Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. szeptember 3., kedd 8:49

Szar lesz még egy szezon kupák nélkül, de tudni lehetett, hogy a BL címeknek meg lesz a bőjtje.
Nálam továbbra is a legnagyobb hiba és nonszensz Jovic leigazolása. Soha nem lesz kezdő szintű csatár, vettünk 60 millióért egy félmegoldást. Itt van Mariano is, egy ilyen puding szezonban bőven elég lett volna cserecsatárnak, mert a szerb soha az életben nem fog nekünk trófeákat nyerni.

Az viszont tetszett, hogy James esetében nem mentünk le kutyába és nem adtuk el az olaszoknak, illetve Keylorért is kaptunk pénzt.

Mendynél lehetett látni, ha egészséges akkor övé a jövő, Regut sajnálom én is, de a lóbaszó franciánk komolyabb.

Militao nekem kérdőjel egyelőre, meglátjuk.

Jövőre jön Ödegaard és Hakimi, egyből kezdőbe raknám mindkettőt. Továbbá Kroost kellene bevinni a Pogba dealbe és mindkét csapat jól járna. Kroos nálunk már nem lesz soha a régi, hiába posztolja instára a disappointig result-okat, a pályán látszik, hogy teljesen beleszarik az egészbe, se védekezésben se támadásban nem top már. Hajunkra kenhetjük a 98 százalékos oldalpasszokat meg a félévente lőtt távoli góljait.

Következő szezonba jók lehetünk, de ezt el kell engedni. Én megadnám az időt ZZ-nek, idén ilyen kerettel nem nagyon lehet mit kezdeni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realistahuni 2019. szeptember 3., kedd 8:54-kor.
Love football, hate antifa.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. szeptember 3., kedd 8:24

Na akkor !
sztm.

Kapuban nem lesz huzavona. Tibo lesz a No. 1 .... Navas kérdés kipipálva. ( tetszik vagy sem ) Van csere is. Pénz is jött. Csak Lunin ne ülje végig az egész szezont, odaát...

Védelemben előreléptünk. Marcelot lassan lehet nyugdíjazni, úgy fest Mendy rendben lesz. ( bár sokat még nem láttam ) :kalapos: Regu is jó lehet, ha hazatalál.
Amennyiben a védelem másik szélén bajok adódnak, Hakimit be lehetne dobni. Majd.
Militao is minőségi vétel volt.

Középpályán létszámban vagyunk, minőségben már kevésbé. Ezt elbactuk.
Jó lett volna, ha James vagy Isco ( mindkettő ) távozik, és egy új arcot hozunk oda, ( valakit itt tartunk ) hát nem.....azzal főzünk, ami van.

Támadó harmadban is pozitív a mérleg. Hazard + Jovic kellett. Mellettük érkezett sok tehetséges csikó, bár a legnagyobb lovacska itt maradt, de egyelőre biztató a teljesítménye.
Talán megembereli magát....
Ase sérüléséért kár, de legalább kiderül, 1-2 fiatalra mennyire kell alapozni a jövőben. Vagy mennyire nem.
De kérdés, mennyi lehetőséget kapnak, Vázquez mellett ! :mrgreen:

Nem feltétlen rossz a dolog, de azért az ember húzza a száját. Sok elköltött euro millió, még több fiatal...annál is több kölcsönadott játékos. Lyukas csapatrész.
Lesz itt majd teendő....
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. szeptember 3., kedd 8:04

Na végre lehet (fikázni) értékelni az átigazolási szezont. Sajnos bármilyen oldalról nézem, ez elég harmatos.

Az érkezőkkel nem vagyok maradéktalanul elégedett, de legalább jó drágák voltak.

Az eladások sem éppen a tervek szerint haladtak, oké hogy Kovacic elment jó áron, de ő már egy éve kölcsönben volt, a Chelsea kb. muszájból vette meg, mivel nem igazolhatnak. Ezen kívül csak apróért tudtunk eladni peremembereket, nem egy nagy teljesítmény.

Az mondjuk meghalad, hogy egy angol csapat, vagy akár a Bayern, esetleg az Internek miért nem érte meg leigazolni Bale-t, de az is ugyanúgy meghalad, hogy Iscót mi a búbánatért akarjuk itt tartani.

Kurva nagy blamának érzem, hogy ismét úgy futunk neki a szezonnak, hogy kb. semmilyen kupára nincsen reális esély, miután elköltöttek 300 milliót a nyáron. Persze bármikor meglephetnek, de attól függetlenül jelenleg nem igazán látszik ez.

Ha ránézek a transfermarktra, akkor gyakorlatilag az ÖSSZES játékosunk értéke esett, ez is mond valamit.

Ez a Zidane projekt ebben a formában egy nagy bukta felé halad.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 2., hétfő 11:43

kiserik írta:
wZoLee7 írta:
na jól van, kellett pár mp mire leesett :lol: :lol: :lol:

Aki ezt a nyarat az öreg nyakába varja az teljesen nem normális. Világos volt, itt ZZ diktál, vagy ment is szabizni megint. Tessék, ZZ diktált és ez lett belőle. Jött egy csere Marcelonak, aki jól játszott tegnap, okés. Jött a védelembe ember, akit nem láttunk még igazán. Jött egy csatár, aki eddig nem is rossz, kellett is, Benzema sem lesz örökké, jól van. Jött Hazard, kicsit meghízva, de ő Hazard, még nem igen láthattuk. Rodrygo, Kubo, Odegaard, Regu, Lunin nem kellettek, ez edzői döntés.
Jöhetett volna van de Beek, Eriksen (nekem sem kellene), meg még páran de az edzőnek nem kellenek. Csak is olyan kell akit nem lehet megszerezni. Ez hol az elnök hibája?
Azért ennek is két oldala van. Ki az, akit biztosan tudunk, hogy ZZ kérésére érkezett, és ki az, akit biztosan tudunk, hogy nem? Mendy az, akit én ZZ-nek tudok be. Hazardnál jó pont volt ZZ, de ő nélküle is ide jött volna. A többi igazolásnál én nem tudom, hogy ZZ-nek bármi köze lett volna hozzá. Ezen kívül, akit kért vagy szó volt korábban róla, hogy megkaphat, abból senki nem jött. tehát marad, hogy ZZ miatt Mendy érkezett és kész. A távozóknál/nem távozóknál is el lehet ugyan ezt játszani.
A nyárért egyedül ZZ-t vagy egyedül Perezt, vagy egyedül Sanchezt, vagy egyedül bárkit hibáztatni butaság. A komplett vezetőség intézte így, ahogy intézte és a világ futballja.
Hazard mindig is egy ZZ pártfogolt volt, szerintem az egy win-win-win szituáció volt. Rodrygo tuti nem edző kérés volt, mert hosszútávú terv része, Militao meg ZZ kinevezése után lett fix, kérdés, hogy abba bele tudott-e szólni még.

Jovic meg szerintem közös megegyezés volt, mert az látszik, hogy vele inkább számol, mint Marianoval.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 2., hétfő 11:23

wZoLee7 írta:
Kerlon írta: Pont szerzo 6. helyen ert celba...
na jól van, kellett pár mp mire leesett :lol: :lol: :lol:

Aki ezt a nyarat az öreg nyakába varja az teljesen nem normális. Világos volt, itt ZZ diktál, vagy ment is szabizni megint. Tessék, ZZ diktált és ez lett belőle. Jött egy csere Marcelonak, aki jól játszott tegnap, okés. Jött a védelembe ember, akit nem láttunk még igazán. Jött egy csatár, aki eddig nem is rossz, kellett is, Benzema sem lesz örökké, jól van. Jött Hazard, kicsit meghízva, de ő Hazard, még nem igen láthattuk. Rodrygo, Kubo, Odegaard, Regu, Lunin nem kellettek, ez edzői döntés.
Jöhetett volna van de Beek, Eriksen (nekem sem kellene), meg még páran de az edzőnek nem kellenek. Csak is olyan kell akit nem lehet megszerezni. Ez hol az elnök hibája?
Azért ennek is két oldala van. Ki az, akit biztosan tudunk, hogy ZZ kérésére érkezett, és ki az, akit biztosan tudunk, hogy nem? Mendy az, akit én ZZ-nek tudok be. Hazardnál jó pont volt ZZ, de ő nélküle is ide jött volna. A többi igazolásnál én nem tudom, hogy ZZ-nek bármi köze lett volna hozzá. Ezen kívül, akit kért vagy szó volt korábban róla, hogy megkaphat, abból senki nem jött. tehát marad, hogy ZZ miatt Mendy érkezett és kész. A távozóknál/nem távozóknál is el lehet ugyan ezt játszani.
A nyárért egyedül ZZ-t vagy egyedül Perezt, vagy egyedül Sanchezt, vagy egyedül bárkit hibáztatni butaság. A komplett vezetőség intézte így, ahogy intézte és a világ futballja.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 2., hétfő 10:58

Kerlon írta: Pont szerzo 6. helyen ert celba...
na jól van, kellett pár mp mire leesett :lol: :lol: :lol:

Aki ezt a nyarat az öreg nyakába varja az teljesen nem normális. Világos volt, itt ZZ diktál, vagy ment is szabizni megint. Tessék, ZZ diktált és ez lett belőle. Jött egy csere Marcelonak, aki jól játszott tegnap, okés. Jött a védelembe ember, akit nem láttunk még igazán. Jött egy csatár, aki eddig nem is rossz, kellett is, Benzema sem lesz örökké, jól van. Jött Hazard, kicsit meghízva, de ő Hazard, még nem igen láthattuk. Rodrygo, Kubo, Odegaard, Regu, Lunin nem kellettek, ez edzői döntés.
Jöhetett volna van de Beek, Eriksen (nekem sem kellene), meg még páran de az edzőnek nem kellenek. Csak is olyan kell akit nem lehet megszerezni. Ez hol az elnök hibája?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 2., hétfő 10:43

G. V.tinho írta:
Faust írta:

:lol: :lol: :lol:

Vaszkeznél lehet hogy jobban adna be.
Lehet röhögni, de hidd el igen sokan és igen gyorsan előveszik Perezt
Ki?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. szeptember 2., hétfő 8:19

G. V.tinho írta:

Lehet röhögni, de hidd el igen sokan és igen gyorsan előveszik Perezt
Igen sokan igen gyorsan elővesznek sokmindent, de nem is mondanám, hogy az emberek nagy része bele akarna fulladni az intelligenciába.

Mondj nekem 3 jobb elnököt Európából, biztos nem nagy kihívás, ha bottal kergetnéd el az öreget.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. szeptember 1., vasárnap 23:42

Nem tudom CR-t nem lehetne visszahozni?! :lol: :D

120-at megérne. :D

Inkább mint szegény Vinicius botladozásait nézni. Ha csak feleannyi gólt eltenne a jó helyezkedéssel a nyugdíjas CR, bottal és szemüvegben. Már akkor is előrébb lennénk.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. szeptember 1., vasárnap 23:38

Ugyan már. Ha hihetünk a híreknek, dobálják fel a középpályásokat ZZ-nek, de neki egy olyan kell akit nem enged el a csapata. Mit lehet ezzel kezdeni?

Megvannak a hibái az öregnek, de örülni kell, hogy nem löki pénzügyi szakadékba a csapatot Bartomeu módon azért, mert tavaly volt egy szar szezon. Van egy érzésem hogy megköszönjük még ezt neki, nem árt néha nem egyéves távlatokban gondolkodni.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. szeptember 1., vasárnap 23:37

LiamGallagher írta:
G. V.tinho írta: Perez, Ön a leggyengébb láncszem.

Viszlát.
Oszt most miért is? :lol:
Az ilyenen tényleg csak nevetni lehet. :mrgreen:

G. V.tinho
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2019. szeptember 1., vasárnap 23:34

Faust írta:
mocsok írta: Hat nem láttad milyen rosszul játszott?
:lol: :lol: :lol:

Vaszkeznél lehet hogy jobban adna be.
Lehet röhögni, de hidd el igen sokan és igen gyorsan előveszik Perezt

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. szeptember 1., vasárnap 23:32

mocsok írta: Hat nem láttad milyen rosszul játszott?
:lol: :lol: :lol:

Vaszkeznél lehet hogy jobban adna be.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 1., vasárnap 22:59

Pont szerzo 6. helyen ert celba...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4950
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. szeptember 1., vasárnap 22:55

G. V.tinho írta: Perez, Ön a leggyengébb láncszem.

Viszlát.
Mondjuk nem o talalta ki hogy Pogban kivul senki nem erkezhet a kp-ra :|

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. szeptember 1., vasárnap 22:54

Hat nem láttad milyen rosszul játszott?

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. szeptember 1., vasárnap 22:54

G. V.tinho írta: Perez, Ön a leggyengébb láncszem.

Viszlát.
Oszt most miért is? :lol:

G. V.tinho
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2019. szeptember 1., vasárnap 22:53

Perez, Ön a leggyengébb láncszem.

Viszlát.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. augusztus 27., kedd 0:45

Sierra írta:
Gaborone1 írta: ha nekem valaki azt mondja június elején, hogy aug. végére elköltünk 300 milliót és ugyan azzal a csapattal állunk ki mint Ancelotti 5 éve akkor pofán rúgom:)
Bazdmeg és tényleg :lol: :lol: :lol: Full ugyanaz a kezdő volt a hétvégén mint kb 2013-2014 környékén :lol: :lol: :lol:
Raadasul pont a legjobb, legfontosabb jatekosunkat adtuk el :lol:

Irtuk itt sokan mindegyik BL dontonel, hogy ez legyen meg es utana leszarjuk mi lesz, johet barmi. De azert ilyenekre nem szamitottam :kalapos:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 26., hétfő 22:35

Nincs írta: Talán Klopp lenne még jó megoldás építkezni,
klopp jó edző de nem való egy ekkora csapat padjára. ugyanúgy bekattanna 1-2 év után mint mourinho. És szerintem van annyi sütnivalója,hogy egész életében kerüli majd a Barca-Real vonalat.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég