott látnunk.

Vezető gólunk után nem értettem mért nem hozza be Valverdét rögtön mondjuk Bale helyett, megszilárdítani a közepét, Kroos-Casemiro elfáradt és nyílt átjáróház voltunk, erre Toni elveszti egyszer a meccsen, be is szoptuk rögtön. És jön LV :fpalm:

Kurva bosszantó meccs volt, pont egy szűk 1-0-át érdemeltünk volna a meccs képe alapján. :kivagyhe:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. augusztus 24., szombat 21:58

Kiskrüt írta: ZZ is megtanulhatna mar felkeszulni betomorulo vedekezes ellen. Semmi begyakorolt figurat vagy helyezkedest nem lehet a csapattol latni ilyenkor mintha nem minden kis csapat ezt csinalna ellenunk.

Szerintem voltak szandekos dolgok.
Pl kroos nem sok szogletet adott ma be direktbe. Elobb lepasszolta tobbszor is. Vagy nem egy vissza passz volt lovore. Dzsémsz ma kettőt is lőhetett volna ha kicsit pontosabb.

A beadasokkal nekem nincs bajom. Az a baj hogy elotte nem szedjuk szet a vedelmet es csak varjak a kabdat a 16oson belul hogy aztan Dzsémsz fejere keruljon :roll:

Kell majd Hazard hogy megbontsa a vedelmet az ilyen szitukban (is).

Nincs tragedia. Remeljul alakul ez még ja meg a keret is. Kpra kell ember. Isco keves. Bale meg bale.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 24., szombat 21:57

BlancoMark írta: A Pogbat támogatókat kérdezném: pl. az ilyen meccseken miben segítene a francia? Nem hinném, hogy pont ő lenne aki a statikus, már-már lassú mozgásával megteremtené a különbséget, mindez 160 milláért. Jelenleg (sajnos) VdB-nél nincs jobb opció a piacon, ő talán képes lenne tempóbeli előrelépést nyújtani, valamint a kapu előtt sem fossa össze magát.
Pogba mint statikus? :ozil:

De hogy érdemben válaszoljak. Ilyen védelme ellen jól mozgatja a labdát, nem hozod zavarba, elbirkozik két három emberrel, mert fizikálisan bírja. Tud lőni távolról. Jó földön és passzokban is, legyen az rövid vagy hosszú.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég