Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. szeptember 2., hétfő 7:17

dzsi91 írta: És továbbra sem lenne gond ha a helyzeteink felét berúgnánk.
Egyébként igen... Ez is rohadt zavaró, hogy mióta mindenki szarrá myerte magát, folyamatosan jönnek az egyéni hibák. Kezdetben csak a bajnokikon, előző szezonban már a BL-ben is. Oké, hogy nincs rendszer, nincs felépített taktika, de ezek nélkül 8s lehetne nyerni. De addig ne várjunk semmit, amíg nekünk vagy 15 lövés/helyzet/ziccer kell a gólhoz, jobb esetben 2höz, az ellenfélnek meg elég 3-4, mert minden egyes meccsen elő jönnek az egyéni hibák.

Egyébként meg kíváncsi vagyok, hogy mik mehetnek a félidőben az eligazításoknál. Nincs soha olyan, hogy Zidane eldurran és mindenkit leolt a 'csába? Mert azt nem hiszem el, hogy elégedett lenne. A vérnyomás meg bennem is megy fel, pedig csak tv előtt nézem... Lehetnének olyan elkattanásai, hogy kioszt mindenkit, hogy szégyelljék magukat, mert szégyent hoznak mindenre, még magukra is. Mondjuk ez alapból bennük kéne legyen, ha más nem a bajnokikon, mert ennél nagyobb szégyen nem érhetné őket, hogy a Barca sorra címet véd, 10 év alatt nyer 7 bajnokságot, mi meg szökő évente egyet.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1288
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2019. szeptember 2., hétfő 7:02

Már előre látom Zidane nyilatkozatát:

3 pontot érdemeltünk volna, de ilyen a játék, ezek a dolgok előfordulnak a futballban.
Küzdöttünk, hajtottunk, a helyzetek nem mentek be, dolgoznunk kell tovább, hogy örömet okozzunk a szurkolóinknak.
Bale is a csapat tagja, elégedett vagyok vele, ahogy mindenki mással is.
Vinicius? Én vagyok az edző, én állítom össze a kezdőcsapatot, egyszerre csak 11 játékost tudok pályára küldeni.
Lehet lesznek még igazolások, de elégedett vagyok a kerettel, számomra ők a legjobb játékosok.
Hosszú még a szezon, nem dőlt el semmi, harcolnunk kell tovább.

:ike:

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. szeptember 2., hétfő 1:13

De emberek, én nem voltam rest.
Kigyűjtöttem amit köllött.
Itt csak 4 csapatot vizsgáltam. A 4 aránylag nehéznek mondott gárdát.
Vettem a 2013-14 szezontól a meccseket, és az előtte lévő 6 szezon meccseit.
Kakukktojás a mai Villareal, mivel velük nem 12, hanem már 13 meccset játszottunk, valamint ők a 12/13as szezont meglepetésre a másodosztályban nyomták. Náluk 05/06tól néztem a meccseket és 14 meccset írtam össze:
Na itt is vannak:


Villareal: 13 meccs: 5 Gy, 2 V, 6 D: szerezhető pont: 39. Szerzett: 21.
Az előtti 14 meccs: 8 Gy, 2 V, 4 D
Ebből 3 x és 1 vereség 05-06 és 06-07. Ekkor a galaktikus korszaknak teljes csőd, a Villareal meg BL elődöntőt játszott... Ez a 2 év nélkül: 10 meccs 8 GY, 1 V, 1 D)
Szerezhető pont: 42: Szerzett: 28.
A 2 egymást követő gyenge év nélkül: 30 pontból: 25 pont. (ez 83 százalékos hatékonyság a 2013-2019 közötti 53 százalékos mellet.... :) )

Valencia: 12 meccs: 5 Gy, 3 V, 4 D: szerezhető pont: 36. Szerzett: 19.
Az előtti 12 meccs: 8 Gy, 2 V, 2 D.: szerezhető pont: 36. szerzett: 26. (idegenben 3 érdekes eredmény: 1-5, 3-6, 0-5.)

Bilbao 12 meccs: 7 Gy, 1 V, 4 D: Szerezhető pont: 36. Szerzett: 25
Az előtti 12 meccs:11 Gy, 1 V :D :D Szerezhető pont: 36. Szerzett 33.

Sevilla: 12 meccs: 7 Gy, 5 V,: 36ból 21 pont. (Idegenben 1 Gy 6 év alatt:D)
Előtti 12 meccs: 8 Gy, 4 V: 36ból 24 pont (Idegenben: 3 Gy)
(J. M 3 éve alatt: 6 meccs, 5 GY. 2x 2-6 idegenben egymás után...)

Gyakorlatilag a Sevillával állandó az adok -kapok, még korábbról is, épp hogy csak 1-2 meccsel jobbak vagyunk nálunk kb 18 éve, Madridban szinte mindig szívnak, Sevillában meg nyernek, de van azért olyan korszak, amikor nyelték, de csúnyán. Ez a José korszak. Persze akkor a Sevilla nem Uefa, vagy EL győztes garnitúra volt, ez is igaz. Mondjuk az elmúlt 3 szezonban sem voltak már azok, míg a Real Bl győztes. A szuperkupában bezzeg ment ellenük.

Az Atletico és a Barca elleniket már ki se gyűjtöttem. Ok, hogy az Atletico feljött Choloval az elitbe, előtte 1999 és 2013 között NULLA győzelmük volt, csak nyeltek, és nyeltek és nyeltek.
A Barca meg ahogy arról már tavasszal szó volt, mélyről megfordította az örök mérleget.

Bárhogyan is nézzük, az elmúlt 6 évben összességében a Real Madrid volt a legjobb klub a világon, a maga 4 BL győzelmével. Az azt megelőző 6 évben meg 3 elődöntő, 3 bukó a 16 között. Épülő csapat, a rivális a történelem messze legerősebb Barcelonája.
Amiből azóta megmaradt az a f.sz Piké meg Messi, aztán annyi.

Egyértelműen látszik egy nagyon látványos leépülés ezek a klubok elleni versenyben a hazai porondon. Ennek ellenére csak 1el nyertük több bajnokságot korábban (ebben ugye benne van a Pep féle csodaBarca amit 3 évig nem értünk utol, a baj az, hogy ezt a sótlan Valverde -féle fost sem.)

A BL győzelmekkel fordított arányban olvadtunk el otthon. Most meg már se Bl győzelem, és még hazain is maradt a szopó.

A Sevilla megpicsáz minket. Mark my words!

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. szeptember 2., hétfő 0:17

kiserik írta: Gyerekek értem én, hogy jópofa, meg divat, de most megint miért kell Vinit szidni, mint a bokrot? Csereként játszott 10 kemény percet. Ezalatt több sikeres cselt csinált meg, mint Karim és Bale együttvéve. Összesen 7-szer ért labdába erre úgy csináltok, mint ha rajta múlt volna bármi. Nem a legélesebb kés a fiókban, de második számú csere szélsőnek jó.

Nagyobb probléma volt, hogy Ramos ismét vakon volt egész meccsen, Casemirora rá volt kényszerítve a játékmester szerep, ZZ 70 percig élvezte az előadást és mindent rendben talált, a fél csapat le se szarta a meccset.
Nem tudom ki írta, hogy Viniciuson múlt bármi, én nem olvastam itt ilyet, de lehet nekem maradt ez ki..

Én annyit írtam, csetlik, botlik komolytalan. Ezt pedig azért írtam mert csetlett, botlott és ez komolytalan volt. :kalapos: Neki kölcsön kellene, vagy ha itt működne egy csapat akkor ide beépítgwtni, addig edzésen megtanítani lőni szb..

A meccs Ramoson és azon ment el, hogy nem védekeztünk csapatszinten. A támadások is vérszegények voltak, de sokkal nagyobb baj, hogy egy belső védő csatár poszton rohangál és ott próbál sarkazgatni, majd labdákat adunk el..

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1952
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. szeptember 2., hétfő 0:12

Sierra írta:
petiamadridista írta: Azóta 1x 1x sikerült ezeken a világklasszis EL huszár pályákon nyerni, úgy hogy közben leesett 4 BL... elgondolkodtató.....
Ez tényleg érdekes amúgy. Európai nagy csapatokat rendre faszra húztuk több góllal, évekig! még a mumust atléticot is ütöttük 3-0-ra, Juve ellen DÖNTŐBEN 4-1 stb stb... de spanyolban meg a híg fos 5 euró büdzséjű klubok ellen meg sorra bukjuk a pontokat. Nagyobb cink, hogy kurva sok meccset otthon is. Lehet tényleg nem kéne lenézni őket ennyire vagy nemtom.
Mourinhoval meg gólrekordokkal, gyönyörű kontrákkal verték a spanyol kicsikét, Bilbao, sevilla, stb csapatokat, egyedül a barca nem - de ellenük is volt egy jó hosszú veretlenségi széria. El kell dönteni, hogy melyik a fontosabb. Úgy néz ki, hogy sajnos ami ment a barcánál, internek, bayernnek, arra a Real képtelen.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. szeptember 2., hétfő 0:09

dzsi91 írta: Hazardot és pogbát akart. Megkapta Hazardot akit jelenleg nem használhat így kb az egész szezon kezdet mehet a kukába mert csak vészmegoldások mennek meccsről meccsre. Nehéz úgy elkezdeni valamit építeni,hogy a legfontosabb láncszem sérült.

Multkor azért volt basztatva mert felküldte az 5 évvel ezelőtti kezdőt most meg az a baj,hogy kiprobalt valami újat. És továbbra sem lenne gond ha a helyzeteink felét berúgnánk.
En nem lattam hogy kiprobalt volna valami ujat, ugyanaz az otlettelen szar volt csak most 442ben es mas osszetetellel. Ha van a fejeben valami koncepcio akkor abbol semmi nem megy at a palyara. Nem hat meg hogy Pogbat kerte de nem kapta meg, ha ezen az egy emberen all vagy bukik az hogy tud-e valami jatekra emlekeztetot kihozni egy ilyen keretbol akkor az regen rosaz. Lehet Hazard-al jobb lesz, legyen igy, orulni fogok neki. De nekem gyanus hogy ha berakjuk egy olyan csapatba ahol senki nem tudja hogy minek kene tortennie azt a belga se fogja helyre rantani. Minden jel arra mutat hogy rendszer szintu a baj, nem pedig arra hogy hianyzik a csapatbol 1-2 lancszem. En jelenleg igy atom. Tudom hogy meg csak most kezdodott a szezon. Nem temetem a szezont, sot az se zavar hogy ha nem radirozzuk le a Barcat meg az Atleticot iden, de azert azt szeretnem mar latni hogy mi az amit Zidane epitene mert atvette a csapatot tavaly tavasszal es azota egy helyben allunk.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. szeptember 2., hétfő 0:08

Én azt nem értem, hogy Vinicius felrúgásáért miért nem kaptunk 11-est, a védő konkrétan a labda helyett a lábát rúgta el.

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 1., vasárnap 23:55

Gyerekek értem én, hogy jópofa, meg divat, de most megint miért kell Vinit szidni, mint a bokrot? Csereként játszott 10 kemény percet. Ezalatt több sikeres cselt csinált meg, mint Karim és Bale együttvéve. Összesen 7-szer ért labdába erre úgy csináltok, mint ha rajta múlt volna bármi. Nem a legélesebb kés a fiókban, de második számú csere szélsőnek jó.

Nagyobb probléma volt, hogy Ramos ismét vakon volt egész meccsen, Casemirora rá volt kényszerítve a játékmester szerep, ZZ 70 percig élvezte az előadást és mindent rendben talált, a fél csapat le se szarta a meccset.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2019. szeptember 1., vasárnap 23:40

Nincs meg az a Zidane-faktor, ami annak idején repítette a csapatot, lehet 0 taktika volt akkor is, de ott volt valami + akarás (meg CR).
Arra vágyom, hogy induljon már úgy a hét, a hétfő, hogy nem egy kínkeserves döntetlent kellett kiszurkolni előtte este, hanem egy sima 3-!0! győzelem esetleg esélyt sem adva. :'( :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. szeptember 1., vasárnap 23:39

Nehéz úgy elkezdeni valamit építeni,hogy a legfontosabb láncszem sérült.
Mondjuk nem Hazard baszta ki Pintust mint egy sértődött kisgyerek.
De ezt a viniciuszt nagyon megszívjuk
Plüszegy. Kivagyok tőle teljesen.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. szeptember 1., vasárnap 23:36

sonic írta:
dzsi91 írta: Mourinho nagy arc volt, ő a szopóálarcot a németknek tartogatta.

Amúgy Zidanenak durván van szeme ez a balhátvéd makelele nagy fogás volt.
A jo szemevel talalhatna valami segededzot aki kepes kitalalni valami jatektervet erre az idenyre :D

Ha neki nem sikerul hamarosan akkor laba nem eri a foldet szegenynek. Pedig nagyon birom a csavot es drukkolok neki.
Hazardot és pogbát akart. Megkapta Hazardot akit jelenleg nem használhat így kb az egész szezon kezdet mehet a kukába mert csak vészmegoldások mennek meccsről meccsre. Nehéz úgy elkezdeni valamit építeni,hogy a legfontosabb láncszem sérült.

Multkor azért volt basztatva mert felküldte az 5 évvel ezelőtti kezdőt most meg az a baj,hogy kiprobalt valami újat. És továbbra sem lenne gond ha a helyzeteink felét berúgnánk.

De ezt a viniciuszt nagyon megszívjuk ha most ő lesz az új marketing bohócunk akit majd becserélünk a rangadokon fotbalistak helyett. Fasza ahogy ugrabugrál a labdafelett meg tolja a hazaadásokat az ellenfél kapusainak. Asensio legalább néha villant.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. szeptember 1., vasárnap 23:31

dzsi91 írta: Mourinho nagy arc volt, ő a szopóálarcot a németknek tartogatta.

Amúgy Zidanenak durván van szeme ez a balhátvéd makelele nagy fogás volt.
A jo szemevel talalhatna valami segededzot aki kepes kitalalni valami jatektervet erre az idenyre :D

Ha neki nem sikerul hamarosan akkor laba nem eri a foldet szegenynek. Pedig nagyon birom a csavot es drukkolok neki.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. szeptember 1., vasárnap 23:30

G. V.tinho írta:
Steve írta: A gondok:

- Nincs csapatszintű védekezés

- Ramos csatárnak gondolja magát, de oda nem ér fel rendesen, hátul meg ott hagyja egyedül Varanet. Felháborítóan amatőr viselkedés. Ma a meccs ment el Ramoson!

- Casemiro irányítja a játékot, amihez nem ért

- az egy szem Hazard is sérült, aki a minőséget hozhatná

- Vinicius csetlik, botlik, komolytalan.

Pozitívum:
- Mendy nagyon jó védekezésben és támadásban is. Védekezésben nagyon rég mem láttunk ilyet azon az oldalon

- ez a motivált Béla az új igazolásunk kb.



Remélem Perez spórolásai és a sikertelen évek után legalább majd szép lesz a stadion. Ebben bízok leginkább és erre gondolok, ha már foci nincs.

Teljesen olyan a csapat, mint a galaktikus időkben. Nincs kp, mindenki rohangál össze-vissza. Csak akkor legalább a kiscsapatokat elvertük 4-5 góllal, mert voltak olyan emberek elől.

Muszáj megtanítani őket, hogy együtt mozogjanak csapatként vagy baj lesz ebből. Lesznek komolyabb ellenfeleink is a BL-ben, bajnokságban mint a Valladolid és a Villarreal.


Összességében gáz ez az egész. Nem csak az eredmények, hanem, hogy nincs csapat és nincs foci sem.
Ez a Mendy jó támadásban, ez miben manifesztálódik vajh?

Védekezésben a második gólnál benne volt rendesen, az ő oldaláról jött a beadás, rendesen elváltotta magát
Majd ha időd engedi nézd vissza a meccset és figyeld Mendy beadásait. Emberhez mennek legalább.

Arról nem is beszélve, hogy sebességben is előrelépés.

Ha a védekezésében nem látod a különbséget, mondjuk Marcelohoz képest, akkor meg nem tudok mit csinálni.

Imádom Marcelot, örökké imádni is fogom, de konkrétan felüdülés volt ma Mendy játéka.

Szerintem ezt itt elég sokan észrevettük ma. Eléggé látványos volt a különbség.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. szeptember 1., vasárnap 23:28

Mourinho nagy arc volt, ő a szopóálarcot a németknek tartogatta.

Amúgy Zidanenak durván van szeme ez a balhátvéd makelele nagy fogás volt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. szeptember 1., vasárnap 23:26

Próbálom levonni a pozitívumokat:

- Mendy jó lesz, ügyes gyerek. Marcelóról ma szoptunk volna kettőt szerintem.
- Casemiro szerintem erőn felül tolta.
- Bale. Lecserélem az avámat egy időre, egy fasz, viszont pont ez várjuk tőle amit ma megtett: szarban a csapat, bebassza. A piros lapjára nem mondanék semmit, ez van. Legalább plusz egy hiányzó a kövi meccsre. :lol:

A többi egy fos. Szarok rá hogy nem jött Pogba és most durci van, sokkal gyengébb keretek szopatnak minket, erre nincs mentség. A Barca nem győzi dobálni nekünk a magaslabdákat, de hát ugye mi vagyunk az úriemberek klubja, nem illik lecsapni.

Imádom Ramost, de mehet Militao orrbaszájba, a kapitány meg tartalékoljon a BL-re, az még érdekli. Hozzáteszem ha az a taktikai(?) utasítás(?) hogy Ő segítsen be középre, akkor ggwp.

Elnézést a megfogalmazásért, de Vasquez egy zsák szart nem ér. Egyszerűen nulla a faszi, amit el lehetett rontani, elrontotta. De legalább a beadásai jók, oh wait. :lol: 14-15-ik embernek jó, és rá lehet fognia sérültekre a játszatását, de mind tudjuk, hogy nem ezen múlik...

Modric beáll, és 65 évesen leütközi az embert és kiharcolja. A többi szégyellhetné magát.

Vinicius nulla. Nem tényező. Aranyos meg minden, de ehh. Nálam nem sokkal jobb Drenthénél, az is csak rohant fel s alá, összeesve a saját lábában.

Remélem legalább arra jó volt ez a meccs, hogy a maradék büdzsét eltapsoljuk két középpályásra, akik jövőre csatlakoznak majd a kerethez... :lol:

Már előre várom, hogy Sevillában Lopetegui elpicsázzon minket. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Faust 2019. szeptember 1., vasárnap 23:28-kor.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. szeptember 1., vasárnap 23:25

petiamadridista írta: Azóta 1x 1x sikerült ezeken a világklasszis EL huszár pályákon nyerni, úgy hogy közben leesett 4 BL... elgondolkodtató.....
Ez tényleg érdekes amúgy. Európai nagy csapatokat rendre faszra húztuk több góllal, évekig! még a mumust atléticot is ütöttük 3-0-ra, Juve ellen DÖNTŐBEN 4-1 stb stb... de spanyolban meg a híg fos 5 euró büdzséjű klubok ellen meg sorra bukjuk a pontokat. Nagyobb cink, hogy kurva sok meccset otthon is. Lehet tényleg nem kéne lenézni őket ennyire vagy nemtom.

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2019. szeptember 1., vasárnap 23:24

Steve írta: A gondok:

- Nincs csapatszintű védekezés

- Ramos csatárnak gondolja magát, de oda nem ér fel rendesen, hátul meg ott hagyja egyedül Varanet. Felháborítóan amatőr viselkedés. Ma a meccs ment el Ramoson!

- Casemiro irányítja a játékot, amihez nem ért

- az egy szem Hazard is sérült, aki a minőséget hozhatná

- Vinicius csetlik, botlik, komolytalan.

Pozitívum:
- Mendy nagyon jó védekezésben és támadásban is. Védekezésben nagyon rég mem láttunk ilyet azon az oldalon

- ez a motivált Béla az új igazolásunk kb.



Remélem Perez spórolásai és a sikertelen évek után legalább majd szép lesz a stadion. Ebben bízok leginkább és erre gondolok, ha már foci nincs.

Teljesen olyan a csapat, mint a galaktikus időkben. Nincs kp, mindenki rohangál össze-vissza. Csak akkor legalább a kiscsapatokat elvertük 4-5 góllal, mert voltak olyan emberek elől.

Muszáj megtanítani őket, hogy együtt mozogjanak csapatként vagy baj lesz ebből. Lesznek komolyabb ellenfeleink is a BL-ben, bajnokságban mint a Valladolid és a Villarreal.


Összességében gáz ez az egész. Nem csak az eredmények, hanem, hogy nincs csapat és nincs foci sem.
Ez a Mendy jó támadásban, ez miben manifesztálódik vajh?

Védekezésben a második gólnál benne volt rendesen, az ő oldaláról jött a beadás, rendesen elváltotta magát

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. szeptember 1., vasárnap 23:21

Steve írta:
petiamadridista írta: Hát igen
Ez a gecisok világsztár aki Villarealban Sevillaban, Bilbaoban nyomja.
Nehéz is nyerni ellenük. Jó ha 4 évente összejön.

Aki nem rakja meg egy 10essel a Sevilla min 2 gólos győzelmet most szeptemberben az biztos buzi az kurva élet.

???!!! :kivagyhe: :ozil:

:lol: :lol:


Szerintem menj el aludni és kapcsold ki a gépet/mobilt. :D

Ez komolyra sikeredett!
Hát de ez az igazság.
Mourinhot bírtam. Ő ezekre a pályákra elmebeteg módon küldte ki a játékosokat. Aljas taktikával de úgy megrakva többszor is egy Valenciát vagy Bilbaot, Sevillat ( ilyen 4-5 gólokkal. IDEGENBEN, sokszor CR nélkül. 2-6 meg társai eredmény) hogy az ellenfélnek csak úgy ömlött a seggéből az ondós vér.
Nagyon szép 2 év volt. Azóta 1x 1x sikerült ezeken a világklasszis EL huszár pályákon nyerni, úgy hogy közben leesett 4 BL... elgondolkodtató.....
Remélem valami nagy csoda folytán verjük a Levantét otthon. Az utóbbi 2 évben ez ugye nem sikerült.

De utána szinte biztos. 100 százalék hogy a szezon első veresége Sevillában ér minket. Tök 8 mi lesz.
Egy x már csoda lenne. De sztem nem.lesz.
Tutira belenézünk a késbe ott.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. szeptember 1., vasárnap 23:21

kodo írta:Adtunk le hasonlót 2014-2015-ben, nem? :mrgreen:
Bakker tényleg! A 22 meccses győzelmi széria. :D Aztán szart se értünk vele :lol: :lol: Tavaszra totál széthullott az egész brigád. Akkor kaptunk egy 4-est matracgenyóéktól is. :D Kellemetlen szezon volt. De ez a legrosszabb amikor mások eredményeitől függ h van-e esélyünk vagy nincs. És rögtön az elején hátrányba kerülni elég foscsi.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. szeptember 1., vasárnap 23:19

kodo írta:
Sierra írta: De hihetetlen tényleg, miért mindig nekünk kell futni? :lol: :lol: egyszer futhatnának már ők utánunk, de olyan 10 pontos távolságból. :D

Adtunk le hasonlót 2014-2015-ben, nem? :mrgreen:
Ott is ez a szájbavert villareal inditott meg minket a lentőn. Bernabeuban 1-1 onnantól gatya.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég