Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 26., hétfő 20:10

Jim írta:
MyStiQ írta: Semmit nem változtatott, semmit. Azt hittem, hogy tényleg tanult a hibáiból, de jelenleg nem úgy tűnik. Ragaszkodik a haverjaihoz, erőlteti őket, aztán foci még mindig nincs, ráadásul úgy tűnik, hogy a személye körüli varázs is eltűnt és/vagy megszokták a srácok.
ez a legnagyobb baj...
arra vár, hogy a haverok maguktól elmenjenek, vagy visszavonuljanak? :hmmm:
mert amíg itt vannak, ők az alapkezdők, a fiatalok pedig nem kellenek neki...
így nehezen épül az új sikercsapat
Ezt mondtam én is. Semmi bajom nem lenne azzal, ha idén sem nyerünk semmit, de legalább egy újraformálódó Realt látunk. Erre ZZ mit csinál? Igazából semmit. Mintha a tavalyi év meg sem történt volna, ő meg mélyrepül a kerettel, mint Lopetegui vagy Solari.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. augusztus 26., hétfő 19:33

Gaborone1 írta: ha nekem valaki azt mondja június elején, hogy aug. végére elköltünk 300 milliót és ugyan azzal a csapattal állunk ki mint Ancelotti 5 éve akkor pofán rúgom:)
Bazdmeg és tényleg :lol: :lol: :lol: Full ugyanaz a kezdő volt a hétvégén mint kb 2013-2014 környékén :lol: :lol: :lol:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. augusztus 26., hétfő 14:09

MyStiQ írta: Semmit nem változtatott, semmit. Azt hittem, hogy tényleg tanult a hibáiból, de jelenleg nem úgy tűnik. Ragaszkodik a haverjaihoz, erőlteti őket, aztán foci még mindig nincs, ráadásul úgy tűnik, hogy a személye körüli varázs is eltűnt és/vagy megszokták a srácok.
ez a legnagyobb baj...
arra vár, hogy a haverok maguktól elmenjenek, vagy visszavonuljanak? :hmmm:
mert amíg itt vannak, ők az alapkezdők, a fiatalok pedig nem kellenek neki...
így nehezen épül az új sikercsapat

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. augusztus 26., hétfő 14:04

kiserik írta: UI: bezzeg az évek óta egy helyben forgolódó Iscot minden meccsen dícsérjük agyon, mikor minden edzőnél megbukott, de mivel spanyol ezért élete végéig a keret tagja lesz.
még én sem dícsérem :mrgreen:

ő az a spanyol, aki mehetett volna
erre el és kölcsön adtuk a többi spanyolt, akiket tudtunk volna használni
illenek a keretbe, van itt posztjuk :(

amúgy James és Isco is a múlt a csapatnál, mindkettő mehet...
valószínűleg csak jövő nyáron van rá esély :hmmm:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. augusztus 26., hétfő 12:59

Gaborone1 írta:nem tudom, hogy nevessek vagy sírjak.
ha nekem valaki azt mondja június elején, hogy aug. végére elköltünk 300 milliót és ugyan azzal a csapattal állunk ki mint Ancelotti 5 éve akkor pofán rúgom:)
Eleg ranezni a keret osszetetelere:
A nagy oregeken kivul (Ramos, Marci, Benz) a keret felet meg mindig a 2011-14 kozotti jatekosok adjak.

A masik fele a tavaly es iden igazoltak. Lenyegeben 11 jatekosra elkoltottunk 460 milliot, akik kozul csak Courtois es Hazard jott egyertelmuen a kezdobe, a tobbiek mind fiatal igeretek, akik par ev mulva talan jok lesznek valamire.

A gond nem is az, hogy most fiatalokat vettunk, hanem hogy a 2015-17 alatt igazoltak kozul Vazquez az egyetlen aki megragadt a csapatban. A tobbiek vagy kevesek voltak, vagy nem tudtuk (nem is nagyon akartunk) beepiteni oket: Danilo, Theo, Kovacic, Vallejo, Asensio, Morata, Ceballos, Llorente - akik igy hirtelen eszembe jutnak. Pedig ha a mostani csapatbol 2-3 jatekos kozuluk kerulne ki, mar nem lenne az az erzesunk, hogy a keret csak kioregedett es jollakott, vagy csak siman jollakot jatekosokbol meg nullkilometeresekbol all.

Egyertelmuen latszik a mult es ha a kolcsonben levokre meg a jovoben leigazoltakra gondolok, talan még a jovo is. Csak epp attol tartok, hogy egy darab Hazard nem tudja majd kihuzni a csapatot abbol a szakadekbol, aminek tavaly elertuk a melypontjat. Itt bizony Zidane-tol is nagyon kene mar valami extra.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 26., hétfő 12:27

kiserik írta:
Galacticos írta:
De amugy mutasd mar meg h ezt ki meg hol irta vagy mondta? :D
Ez semmi mas csak provokacio.
En eladtam volna iscot is. Lehet o meg kellett is volna valahova.
De az lehet sok mindent elmond hogy a vilagon sehova nem kell james, egy vezeto sem lat benne annyit h beprolja. Biztos hulye mind.

Van mas valasztasa? Dicserjuk meg amiert egy real madridnal beall a sorba es nem sztrajkol?
Hat nalatok nagyon alacsony lett a merce.
Egész meccsen ez ment, hogy James szar, Isco meg milyen jó... meg máskor is. Amúgy nem emlékszem olyan hírre, hogy komoly ajánlatot kaptunk Iscoért, viszont Jamesért mi mondtunk vissza egy 50-60 milliós ajánlatot.

Nem azért kell megdicsérni, hogy nem sztrájkol, hanem, hogy ha lehetőséget kap, akkor nagyon is jól játszott. Nem megdicsérni kell, hanem elismerni.
Abban egyetértek Veled, hogy most nem nagyon kell beleállni Jamesbe, mert teszi a dolgát, Isco meg bármennyire akar, gyenge, mint a harmat. Számtalanszor leverte már a lécet, fogalmam nincs mit akarnak még tőle.

Viszont a kolumbiai sem elég, szerintem ez egyértelmű. Ezen a meccsen is kijött, hogy milyen bántóan lassú és körülményes. Ettől még hasznos lehet, de semmi helye a kezdőben. Szerintem ez a teljesítmény messze van a nagyon jó játéktól. Max akkor sütném rá, ha beveri 16-ról a letett labdát, vagy a fejesnél képes emelkedni normálisan. De fizikálisan meglehetősen korlátolt, ezért nem is elég ide számomra.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 26., hétfő 12:22

maradjunk annyiban mindkettő bűn gyenge egy realhoz, kp égető tudja mindenki csak úgy néz ki a vezetőség nyugodott bele

kiserik
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 26., hétfő 12:13

Galacticos írta:
kiserik írta: UI: bezzeg az évek óta egy helyben forgolódó Iscot minden meccsen dícsérjük agyon, mikor minden edzőnél megbukott, de mivel spanyol ezért élete végéig a keret tagja lesz.
De amugy mutasd mar meg h ezt ki meg hol irta vagy mondta? :D
Ez semmi mas csak provokacio.
En eladtam volna iscot is. Lehet o meg kellett is volna valahova.
De az lehet sok mindent elmond hogy a vilagon sehova nem kell james, egy vezeto sem lat benne annyit h beprolja. Biztos hulye mind.
kiserik írta: visszajött, mert a kutyának sem kellett, beállt a sorba és eddig élt a lehetőséggel csöndben, de röhögjük ki!
Van mas valasztasa? Dicserjuk meg amiert egy real madridnal beall a sorba es nem sztrajkol?
Hat nalatok nagyon alacsony lett a merce.
Egész meccsen ez ment, hogy James szar, Isco meg milyen jó... meg máskor is. Amúgy nem emlékszem olyan hírre, hogy komoly ajánlatot kaptunk Iscoért, viszont Jamesért mi mondtunk vissza egy 50-60 milliós ajánlatot.

Nem azért kell megdicsérni, hogy nem sztrájkol, hanem, hogy ha lehetőséget kap, akkor nagyon is jól játszott. Nem megdicsérni kell, hanem elismerni.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. augusztus 26., hétfő 11:42

kiserik írta: UI: bezzeg az évek óta egy helyben forgolódó Iscot minden meccsen dícsérjük agyon, mikor minden edzőnél megbukott, de mivel spanyol ezért élete végéig a keret tagja lesz.
De amugy mutasd mar meg h ezt ki meg hol irta vagy mondta? :D
Ez semmi mas csak provokacio.
En eladtam volna iscot is. Lehet o meg kellett is volna valahova.
De az lehet sok mindent elmond hogy a vilagon sehova nem kell james, egy vezeto sem lat benne annyit h beprolja. Biztos hulye mind.
kiserik írta: visszajött, mert a kutyának sem kellett, beállt a sorba és eddig élt a lehetőséggel csöndben, de röhögjük ki!
Van mas valasztasa? Dicserjuk meg amiert egy real madridnal beall a sorba es nem sztrajkol?
Hat nalatok nagyon alacsony lett a merce.

kiserik
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 26., hétfő 11:31

Galacticos írta:
kiserik írta: és egyszer sem nyígott, hogy nem az alap kezdő 11ben számolnak vele.
Csak epp emiatt ment mar munchenbe is :lol:
O is csak azert van itt mint bale mert senkinek nem kell.

Eleg szomoru ez real madrid jatekosoknal.
Ja igen. Elhitte, hogy mekkora sztár (ebben ezért közreműködött Perez és a remek mutatókat hozó első éve), majd elment a BM-be, leesett neki, hogy mégsem ő a Jani, visszajött, mert a kutyának sem kellett, beállt a sorba és eddig élt a lehetőséggel csöndben, de röhögjük ki! Gratulálok!

UI: bezzeg az évek óta egy helyben forgolódó Iscot minden meccsen dícsérjük agyon, mikor minden edzőnél megbukott, de mivel spanyol ezért élete végéig a keret tagja lesz. :happy:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. augusztus 26., hétfő 11:19

kiserik írta: és egyszer sem nyígott, hogy nem az alap kezdő 11ben számolnak vele.
Csak epp emiatt ment mar munchenbe is :lol:
O is csak azert van itt mint bale mert senkinek nem kell.

Eleg szomoru ez real madrid jatekosoknal.

kiserik
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 26., hétfő 11:14

Nem tudom, hogy mi bajotok van Jamessel. Teljesen jól lehozta a legutóbbi meccset Modric posztján. Sok mindent elmond, hogy ő és Bale, a 2 nem kívánt alak volt a legveszélyesebb a csapatból (persze a Karim góltól eltekintve). Jól mozgott, vissza zárt, jól szervezett, kapura is veszélyes volt. Semmi probléma nem volt a játékával és egyszer sem nyígott, hogy nem az alap kezdő 11ben számolnak vele.

Joee
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019. augusztus 26., hétfő 10:39
Kedvenc játékosaid: Benzema, Ramos, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: RM

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Joee » 2019. augusztus 26., hétfő 10:58

Üdv,

Szerintem a keret érdemben már nem fog változni, max Mariano távozik és kész. Viszont!
Télen Pogba megint elő lesz véve és remélhetőleg jön is ( csak leakaszt a MU valakit a helyére)

Beek jövőre jön, pedig most kellene, mint egy falat kenyér. Így a középpálya reformja tolódik egy évet sajnos.

A következő idényben egy Ödegaard, Pogba, vdBeek + Kroos, Case ötössel már neki lehet vágni a szezonnak. Ceba szerintem jó pénzért maradni fog Londonban, pedig van potenciál a srácba, és Modric is várhatóan elmegy levezetni. James+Isco...bármi lehet.. :kivagyhe:
Valverde pedig mehet kölcsönbe nyugodtan.

Remélem ( legalábbis véleményem szerint) a vezetőség is hasonlóan gondolkodik.

Idénre marad a remény, hogy a keret odateszi magát utoljára! :)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. augusztus 26., hétfő 10:48

szarakodunk a kp miatt. nincs túl bő merítési lehetőség oda, akik vannak vagy jóllakott vagy kiöregszik és nem évi 60meccsre való, a maradék meg nem az a poszt. továbbadjuk a lehetőségeinket akik odavalók lettek volna, majd szerzünk egyet és jó lesz inkább jövőre? zseni
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. augusztus 26., hétfő 10:37

kodo írta: Jovore mar lesz Odegaard, iden kéne a gyerek, mert James meg Isco alkalmatlan a kozeppalyas jatekra.
Ceba+ Ödegaard már most is életképesebb lett volna a középpályára , mint James és Isco.
Sztm.
Na de majd akkor legközelebb. :kivagyhe:

Ezta Van de Beek hírt meg nem tudom hova tenni...remélem kamu.
Ennyire csak nem lehetünk balherék. :hmmm:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. augusztus 26., hétfő 10:28

Jovore mar lesz Odegaard, iden kéne a gyerek, mert James meg Isco alkalmatlan a kozeppalyas jatekra.

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. augusztus 26., hétfő 10:27

Pad'em írta:
CADENA SER: Van de Beek has already signed for Real Madrid. He will join next season.
.
nem tudom, hogy nevessek vagy sírjak.
ha nekem valaki azt mondja június elején, hogy aug. végére elköltünk 300 milliót és ugyan azzal a csapattal állunk ki mint Ancelotti 5 éve akkor pofán rúgom:)
akiket el akartunk adni azt vagy nem sikerült vagy kölcsönbe ment, vagy szotyi pénzért vitték.

Ez az igazi G.O.A.T

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. augusztus 26., hétfő 10:24

Pad'em írta: CADENA SER: Van de Beek has already signed for Real Madrid. He will join next season.
:fpalm:

Ha ez igaz, ekkora vilagi balfaszsagot regen lattunk.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 26., hétfő 9:55

Elmegy onnan a két legnagyobb név papíron, mi meg ne tudnánk megvenni egy arcot onnan? Ideges leszek :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 26., hétfő 9:48

Pont most láttam ezt:

CADENA SER: Van de Beek has already signed for Real Madrid. He will join next season.

Nem értem mért jövőre hoznánk amikor most van szükség kp-sra, de nagyon úgy tűnik, hogy így megyünk neki a szezonnak.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég