Utánpótlás

Kosárlabda szakosztály és az utánpótlás részlege.
Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 14., szombat 10:11

Galacticos írta:
ikelemen5 írta: Azt gondolom, hogy a Valladolidnál sem teljesen inkompetens emberek dolgoznak, és ha Lunin jobb lenne, mint a riválisa, ő kezdene. Nem azért nem elsőszámú, hogy kiszúrjanak vele, vagy a Real Madriddal. Gondolom az első osztályban nem kellett másnak. :ike:
Akkor miert nem adtuk a masodosztalyba? De ennel meg az is jobb lett volna ha a castillaba vedett volna 2 evig.
Vagy elkellett volna kuldeni hollandiaba. -2ev a karrierjebol.

Igen.
Itt nem arrol van szó, hogy jó vagy rossz, Lunin.
Az a gond, hogy 0-at jatszik.
Ennyi erővel most ülhetne nálunk is a padon.
Legalább csiszolódna össze a többiekkel.

Vagy akár porgethente a perceket a Castillaban is.
Megint egy kiváló döntés. :ike:
ZIDANE

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. szeptember 14., szombat 8:34

ikelemen5 írta: Azt gondolom, hogy a Valladolidnál sem teljesen inkompetens emberek dolgoznak, és ha Lunin jobb lenne, mint a riválisa, ő kezdene. Nem azért nem elsőszámú, hogy kiszúrjanak vele, vagy a Real Madriddal. Gondolom az első osztályban nem kellett másnak. :ike:
Akkor miert nem adtuk a masodosztalyba? De ennel meg az is jobb lett volna ha a castillaba vedett volna 2 evig.
Vagy elkellett volna kuldeni hollandiaba. -2ev a karrierjebol.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2019. szeptember 14., szombat 8:19

Azt gondolom, hogy a Valladolidnál sem teljesen inkompetens emberek dolgoznak, és ha Lunin jobb lenne, mint a riválisa, ő kezdene. Nem azért nem elsőszámú, hogy kiszúrjanak vele, vagy a Real Madriddal. Gondolom az első osztályban nem kellett másnak. :ike:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. szeptember 14., szombat 0:35

Realista24 írta: Valladolid coach Sergio confirmed today that Lunin will only play in the Copa del Rey "unless something weird happens." Masip to start in La Liga.

GG

azért az komoly fricska a vezetőségnek, hogy nem voltak képesek olyan csapatot találni, ahol fejlődik és meg van a bizalom.

ha tavaly becopták, idén figyelhettek volna erre. :kivagyhe:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2019. szeptember 13., péntek 22:39

Kubo épp most harcolt ki egy 11-est a Mallorca-Bilbao meccsen, amit kihagyott a csapattársa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 13., péntek 22:32

Valladolid coach Sergio confirmed today that Lunin will only play in the Copa del Rey "unless something weird happens." Masip to start in La Liga.

GG
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 10., kedd 20:08

VG: Documents from Football Leaks which show that Martin's father Hans Erik Ødegaard received a Under-11s assistant coaching contract worth around £2.7m on the same day that his son joined Real Madrid.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 29., csütörtök 12:53

TheBull6 írta: Nagy kérdés lesz egyáltalán, hogy Zidane tud-e valamit kezdeni vele/velük. Gondolok itt Kubora esetleg Rodrygora is pl. Vagy ne adj isten Hakimire. Sajnos a francia az itt töltött idő alatt nem igazán azt bizonyította eddig, hogy tudja használni a fiatalokat. Bár nem is nagyon akarta őket. Kényszeren kívül nem igazán adott lehetőséget senkinek.
Lásd Ceba, Llorrente, Kova stb. Ha marad a francia (és ha nem bukik idén egy nagyot, akkor biztos marad) akkor simán benne van, hogy Odegaard jövőre sem lesz még Real játékos.
Ha így folytatja a Sociban, akkor kénytelen lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2019. augusztus 29., csütörtök 12:24

Nagy kérdés lesz egyáltalán, hogy Zidane tud-e valamit kezdeni vele/velük. Gondolok itt Kubora esetleg Rodrygora is pl. Vagy ne adj isten Hakimire. Sajnos a francia az itt töltött idő alatt nem igazán azt bizonyította eddig, hogy tudja használni a fiatalokat. Bár nem is nagyon akarta őket. Kényszeren kívül nem igazán adott lehetőséget senkinek.
Lásd Ceba, Llorrente, Kova stb. Ha marad a francia (és ha nem bukik idén egy nagyot, akkor biztos marad) akkor simán benne van, hogy Odegaard jövőre sem lesz még Real játékos.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 29., csütörtök 12:07

Kercsó írta:
Pad'em írta: Persze ha én lennék az edző, én is dobtam volna be már most a kezdőnkbe, de ismerve Zidane-t és a nagy öregekbe vetett hitét, sanszos, hogy jobban jár/járunk így. Ha lehoz egy nagyon jó évet a La Ligában is, már nem lehet tovább tologatni a beépítését.
mondjuk ezt adom. makacs a kopasz...
Realista24 írta: Szerintem nem kapott volna annyit. Az ötven meccsnél, átlag 30 perc.
Amennyi sérültünk volt/van/lesz, szvsz meg lett volna :)

Majd jövőre. Addig remélem megfricskázza a Barcát egy 10* teljesítménnyel :kalapos:
Sérülésekre nem lehet alapozni... Szerintem nincs baj azzal, hogy egy középerős csapatban ligán belül is megkapja a bizalmat. Így a ritmust felveszi és nem lesz baj, abból se, ha egy-egy rossz meccse összejön. Nálunk meg már tudja majd mire számítson és óvatosabban is kezdhet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. augusztus 29., csütörtök 12:05

Pad'em írta: Persze ha én lennék az edző, én is dobtam volna be már most a kezdőnkbe, de ismerve Zidane-t és a nagy öregekbe vetett hitét, sanszos, hogy jobban jár/járunk így. Ha lehoz egy nagyon jó évet a La Ligában is, már nem lehet tovább tologatni a beépítését.
mondjuk ezt adom. makacs a kopasz...
Realista24 írta: Szerintem nem kapott volna annyit. Az ötven meccsnél, átlag 30 perc.
Amennyi sérültünk volt/van/lesz, szvsz meg lett volna :)

Majd jövőre. Addig remélem megfricskázza a Barcát egy 10* teljesítménnyel :kalapos:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 29., csütörtök 11:12

wZoLee7 írta: szerintem nem azzal van baj hogy kölcsönbe lett adva és így sokat játszik, hanem h nyáron ki sem próbáltuk...mondjuk lehet jobb is így, amilyen meccseket toltunk mi nyáron
Volt olyan hír, hogy maga a játékos kérte, hogy ott kezdje a felkészülést ahol játszani fog, mert nem nyár végén akar beesni valahova. Gondolom ezért nem néztük meg, el volt döntve, hogy kölcsön lesz adva.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 29., csütörtök 11:06

Kercsó írta: a ligát és a közeget ismeri már a Castillából. :)

inkább 1500 perc a Real Madridban, mint 2500 egy Sociedadban
annyit kapott volna itt is
Szerintem nem kapott volna annyit. Az ötven meccsnél, átlag 30 perc.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 29., csütörtök 11:02

szerintem nem azzal van baj hogy kölcsönbe lett adva és így sokat játszik, hanem h nyáron ki sem próbáltuk...mondjuk lehet jobb is így, amilyen meccseket toltunk mi nyáron

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 29., csütörtök 10:58

Azért van különbség a harmadosztály meg az első között. Ott teher nélkül fejlődhet, fiatal még, itt meg ki tudja milyen viszályok lesznek megint idén. Sociedadban meg elég jó kis játszó csapat van alakulóban, szerintem így a legjobb.

Persze ha én lennék az edző, én is dobtam volna be már most a kezdőnkbe, de ismerve Zidane-t és a nagy öregekbe vetett hitét, sanszos, hogy jobban jár/járunk így. Ha lehoz egy nagyon jó évet a La Ligában is, már nem lehet tovább tologatni a beépítését.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. augusztus 29., csütörtök 10:46

a ligát és a közeget ismeri már a Castillából. :)

inkább 1500 perc a Real Madridban, mint 2500 egy Sociedadban
annyit kapott volna itt is
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 29., csütörtök 10:23

Az egy dolog hogy a holland első osztályban butított, de szerintem nincs azzal alapvetően baj, hogy megnézzük mit tud a spanyol ligában is előbb. Ha lehoz itt is egy bitang évet, nyugodtan lehet visszahozni és bedobni. Szerintem is jobb így, mintha nálunk kallódott volna még idén kevesebb percekkel és esetleg megreked. Nagyot nyerhetünk ezzel az egy év kölcsönnel, megismeri a ligát, felveszi a ritmust, aztán hadd szóljon.

Az mondjuk pech, hogy mi meg nézhetjük Iscot meg Jamest :lol:

De jövőre már tényleg el kell kezdeni beépíteni a fiataljainkat. Remélem ZZ képes lesz erre. Wenger papát leigazolhatnánk tehetséggondozónak Zizou mellé :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. augusztus 29., csütörtök 9:48

Realista24 írta:
Szerintem nem volt akkora hiba. Végleg kiöregednek az öregek, inkább játsszon minden héten 70-90 perceket, mint itt heti 10-20-at, talán.
Egy év a ligában, a jövő pedig az övé.
a teljesítmény meg van már, hogy a Real alapembere legyen. látni kett volna ezt ZZ-nek is. 1000X ő, mint James vagy LV. csakna... :smile:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 29., csütörtök 9:01

jövőre csak nem adjuk el :lol:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. augusztus 29., csütörtök 9:00

Öröm nézni a játékát, mint egy csúcs Özil 1.25x-al felgyorsítva.
Középen a labdakihozatalokat segíti, de besegít a jobbszélre is. Kötetlen a játéka és a poziciója, mint Modricnak. Tökéletesen be fog oda illeni.

Ha nem jön idén Pogba, akkor többet nem hoznám. Jövő nyártól számomra fixen a norvégé a poszt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég