Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. augusztus 25., vasárnap 18:37

realistahuni írta: és látszik, hogy abszolút nem leszünk versenybe a BL-ért és a spanyol bajnoki címet.
Najó ezért tényleg nem kéne átesni a ló túloldalára. :D Ezt így nem lehet kijelenteni előre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2019. augusztus 25., vasárnap 18:37-kor.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. augusztus 25., vasárnap 18:16

Vini baloson nem lenne rossz, de ideje lenne felfogni hogy nem jobbszélső. Befürödnénk Neymarral is a jobboson, nem kicsit, vagy Hazarddal ha Neymar miatt átkerül oda.
Geci még szeptember sincs de már fullba nyomják páran a kretént. :( :agree:
Kínlódunk a Bernabeuban egy bottom 5 csapattal akiknek pár éve megerőltetés nélkül elraktunk hatot, mire számítottál?

Mostmár játszottunk tétmeccset is és látszik, hogy abszolút nem leszünk versenybe a BL-ért és a spanyol bajnoki címet. Utóbbit ha a barca még el is szórakozza idén, akkor be fogja húzni a matrac, de hogy mi nem az hétszentség. A neheze most jön amúgy, következő idegenbeli meccseink: Villarreal, Sevilla, Atleti, Mallorca, Barca. Megspékelve még BL fordulókkal.

Klasszikus után szerintem már bőven 8+ pontos hátrányban leszünk.

Spanyol kupára viszont rámehetnénk, a tavaly ha berúgjuk a helyzetek felét a barca ellen meglett volna.
Love football, hate antifa.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 25., vasárnap 17:56

jó vinivel nem is szamolok ugy leepult vagy nem tudom mi van vele, hazard mellett ugy se fog sok vízet zavarni a jobbos meg bale, brahimé lesz. engem még az idegesít hogy teljesen félre volt tolva isco, james aztan most bennük kell bíznunk meg zidane is teszi őket muszajból, mi ez a fassag

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2019. augusztus 25., vasárnap 17:55

kiserik írta: Azért, ha tegnap Isco helyett Hazard kezd a baloson, vagy Vini, akkor más lehetett volna a helyzet. Isco egyébként nem mutatott rossz játékot, de én nem akarom elhinni, hogy az volt a taktika, hogy támadásban végig középen Kroos helyén, meg Karim sarkán mozogjon, teljesen feladva a bal szélünket. Állandóan tekert be a 11es pontra és mutogatott mindenkinek aki a környéken volt, hogy menjen ki szélre.
Szerintem elkepzelheto. Feltoltotte a kp-t csak belso emberekkel, Balet meg feltolta Benzema melle, a szelt meg elkepzelesei szerint a ket szelsohatved oldotta volna meg. Aztan nem jott igazan be az elkepzeles es lekapta Iscot es Jamest.

En nem bannam, ha az utobbitol megszabadulnank, talan akkor igazolnank egy “igazi” kozepso kp-t.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. augusztus 25., vasárnap 17:48

Yazid írta: az a baj hogy mindenki, minden ugyanaz. olyan mintha a tavalyi szezon utolso meccse tegnap lett volna. szerintem nem furcsa h sok ember nem olyan derűlátó. érthető valamilyen szinten, egy hazarddal lettünk többen.
Nem ertek egyet. :D
Szinte minden olyan mint tavaly, es egy csomo minden meg szarabb.
Jo hazarddal ez nyilvan mashogy fog kinezni na de vinicius.. Tavaly megmento volt mert az egyeduli volt akiben volt tempo de mar akkor is kijottek a korlatai, iden meginkabb. Nem rodrygot, kubot meg odegaardot kene kolcsonadni hanem ot kene egy 2 evre es ha megtanul loni akkor jo, ha nem, akkor nem.
De tudom 19eves, de attol fuggetlenul megye 3ba mutatok nala labdaval ugyesebbeket..

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 25., vasárnap 17:46

Alábecsülitek Hazardot.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 25., vasárnap 17:44

az a baj hogy mindenki, minden ugyanaz. olyan mintha a tavalyi szezon utolso meccse tegnap lett volna. szerintem nem furcsa h sok ember nem olyan derűlátó. érthető valamilyen szinten, egy hazarddal lettünk többen.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 25., vasárnap 17:39

Eléggé megborult megint a fórum. :D Ramos nem vezér Céronaldo volt az edző és egyedül lehozta a modernkori klubfutball legsikeresebb korszakát. :lol:

Mivan amúgy ha mindenki hozzátetette a magáét és azért nyertük szarrá magunkat? Vagy nincs köztes? Vagy a csapat nyerte Céronaldonak a címeket vagy fordítva? :D

Geci még szeptember sincs de már fullba nyomják páran a kretént. :( :agree:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 25., vasárnap 17:19

Azért, ha tegnap Isco helyett Hazard kezd a baloson, vagy Vini, akkor más lehetett volna a helyzet. Isco egyébként nem mutatott rossz játékot, de én nem akarom elhinni, hogy az volt a taktika, hogy támadásban végig középen Kroos helyén, meg Karim sarkán mozogjon, teljesen feladva a bal szélünket. Állandóan tekert be a 11es pontra és mutogatott mindenkinek aki a környéken volt, hogy menjen ki szélre.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. augusztus 25., vasárnap 16:57

Túlzottan optimista én se vagyok.
De az is túlzás ami itt megy. A középpálya szerintem se lesz elég.
Elől szerintem meg leszünk, ha kialakul a játék.
Isco szerintem már teljesen használhatatlan. James se elég fix kezdőnek (mondjuk én látok rá esélyt hogy öt elviszik végül)
Szerintem jovicot többet kene játszani, és többet is fogjuk idővel. Hazardtol és brahimtol sokat várok.
Vinicius se túl hasznos egyelőre, öt szerintem úgy lehetne használni csak mint tegnap az Arsenal pepet. Kontra és ő megindul a labdával.
Egy középpályást nagyon jó lenne behúzni meg itt a végén.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 25., vasárnap 16:52

M@dridista@ írta: :kalapos:
Dupla D írta:

Ekkora baromságot se láttam mostanában itt.
Akkor nem sokat olvasod a fórumot :kalapos:
Vagy csak ritkán írsz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2019. augusztus 25., vasárnap 16:37

:kalapos:
Dupla D írta:

Ekkora baromságot se láttam mostanában itt.
Akkor nem sokat olvasod a fórumot :kalapos:

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. augusztus 25., vasárnap 16:29

mocsok írta: Csak james és bale szerezhetett volna 2-2 gólt már az első félidőben es onnantól nincs miről beszélni.
Sokszor hallottuk már és még fogjuk is sajnos.
Szerintem ez is elég baj, hogy tőlük kell várni, a másik meg, hogy 4ből 1 gól se lett.
Az extra"sok" gólt megint ki fogja hozni a szezonban?

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 25., vasárnap 16:22

mocsok írta: Nem tudom mi ez a világvége hangulat már megint.

Csak james és bale szerezhetett volna 2-2 gólt már az első félidőben es onnantól nincs miről beszélni. Aztan egy helyzetből kaptunk egy gólt a semmiből.
Courtist se tudom miért kell elővenni ennyire.
Kapott ziccerbol egy gólt, azt navas is megkapta általában és más is megkapna ilyen védekezés és jatekstilus mellett.
Pszt. Ne rontsd el.

Amugy tenyleg esetleges meg mindig a jatekunk, de ha James a ket kozel ziccerebol egyet bever, mar nincs mirol beszelni.

Courtois fikazasa meg mar reg tulzasba ment at, mert a nagyon szimpatikus Navas az ellenfele. Aki, mint azt korabban irtak is, azert szepen megoldotta a nyarat ezzel a tortenettel. Es igen, valoban gaz volt anno a DDG eset, de csak leesett neki 1-2 jelentektelen trofea. Lepkezni meg O is tudott eleget.

Van munka boven, kellene egy kozeppalyas legalabb, de barmi lehet ebbol. Kimondottan optimista nem vagyok, de nem a tegnapi X miatt.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. augusztus 25., vasárnap 15:42

Nem tudom mi ez a világvége hangulat már megint.

Csak james és bale szerezhetett volna 2-2 gólt már az első félidőben es onnantól nincs miről beszélni. Aztan egy helyzetből kaptunk egy gólt a semmiből.
Courtist se tudom miért kell elővenni ennyire.
Kapott ziccerbol egy gólt, azt navas is megkapta általában és más is megkapna ilyen védekezés és jatekstilus mellett.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. augusztus 25., vasárnap 15:16

CR hiánya volt tegnap a gond, de nem úgy ahogy itt leírják.
Ilyen nyomás és ennyi lehetőség mellett 2-3 gólt simán el kellett volna rakni az első félidőben.
Benz mellé kell valaki aki a kapu előtt mocorog és azt támadja.
Ha az első felesben van Isco helyett egy Jovic, vagy egy gólra éhes tamadó.
Akkor a félidőben 2 - 0 és most nem lenne miről beszélni.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. augusztus 25., vasárnap 14:28

M@dridista@ írta:
Lehet szurkolni a Juvenak.
Nem ártana a pályára vezért hozni. Sr4 nem az. Hiába akarjuk annak kikiáltani.
Ekkora baromságot se láttam mostanában itt.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2019. augusztus 25., vasárnap 14:03

Lehet szurkolni a Juvenak.
Ezt a legegyszerűbb mondani. Attól még van benne valami amit leírt ezt mindannyian tudjuk. Nem ártana a pályára vezért hozni. Sr4 nem az. Hiába akarjuk annak kikiáltani. Többiekről meg beszélni is felesleges ilyen tekintetben hiába sok a kiváló labdarúgó a csapatban.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. augusztus 25., vasárnap 13:52

SzB írta: Ez most Benzema "nagy időszaka". Két meccs, két gól. Rúg még egy gólt a jövő héten, aztán jönnek a nehezebb meccsek, és azt sem tudjuk majd, hogy a pályán van. Nem hogy ő viszi majd a hátán a csapatot... Meg kellene már mindenkinek érteni, nincs Ronaldo, nincs foci, nincs gól. Nem ZZ hozta a 3 BL-t, hanem Ronaldo. És mögötte volt egy kiváló erőkből álló csapat. Most vannak kiváló erők, de nincs Ronaldo, és nincs csapat. A csapatot is Ronaldo csinálta, ahogy a portugálokat is csúcsra pörgette már kétszer. Ezért sokkal nagyobb focista Messinél és mindenki másnál. Mert mindenkinél jobban akart győzni.
A múlt héten valami pislákolt. Most semmi. A jövő héten megint lesz egy kis fény, aztán megint nem. Lopinál is így kezdődött. Aztán már ment is a lincs. Hazard hoz majd egy kis színt, és mi reménykedünk majd. Az, meg hogy megérdemeltük volna a 3 pontot, az meg csak duma. Többet rúgtunk mint az ellenfél? Nem. Akkor meg ennyi az eredmény.
Lehet szurkolni a Juvenak.

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. augusztus 25., vasárnap 13:51

Ez most Benzema "nagy időszaka". Két meccs, két gól. Rúg még egy gólt a jövő héten, aztán jönnek a nehezebb meccsek, és azt sem tudjuk majd, hogy a pályán van. Nem hogy ő viszi majd a hátán a csapatot... Meg kellene már mindenkinek érteni, nincs Ronaldo, nincs foci, nincs gól. Nem ZZ hozta a 3 BL-t, hanem Ronaldo. És mögötte volt egy kiváló erőkből álló csapat. Most vannak kiváló erők, de nincs Ronaldo, és nincs csapat. A csapatot is Ronaldo csinálta, ahogy a portugálokat is csúcsra pörgette már kétszer. Ezért sokkal nagyobb focista Messinél és mindenki másnál. Mert mindenkinél jobban akart győzni.
A múlt héten valami pislákolt. Most semmi. A jövő héten megint lesz egy kis fény, aztán megint nem. Lopinál is így kezdődött. Aztán már ment is a lincs. Hazard hoz majd egy kis színt, és mi reménykedünk majd. Az, meg hogy megérdemeltük volna a 3 pontot, az meg csak duma. Többet rúgtunk mint az ellenfél? Nem. Akkor meg ennyi az eredmény.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég