OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. augusztus 30., péntek 15:19

Úszás, az kell neked, az kell mindenkinek. Irtó jó hatással van a szervezetre, közérzetre, és nem megerőltető. Heti 2 alkalom már bőven jó, nekem a nap fénypontja ha úszhatok.
Ha súlyfelesleg is játszik, akkor mégjobb ússzással kezdeni, aztán pár hét után már a futás sem fog gondot okozni.
Az intenzív séta is jó, amióta kutyám van, megvan a napi 2x40 perc séta, és érezhetően jobb vagyok mint előtte.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 30., péntek 14:00

kierkegaard írta: Tudtok mondani olyan edzés fajtát vagy mit..amivel növelhetem az állóképességem viszont kímélem is vele az ízületeim? Korábban

elkezdtem céges focira járni de az állóképességem siralmas, annak ellenére is, hogy már másfél hónapja súlyzós edzéseket végzek. Futni elkezdtem de mivel enyhén szólva is leépülőben a térdem, így valami mást szeretnék helyette.
Bicaj, úszás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. augusztus 30., péntek 13:56

Tudtok mondani olyan edzés fajtát vagy mit..amivel növelhetem az állóképességem viszont kímélem is vele az ízületeim? Korábban

elkezdtem céges focira járni de az állóképességem siralmas, annak ellenére is, hogy már másfél hónapja súlyzós edzéseket végzek. Futni elkezdtem de mivel enyhén szólva is leépülőben a térdem, így valami mást szeretnék helyette.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 28., szerda 12:41

Yazid írta:
kierkegaard írta: Ha "porcerősitő" kell akkor vitaltrendnél az alábbiakat beszerezheted:

kollagén, kondroitin, msm, hialuron kapszula, glukozamin, aszkorbinsav

kb 12 e ftért megveszed az összeset tisztán és 2hónapig elég lesz.
ráadásul 2x-3x nagyobb és tartalmasabb dózisban viszed be mint bármelyik gyógyszertári kapszula formájában.

Amúgy érdemes minél előbb elkezdeni bármilyen fájást kezelni. legyen az térd, hát. Youtobon vannak fent fasza gyógytornák. Sokat segítenek.
A térd a legrosszabb mert ha már komoly a kopás akkor még menthető hialuron injekcióval v jön a műtét.
Persze valószínűleg te még nem tartasz ott:D de tarthatsz.
amugy ha esetleg nem porc bajom van, akkor nem art ez a gyogyszer? :mrgreen: en nem tudom miert gondoltam terdszalagra, amugy mar a térdeles is fajt ugyh lehet porckopasom van es ha terdem alatt nyomom ujjal akkor is faj
Én erre esküszöm:
Seaton Sport Restart.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. augusztus 28., szerda 12:19

Faust írta: Nevukbol itelve egyik sem gyogyszer. Beresnek nagyon jo a porcerositoje, nekem rendbehozta a kicsit elbaszott rotatorkopenyemet is.
persze biztos jók ezt nem tagadom de kifizetődőbb és nagyobb dózist érsz el ha magát a hatóanyagokat tisztán külön, külön veszed meg.

Yazid: Télen esetleg nem szoktál érezni kellemetlen érzést a térded körül?

amúgy az sose jó jel ha már a térdelés fáj. ott porckopás/gyulladás van. Én is ezzel szívok jelenleg.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. augusztus 28., szerda 11:59

Nevukbol itelve egyik sem gyogyszer. Beresnek nagyon jo a porcerositoje, nekem rendbehozta a kicsit elbaszott rotatorkopenyemet is.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 28., szerda 11:43

kierkegaard írta: Ha "porcerősitő" kell akkor vitaltrendnél az alábbiakat beszerezheted:

kollagén, kondroitin, msm, hialuron kapszula, glukozamin, aszkorbinsav

kb 12 e ftért megveszed az összeset tisztán és 2hónapig elég lesz.
ráadásul 2x-3x nagyobb és tartalmasabb dózisban viszed be mint bármelyik gyógyszertári kapszula formájában.

Amúgy érdemes minél előbb elkezdeni bármilyen fájást kezelni. legyen az térd, hát. Youtobon vannak fent fasza gyógytornák. Sokat segítenek.
A térd a legrosszabb mert ha már komoly a kopás akkor még menthető hialuron injekcióval v jön a műtét.
Persze valószínűleg te még nem tartasz ott:D de tarthatsz.
amugy ha esetleg nem porc bajom van, akkor nem art ez a gyogyszer? :mrgreen: en nem tudom miert gondoltam terdszalagra, amugy mar a térdeles is fajt ugyh lehet porckopasom van es ha terdem alatt nyomom ujjal akkor is faj

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. augusztus 28., szerda 11:28

Ha "porcerősitő" kell akkor vitaltrendnél az alábbiakat beszerezheted:

kollagén, kondroitin, msm, hialuron kapszula, glukozamin, aszkorbinsav

kb 12 e ftért megveszed az összeset tisztán és 2hónapig elég lesz.
ráadásul 2x-3x nagyobb és tartalmasabb dózisban viszed be mint bármelyik gyógyszertári kapszula formájában.

Amúgy érdemes minél előbb elkezdeni bármilyen fájást kezelni. legyen az térd, hát. Youtobon vannak fent fasza gyógytornák. Sokat segítenek.
A térd a legrosszabb mert ha már komoly a kopás akkor még menthető hialuron injekcióval v jön a műtét.
Persze valószínűleg te még nem tartasz ott:D de tarthatsz.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. augusztus 28., szerda 11:20

M1Ö írta:
Yazid írta:az elmult időben tobbet terdelek a munkam miatt
Óvatosan fogalmazzunk :ozil: :kalapos:
Viccet felreteve. Akkor ez is kozre jatszhat persze plusz a 10kg. A terd a legkenyesebb izuletunk amugyis.

Nagyon szivesen. Gyogy es sportmasszort vegeztem szoval egy ket dolgot tanultam ezekrol. :D
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. augusztus 28., szerda 11:16

Dona porcerősítő por. Nekem bejött anno.
Amúgy edzés (futás 2 naponta 5-10 kmeket), pihenés, nem csak a foci, főleg az elején. Meg kell erősíteni az izmokat és le kell adni a súlyból. Akkor tudsz majd rendesen focizni.

És mindig nagyon komolyan be kell melegíteni.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. augusztus 28., szerda 11:14

Yazid írta:az elmult időben tobbet terdelek a munkam miatt
Óvatosan fogalmazzunk :ozil: :kalapos:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 28., szerda 11:08

lestat írta:
Yazid írta: szokott ja, de csak egy ideje, persze foci után a lépcsőzés is fajt

Talan probald meg a porcerositot. Nekem hasonlo volt par eve. Es akkor meg versenyszeruen fociztam. De mar olyan szinten fajt hogy behajlitani alig tudtam. Mire mondta a doki 2honapos kutatas utan hogy megeroltettem (ami igy is volt mert orult mondjara nyomattam a kondit stb) es felirt porcerositot. 3 honapig kellett szednem de igazabol ket honap utan elmult a fajdalom.

De ez csak egy tipp. Nyilvan ilyenkor mindig okosabb elobb dokihoz menni.
a porcra nem is gondoltam és igen a térdem alatt faj, az elmult időben tobbet terdelek a munkam miatt es akkor kezdett el fajni, erzekenyebb lenni, de lehet az a +10kg sulyfelesleg is szamit, nem tudom de koszi az infokat

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. augusztus 28., szerda 11:00

Yazid írta: szokott ja, de csak egy ideje, persze foci után a lépcsőzés is fajt

Talan probald meg a porcerositot. Nekem hasonlo volt par eve. Es akkor meg versenyszeruen fociztam. De mar olyan szinten fajt hogy behajlitani alig tudtam. Mire mondta a doki 2honapos kutatas utan hogy megeroltettem (ami igy is volt mert orult mondjara nyomattam a kondit stb) es felirt porcerositot. 3 honapig kellett szednem de igazabol ket honap utan elmult a fajdalom.

De ez csak egy tipp. Nyilvan ilyenkor mindig okosabb elobb dokihoz menni.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 28., szerda 10:57

szokott ja, de csak egy ideje, persze foci után a lépcsőzés is fajt

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. augusztus 28., szerda 10:53

Yazid írta: segítsetek mar. elkezdtem jarni műfüves kispalyara focizni egy brigaddal, en 29 vagyok es utoljára szakközepiskolaban focizgattam meg futkarosztam. probaltam ovatosan meg lightba jatszani de igy is a tamaszkodo bal terdem meghuzodott(?) mindket alkalomszor. egy het kb elmult a fajdalom nagyjabol, be se volt dagadva, véralafutas se semmi, csak ha guggoltam akkor nyílalt bele a terdkalacsom alatt ott fajt, kurvara. a kerdes h ez azert lehet mert rohadtul elvagyok szokva ettol? meg hogy a térdszalagom fajt? amugy suliba sose volt ilyen bajom, mikor rendszeresen volt tesi meg ilyenek. fajt neha a terdem es elkezdtem jarni kocogni es jobb tőle, ilyen letezik?

Hat fugg hogy bemelegitettel e rendesen meg nyujtottal e stb.

De ennyi kihagyas utan lehet hogy megsem volt annyira lightos neki es a porcod faj inkabb.

Marmint terd alatt mondtad szoval ebbol gondolom plusz a gugolas is lehet jel.

Lepcson felfele vagy lefele esetleg szokott meg fajni?
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 28., szerda 8:31

segítsetek mar. elkezdtem jarni műfüves kispalyara focizni egy brigaddal, en 29 vagyok es utoljára szakközepiskolaban focizgattam meg futkarosztam. probaltam ovatosan meg lightba jatszani de igy is a tamaszkodo bal terdem meghuzodott(?) mindket alkalomszor. egy het kb elmult a fajdalom nagyjabol, be se volt dagadva, véralafutas se semmi, csak ha guggoltam akkor nyílalt bele a terdkalacsom alatt ott fajt, kurvara. a kerdes h ez azert lehet mert rohadtul elvagyok szokva ettol? meg hogy a térdszalagom fajt? amugy suliba sose volt ilyen bajom, mikor rendszeresen volt tesi meg ilyenek. fajt neha a terdem es elkezdtem jarni kocogni es jobb tőle, ilyen letezik?

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. augusztus 23., péntek 15:43

De, az lehet. Viszont akkor oriasi nagy zsido a UPC, mert nagy buszken hirdettek hogy hamarosan jon a spiler 2 meg a dzsoki TV a kinalatba, aztan lett is mindketto egy heten keresztul spiler 2 is volt aztan az hirtelen eltunt... Nyilvan dzsoki tv azota is van. En nem talalok ra egyelore logikus magyarazatot. Igazabol az elofizetes nem az en nevemen van mi csak hasznaljuk, ha az en szerzodesem lenne mar tuti remalmai lennenek az osszes upc-s customer services-nek... De lehet igy is felhivom majd oket hogy akkor mi is van ezzel pontosan.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 23., péntek 15:09

sonic írta: Koszi a valaszokat. Nagy erdekes, most sikerult letoltenem egy csatornakiosztast pdf-ben. Ezen azt latom hogy ket csomag van comfort (95 + 26 HD csatorna) illetve premium (153 + 35 HD csatorna). Namost igy ranezesre nekunk van tutira TV paprika mert szoktam nezni, nat geo wild mert azt is, ez mind a ketto csak a premium csomagban elerheto, ahogy a spiler 2 is, az viszont nincsen... WTF?
Nem régi az előfizetésed? Nekem a Tökömnél nincsen pár csatorna (pl Fishing and hunting), mert az új csatornakiosztás csak az új csomagokban érhető el, a régiek nem kapják meg automatikusan.

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: shoota » 2019. augusztus 23., péntek 13:13

sonic írta: Koszi a valaszokat. Nagy erdekes, most sikerult letoltenem egy csatornakiosztast pdf-ben. Ezen azt latom hogy ket csomag van comfort (95 + 26 HD csatorna) illetve premium (153 + 35 HD csatorna). Namost igy ranezesre nekunk van tutira TV paprika mert szoktam nezni, nat geo wild mert azt is, ez mind a ketto csak a premium csomagban elerheto, ahogy a spiler 2 is, az viszont nincsen... WTF?
Nalunk is ugyanez, kicsit bosszanto..

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. augusztus 23., péntek 12:41

Koszi a valaszokat. Nagy erdekes, most sikerult letoltenem egy csatornakiosztast pdf-ben. Ezen azt latom hogy ket csomag van comfort (95 + 26 HD csatorna) illetve premium (153 + 35 HD csatorna). Namost igy ranezesre nekunk van tutira TV paprika mert szoktam nezni, nat geo wild mert azt is, ez mind a ketto csak a premium csomagban elerheto, ahogy a spiler 2 is, az viszont nincsen... WTF?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 43 regisztrált és 0 vendég