Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 3., kedd 11:32

Atticus írta:
Csabi írta:

persze hogy lesznek. agyfasz, hogy ezt megcsinálták. a fáradt, lassú, tapasztalatlan kp-ra senkit nem hoztak.

marca szavazás, 15k szavazó, 76% örül hogy neymar nem jött. én is.

Az a 6 középpályás is inkább csak 4 - James és Isco csak támadó középpályásként elég jók, mélyebben eléggé haszontalanok ezen a szinten. Isco még csak-csak megél egy Modric-poszton, de James aligha. Isco is csak szenved többnyire.

Ami azt jelenti, hogy van egy jó keretünk egy 4-2-3-1-re, ami viszont elég ritkán sikeres az utóbbi években (és okkal: eléggé luxus, ha 3 középpályásból az egyik csak ímmel-ámmal védekezik mélyebben), meg egy 4-4-2-re, ami szintén elavult.

Jó, a Villarreal ellen az első félidő végére már elég jól használtuk a sok háromszöget, de még egy Villarreal is kialakított benne két ajtó-ablak helyzetet ellenünk 10 perc alatt.

Szóval szívás van - Modric, Kroos, Casemiro, Valverde extrém vékony a beolajozott 4-3-3-unkhoz. Nem is az, hogy tapasztalan, ahogy Csabi írta, igazából rém tapasztalt, csak öreg és motiválatlan - Modric 34 körül van, és a négyből hárman már hülyére nyerték magukat.
3 meccsünkből 2-n az a jól beolajozott 433 inkább volt 4141, ahol Casemiro hátul maradt, míg Kroos és Modric/James sokkal előrébb helyezkedett, mozgott, mint általában. Előszezonban pont ilyen felállásban próbálta ki Kubot és Rodrygot is középen ZZ.

Avatar
Atticus
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Atticus » 2019. szeptember 3., kedd 11:23

Csabi írta:
KAG írta:

2 kapus
8 vedo
6 kp
10 támadó.

Középpályán meg gondok lesznek a sérülések, eltiltások miatt.
persze hogy lesznek. agyfasz, hogy ezt megcsinálták. a fáradt, lassú, tapasztalatlan kp-ra senkit nem hoztak.

marca szavazás, 15k szavazó, 76% örül hogy neymar nem jött. én is.

Az a 6 középpályás is inkább csak 4 - James és Isco csak támadó középpályásként elég jók, mélyebben eléggé haszontalanok ezen a szinten. Isco még csak-csak megél egy Modric-poszton, de James aligha. Isco is csak szenved többnyire.

Ami azt jelenti, hogy van egy jó keretünk egy 4-2-3-1-re, ami viszont elég ritkán sikeres az utóbbi években (és okkal: eléggé luxus, ha 3 középpályásból az egyik csak ímmel-ámmal védekezik mélyebben), meg egy 4-4-2-re, ami szintén elavult.

Jó, a Villarreal ellen az első félidő végére már elég jól használtuk a sok háromszöget, de még egy Villarreal is kialakított benne két ajtó-ablak helyzetet ellenünk 10 perc alatt.

Szóval szívás van - Modric, Kroos, Casemiro, Valverde extrém vékony a beolajozott 4-3-3-unkhoz. Nem is az, hogy tapasztalan, ahogy Csabi írta, igazából rém tapasztalt, csak öreg és motiválatlan - Modric 34 körül van, és a négyből hárman már hülyére nyerték magukat.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. szeptember 3., kedd 8:34

KAG írta:
2 kapus
8 vedo
6 kp
10 támadó.

Középpályán meg gondok lesznek a sérülések, eltiltások miatt.
persze hogy lesznek. agyfasz, hogy ezt megcsinálták. a fáradt, lassú, tapasztalatlan kp-ra senkit nem hoztak.

marca szavazás, 15k szavazó, 76% örül hogy neymar nem jött. én is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 3., kedd 7:17

KAG írta:
2 kapus
8 vedo
6 kp
10 támadó.

Középpályán meg gondok lesznek a sérülések, eltiltások miatt.
Bőven elég a középpályás létszám, a minőség és az összetétel már teljesen más dolog. Gyakorlatilag nem elég, hogy a kezdő 3asból Luka kiégett, Kroos és Casemiro hullámzó, de a James, Isco, Valverde 3astól sok mindent nem lehet elvárni... Itt tényleg max annyi segít, hogyha James elég motivált lesz és pörög rendesen, akkor tud hozzátenni, de a másik kettőben már ezt sem látom.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 3., kedd 6:45

2 kapus
8 vedo
6 kp
10 támadó.

Középpályán meg gondok lesznek a sérülések, eltiltások miatt.
ZIDANE

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2019. szeptember 3., kedd 0:19

Sporting CP have officially completed the signing of Paris Saint-Germain forward Jesé Rodriguez.
Jesé joins the club on a season-long loan, with a reported option to buy for €12m next summer.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1952
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. szeptember 2., hétfő 23:56

Csabi írta:
Brahim has rejected an offer from Milan while Mariano said 'No' to Monaco, Sevilla and Schalke.
Monaco már vett jó pár támadót (Ben yedder, slimani), úgyhogy ott se lenne nagyon helye. Sevilla is megvette chicharito, gondolom gyorsan kapcsoltak Lopiék, ha már mariano nem ment oda. De azért még 1_2 kölcsön jó lett volna. Remélem rodrygo jó lesz a castillában, aztán max egy fél év kölcsön belefér neki tavasszal.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. szeptember 2., hétfő 23:52

Brahim has rejected an offer from Milan while Mariano said 'No' to Monaco, Sevilla and Schalke.

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2019. szeptember 2., hétfő 23:35

Se egy Van de Beek, se egy Bruno Fernandes.... Érthetetlen.... Főleg hogy a holland nem jött.
Szánalmas volt ez a nyár, pedig milyen jól indult.... :/

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 2., hétfő 22:26

Varom mar az értékeld a nyarat szavazást.
Meglepne, ha 2.3-4-5 fölötti atlag lenne a végeredmény.
ZIDANE

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. szeptember 2., hétfő 22:03

de. eddig.

https://www.realmadrid.com/futbol/plantilla

Avatar
flori
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2019. szeptember 2., hétfő 21:59

25 nem fix kapus szam volt eddig?
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. szeptember 2., hétfő 21:57

- mariano marad
- areola 1-es, v jr 25-ös számmal játszik

troublemaker
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. július 24., szerda 23:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: troublemaker » 2019. szeptember 2., hétfő 21:56

Yazid írta: ja es 300milka=hazard,jovic,mendy joforman, erdekes befektetés
nem kötekedésképp de ez inkább 200 mint 300, nem? vagy hazard nem 100 körül érkezett?
már nem tudom követni..
wZoLee7 írta:na várjunk, Mariano még mindig itt van?
itt bizony. újabb év a lelátón.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 2., hétfő 21:52

na várjunk, Mariano még mindig itt van?

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. szeptember 2., hétfő 21:47

én az örök optimista el is engedem az idei szezont :mrgreen:


nekem csak egy szó jut eszembe, ha értékelni kell a vezetőség + ZZ nyári munkáját: szégyen. :|
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 2., hétfő 21:30

Steve írta:
wZoLee7 írta: Ki írta hogy Mendy hiba lenne? Olvasd el még egyszer amit írtam
ZZ hozta Mandyt, mégis Marcelot fogja erőltetni, ő dönti el ki kezd, szóval ha valakinek a hibája hogy mind csere az az övé, nem az elnöké.”

Ezt írtad. Erre írtam én, hogy Mendyt kipróbálta, jó is volt az első meccsen. Mi ebben a hiba(ZZ részéről?)? Marcelot erőltette? Ahogy te írtad Marcelot erőltette?

Amúgy nem neked címezve a kérdést, de elég ez a keret akkor? Fog tudni Isco, Vinicius, James játéka akkorát változni, hogy legközelebb áttörjük a Valladolid falát?

Ezen tűnődtem csak.

Mert lehet az edzőben van a hiba, de úgy tűnik mindegy ki az edző..esetleg a keret minősége nem elég?Nem tudom, de nem látok minimális változást sem Lopi, Solari és a tavalyi ZZ csapat óta.

Így csak remélem, hogy idővel jön a változás és addig nem bukunk túl sok pontot.
úgy értettem h Mendy lehet akármilyen jó, szerintem ZZ Marcelot fogja nyomatni a legtöbb meccsen, a nagy mecsceken, és ez hiba lesz.

Ez a keret nem elég, sőt. Az edzők meg, Lopetegui és Solari nekem nagyon semmilyen edzők, ZZ karizmatikus, jól beszél a játékosaival, de taktikailag egyszerű mint egy faék. Nem tudom mi lesz, valszeg sok meccsen fogunk szenvedni, de abban bízhatunk, hogy a sérültek ha visszatérnek hoznak magukkal némi lendületet, ami a legtöbb szenvedős meccsen elég lesz. A pontok számítanak, idén a bajnokságra kell menni

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2620
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. szeptember 2., hétfő 21:18

Csabi írta:
Real Madrid are done with this transfer window.
marca munkatárstól. :agree:
Elvileg Vinicius is az elso keretbe lesz nevezve, nem a Castillaba, igy a 28as szamot nem hordhatja tovabb. A 25 szabad, ami kapus szam szokott lenni, vagy ha sikerulne elboltolni Marianot, a 24es.
Utobbi a magas fizetese es a teny miatt, miszerint nem akar tavozni, lenyegeben eladhatatlan.

Ezeket csak en nem ertem? Mit akar bizonyitani? Benzema es Jovic is elotte van a sorban, eselyes, hogy ZZ is elmondta neki, hogy nem szamit ra. Mar Balenel sem ertettem, pedig O klasszisokkal jobb jatekos. Remeljuk marad is a mostani mentalitasa a walesinek. De egy profinak nem szamit, hogy jatszik-e? Az oromteli, hogy Madrid vonzo ezek szerint, az kevesbe, hogy mindenki itt akar megoszulni, annak ellenere, hogy elzavarna a klub.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
füst
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2019. szeptember 2., hétfő 21:15

Akkor jövök én a másik oldalról, szerintem a döcögős kezdés után felépülnek a sérültjeink, majd összeáll a gépezet mint a jó bableves. Hengerlünk spanyolban, bajnokság meglesz, BL-ben tisztes helytállást produkálunk idén. :D

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4765
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. szeptember 2., hétfő 21:00

Csabi írta:
Real Madrid are done with this transfer window.
marca munkatárstól. :agree:
Szep szezon ele nezunk az fix. Amint visszater Messi, feltavnal kb 8-10 ponttal elottunk lesznek, es az Atleti se lett gyengebb. GG


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég