Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2019. augusztus 30., péntek 23:20

Azonban, ha nem lesz erkezo, akkor lefott a kave a vezetosegnek. Lenyeltem az osszes szar meccset az elmult egy evben, lenyeltem az osszes cumit amit az arcunkba kaptunk, turelmesen megvartam a nyar veget, de ha igy marad minden, akkor merges leszek. Nem Zidane-ben nem hiszek, nem is a csapattal van bajom, hanem az egesz folyamattal, ami mar 2018-ban elkezdodott.
Én sem vagyok elégedett, de ezt egyszerűen nem lehet a vezetőség nyakába varrni. Nem is tudjuk miben állapodtak meg ZZ-vel a visszatéréskor, de a francia sem gondolhatta komolyan, hogy egy nyár alatt kapni fog egy Hazard+Mbappé+Pogba csomagot. Hazard TOP5-ös játékos, megfelelő árért jött, talán jöhetett volna tavaly, de itt van. A két francia megfizethetetlen, Mbappé még jövőre is necces, Pogba meg hiába hozna minőségi változást, egyszerűen sehol nem ér 180-200 millió eurót. Azt szintén nem tudjuk biztosra mi megy a háttérben, VDB és Fernandes teljesen B megoldás, szerintem egyik sem hozna minőségi javulást. Ha meg ZZ-nek nem kell, inkább ne is jöjjenek, teljesen felesleges, hogy Ceballos sorsára jussanak. El lett költve 300 millió euró, valóban nem javult sokat a kezdőcsapat, de ki mit várt? Jött csatár pótlás, az egyik legígéretesebbnek tűnő fiatal játékost hoztuk el a piacról, hozzátéve, hogy szerintem is befog sülni. Biztos vagyok benne, hogy Reguilónt a vezetőség is marasztalta volna, ZZ-nek nem kellett, nem gondolom, hogy úgy kellett rátukmálni az 50 milliós Mendyt. Egyedül Vinícius és Rodrygo ára kérhető számon a vezetőségen, sajnos komoly esélye van, hogy rossz lóra tettünk mindkettővel. A vezetőség megtette amit lehet idén, de egyszerűen nem lehet ekkora változást eszközölni egy keretben, elmúlt már a 2009-es időszak. Aki javulást hozott volna, az meg megfizethetetlen és el sem engedik.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. augusztus 30., péntek 23:05

Szerintem lesz erkezo. Nagy jatszmak mennek a hatterben, a sajto balfaszkodik, megint lemaradnak mindenrol, hiaba adtak mar el nekunk Neymart is vagy szazszor. Perez elintezi, hogy a Real Madride legyen az utolso szo. En Pogbara tippelek, latom magam elott, hogy atoltozik feherbe.

Azonban, ha nem lesz erkezo, akkor lefott a kave a vezetosegnek. Lenyeltem az osszes szar meccset az elmult egy evben, lenyeltem az osszes cumit amit az arcunkba kaptunk, turelmesen megvartam a nyar veget, de ha igy marad minden, akkor merges leszek. Nem Zidane-ben nem hiszek, nem is a csapattal van bajom, hanem az egesz folyamattal, ami mar 2018-ban elkezdodott. Es ezt a vezetosegnek kellene menedzselnie.
Mindenesetre most meg pozitiv vagyok, remenykedek egy utolso nagy dobasban. :) remeljuk, most mukodni fog a fax gep.
:goat:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. augusztus 30., péntek 22:54

Szerintem nem nagyon lesz mar komoly mozgas. Max 1-2 kisebb igazolas.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. augusztus 30., péntek 22:37

Pogbaval sem tul eselyes a MU a top4-re. Egy magas ajanlat(170+) eseten szerintem lehet elengednek az utolso orakban.
Vagy majd a Villarreal elleni meccs utan bejelentik Neymart :kalapos:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. augusztus 30., péntek 22:22

kodo írta: Sztív:
Vasarnap ejfel a deadline ugy tudom, szombat semmiképp.
Normalisan 31-en zarul a piac, viszont mivel hetvegere esik, ezert még hetfon is igazolhatunk.(a franciak meg a nemetek is)

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2019. augusztus 30., péntek 21:55

kodo írta: Sztív:
Vasarnap ejfel a deadline ugy tudom, szombat semmiképp.

Szerintem a háttérben az utolsó pillanatig menni fog a tárgyalás Pogbaert, aztan ha besulunk elhozzuk Beeket. Bruno gyerek nem kene nekem.

Csalodott lennék ha sem a francia, sem a holland nem érkezne.
Pogba már lefőtt, egyetlen értelmes játékosa nem maradna a MU-nak, 1-2 sérülés, és a felsőházban sem végeznek, nézz rá a keretükre. :D
Szerintem nem lesz normális érkező már.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. augusztus 30., péntek 21:42

Sztív:
Vasarnap ejfel a deadline ugy tudom, szombat semmiképp.

Szerintem a háttérben az utolsó pillanatig menni fog a tárgyalás Pogbaert, aztan ha besulunk elhozzuk Beeket. Bruno gyerek nem kene nekem.

Csalodott lennék ha sem a francia, sem a holland nem érkezne.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 30., péntek 21:41

Hát az volt h majd a meccsük után, csak most meg lesérült...lehetne már valami, mert az h senki nem jön nem opció

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4957
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. augusztus 30., péntek 21:29

Szamomra is a nyar bakija lesz, hogy aranylag olcson, megegyezes utan nem hozzuk VdB-t. Ez csakis ZZ szamlajara lesz irhato, mert a vezetosegnek nyilvanvaloan kellett a srac. Szerintem a jelenlegi helyzetben tole aklalmasabb jatekos nem erkezhet. De sajnos 99%, hogy ebbol mar nem lesz semmi, nem az utolso pillanatban fogja meggondolni magat a francia.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 30., péntek 20:47

Swineherd írta: Szerintem kizárt, hogy ennyi volt ez a nyár. Zidane nem azért jött vissza, hogy benyelje tövig. Masszív az a szobor, de meg lehet bontani. Nem hinném, hogy vágyna rá.

Bruno Fernandes simán benne lehet a pakliban, de akkor a kamusérült Hámesz-Isco párosból legalább egytől meg kellene szabadulni.

Másrészt, lehet, hogy túlontúl reménykedő vagyok, de én esélyt látok egy Case csere érekézésére, pluszban meg realizáljuk már VdB-t...

Úgy egyébként egy kiszabott rinyálós rosszkislány lett a keret többé-kevésbé mellőzött részének egy jelentős hányada.

Nem akarunk távozni, harcolunk a helyünkért stb. Apátok f...

Ez a Real Madrid, takarodjnon az utunkból mindenki!
Haha..örülök Swine, hogy megfogalmaztad röviden és velősen amit én is érzek a csapattal, ZZ-vel, a helyzettel kapcsolatban.

Én most már amúgy nem nagyon reménykedek semmiben.

Vasárnap éjszaka, vagy szombat éjszaka a deadline?

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. augusztus 30., péntek 20:08

Szerintem kizárt, hogy ennyi volt ez a nyár. Zidane nem azért jött vissza, hogy benyelje tövig. Masszív az a szobor, de meg lehet bontani. Nem hinném, hogy vágyna rá.

Bruno Fernandes simán benne lehet a pakliban, de akkor a kamusérült Hámesz-Isco párosból legalább egytől meg kellene szabadulni.

Másrészt, lehet, hogy túlontúl reménykedő vagyok, de én esélyt látok egy Case csere érekézésére, pluszban meg realizáljuk már VdB-t...

Úgy egyébként egy kiszabott rinyálós rosszkislány lett a keret többé-kevésbé mellőzött részének egy jelentős hányada.

Nem akarunk távozni, harcolunk a helyünkért stb. Apátok f...

Ez a Real Madrid, takarodjnon az utunkból mindenki!
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 30., péntek 19:54

Csak azt nem ertem, h a holland nem kell neki, oke nem lat benne extrat, de a portugalra rabolint? Szamomra erthetetlen mit akar Zidane, mertarra mar csak rajott hogy Pogba nem lesz.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. augusztus 30., péntek 19:52

En is a hollandot favorizalnam, ezek a csodaportugalligacsodalegjobbjai szinte mindig oriasi egesek. De mivel vdb elvileg nem kell Zizunak, jojjon, mert a semminel jobb. Meg a szokasos C-D megoldas is sz utolso pillanatban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Faust 2019. augusztus 30., péntek 19:55-kor.

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 30., péntek 19:21

Mickey írta:
KAG írta: Most olvasom a fb hírt



Vdb plusz ő es sokat javulna a közhangulat a fórumon.
Nem vagyok otthon a Portugál bajnokságban.
Bruno Fernandes, nem Isco és James poszt?
Hova lehetne hasznosítani?
Ő kell nekünk?
Nem kell. A gyönge portugál ligában is nagyon hullámzó volt a teljesítménye: vagy meccs embere gólokkal, gól passzokkal, vagy magasan a leggyengébb. A válogatottban sem villogott még nagyon, ha jól rémlik. Jövő héten 25 és mint mondod, ugyan az a poszt, mint Isco, James.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 30., péntek 19:20

Mickey írta:
KAG írta: Most olvasom a fb hírt



Vdb plusz ő es sokat javulna a közhangulat a fórumon.
Nem vagyok otthon a Portugál bajnokságban.
Bruno Fernandes, nem Isco és James poszt?
Hova lehetne hasznosítani?
Ő kell nekünk?
támadó kozeppalyas, ugy latszik nem eleg kettő, amugy kacsa még mindig tartom h ennyi volt ez a nyár

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. augusztus 30., péntek 19:20

Ezzel a Brunoval be fogunk furdeni. Nem latom a helyet. Inkabb vdb.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. augusztus 30., péntek 19:04

KAG írta: Most olvasom a fb hírt
Daniele Prade, a Fiorentina sportigazgatója: “Bruno Fernandes (24) a Real Madrid játékosa lesz 70 millió euróért”

A középpályást tavaly a portugál liga legjobbjának választották - Joao Felix előtt - és 53 meccsen 32 gólt szerzett.
Vdb plusz ő es sokat javulna a közhangulat a fórumon.
Nem vagyok otthon a Portugál bajnokságban.
Bruno Fernandes, nem Isco és James poszt?
Hova lehetne hasznosítani?
Ő kell nekünk?
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. augusztus 30., péntek 18:57

Most olvasom a fb hírt
Daniele Prade, a Fiorentina sportigazgatója: “Bruno Fernandes (24) a Real Madrid játékosa lesz 70 millió euróért”

A középpályást tavaly a portugál liga legjobbjának választották - Joao Felix előtt - és 53 meccsen 32 gólt szerzett.
Vdb plusz ő es sokat javulna a közhangulat a fórumon.
ZIDANE

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. augusztus 30., péntek 14:13

Eddig se volt már sok esély Pogba leigazolására de a pénzügyi adatok alapján csak hitellel lenne lehetséges, így végképpen felejtős.

A cikk

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. augusztus 30., péntek 13:06

Nagyon fos volt így globálisan ez az átigazolási szezon, nem erre számítottam. Na de majd szept. 1 után.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 229 regisztrált és 0 vendég