Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 25., vasárnap 21:09

Sierra írta:
ziro4vr írta:Remélem ők meg a dortmund leverik idén a bayernt.
az a baj h tavaly is nagyon jó volt a dortmund kb februárig. Vmi 6 vagy 7 ponttal mentek a bayern előtt. Aztán történt vmi, totál összezuhantak, a bayern meg röhögve húzta be. sztem idén is ez lesz, sőt lehet már ősszel sem tudnak meglépni.
Vastagodott sokat a dortmund keret, tegnap is a cserek dontottek. A Bayern szerintem vekonyodott, oregedett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. augusztus 25., vasárnap 21:04

ziro4vr írta:Remélem ők meg a dortmund leverik idén a bayernt.
az a baj h tavaly is nagyon jó volt a dortmund kb februárig. Vmi 6 vagy 7 ponttal mentek a bayern előtt. Aztán történt vmi, totál összezuhantak, a bayern meg röhögve húzta be. sztem idén is ez lesz, sőt lehet már ősszel sem tudnak meglépni.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2019. augusztus 25., vasárnap 20:46

ziro4vr írta: Aki unatkozik, Leverkusen meccseket érdemes nézni, van bennük kakaó. Havertz, Bailey, Demirbay ebben a sorrendben figyelendő külön.

Remélem ők meg a dortmund leverik idén a bayernt.
A Dortmund tényleg nagyon komoly kihívó lehet az idén, és még a Lipcse is nagy szezont futhat. A Leverkusen ezzel a kerettel és Bosszal talán a 4. helyre befuthat, de ha megelőzik a Bayernt, akkor május végén fizetek neked 10 rekesz Johnnie Walkert :D

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. augusztus 24., szombat 20:00

Eddig csak két tiszta büntetőt nem adtak meg a Schalkénak. Két színtiszta kéz.

A VAR-bíró biztos szabadságol.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. augusztus 24., szombat 16:54

Aki unatkozik, Leverkusen meccseket érdemes nézni, van bennük kakaó. Havertz, Bailey, Demirbay ebben a sorrendben figyelendő külön.

Remélem ők meg a dortmund leverik idén a bayernt.
Nem illik.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. augusztus 23., péntek 22:58

Csabi írta: hakimi győztes gólt szerzett a köln ellen. jó sok játékost kell visszahívnunk a nyáron.

ceballos, ödegaard, hakimi, reguilon, kubo, lunin B-)
Az a baj,ha zz-n mulik,ezekbol egy sem lesz meg. max hakimi
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: flori » 2019. augusztus 23., péntek 22:30

Sancho lassan kezd elég komoly játékossá érni. Kár hogy angol. :mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. augusztus 23., péntek 22:20

hakimi győztes gólt szerzett a köln ellen. jó sok játékost kell visszahívnunk a nyáron.

ceballos, ödegaard, hakimi, reguilon, kubo, lunin B-)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 18., vasárnap 20:25

Kercsó írta:
Berti írta: Szerintem balszélsőnek hozták a brazilt. Igy viszont a Perisic dealnek nem sok értelme volt. Plusz ott van még Coman is. Elég lett volna a horvát és Kingsley erre a szezonra, aztán nyáron pedig jön Sané. Perisicet pedig teljesitmény alapján bírálni. 20 millió egy tehetséges kiegészítő emberért jó ár.
Coutinhoban mit látnak :hmmm:
Coman full üveg. szóval méltó Ribéry utód. Perisic meg tehermentesíteni a kisebb meccsekre első osztályú lesz.

én Kovačra leszek kíváncsi, hogy mit tud majd Coutinhoval kezdeni. szvsz. bőven magasabb szinten van a brazil, mint a mi Jamesünk :)
Katalánok szerint 8,5 milliót fizetnek csak Coutinhoert.
Fura.

Olyat is írták hogy nem várnak tovább a brazil rá, viszik Balet és akkor gyorsan megallapodtak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. augusztus 18., vasárnap 20:20

Berti írta: Szerintem balszélsőnek hozták a brazilt. Igy viszont a Perisic dealnek nem sok értelme volt. Plusz ott van még Coman is. Elég lett volna a horvát és Kingsley erre a szezonra, aztán nyáron pedig jön Sané. Perisicet pedig teljesitmény alapján bírálni. 20 millió egy tehetséges kiegészítő emberért jó ár.
Coutinhoban mit látnak :hmmm:
Coman full üveg. szóval méltó Ribéry utód. Perisic meg tehermentesíteni a kisebb meccsekre első osztályú lesz.

én Kovačra leszek kíváncsi, hogy mit tud majd Coutinhoval kezdeni. szvsz. bőven magasabb szinten van a brazil, mint a mi Jamesünk :)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 18., vasárnap 20:15

numberone1 írta:
dzsi91 írta: Kapnak egy új Jamest mert a régit már elhasználták :D igazából bukni mem bukhatnak vele mert kölcsön. Megvenni úgyse veszik,hoztak egy viszonylag nagyobb nevet,hogy betömjék a szurkolók (meg lewandowski) száját :D

Barszáék Viszont jól befürödtek a next iniestaval.
Te olyan okos gyerek vagy....honnan tudod elore, h milyen lesz majd? :lol: Ha szerinted Coutinho ugyanolyan gyors mint James, akkor felesleges ide irnod, mert nem nezed a meccseket. :smile:
Állítsál magadon vagy én fogok. Peace.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 17., szombat 15:42

numberone1 írta:
dzsi91 írta: Kapnak egy új Jamest mert a régit már elhasználták :D igazából bukni mem bukhatnak vele mert kölcsön. Megvenni úgyse veszik,hoztak egy viszonylag nagyobb nevet,hogy betömjék a szurkolók (meg lewandowski) száját :D

Barszáék Viszont jól befürödtek a next iniestaval.
Te olyan okos gyerek vagy....honnan tudod elore, h milyen lesz majd? :lol: Ha szerinted Coutinho ugyanolyan gyors mint James, akkor felesleges ide irnod, mert nem nezed a meccseket. :smile:
Hol írtam olyat,hogy milyen lesz majd? Annyit írtam,hogy bukni nem bukhatnak vele.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2019. augusztus 17., szombat 15:38

dzsi91 írta: Kapnak egy új Jamest mert a régit már elhasználták :D igazából bukni mem bukhatnak vele mert kölcsön. Megvenni úgyse veszik,hoztak egy viszonylag nagyobb nevet,hogy betömjék a szurkolók (meg lewandowski) száját :D

Barszáék Viszont jól befürödtek a next iniestaval.
Te olyan okos gyerek vagy....honnan tudod elore, h milyen lesz majd? :lol: Ha szerinted Coutinho ugyanolyan gyors mint James, akkor felesleges ide irnod, mert nem nezed a meccseket. :smile:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 17., szombat 15:30

Kapnak egy új Jamest mert a régit már elhasználták :D igazából bukni mem bukhatnak vele mert kölcsön. Megvenni úgyse veszik,hoztak egy viszonylag nagyobb nevet,hogy betömjék a szurkolók (meg lewandowski) száját :D

Barszáék Viszont jól befürödtek a next iniestaval.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. augusztus 17., szombat 15:23

Szerintem balszélsőnek hozták a brazilt. Igy viszont a Perisic dealnek nem sok értelme volt. Plusz ott van még Coman is. Elég lett volna a horvát és Kingsley erre a szezonra, aztán nyáron pedig jön Sané. Perisicet pedig teljesitmény alapján bírálni. 20 millió egy tehetséges kiegészítő emberért jó ár.
Coutinhoban mit látnak :hmmm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 17., szombat 15:00

20 milla lesz elvileg csak a kölcsönvételi ára. :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. augusztus 17., szombat 14:29

nagy majmok ha megveszik. húznak vele egy évet és jövőre mindent lezsíroznak Sanéval és kevesebb is lesz.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2019. augusztus 17., szombat 14:20

Azért reménykedjünk... :mrgreen:
Som i Serem!
6oat

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. augusztus 17., szombat 14:19

Kerlon írta:
Anthony írta:

Meghatározó embere volt egy olyan csapatnak, ami nem nyert semmit, és lőtt 10 gólt egy szezonban. Okéé, logikus!
James meg egy kiegészítő, de inkább peremembere volt egy 2szeres BL győztes és bajnok csapatnak., majd Coutinho is lehozott egy hasonlót a barcában.
Egyik 40, masik 120 milla... Nem hiszem, hogy annyiert megveszi majd a Bayern.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 17., szombat 14:16

Anthony írta:
Mickey írta: Coutinho bőven meghatározó ember volt a Poolban, ment is neki a játék.
Felfújt senkitől, kicsit odébb van . :lol:
Meghatározó embere volt egy olyan csapatnak, ami nem nyert semmit, és lőtt 10 gólt egy szezonban. Okéé, logikus!
James meg egy kiegészítő, de inkább peremembere volt egy 2szeres BL győztes és bajnok csapatnak., majd Coutinho is lehozott egy hasonlót a barcában.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég