Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. szeptember 14., szombat 15:23

Anthony írta: Hazardot a jobb oldalon kellene végig játszatnia ZZ-nek, hogy minél hamarabb szokjon össze Benzemával, és alakuljon ki egy összeszokott támadójáték.

Miért a jobb oldalon?

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. szeptember 14., szombat 15:18

Jó volt az első félidő, aztán sikerült majdnem ellazázni, elbénázni a sok helyzetet. Elég gáz azért, hogy egy teljesen sima meccsen is izgulnunk kell.

Nem a clean shee a lényeg, de COurtois ma sem bizonyította, hogy miért is lett ő az első számú kapusunk. Remek, hogy ennyi variálás után sincsen megnyugtatóan rendezve a kapus kérdés...

James bőven hasznos játékos, nem is értettem miért adtuk kölcsön ha már megvettük.

Hazardot a jobb oldalon kellene végig játszatnia ZZ-nek, hogy minél hamarabb szokjon össze Benzemával, és alakuljon ki egy összeszokott támadójáték.

A Mendy-Militao duóval a védelmünk is jóval stabilabb lehetne, őket is minél hamarabb be kellene építeni.

Benzema király volt.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. szeptember 14., szombat 14:59

ZZ ez mi a tosz volt? Leveszi Casemirot, Marcelo fentmarad miközben van egy Mendy a padon...
Gg majdnem sikerült háromról leadni.
Love football, hate antifa.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. szeptember 2., hétfő 13:24

mocsok írta: Számomra fura hogy hányan eloveszitek casemirot és kroost meg senki. Szerintem bőven jobb volt tegnap a brazil meg elorejatekban is.
Kikérem magamnak. :D
Bár tegnap Valverde gyerek még Kroos szintjét sem tudta hozni frissen, az a szomorú.
Love football, hate antifa.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. szeptember 2., hétfő 13:15

Számomra fura hogy hányan eloveszitek casemirot és kroost meg senki. Szerintem bőven jobb volt tegnap a brazil meg elorejatekban is.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. szeptember 2., hétfő 12:53

Egyebként ez a 4-4-2 nem volt rossz, sőt egészen odáig voltunk jók, míg nem álltunk vissza 4-3-3-ra. Jovic meg Lucas lecserélése teljesen jogos volt, de amint bealltunk az utóbbi felállásra, teljesen szétesett minden. Plusz még az ellenfél edzoje is jól cserélt. Az első és utolsó 15 perc nem a miénk volt.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. szeptember 2., hétfő 12:33

Realista24 írta:
Szerintem Mendy érkezése legalább ilyen fontos volt, mint egy fiatal csatár. Marcelo évek óta nem hozza azt a szintet, amitől a világ legjobbja volt évekig. Inkább csak támad, ezt el is mondta. Korral jár, természetes. Szóval, ha 50ért hozza ezt a szintet, amit tegnap, akkor hatalmas vétel volt.
Foleg hogy tovabbra sem a penz az akadály Pogba leigazolasaban. Annyiszor olvasom, hogy mashova is mehetett volna a penz, de ezeken a játékosokon kivul Pogba es Mbappe kellett Zidanenak. Egyiknel se a pénz a gond.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 2., hétfő 12:24

kiserik írta:
Kerlon írta:

Mennyire fáj neked ez a Regu-Mendy csere. :lol:
Semennyire :lol: nekem csak az fáj, hogy azt az 50 millió eurót elkölthettük volna más posztra. Pont ennyire fáj Jovic 60 milliója is, bár őt jobban meg tudom érteni, fiatal csatár kellett, de én nem ilyet kerestem volna (ha már Jovic, akkor inkább Hallert 40-ért, aki tipikus center).
Szerintem Mendy érkezése legalább ilyen fontos volt, mint egy fiatal csatár. Marcelo évek óta nem hozza azt a szintet, amitől a világ legjobbja volt évekig. Inkább csak támad, ezt el is mondta. Korral jár, természetes. Szóval, ha 50ért hozza ezt a szintet, amit tegnap, akkor hatalmas vétel volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 2., hétfő 11:41

Kerlon írta:
kiserik írta: Sajnos én pont úgy láttam, hogy ez a 442 így életképtelen. Casemiro alkalmatlan erre a felállásra. Nem segít be a labdakihozataloknál a védőknek, a karmesteri pálcához meg kevés, támadásban 0, emellett lassú is, csak úgy, mint Kroos. Ha felmennek szervezni, akkor nem érnek vissza védekezni. Benzema-Jovic kettős egymást oltja ki. Egyik sem tipikus center, így mindketten kicsit hátrébb helyezkednek, szinte kioltják egymást, nem egyszer egymás sarkát taposták. Nekem nagyon hiányzott egy igazi tkp, mert kb annyi volt a játékunk, hogy Case-Kroos kipasszolták szélre, majd jött a beadás.
Másik dolog, hogy alig látni begyakorolt mozgásokat, szituációkat. Néha az látszik, hogy nem nagyon tudják, hogy hol helyezkednek a többiek, merre mozognak (sokszor ugye nem is mozog senki, csak áll, mint Bálám szamara), mit is kellene csinálni. Emellett kritikán aluli a teljes védelmünk. A komplett. Nincs kivétel. Most mindenkinek áll a cerka, mert Mendy védőként funkcionált (ugye tavaly pont ezt láttuk Regutól is), de ennyi. Meg kell nézni a tegnapi bekapott góljainkat, főleg a másodikat. Kész kabaré. Mario Gaspar senkitől sem zavartatva ad be, Moreno úgy lő kapura, hogy 5 méterre ember nincs körülötte, Carvajal ugrál össze vissza, Varane is kényelmesen nézelődik mielőtt felugrik, a "legmókásabb" viszont a nagy vkp, Casemiro. Érdemes csak őt nézni és a kiemelkedő védőmunkáját :lol: (https://www.youtube.com/watch?v=ELhBANyogu4)

ui.: és egy kis reflektálás arra, hogy Vini szar, LV túl van játszatva: sajnos NINCS más szélső a csapatban. Sérült Hazard, Rodrygo, Asensio, Brahim, Isco és James... nem értek mindennel egyet, amit ZZ csinál, de tegnap LV-n és a csere Vini-n kívül NEM VOLT más opció.
Mennyire fáj neked ez a Regu-Mendy csere. :lol:
Semennyire :lol: nekem csak az fáj, hogy azt az 50 millió eurót elkölthettük volna más posztra. Pont ennyire fáj Jovic 60 milliója is, bár őt jobban meg tudom érteni, fiatal csatár kellett, de én nem ilyet kerestem volna (ha már Jovic, akkor inkább Hallert 40-ért, aki tipikus center).

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 2., hétfő 11:08

kiserik írta: Sajnos én pont úgy láttam, hogy ez a 442 így életképtelen. Casemiro alkalmatlan erre a felállásra. Nem segít be a labdakihozataloknál a védőknek, a karmesteri pálcához meg kevés, támadásban 0, emellett lassú is, csak úgy, mint Kroos. Ha felmennek szervezni, akkor nem érnek vissza védekezni. Benzema-Jovic kettős egymást oltja ki. Egyik sem tipikus center, így mindketten kicsit hátrébb helyezkednek, szinte kioltják egymást, nem egyszer egymás sarkát taposták. Nekem nagyon hiányzott egy igazi tkp, mert kb annyi volt a játékunk, hogy Case-Kroos kipasszolták szélre, majd jött a beadás.
Másik dolog, hogy alig látni begyakorolt mozgásokat, szituációkat. Néha az látszik, hogy nem nagyon tudják, hogy hol helyezkednek a többiek, merre mozognak (sokszor ugye nem is mozog senki, csak áll, mint Bálám szamara), mit is kellene csinálni. Emellett kritikán aluli a teljes védelmünk. A komplett. Nincs kivétel. Most mindenkinek áll a cerka, mert Mendy védőként funkcionált (ugye tavaly pont ezt láttuk Regutól is), de ennyi. Meg kell nézni a tegnapi bekapott góljainkat, főleg a másodikat. Kész kabaré. Mario Gaspar senkitől sem zavartatva ad be, Moreno úgy lő kapura, hogy 5 méterre ember nincs körülötte, Carvajal ugrál össze vissza, Varane is kényelmesen nézelődik mielőtt felugrik, a "legmókásabb" viszont a nagy vkp, Casemiro. Érdemes csak őt nézni és a kiemelkedő védőmunkáját :lol: (https://www.youtube.com/watch?v=ELhBANyogu4)

ui.: és egy kis reflektálás arra, hogy Vini szar, LV túl van játszatva: sajnos NINCS más szélső a csapatban. Sérült Hazard, Rodrygo, Asensio, Brahim, Isco és James... nem értek mindennel egyet, amit ZZ csinál, de tegnap LV-n és a csere Vini-n kívül NEM VOLT más opció.
Mennyire fáj neked ez a Regu-Mendy csere. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 2., hétfő 10:53

Lehet bármilyen a felállsunk, a játék ugyan olyan szar. Beadás, beadás, beadás, eredmény nulla. Tegnap volt egy szép játék, mert a játékosaink képesek ilyenre is, láthattuk Jovic sem ügyetlen, de még sem próbálunk így játszani. A mi taktikánk, hogy Ramos Piké magasságokban tolja, agyatlanul rohan fel mert ő olyan nagy penge a beadásoknál...vagy feltoljuk Casemirot ugyan ezért, mint Mou Fellainit annó. Ez V.I.C.C.
Lehet kapusozni, de mindkét kapott gól előtt a kapusunk védett, mert az ellenfél játékosa senkitől sem zavartatva lőheti a kaput, viszont a kippattanónál már azért illene rendesen elosztani az embereket és visszaérni védekezni. Erre a 2. kapott gólnál Varane középen egyedül fog két embert, úgy játszanak mint akik most kerültek egy csapatba.
Azzal én nem értek egyet, hogy Benzema és Jovic nem férnek meg ketten, ami hiányzott, az a vékony kp-s vonal és a csatárok közötti terület bejátszása volt, és nem arra gondolok, hogy mindenképp kell oda valaki. Mi a labdát kb meg sem próbáljuk középen járatni, ki a szélre és jöhet a beadás.
TBO-t én nem hibáztatom. A védelemből Ramosnak kellene egy kis pihenő, ami borzalmas az a védekezés. Casemiro elvileg azért van a pályán h kisegítse a védekezést, mégis többet van elöl az ellenfél kapuja előtt. Mínusz egy ember.
Kissé érthetetlen miért akarunk 2 kk-sal játszani, amikor mindkettő lassú, az egyik abszolút nem labdabiztos.
A két szélsőnkre mit lehet elmondani? Teljesen elfogytunk ezen a poszton, idén nyáron igazoltunk egy Bale-t, csak kérdéses nála, h meddig tart ki a lendület. Nekem tetszett tegnap, ha többet vállalt volna és nem beadásra megyünk az ő oldaláról még jobb lenne, de ami miatt azt írom h jó volt, az a harciasság. Oké villant a piros, de ez nem az a beleszarok legyen vége megyek golfozni Bale. CR már a 70. percben eldurrant volna és hátba rúgott volna valakit :mrgreen:
A meccs leggyengébbje egyértelműen LV...Zidane. Nincs más szélső, oké játszik a spanyol, de valami borzalmasan. Mégis várunk a cserével, jöhetett volna a szünetben Modric, mindenki látta nem megy a játék. Erre a 68. percben beküldi végre, csak Jovic helyére. MIÉRT? Ha továbbra is beadásokra megyünk, akkor mínusz egy ember, ha kicsiben akarjuk akkor LV a mínusz egy ember. Kicsivel később jött a mega talent Vinicius. Én ezt a gyereket nem értem, valami hihetetlen módon ellett adva a világgal, de a játéka szart sem ér. Senkitől nem zavartatva sem tud beadni rendesen, kapura lőni nem tud, csetlik-botlik az ember. LV legalább elmondhatja magáról, hogy tud lőni.

Lapozzunk, újabb döntetlen. Mi lesz ha lesz egy Hazardunk, egy jó Bale, egészséges Brahim, Isco, szóval meglesznek az emberek, ugyan úgy ezt az ötlettelen szar beadásos baromságot erőltessük majd? Most ráfogja majd mindenki, hogy a sok sérült miatt nincs játékunk, de mi lesz ha ez nem változik majd a visszatérőkkel sem?

A következő mecsekre nálam már a padon kapna helyet Ramos, Casemiro, LV és Marcelo is. Ha már igazolni nem akarunk, ZZ-nek nem kell senki, akkor használja azokat akik itt vannak és biztosabb pickek mint az öregek

cart
Hozzászólások: 2611
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: cart » 2019. szeptember 2., hétfő 10:14

Jo hogy eletkeptelen ha minden meccsen masik felallas van kidolgozott taktika nelkul...

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 2., hétfő 10:10

Sajnos én pont úgy láttam, hogy ez a 442 így életképtelen. Casemiro alkalmatlan erre a felállásra. Nem segít be a labdakihozataloknál a védőknek, a karmesteri pálcához meg kevés, támadásban 0, emellett lassú is, csak úgy, mint Kroos. Ha felmennek szervezni, akkor nem érnek vissza védekezni. Benzema-Jovic kettős egymást oltja ki. Egyik sem tipikus center, így mindketten kicsit hátrébb helyezkednek, szinte kioltják egymást, nem egyszer egymás sarkát taposták. Nekem nagyon hiányzott egy igazi tkp, mert kb annyi volt a játékunk, hogy Case-Kroos kipasszolták szélre, majd jött a beadás.
Másik dolog, hogy alig látni begyakorolt mozgásokat, szituációkat. Néha az látszik, hogy nem nagyon tudják, hogy hol helyezkednek a többiek, merre mozognak (sokszor ugye nem is mozog senki, csak áll, mint Bálám szamara), mit is kellene csinálni. Emellett kritikán aluli a teljes védelmünk. A komplett. Nincs kivétel. Most mindenkinek áll a cerka, mert Mendy védőként funkcionált (ugye tavaly pont ezt láttuk Regutól is), de ennyi. Meg kell nézni a tegnapi bekapott góljainkat, főleg a másodikat. Kész kabaré. Mario Gaspar senkitől sem zavartatva ad be, Moreno úgy lő kapura, hogy 5 méterre ember nincs körülötte, Carvajal ugrál össze vissza, Varane is kényelmesen nézelődik mielőtt felugrik, a "legmókásabb" viszont a nagy vkp, Casemiro. Érdemes csak őt nézni és a kiemelkedő védőmunkáját :lol: (https://www.youtube.com/watch?v=ELhBANyogu4)

ui.: és egy kis reflektálás arra, hogy Vini szar, LV túl van játszatva: sajnos NINCS más szélső a csapatban. Sérült Hazard, Rodrygo, Asensio, Brahim, Isco és James... nem értek mindennel egyet, amit ZZ csinál, de tegnap LV-n és a csere Vini-n kívül NEM VOLT más opció.

p.csabi1
Hozzászólások: 2197
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. szeptember 2., hétfő 9:54

Először kezdeném a pozitívumaokkal:
Mendy,Jovic,Bale és Casemiro.

A negatívumok pedig a következők:
Ramos agyatlan barom.Simán lehetne játszatni MIlitaot Varane vagy Ramos helyett.
A kp.-ra nagyon kellett volna 2 ember.
Amúgy nem volt ez rossz tegnap,csak az agyatlan baromságok miítt szop a csapat már több mint 1 éve.

A VAR meg így egy nagy szar.Simán 11-es volt a tegnapi erre mi kaptuk a gólt utána.Simán óvnám a meccset vagy nem tudom mit csinálnék. :lol:
De ez egy vicc.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. szeptember 2., hétfő 8:20

Dupla D írta: Vini sajnos iszonyat vakon van. Őt még ma kölcsönadnám és hoznám fel Rodrygot. Benne több van.
Párizs, 80 millió, és röhögni rajtuk.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2620
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. szeptember 2., hétfő 7:51

Kerlon írta: Alapjába véve szerintem lehetne építkezni a tegnapira

Egyetértek a hozzászólással, de nekem továbbra sem látszik, hogy mit szeretnénk. Megy a sablon körbeadogatás, de kevés olyan helyzetet látok, ahol "beindul a figura". Az, hogy próbáljuk elhúzni a védekezést, aztán keresztlabda, majd beadás, az nagyon esetleges, és könnyen levédekezhető. Nem nagyon vannak tudatos elmozgások, védők kihúzása, beindulások üres területre. Szinte kizárólag egyéni villanásokra építünk, meg beadásokra, amiknek a 95%-ból nincs helyzet. Mondjuk tegnap a szögelteink legalább veszélyesek voltak, Ramos is és Casemiro is viszonylag tisztán fejelhetett, nem találtak kaput.

Nekem impotens ez a játék, és ezért nem hiszem azt, hogy Hazard egyedül megoldja. Elképzelhető, hogy a 2 ikszünket hoztuk volna, mert tudott volna villanni, de ettől a játékunk összképe nem lesz jobb, komolyabb ellenfelek ellen meg fele ennyi helyzetünk sem lesz.

Amit említettek korábban, az apró hibák - ebben azért szerintem valamilyen szinten természetes módon benne van a jóllakottság. Nem feltétlen tudatosan, de a koncentráció kicsit kihagy, miután mindenki mindent megnyert már. Ezen a szinten elég is egy minimális hiba, hogy helyzetbe kerüljön az ellenfél.

Nagy feladat áll ZZ előtt és neki is komolyan össze kell kapnia magát és a csapatot, akár drasztikusabb változásokkal is, mert ez ebben a formában szerintem nem lesz működőképes. Egyelőre Mendy ezzel a stabil játékkal egyértelműen kezdőbe való Marcelo kárára, ahogy Ramost is jegelni kellene amíg vissza nem tér a földre.
LV-t el kell felejteni, bár Ő valóban nem tehet róla, hogy kezd, de botrány gyenge.
És a legfontosabb a középpálya felrázása lenne, ahová nem érkezik senki, mert csak Pogba létezik. Ez olyan hiba, amit nem engedhetünk meg magunknak. A szezon is elmehet rajta.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2830
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. szeptember 2., hétfő 7:42

Szerintem se volt rossz a tegnapi. Főleg amíg 442-ben játszottunk. Végre azt éreztem, hogy középen is lehetne játszani, mert most nem egy, hanem két opció közül lehetett választani, akit ki lehet ugratni, fel lehet passzolni rá, helyzetbe lehet hozni. Bale jobbra, Hazard balra. Maradnék ennél a felállásnál.
Vini sajnos iszonyat vakon van. Őt még ma kölcsönadnám és hoznám fel Rodrygot. Benne több van.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 2., hétfő 7:33

Kerlon írta: Alapjába véve szerintem lehetne építkezni a tegnapira, de először is Ramosba kellene egy kevés értelmet verni, hogy nem kéne nagymellénnyel játszani, amikor égünk egy éve már. Simán bedobám Militaot. Carvajal szerintem kezdi összeszedni magát.

Mendy meg egyértelműen jó lesz, viszont Bale-lel nem igazán voltak kompatibilisek, mert mindegyik nagyon a szélhez ragadt, de oda úgy is jön Majd Hazard. Védekezésben viszont remek, gyors és erőszakos, amint meg lesz mellé a szabó önbizalom Marcelonak be is fellegzett a kezdőben.

LV-ről kár beszélni, nem az ő hibája, hogy játszatják.

Ez a 4-es középpálya valamint Benzema és Jovic is idetartozik így együtt nem túl kreatív, itt szintén Hazard jelenlétében lehet majd bízni. Plusz elég statikus is, befelé húzodó szélsőkkel viszont remekül működhet, mivel a széleket Mendy és Carvajal úgy is bejátssza.

Jovic nekem tetszett, vállalkozik, szerintem annyira nem is statikus, cseleket is megmerte lépni, de még párszor szöszölt, ami nem fér bele. A kulcspassza az első gólunk előtt meg zseni volt.

Bale, remélem megmarad a lelkesedése, mert a gól még mindig bőven benne van.

ZZ-nek finomítania kell, mert bajban leszünk, bár ehhez tegnap is egyéni hibák kellett leginkább, valamint az ellenfél kapuja előtt is rámenősebbnek és határozottabbnak kell lenni.

A spanyol bíráskodás meg egy vicc. Bale lapjai, Mendy lapja... nevetségesen szánalmasak.
Bale lapjai jogosak voltak.

Az elmaradt büntető a vicc. A tv nézőknek újra mrgmutatjak, a varosok meg le se szarjak. :shutup:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 2., hétfő 7:29

Alapjába véve szerintem lehetne építkezni a tegnapira, de először is Ramosba kellene egy kevés értelmet verni, hogy nem kéne nagymellénnyel játszani, amikor égünk egy éve már. Simán bedobám Militaot. Carvajal szerintem kezdi összeszedni magát.

Mendy meg egyértelműen jó lesz, viszont Bale-lel nem igazán voltak kompatibilisek, mert mindegyik nagyon a szélhez ragadt, de oda úgy is jön Majd Hazard. Védekezésben viszont remek, gyors és erőszakos, amint meg lesz mellé a szabó önbizalom Marcelonak be is fellegzett a kezdőben.

LV-ről kár beszélni, nem az ő hibája, hogy játszatják.

Ez a 4-es középpálya valamint Benzema és Jovic is idetartozik így együtt nem túl kreatív, itt szintén Hazard jelenlétében lehet majd bízni. Plusz elég statikus is, befelé húzodó szélsőkkel viszont remekül működhet, mivel a széleket Mendy és Carvajal úgy is bejátssza.

Jovic nekem tetszett, vállalkozik, szerintem annyira nem is statikus, cseleket is megmerte lépni, de még párszor szöszölt, ami nem fér bele. A kulcspassza az első gólunk előtt meg zseni volt.

Bale, remélem megmarad a lelkesedése, mert a gól még mindig bőven benne van.

ZZ-nek finomítania kell, mert bajban leszünk, bár ehhez tegnap is egyéni hibák kellett leginkább, valamint az ellenfél kapuja előtt is rámenősebbnek és határozottabbnak kell lenni.

A spanyol bíráskodás meg egy vicc. Bale lapjai, Mendy lapja... nevetségesen szánalmasak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. szeptember 2., hétfő 7:23

tomi_b írta: Már előre látom Zidane nyilatkozatát:

3 pontot érdemeltünk volna, de ilyen a játék, ezek a dolgok előfordulnak a futballban.
Küzdöttünk, hajtottunk, a helyzetek nem mentek be, dolgoznunk kell tovább, hogy örömet okozzunk a szurkolóinknak.
Bale is a csapat tagja, elégedett vagyok vele, ahogy mindenki mással is.
Vinicius? Én vagyok az edző, én állítom össze a kezdőcsapatot, egyszerre csak 11 játékost tudok pályára küldeni.
Lehet lesznek még igazolások, de elégedett vagyok a kerettel, számomra ők a legjobb játékosok.
Hosszú még a szezon, nem dőlt el semmi, harcolnunk kell tovább.

:ike:
most olvastam a Marcan az interjút és pontosan...... :lol: :lol: :lol: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég