Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. szeptember 2., hétfő 12:26

dannen írta: nem fog jonni bruno, semmi komoly hir nincs senkivel kapcsolatban. maximum navas-areola lesz hivatalos, mas nem.
De az tuti, mert a Psg kolcsonvette Ricot.

Kicsit off itt de elvileg kölcsön plusz vételi opcioval viszik Icardit is.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. szeptember 2., hétfő 12:17

Én nem tudom, nem ismerem a játékost.
Pont úgy vagyok vele mint te, vagyunk oda elegen, kiknek nincs is feltétlen helyük a taktikában.

Szerintem inkább csak zárás előtti mendemonda a dolog, bár már pár alkalommal pedzegette egy két lap és ember.

De Realista is azt mondta, hogy nem jönne ide. :mrgreen:
( mármint a játékos mondta )

Én Navas - Areola boltot várok már, csak.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 2., hétfő 12:12

Mickey írta:
kodo írta: Azthittem ilyenkorra mar előrehaladott targyalasokat fogunk folytatni a Mu-val. Vagy legalább bejelentik Beeket.

De ha Bruno lenne az egyetlen igazolas, akkor maradjon inkább igy a keret.
ESPN megint bedobta, hogy ma lesz Bruno bejelentése.
De mit látnak Brunoban, ami pl a hollandban nincs? Hoznak egy tkp-st megint, hol ott Jamest nem tudtuk, Iscot nem akartuk eladni, tkp-sra meg még mindig nem játszunk

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. szeptember 2., hétfő 10:43

kodo írta: Azthittem ilyenkorra mar előrehaladott targyalasokat fogunk folytatni a Mu-val. Vagy legalább bejelentik Beeket.

De ha Bruno lenne az egyetlen igazolas, akkor maradjon inkább igy a keret.
ESPN megint bedobta, hogy ma lesz Bruno bejelentése.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 2., hétfő 10:19

Ismét egy félresikerült nyár, ami az elején jól indult.
Meglepődünk még? :ike:
ZIDANE

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. szeptember 2., hétfő 10:04

Azthittem ilyenkorra mar előrehaladott targyalasokat fogunk folytatni a Mu-val. Vagy legalább bejelentik Beeket.

De ha Bruno lenne az egyetlen igazolas, akkor maradjon inkább igy a keret.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2019. szeptember 1., vasárnap 17:23

Akárkit hozhatunk last minute(szerintem senki nem fog érkezni) rég elcsesztük ezt a generációváltást. Még 1-2 nullkupás, leégésekkel teli szezonba belefog telni,mire újra európai szinten mondhatni erős csapatot fogunk tudni építeni, nem tudom,hogy ZZ fogja-e azt építeni.

Mindegy, blancok mindhalálig! :sziv:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. szeptember 1., vasárnap 17:14

MARCA: The likes of Christian Eriksen and Donny van de Beek are still on the table for Real Madrid and matters could accelerate once the game at Villarreal is over on Sunday

Kérdés: picsázzon e el minket ma a tengeralattjáró, hogy hozzunk még egy középpályást last minute? :D Nyilván ne, szerintem így se úgy se hozzunk már senkit, de azért egy vdB nagyon el kéne még idénre, legkésőbb januárban :hmmm:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. szeptember 1., vasárnap 17:10

es ha jobbszelen egy lelkes motivalt brahim lesz akkor meg plane.
vagy egy lelkes, motivált Bale. :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. szeptember 1., vasárnap 17:08

En meg csak azerr nem temetnem annyira a csapatot mert meg nem lattuk oket ugyhogy a legnagyobb igazolasunk aki egymagaban oriasi hatassal lesz a tamadojatekunkra.
Ez hazarddal tobb szinttel jobb lesz mint nelkule, es ha jobbszelen egy lelkes motivalt brahim lesz akkor meg plane.

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 1., vasárnap 15:16

rashidm írta:
kiserik írta:

Szerintem meg sokra megyünk velük, ha Zidane nem fogja használni őket, illetve nem fogjuk eladni a Isco-ékat.
Miért ne használná őket? Bakker, úgy csináltok néha, mint ha a Real Madridnál mindenki fogyatékos lenne. Azoknak a játékosoknak akik kölcsön lettek adva sokkal jobb, hogy folyamatosan játszhatnak, fejlődhetnek, mint hogy nálunk ücsöröghetnek a padon. Egyedül Ceba az, akiről olyan hírek szállingóztak, hogy gázos a kapcsolata ZZ-vel, de ha folyamatos világklasszis teljesítménnyel rukkol elő Angliában és a liga egyik legjobb játékosa lesz, akkor bizony játszani fog, ha visszajön. Jelenleg egyik fiatal tehetségünk sem jobb, mint az, aki a kezdő csapatban maradt.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. szeptember 1., vasárnap 15:00

kiserik írta:
Fenoo írta: Szerintem kicsit túl van pörögve ez a dolog, főleg ilyen Milanozással.
Szerintem meg sokra megyünk velük, ha Zidane nem fogja használni őket, illetve nem fogjuk eladni a Isco-ékat.

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 1., vasárnap 14:55

Fenoo írta:
füst írta: Nem is tudom. Ahonnan én nézem, onnan úgy látszik, hogy minden évben van átigazolási időszak, szóval igazából soha sincs későn.
Engem a rendes szezon érdekel inkább, fussunk neki azzal amink van, aztán meglátjuk. Ha gyenge lesz, akkor gyenge lesz. Utána úgyis jön a következő.
Mondjuk azt én sem bánnám ha egy picit kevesebb sérültünk lenne esetleg.

Egy nyár alatt nem lehet kicserélni az egész csapatot, de már jövő nyáron majdnem ott fogunk tartani, hogy arra lenne szükség. Mi meg évek óta nem igazoltunk a kezdőbe. Meg lehet nézni, hogy a Milan hova jutott ezzel a majd ráérünk mentalitással.
Gyakorlatilag egy ideje már szinte csak a jövőbe igazolunk. A sokat emlegetett kp-ra ott lesz jövőre Odegaard, Ceba, rebesgették, hogy VdB is csatlakozik jövőre és Fede. Kroos 30, Case 28 éves lesz. Ez szerintem egész jól néz ki. A védelemben baloldalt jön vissza Regu és itt van Mendy is. Középen Militao az egyik legtehetségesebb fiatal védő a világon Vallejo pedig edződhet Angliában. Varane 27 lesz, és a kapitány is még biztosan kitart majd. Jobb szélre érkezhet vissza Hakimi, akit ZZ ""fedezett"" fel. Remélem Carvajal 28 évesen nem a nevéből fog élni és nem amiatt lesz kezdő. Ahol le vagyunk kicsit maradva az a támadó sor: Hazard a világ egyik legjobbja, nem 1 évre jött. Jovic szerintem mellé nyúlás, de akár be is válhat, jövőre tölti a 22-t. A Kubo, Brahim, Vini, Rodrygo kvartettből remélhetőleg legalább 1 szintet, szinteket tud majd lépni (ha már összesen kiadtunk értük több, mint 100 millió eurót). A nagy terv pedig Mbappe megszerzése, esetleg Pogba akciósan.
Szerintem kicsit túl van pörögve ez a dolog, főleg ilyen Milanozással.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. szeptember 1., vasárnap 14:53

Ez szép és jó de ahogy te is írtad ők még csak reménységek, de semmi garancia nincs arra, hogy bármelyik is be fog válni. Ödegaardnál is nagy kérdés, hogy fel tud-e majd nőni a Real Madrid mezéhez. Fokozatosan kéne beépíteni a tehetségeket és nem akkor kapkodni, amikor a nagy generáció már mozogni nem tud. Ez a fokozatosság marad ki nálunk.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2019. szeptember 1., vasárnap 14:42

Akkor nagyon máshogy látjuk. Szerintem rogyásig vagyunk az ifjú reménysugarakkal, akiket már úgy kell kölcsön adni, mert sehogy se férnek be a keretbe. Ott van csak a kp-ra Kubo, Ceballos, meg Ödegaard is. A Milan nagyon nem ilyen úton haladt, ott egy évtizedes sóherség kellett, meg a Galliani-mágia, hogy ingyen, vagy jóárasítva vigyék oda a kiégett veteránokat.
Szerintem nincs miért kapkodnunk, hosszú távon jók vagyunk. Lehet hogy a következő szezon almás lesz, de én bízok az urakban.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. szeptember 1., vasárnap 14:22

füst írta: Nem is tudom. Ahonnan én nézem, onnan úgy látszik, hogy minden évben van átigazolási időszak, szóval igazából soha sincs későn.
Engem a rendes szezon érdekel inkább, fussunk neki azzal amink van, aztán meglátjuk. Ha gyenge lesz, akkor gyenge lesz. Utána úgyis jön a következő.
Mondjuk azt én sem bánnám ha egy picit kevesebb sérültünk lenne esetleg.

Egy nyár alatt nem lehet kicserélni az egész csapatot, de már jövő nyáron majdnem ott fogunk tartani, hogy arra lenne szükség. Mi meg évek óta nem igazoltunk a kezdőbe. Meg lehet nézni, hogy a Milan hova jutott ezzel a majd ráérünk mentalitással.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 1., vasárnap 14:22

Kerlon írta:
Torquemada írta: Inkább úgy fogalmaznék, hogy legalább orvos is látja majd. :D

Amúgy fasz kivan. Kiböjtöljük a gyógyulást, a hülye válogatott meccsre meg hamarabb odaér, mint a klubcsapatához. Kicsit példát vehetne messzikéről ebben. Ő mindig pont fordítva sérül meg, ha meg véletlenül játszik a válogatottban, akkor meg addig pofázik, amíg végre eltiltják. Na én ilyen hozzáállású játékosokat szeretnék a válogatott meccsekkel kapcsolatban.
Mondjuk ezen nem tudom, hogy miért csodálkozol rajta. Edzett kb két teljesértékű edzést a héten, holnap meccsre még kevés, de jövőhéten már végig edzésben lehet és játszhat is...
plusz nem úgy volt h mi akarjuk játszatni a válogatottal, hogy játékba kerüljön?

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2019. szeptember 1., vasárnap 14:11

Nem is tudom. Ahonnan én nézem, onnan úgy látszik, hogy minden évben van átigazolási időszak, szóval igazából soha sincs későn.
Engem a rendes szezon érdekel inkább, fussunk neki azzal amink van, aztán meglátjuk. Ha gyenge lesz, akkor gyenge lesz. Utána úgyis jön a következő.
Mondjuk azt én sem bánnám ha egy picit kevesebb sérültünk lenne esetleg.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8014
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. szeptember 1., vasárnap 13:28

füst írta: Lemaradtam valamiről? Ekkora a baj nálunk? Épphogy szeptember van vagymi.
Lejár az átigazolási időszak, akkor kicsit késő észrevenni, hogy baj van, nem gondolod? :hmmm:

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. szeptember 1., vasárnap 13:26

Gondolom ha lesz is last minute igazolás a mai meccs előtt nem fogják bejelenteni, ha még lejár meg késő lesz hogy nagyot szóljon szóval várhatunk (khm reménykedtünk) meg egy napot. Frankó... :-(


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég