Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 31., szombat 8:38

COPE: The reports of a Bruno Fernandes to Real Madrid move is completely false.

Areola utazik Madridba, Keylor a Villarreal ellen csere lesz, hétfőn megy Párizsba.

Pár bedobott kamu biztos lesz még a hajrában :) de meglepődnék ha lenne bármi komoly még fomalyatban nálunk
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Professore
Hozzászólások: 1972
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. augusztus 31., szombat 7:56

Eddig olyan (és nagy sanszal ez lesz a vége is) ez az atigazolasi periódus mint a push-up melltartó... Sokat ígért az elején aztán lett nagy csalódás


Ezzel a kp sorral nem hiszem hogy sokra megyünk egyszerűen túl vékony és a többi szempont túl lett tárgyalva.

Sajnos lehet jövő tavasszal nem sok meccsre lesz értelme leülni nézni. Ne legyen igazam. Szurkoljunk emberek hátha kisül valami jó is ebben a szezonban.


Na meg “majd jövőre“.... Mint egy közép csapatnál

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 31., szombat 0:45

Én meg azt érzem, hogy már mindent elfogadunk. Mindenhez tapsolunk.

Számomra a Real Madrid mindig a minőséggel volt egyenlő. Azzal együtt is, hogy néha eszméletlen flopp igazolásaink voltak(a jó Fauber ugye stb). De ez csak néha volt.

Ha pedig csapatként nem is működtünk, nem nyertünk, de lagalább sok olyan játékosunk volt, aki szép focit csinát.

Most meg Vinicius az etalon, ő a jövő tehetsége. Ha meg valaki meg meri említeni, hogy a jobb szélen konkrétan minden túlzás nélkül a saját lábában esett pofára..Akkor miért van bántva.

Itt senki nem bánt senkit, a Realt mindannyian imádjuk, engem összesen az bánt, hogy a minőség csökken évről-évre.

Ahhoz, hogy kupákat nyerj nem kell minőségi foci sem, de azért sokszor sajnálom, hogy a legjobb játékosoknak már a Real nem tényező, csak a mocskos olaj pénzek.

Mondjuk inkább igazoljunk egy Hazardot, aki ide akart jönni és Real szurkoló volt, mintsem túlárazott futballprostik maradjanak a nyakunkon.

Nehéz dolog ez. Perez sem hülye, nem lehet könnyű irányítani most a dolgokat.

Bízni kell abban, hogy majd kialakul valami foci, a meglévőkkel:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 31., szombat 0:33

Én azért bjzom benne, hogy ha sikerül megszerezni MBappet, Hazard jó lesz, Jovic jó lesz, Rodrygo jó lesz, Odegaard akár szélen is bevethető lesz és jó lesz, vagy felbukkan olyan akit érdemes elhozni és eltudjuk hozni, kiszállunk ebből a Vinicius dologból. Amiben meg mégjobban bízok, hogy ha majd megyünk a franciáért jövőre, Vinicius lesz a mi ütő kártyánk és ez az egész hypeolás csak arra megy ki, hogy feltoljuk a piaci helyzetét. Elég ha már ilyen 60-70 millákra belőjük és a psg azt mondja oké bevállaljákanyniért :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 30., péntek 23:36

dzsi91 írta:
RealAsensio írta: Szerintem lesz erkezo. Nagy jatszmak mennek a hatterben, a sajto balfaszkodik, megint lemaradnak mindenrol, hiaba adtak mar el nekunk Neymart is vagy szazszor. Perez elintezi, hogy a Real Madride legyen az utolso szo. En Pogbara tippelek, latom magam elott, hogy atoltozik feherbe.

Azonban, ha nem lesz erkezo, akkor lefott a kave a vezetosegnek. Lenyeltem az osszes szar meccset az elmult egy evben, lenyeltem az osszes cumit amit az arcunkba kaptunk, turelmesen megvartam a nyar veget, de ha igy marad minden, akkor merges leszek. Nem Zidane-ben nem hiszek, nem is a csapattal van bajom, hanem az egesz folyamattal, ami mar 2018-ban elkezdodott. Es ezt a vezetosegnek kellene menedzselnie.
Mindenesetre most meg pozitiv vagyok, remenykedek egy utolso nagy dobasban. :) remeljuk, most mukodni fog a fax gep.
Pereznek jelenleg a stadionprojekt a legfontosabb.Ha meg lehet venni jövőre pogbát Hazard áron akkor kivárja szerintem.

A neymar ügy szerintem egyértelművéteszi,hogy ez a perez már nem az a perez(kopkop). Megcsinálja a stadiont ha meg leesik közben 1bl egyenlít Bernabeu-al challenge completed irány nyugdíjba.

Amúgy az elnöki székben Zidane veszi át a helyét aki a 4ik bl cím után megunja és kinevezi Rault a Real vezető edzőjének aki aztán zsinórban 5 blt nyer.

Barszelona 2028ban leválik a blről és saját europai szuperligát indít ahol minkdenki résztvehet aki nem Mdaridi csapat. Ez egyben egy Zserárd piké emléktorna is aki M.U (messi után) 2 évvel hunyt el 2024ben spontán öngyulladásban egy europai szuperkupa döntő után amelyen a bl győztes Real Madrid mért csapást az europa liga győztes barszelonára.

Dzsí voltam a jövőből.
Perez projektje, Mbappe. Meg valamiért Vinicius.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2019. augusztus 30., péntek 23:36

Tuti így lesz Dzsi, tuti!
Som i Serem!
6oat

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 30., péntek 23:25

RealAsensio írta: Szerintem lesz erkezo. Nagy jatszmak mennek a hatterben, a sajto balfaszkodik, megint lemaradnak mindenrol, hiaba adtak mar el nekunk Neymart is vagy szazszor. Perez elintezi, hogy a Real Madride legyen az utolso szo. En Pogbara tippelek, latom magam elott, hogy atoltozik feherbe.

Azonban, ha nem lesz erkezo, akkor lefott a kave a vezetosegnek. Lenyeltem az osszes szar meccset az elmult egy evben, lenyeltem az osszes cumit amit az arcunkba kaptunk, turelmesen megvartam a nyar veget, de ha igy marad minden, akkor merges leszek. Nem Zidane-ben nem hiszek, nem is a csapattal van bajom, hanem az egesz folyamattal, ami mar 2018-ban elkezdodott. Es ezt a vezetosegnek kellene menedzselnie.
Mindenesetre most meg pozitiv vagyok, remenykedek egy utolso nagy dobasban. :) remeljuk, most mukodni fog a fax gep.
Pereznek jelenleg a stadionprojekt a legfontosabb.Ha meg lehet venni jövőre pogbát Hazard áron akkor kivárja szerintem.

A neymar ügy szerintem egyértelművéteszi,hogy ez a perez már nem az a perez(kopkop). Megcsinálja a stadiont ha meg leesik közben 1bl egyenlít Bernabeu-al challenge completed irány nyugdíjba.

Amúgy az elnöki székben Zidane veszi át a helyét aki a 4ik bl cím után megunja és kinevezi Rault a Real vezető edzőjének aki aztán zsinórban 5 blt nyer.

Barszelona 2028ban leválik a blről és saját europai szuperligát indít ahol minkdenki résztvehet aki nem Mdaridi csapat. Ez egyben egy Zserárd piké emléktorna is aki M.U (messi után) 2 évvel hunyt el 2024ben spontán öngyulladásban egy europai szuperkupa döntő után amelyen a bl győztes Real Madrid mért csapást az europa liga győztes barszelonára.

Dzsí voltam a jövőből.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2019. augusztus 30., péntek 23:20

Azonban, ha nem lesz erkezo, akkor lefott a kave a vezetosegnek. Lenyeltem az osszes szar meccset az elmult egy evben, lenyeltem az osszes cumit amit az arcunkba kaptunk, turelmesen megvartam a nyar veget, de ha igy marad minden, akkor merges leszek. Nem Zidane-ben nem hiszek, nem is a csapattal van bajom, hanem az egesz folyamattal, ami mar 2018-ban elkezdodott.
Én sem vagyok elégedett, de ezt egyszerűen nem lehet a vezetőség nyakába varrni. Nem is tudjuk miben állapodtak meg ZZ-vel a visszatéréskor, de a francia sem gondolhatta komolyan, hogy egy nyár alatt kapni fog egy Hazard+Mbappé+Pogba csomagot. Hazard TOP5-ös játékos, megfelelő árért jött, talán jöhetett volna tavaly, de itt van. A két francia megfizethetetlen, Mbappé még jövőre is necces, Pogba meg hiába hozna minőségi változást, egyszerűen sehol nem ér 180-200 millió eurót. Azt szintén nem tudjuk biztosra mi megy a háttérben, VDB és Fernandes teljesen B megoldás, szerintem egyik sem hozna minőségi javulást. Ha meg ZZ-nek nem kell, inkább ne is jöjjenek, teljesen felesleges, hogy Ceballos sorsára jussanak. El lett költve 300 millió euró, valóban nem javult sokat a kezdőcsapat, de ki mit várt? Jött csatár pótlás, az egyik legígéretesebbnek tűnő fiatal játékost hoztuk el a piacról, hozzátéve, hogy szerintem is befog sülni. Biztos vagyok benne, hogy Reguilónt a vezetőség is marasztalta volna, ZZ-nek nem kellett, nem gondolom, hogy úgy kellett rátukmálni az 50 milliós Mendyt. Egyedül Vinícius és Rodrygo ára kérhető számon a vezetőségen, sajnos komoly esélye van, hogy rossz lóra tettünk mindkettővel. A vezetőség megtette amit lehet idén, de egyszerűen nem lehet ekkora változást eszközölni egy keretben, elmúlt már a 2009-es időszak. Aki javulást hozott volna, az meg megfizethetetlen és el sem engedik.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. augusztus 30., péntek 23:05

Szerintem lesz erkezo. Nagy jatszmak mennek a hatterben, a sajto balfaszkodik, megint lemaradnak mindenrol, hiaba adtak mar el nekunk Neymart is vagy szazszor. Perez elintezi, hogy a Real Madride legyen az utolso szo. En Pogbara tippelek, latom magam elott, hogy atoltozik feherbe.

Azonban, ha nem lesz erkezo, akkor lefott a kave a vezetosegnek. Lenyeltem az osszes szar meccset az elmult egy evben, lenyeltem az osszes cumit amit az arcunkba kaptunk, turelmesen megvartam a nyar veget, de ha igy marad minden, akkor merges leszek. Nem Zidane-ben nem hiszek, nem is a csapattal van bajom, hanem az egesz folyamattal, ami mar 2018-ban elkezdodott. Es ezt a vezetosegnek kellene menedzselnie.
Mindenesetre most meg pozitiv vagyok, remenykedek egy utolso nagy dobasban. :) remeljuk, most mukodni fog a fax gep.
:goat:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. augusztus 30., péntek 22:54

Szerintem nem nagyon lesz mar komoly mozgas. Max 1-2 kisebb igazolas.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. augusztus 30., péntek 22:37

Pogbaval sem tul eselyes a MU a top4-re. Egy magas ajanlat(170+) eseten szerintem lehet elengednek az utolso orakban.
Vagy majd a Villarreal elleni meccs utan bejelentik Neymart :kalapos:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. augusztus 30., péntek 22:22

kodo írta: Sztív:
Vasarnap ejfel a deadline ugy tudom, szombat semmiképp.
Normalisan 31-en zarul a piac, viszont mivel hetvegere esik, ezert még hetfon is igazolhatunk.(a franciak meg a nemetek is)

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2019. augusztus 30., péntek 21:55

kodo írta: Sztív:
Vasarnap ejfel a deadline ugy tudom, szombat semmiképp.

Szerintem a háttérben az utolsó pillanatig menni fog a tárgyalás Pogbaert, aztan ha besulunk elhozzuk Beeket. Bruno gyerek nem kene nekem.

Csalodott lennék ha sem a francia, sem a holland nem érkezne.
Pogba már lefőtt, egyetlen értelmes játékosa nem maradna a MU-nak, 1-2 sérülés, és a felsőházban sem végeznek, nézz rá a keretükre. :D
Szerintem nem lesz normális érkező már.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. augusztus 30., péntek 21:42

Sztív:
Vasarnap ejfel a deadline ugy tudom, szombat semmiképp.

Szerintem a háttérben az utolsó pillanatig menni fog a tárgyalás Pogbaert, aztan ha besulunk elhozzuk Beeket. Bruno gyerek nem kene nekem.

Csalodott lennék ha sem a francia, sem a holland nem érkezne.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 30., péntek 21:41

Hát az volt h majd a meccsük után, csak most meg lesérült...lehetne már valami, mert az h senki nem jön nem opció

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4884
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. augusztus 30., péntek 21:29

Szamomra is a nyar bakija lesz, hogy aranylag olcson, megegyezes utan nem hozzuk VdB-t. Ez csakis ZZ szamlajara lesz irhato, mert a vezetosegnek nyilvanvaloan kellett a srac. Szerintem a jelenlegi helyzetben tole aklalmasabb jatekos nem erkezhet. De sajnos 99%, hogy ebbol mar nem lesz semmi, nem az utolso pillanatban fogja meggondolni magat a francia.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 30., péntek 20:47

Swineherd írta: Szerintem kizárt, hogy ennyi volt ez a nyár. Zidane nem azért jött vissza, hogy benyelje tövig. Masszív az a szobor, de meg lehet bontani. Nem hinném, hogy vágyna rá.

Bruno Fernandes simán benne lehet a pakliban, de akkor a kamusérült Hámesz-Isco párosból legalább egytől meg kellene szabadulni.

Másrészt, lehet, hogy túlontúl reménykedő vagyok, de én esélyt látok egy Case csere érekézésére, pluszban meg realizáljuk már VdB-t...

Úgy egyébként egy kiszabott rinyálós rosszkislány lett a keret többé-kevésbé mellőzött részének egy jelentős hányada.

Nem akarunk távozni, harcolunk a helyünkért stb. Apátok f...

Ez a Real Madrid, takarodjnon az utunkból mindenki!
Haha..örülök Swine, hogy megfogalmaztad röviden és velősen amit én is érzek a csapattal, ZZ-vel, a helyzettel kapcsolatban.

Én most már amúgy nem nagyon reménykedek semmiben.

Vasárnap éjszaka, vagy szombat éjszaka a deadline?

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. augusztus 30., péntek 20:08

Szerintem kizárt, hogy ennyi volt ez a nyár. Zidane nem azért jött vissza, hogy benyelje tövig. Masszív az a szobor, de meg lehet bontani. Nem hinném, hogy vágyna rá.

Bruno Fernandes simán benne lehet a pakliban, de akkor a kamusérült Hámesz-Isco párosból legalább egytől meg kellene szabadulni.

Másrészt, lehet, hogy túlontúl reménykedő vagyok, de én esélyt látok egy Case csere érekézésére, pluszban meg realizáljuk már VdB-t...

Úgy egyébként egy kiszabott rinyálós rosszkislány lett a keret többé-kevésbé mellőzött részének egy jelentős hányada.

Nem akarunk távozni, harcolunk a helyünkért stb. Apátok f...

Ez a Real Madrid, takarodjnon az utunkból mindenki!
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 30., péntek 19:54

Csak azt nem ertem, h a holland nem kell neki, oke nem lat benne extrat, de a portugalra rabolint? Szamomra erthetetlen mit akar Zidane, mertarra mar csak rajott hogy Pogba nem lesz.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. augusztus 30., péntek 19:52

En is a hollandot favorizalnam, ezek a csodaportugalligacsodalegjobbjai szinte mindig oriasi egesek. De mivel vdb elvileg nem kell Zizunak, jojjon, mert a semminel jobb. Meg a szokasos C-D megoldas is sz utolso pillanatban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Faust 2019. augusztus 30., péntek 19:55-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég