Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2019. augusztus 28., szerda 23:55

Nika91127 írta:
füst írta: Hát... az a helyzet, hogy John Wick 3 nálam kenterbe verte a bosszúállókat idén, bár túl sokat nem kellett agyalni a sztorin. Mégis ezen szórakoztam idén a legjobban, Bár Tarantino üdvöskéjét jövő héten még pótolni fogom, az lesz sztem idén a csúcs számomra, mögötte ez. Star Wars és Avengers kéz a kézben mehetnek a búsba. :D

Hát... nálam ez a Tarantino film hatalmasat bukott. A moziban amikor néztük, kb 20-25 ember állt fel az első 1 órában. Majdnem annyira rémes volt számomra, mint a SötétFőnix...
Hozzáteszem, direkt a háttérsztori elolvasása nélkül ültem be.

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2019. augusztus 28., szerda 23:44

füst írta: Hát... az a helyzet, hogy John Wick 3 nálam kenterbe verte a bosszúállókat idén, bár túl sokat nem kellett agyalni a sztorin. Mégis ezen szórakoztam idén a legjobban, Bár Tarantino üdvöskéjét jövő héten még pótolni fogom, az lesz sztem idén a csúcs számomra, mögötte ez. Star Wars és Avengers kéz a kézben mehetnek a búsba. :D

Hát... nálam ez a Tarantino film hatalmasat bukott. A moziban amikor néztük, kb 20-25 ember állt fel az első 1 órában. Majdnem annyira rémes volt számomra, mint a SötétFőnix...

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ferni » 2019. augusztus 28., szerda 23:29

Aki bújt

Akinek ilyesféle humor bejön az jól fog szórakozni, én imádtam.
A vége meg sztem parádés lett, egyszerűen eltalálták számomra.
Nagy csodára ne várjatok, de aki akar egy jót nevetni egy ilyen sztorin annak ajánlom.
Nálam telitalálat volt, nagyon idióta humora volt :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: füst » 2019. augusztus 28., szerda 22:58

Hát... az a helyzet, hogy John Wick 3 nálam kenterbe verte a bosszúállókat idén, bár túl sokat nem kellett agyalni a sztorin. Mégis ezen szórakoztam idén a legjobban, Bár Tarantino üdvöskéjét jövő héten még pótolni fogom, az lesz sztem idén a csúcs számomra, mögötte ez. Star Wars és Avengers kéz a kézben mehetnek a búsba. :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. augusztus 28., szerda 20:33

Én bírom Phoenix-et, de vhogy ez a szerep nem neki való sztem. :hmmm: leggyengébb Joker nálam.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. augusztus 28., szerda 20:32

Továbbra sem látom a Jokernek a létjogosultságát. Phoenix várhatóan parádés lesz, mint általában, de vajon a sztori fel fog nőni a karakterhez? Várom meg minden, de nem érzem magamban a hypeot, sőt... mitől Joker ez a Joker? Csak, mert az előzetesek alapján egy sima elborult bohócos karakterdrámának tűnik.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. augusztus 28., szerda 20:28

soadroli írta: JOKER - Final Trailer
:smile: :'(
Tartom a véleményemet. :mrgreen:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2019. augusztus 28., szerda 18:08

JOKER - Final Trailer
:smile: :'(
Kép

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. augusztus 25., vasárnap 16:32

RaúlCF írta: Azóta elvileg mégis meg lesz a deal és marad a disneynél. Még nem végleges
Tom és Feige is megerősítte, hogy ennyi volt. :-(
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2019. augusztus 24., szombat 16:17

Persze, hogy megegyeznek. Feige nagyon okosan úgy építette fel Pókit, hogy az MCU nélkül ne működjön. Ben bácsit nagyjából lecserélte Stark-ra, Stark haragosaival bunyózik, a nénikéjének Stark sofőrje csapja a szelet.
A népeknek ez meg bejött, a dagi Ned Leeds-szel, kamu MJ-vel, a nyomoronc Flash Thompsonnal együtt.

Tudja ezt a Sony is.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: füst » 2019. augusztus 24., szombat 16:12

P. Krisz írta: Nem.
A Moon Knight az egy sorozat lesz majd a Disney saját streaming platformján, a Disney+ on. A rajongók szeretnék csak ha Keanu játszaná.
Hát... Könnyen jött, könnyen ment. Nem voltam képben, köszi hogy felvilágosítottál. Akkor el is engedtem.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. augusztus 24., szombat 15:56

Azóta elvileg mégis meg lesz a deal és marad a disneynél. Még nem végleges

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 24., szombat 15:46

Sony vs Marvel
Én nagyon csalódott voltam mikor először megláttam a hírt. Na nem azért, mert igazán érdekelne ki zsebeli be a milliókat vagy épp ki csinálja a filmet, a sony megmutatta tud ha nagyon akar, nekem bejött a Venom is és a pókverzumos dolog is. Ezekután adja magát a Tom Hardy-Tom Holland duo. Ami miatt csalódott vagyok, hogy minden amire eddig építettek az kuka, a Tom Holland jellemét alakító események és emberek említés szintjén sem szerepelhetnek ezután, és ugye a bosszúállók sem. Ez egy hatalmas öngól mind a két stúdiónak, és nagy arcul csapás a nézőknek.
Lehet drukkolni a sonynak, hogy sikerüljön jól csinálni az új pókember filmeket, mert eddig 2/0 (6/0).
Amit viszont nem értek...honnan mászott elő ennyi agyhalott ember? :D Bojkott, meg hasonlók, Stan Lee lánya meg aztán hab a tortán, komolyan, irigylésre méltó, hogy néhányaknak ilyen hatalmas problémáik vannak

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. augusztus 24., szombat 12:57

Nem.
A Moon Knight az egy sorozat lesz majd a Disney saját streaming platformján, a Disney+ on. A rajongók szeretnék csak ha Keanu játszaná.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: füst » 2019. augusztus 24., szombat 8:57

Csak káprázik a szemem, vagy tényleg Keanu lesz a Moon knight valami n+1-edik marvel filmben? Sose hallottam erről a képregényhősről, és a filmekből is csömöröm van már, de erre azért kiváncsi leszek.
Mondjuk ez a Moon knight eléggé fel van polcolva muszklival, hát jelenleg nehezen tudom elképzelni mi sül ki ebből, de majd meglátjuk.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. augusztus 21., szerda 19:35

Petr írta: Még van egy filmje, nem? Szerintem meg fognak egyezni. Ha pedig nem, tényleg nézhetjük a sonys szörnyűségeket...
elvileg 6 filmre irt ala, es eddig 5ben szerepelt es gondolom a 6. szinten egy elore eltervezett cameo lesz valamelyik phase 4 filmben, es aztan annyi.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 21., szerda 13:14

en ezeket egyszeruen nem nézem meg, nem is erdekel, így nem idegesít, tőlem lehet koncsita is bond, nem hat meg. nagyon rég tervezem az avengers utolso reszet is de nincs ra idom, annyit nem ér az egesz. ink elkezdtem nezni the terrort.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. augusztus 21., szerda 13:09

RaúlCF írta:

Azt nem érti meg sok ember, hogy az emberek nem azért akadnak ki, mert nő vagy mert fekete, hanem, mert képtelenek egy új karaktert kitalálni, és csak meg akarják lovagolni a már évtizedek óta egy adott sémára felépülő karaktert kifordítva, meggyalázva, stb.

Fekete Ariel... miért? Miért nem tudnak fekete Disney hőst kitalálni? Nehéz? Disney... ugyanúgy vinnék, mint a cukrot.
Női fekete Bond? Miért? Írjanak neki egy fasza sztorit. Ja, hogy abban nem biztos, hogy nagy pénz lesz?
ez. csakis ez. ami szerepet nőre írnak és jó az megmarad. Ripley, Sarah Connor stb stb. ahol egy meglévő univerzumba akarnak beerőszakolni hülyeségeket az rendre bukik. Ghostbusters,Doctor Who, Oceans 8 stb stb.
A genderistak ostobabb resze (es ok a masszivan tulnyomo tobbseg) nem az onallo produktumokban latja az egyenloseg erosodeset, hanem ebben, hogy szep lassan minden ferfiak altal “uralt” franchisenak elkeszitik a noi masat, mert hat ugye akkor szamszerusiteni lehet az egyenloseg allasat. A kretenekre es remykre szakosodott hollywoodi ipar meg keszsegesen kiszolgalja a lobbit (meg egy par bukta erejeig). Oszinten rettegek a gyerekvallalastol, annyira ostoba iranyba halad minden manapsag, de ez mar off.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. augusztus 21., szerda 12:24


Azt nem érti meg sok ember, hogy az emberek nem azért akadnak ki, mert nő vagy mert fekete, hanem, mert képtelenek egy új karaktert kitalálni, és csak meg akarják lovagolni a már évtizedek óta egy adott sémára felépülő karaktert kifordítva, meggyalázva, stb.

Fekete Ariel... miért? Miért nem tudnak fekete Disney hőst kitalálni? Nehéz? Disney... ugyanúgy vinnék, mint a cukrot.
Női fekete Bond? Miért? Írjanak neki egy fasza sztorit. Ja, hogy abban nem biztos, hogy nagy pénz lesz?
ez. csakis ez. ami szerepet nőre írnak és jó az megmarad. Ripley, Sarah Connor stb stb. ahol egy meglévő univerzumba akarnak beerőszakolni hülyeségeket az rendre bukik. Ghostbusters,Doctor Who, Oceans 8 stb stb.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. augusztus 21., szerda 12:12

géza írta: En teljesen nyugodt vagyok, meg akkor is ha azt olvasom hogy egy fekete no lehet az uj 007-es ugynok. :)
Azt nem érti meg sok ember, hogy az emberek nem azért akadnak ki, mert nő vagy mert fekete, hanem, mert képtelenek egy új karaktert kitalálni, és csak meg akarják lovagolni a már évtizedek óta egy adott sémára felépülő karaktert kifordítva, meggyalázva, stb.

Fekete Ariel... miért? Miért nem tudnak fekete Disney hőst kitalálni? Nehéz? Disney... ugyanúgy vinnék, mint a cukrot.
Női fekete Bond? Miért? Írjanak neki egy fasza sztorit. Ja, hogy abban nem biztos, hogy nagy pénz lesz?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 41 regisztrált és 0 vendég