Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. augusztus 28., szerda 12:56

Lassan Zidannak is be kell állni. Bár elnézve a mostani teljesítményünket, ezt a szintet még most is lehozná öltönyen is. :)
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 28., szerda 12:51

Anthony írta: Valami kurvára nem oké, ezt az erőnléti edzőt már küldhetnék is el a fenébe...
Ááá, jött a hír, hogy ez csak a nagyon kemény előszezon miatt van. Egy darabig ez rendben is van, de itt már az edzésekkel sem lehet valami kerek. Nem normális már amennyi sérültünk megint van.

Így meg főleg kellene mélyíteni a keretet, egyébként is szerintem fordított az a logika, hogy nem lehet arra alapozni, hogy valaki megsérül. Azt nem lehet, hogy nem készülünk fel rá.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. augusztus 28., szerda 12:51

azt még olyan megnyugtatások voltak, h ezek az izomsérülések azért vannak, mert eszméletlen volt a felkészülés és majd tavasszal meglátjuk milyen fasza lesz minden. majdhogynem az volt, h ezek jók. mint mikor az atmatól kaptunk egy 4est. az is de jó, h kaptunk ilyen pofont. nem, ezek nem jók, ezekben mi a jó? persze az ember nyugtatja magát, de azért na..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. augusztus 28., szerda 12:48

Valami kurvára nem oké, ezt az erőnléti edzőt már küldhetnék is el a fenébe...

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. augusztus 28., szerda 11:36

eddig nem tudtam eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek de eljött az idő, hogy nevessek.
azért remélem a vezetőségben senki nem gondolja, hogy ezek a véletlen művei. komolyan kezd idegesíteni így aug 28-ra Zizu és bandája.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3392
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 28., szerda 11:22

isco is lesérült :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. augusztus 28., szerda 11:18

Berti írta: A játékos is jönne és a csapat is elengedné egy 160-200 millióért, szóval nem reális amit írsz.
Annyira engednek el, mint a Chelsea tavaly Hazardt. Elkernek egy irrealisan magas osszeget, amirol pontosan tudjak, hogy annyit nem fogunk/tudunk/akarunk kifizetni. Ha meg valahogy megis kifizetnenk, utolso oraban megint bekamuznak, hogy elromlott a fax. Egy esetben tudtam volna elkepzelni mar most nyaron Pogbat, ha odaadtuk volna nekik Kroost meg ugy 50 milliot. (vagy varane + penz = pogba; nacho + james + penz = koulibaly; hermosot meg visszavasaroltuk volna 4. szamunak)

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. augusztus 28., szerda 11:16

wZoLee7 írta: Ha idén nem, jövőre én már elengedném a Pogba dolgot, olcsóbb nem lesz
Olcsóbb lesz, mert 21-ig van szerződése. Simán meg fog feleződni az ára, mint Hazard-nak pl. Ezért kéne idénre is egy kp, még ha B megoldás is, addig húzzuk ki a szezont. És akkor jövőre már nem kell foglalkozni a k.pályával, lehet előre is robbantani.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 28., szerda 11:13

Ha idén nem, jövőre én már elengedném a Pogba dolgot, olcsóbb nem lesz, és van hal bőven amit ki lehet fogni, de mondok jobbat, van olyan hal ami a miénk, ismerni fogja addigra a ligát, és eddig nagyon is jól teljesít. Gól erős, sokat fut, melózik. Lényegében ha elhozzuk a hollandot, itt lesz Odegaard, és Valverde is bevállik, nem kell igazolni a kp-ra senkit sem. De akár igazolhatunk is, mert jövőre már elkell engedni James, Isco, LV meg a többiek kezét.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 28., szerda 11:10

A Pogba hajó idénre már elúszott. A MU nem tudja már pótolni, és így is egy kalapszar az egész United, nem fogják elengedni semennyiért. Jövőre kell lezsírozni tutira. Annyit kellett volna csinálni aug 8 után, hogy eladni Jamest, és megvenni a hollandot/dánt. Mivel James nem kell senkinek, marad. Kész, sajnos ez van. Hacsak nem történik még valami az előttünk álló 6 napban.

Szerintem elkezdjük ezzel a kerettel, aztán ha nagy gáz van még januárban is elhozhatjuk Eriksent v vdB-t, már a BL se jelent gondot.

Én csak azt remélem, hogy a következő nyárra lebizniszeljük Pogbát idejében, meg egy fasza támadót, és nem az lesz, hogy Perez A-t akar, Zidane meg B-t, aztán nem haladunk semerre.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 28., szerda 11:05

AZ MU egész nyáron azt hápogja hogy nem eladó, csak játszanak velünk.
Azzal sem értek egyet, hogy abban amit ő csinál a legjobb, de ebbe most ne kezdjünk bele. Gondolom ZZ nem igen foglalkozik a pénzügyekkel, 200 milliós kiadásnak nagy ára van, főleg ha nincs is 200 milliónk csak ugy elköltésre. El kellene adni, de Bale senkinek sem kell, azzal h James és Mariano nem lett eladva hibáztak, mindkettőt vitték volna, és olyan 80 millát kerestünk volna belőlük. Aláírom, ez hiba volt, és azzal már lehet h meglenne Pogba ára.
Tényleg, Jamest nem akartuk az atmanak adni, de Mariano mit keres még mindig itt? :hmmm:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. augusztus 28., szerda 10:57

kiserik írta: Én is így gondolom, csak én attól félek, hogy az ok, az a beígért Pogba volt.
Ha be lett ígérve akkor jogosan csapkodja az asztalt.
wZoLee7 írta:
De mi a tokomet gondol Zidane? Mit csinaljon Perez? Aki kellene hozhatatlan, az edzo meg hallani sem akar masrol, de ha nem tetszik neki valami akkor benne van h lelep...az esz megall
Hozható.
A játékos is jönne és a csapat is elengedné egy 160-200 millióért, szóval nem reális amit írsz.

Meg lett neki ígérve és jogosan követeli. Abban amit ő csinál a legjobb és a vak is látja, hogy ez az egyik legjobban hiányzó részecske nálunk.
Perez egy nagyon jó üzletember, aki hatalmas dealeket csinált már eddig. Oldja meg.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 28., szerda 10:55

Bocsi, nem engedte szerkeszteni:
wZoLee7 írta: De mi a tokomet gondol Zidane? Mit csinaljon Perez? Aki kellene hozhatatlan, az edzo meg hallani sem akar masrol, de ha nem tetszik neki valami akkor benne van h lelep...az esz megall
Felkérték egy munkára. Megegyeztek a feltételekben. A feltételek nem teljesültek, vagy csak részben. Azt mondta, nem gáz, főzünk abból, amink van, megpróbáljuk megoldani. Elkezdik baszogatni, hogy szar amit főz (2 meccs után 3. a csapat, a Barca például 9.), pedig még szinte oda se rakta a kaját. Te mit csinálnál?

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 28., szerda 10:49

Tegyük fel, jönnek a fontos meccsek, egészséges mindenki. Ki fog játszani? Az a 11, akiket írtam. A "ha megsérül ez, meg az" feltételezésre nem szoktak csapatot építeni. Azért vannak a csere játékosok, mert nem kezdő szintűek, de ha kiesik a kezdő játékos, akkor legyen ki játsszon. Ha Lukita kiesik, akkor ott van James, Fede meg Isco. Náluk nem tud 60 milliónyival többet sem de Beek, sem Eriksen, de főleg nem Bruno. Emellett simán átállunk 442-re, ahol csak 2 belső kp-s kell. Teljesen fölösleges a 200 millió euro mellé leültetni még 60-at. Alsóházi spanyol csapatok ellen meg szintén nem kellene 60 milliókért kiegészítő emberek igazolni, főleg úgy nem, hogy a létszámunk meg full.
Berti írta:
Azért folyik rendesen a csapból, hogy kell még egy kp és a szurkolók is követelik. Kétlem, hogy ne igazolnánk valakit oda. Okkal engedtünk el egy Llorente-Ceballos-Kova sort.
Én is így gondolom, csak én attól félek, hogy az ok, az a beígért Pogba volt.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 28., szerda 10:48

De mi a tokomet gondol Zidane? Mit csinaljon Perez? Aki kellene hozhatatlan, az edzo meg hallani sem akar masrol, de ha nem tetszik neki valami akkor benne van h lelep...az esz megall

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. augusztus 28., szerda 10:44

kiserik írta: Nézzük a csapatunkat: Tbo, Dani, Varane, Ramos, Marcelo, Luka, Case, Kroos, Bale, Karim, Hazard. Ezt akarta ZZ, a hírek szerint az ígéretek tudatában, erősebbé tenni a Mbappe, Pogba pakkal. Teljesen igazat adok neki, hogy ezen a kezdőn egy de Beek, vagy egy Eriksen nem erősít, hogy a portugálról már ne is beszéljünk. Nem jobbak, mint Lukita. Vegyen még egy 60-80 milliós játékost a padra? Minek? Pogba jobb, mint Lukita. Ő erősítés.

Nem értek egyet, csapatot kell építeni, nem sztárokat feldobálni a pályára, azt mindenki tudna. Elég csak megnézni az Ajaxot. Minden poszton jobb játékosaink voltak és mégis szinte feltörölték velünk a padlót.

Kell a frissítés a középpályára mert Modric is távol áll a fénykorszakától és úgy az egész CKM. Erre VdB, Ndombele vagy Odegaard is jó lett volna de mi inkább a két szék közé ülünk mert ZZ-nek csak Pogba kell. Amúgy szerintem ide egyedül Pogba is kevés lenne, kellene még valaki.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. augusztus 28., szerda 10:31

Én már totál letettem Pogbaról, szóval remélem nem csak kacsák a hírek.
Bale szerintem maradni fog, szóval onnan pénzt ne reméljünk.
Aki benne van a pakliban, hogy még elmehet az Mariano és James. Ez barátok közt is 60 millió, ami 160-200tól elég messze van. Vagy zárunk egy jó -300 (350)es transzfer szezont.

Azért folyik rendesen a csapból, hogy kell még egy kp és a szurkolók is követelik. Kétlem, hogy ne igazolnánk valakit oda. Okkal engedtünk el egy Llorente-Ceballos-Kova sort.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 28., szerda 10:25

kiserik írta: Szerintem:

Nézzük a csapatunkat: Tbo, Dani, Varane, Ramos, Marcelo, Luka, Case, Kroos, Bale, Karim, Hazard. Ezt akarta ZZ, a hírek szerint az ígéretek tudatában, erősebbé tenni a Mbappe, Pogba pakkal. Teljesen igazat adok neki, hogy ezen a kezdőn egy de Beek, vagy egy Eriksen nem erősít, hogy a portugálról már ne is beszéljünk. Nem jobbak, mint Lukita. Vegyen még egy 60-80 milliós játékost a padra? Minek? Pogba jobb, mint Lukita. Ő erősítés.

Amúgy ezért sem értem, hogy Vini-t szekáljátok állandóan. Egyértelmű, hogy ZZ csereként számol vele. Jelenleg LV szint, nem több. Egy csere ember, de az is kell egy csapatba. Bal szélen számomra egyértelműen első számú cseréje Hazardnak. A visszább esését én a ZZ és a Solari féle játékstílus különbségének tudom be. Csak rá kell nézni, hogy mit képviseltek anno a pályán és egyből feltűnik a különbség. Míg Solari a gyorsabb, direktebb játékosokat favorizálta, addig ZZ-nél nagyobb szerepet kap a technika és a kombinációs készség.

Miközben folyamatosan azt hangoztatja Ő is, hogy a csapat 23 akárhány játékosból áll. Egy szezon meg borzasztó hosszú, ahol a 400 éves Modric már nem fog minden meccsen topot hozni, inkább reméljük, hogy a sorsdöntő 10-12 meccsen igen.

Én is a kezdőbe igazolnék, de ha nem lehet, akkor kell hozni B opciót. Ki fog beszállni és új színt vinni a játékba? Ha lesérül valaki ki ugrik be? LV, Isco, James, Vinícius jobbra? Ha Modric kiesik ki kezd? Valverde?

Számomra ez így kevés, nincs új impulzus, ami esetleg felrázná a mindent többször megnyert, jóllakott királyainkat. Ezt nem pejoratív értelemben írom, tényleg nagy királyok, imádom őket, de szerintem a keret nem frissült, vagy nem olyan mértékben, mint kellett volna. Persze a piac limitálja a lehetőségeket, de itt már makacsságot is érzek, aminek nincs helye.

Közben megelőztek.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 28., szerda 10:23

Pad'em írta:
kiserik írta: Teljesen igazat adok neki, hogy ezen a kezdőn egy de Beek, vagy egy Eriksen nem erősít, hogy a portugálról már ne is beszéljünk. Nem jobbak, mint Lukita. Vegyen még egy 60-80 milliós játékost a padra? Minek? Pogba jobb, mint Lukita. Ő erősítés.
Modric nem bír 50 meccset lehozni. Korából kifolyólag már a sérüléseknek is egyre nagyobb az esélye. Lesérül tavasszal kit raksz be? Mehet akkor a hétvégi felállás James-el, Isco-val. Előbb használnék egy Eriksent vagy vdB-t a lényegi meccseken. Ezért kellett volna hozni valakit aki új impulzust tud adni. Láttuk tavaly eleve a CKM mennyit ért az Ajax ellen már.
De nem is kell neki 50 meccsen játszania.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 28., szerda 10:21

kiserik írta: Teljesen igazat adok neki, hogy ezen a kezdőn egy de Beek, vagy egy Eriksen nem erősít, hogy a portugálról már ne is beszéljünk. Nem jobbak, mint Lukita. Vegyen még egy 60-80 milliós játékost a padra? Minek? Pogba jobb, mint Lukita. Ő erősítés.
Modric nem bír 50 meccset lehozni. Korából kifolyólag már a sérüléseknek is egyre nagyobb az esélye. Lesérül tavasszal kit raksz be? Mehet akkor a hétvégi felállás James-el, Isco-val. Előbb használnék egy Eriksent vagy vdB-t a lényegi meccseken. Ezért kellett volna hozni valakit aki új impulzust tud adni. Láttuk tavaly eleve a CKM mennyit ért az Ajax ellen már.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 161 regisztrált és 0 vendég