Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 4., szerda 20:34

Kerlon írta:
Realista24 írta:
De dolgozni kell érte, sokat.
Megesik, hogyha egyet lépsz vissza, akkor utána kettőt léphetsz előre. Szerintem a munka részét így is úgy is bele kell raknod, hogy érvényesülj. Ő meg jelenleg azt választotta, hogy esélye is kevés lesz érvényesülni, de dolgozhat cserébe keményen a háttérben.
A Real Madirban van. Számára ennél jobb sosem lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 4., szerda 19:12

Baleről is nehezen,de elhinném hogy képes végig ülni a szezont csak csengessék a lóvét, Marianoról még nehezebben tudom elképzelni. Inkább olyan ez az egész, mint akivel nem is foglalkoztak, itt van nincs itt elkéne adni mi lesz vele a kutyát nem érdekelte. Jamest is, jaj ne adjuk az atmanak, mégis városi rivális, simán letették volna a 40-50 millát de inkább ne majd elviszi más...nem volt más, Llorentét eladtuk, Jamest meg nem. A végére már féltek attól hogy kevés kp-s lesz? Jó reggelt nem augusztusban kell matekozni.
Ez a nyílt titok volt hogy sem James sem Bale sem Mariano nem kell és még sem tudtuk eladni egyiket sem, elég nevetséges.
És ezek az emberek fognak jövőre menni MBappe megszerzéséért, előre retteghetünk akkor mi lesz, a fél csapat megérett az eladásra de az egész nyáron mindenki arra fog koncentrálni h egy kb megszerezhetetlen játékost üldözünk (kettő ha Pogba is kell majd még)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 4., szerda 19:06

Realista24 írta:
RealMadridFanatic írta:

Van igazsag benne, de mashol sem a letminimum hataran kellene tengodnie, egy profi sportolo meg tobbnyire van annyira ambiciozus, hogy jatszani szeretne, megmutatni magat. Ezt gondoltam Marianorol is.

Volt olyan hir, hogy egyedulikent ugyan, de a Schalke megadta volna a madridi beret. Az sztem nem lett volna rossz opcio neki.
De dolgozni kell érte, sokat.
Megesik, hogyha egyet lépsz vissza, akkor utána kettőt léphetsz előre. Szerintem a munka részét így is úgy is bele kell raknod, hogy érvényesülj. Ő meg jelenleg azt választotta, hogy esélye is kevés lesz érvényesülni, de dolgozhat cserébe keményen a háttérben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. szeptember 4., szerda 19:06

"De dolgozni kell érte, sokat."

Egyebkent itt is dolgoznia kell erte, mert az edzeseken ugyanugy reszt kell vennie, az egyetlen kulonbseg az a heti mondjuk 90 perc amit ott plusszba jatszania kellett volna itt meg nem fog. De ha belegondolaz az mar inkabb jutalom az a 90 perc jatek a munka melle mintsem nyug.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 4., szerda 18:51

RealMadridFanatic írta:
Realista24 írta:

Na, neked van egy jól fizető állásod, bár a képességeid a közepeset sem érik el. Kiderul hogy dolgoznod sem kell, de teljes fizut kapsz. Odamegy a főnök, hogy mondjál már fel, var egy másik hely ahol rommá kell dolgoznod magad, lehet kevesebbért. Mit teszel?
Van igazsag benne, de mashol sem a letminimum hataran kellene tengodnie, egy profi sportolo meg tobbnyire van annyira ambiciozus, hogy jatszani szeretne, megmutatni magat. Ezt gondoltam Marianorol is.

Volt olyan hir, hogy egyedulikent ugyan, de a Schalke megadta volna a madridi beret. Az sztem nem lett volna rossz opcio neki.
De dolgozni kell érte, sokat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 4., szerda 18:22

Realista24 írta:
wZoLee7 írta: Nalam az is edzo+vezetosegi hiba ha nem tudnak meggyozni valakit arrol h nem fog jatszani es igazoljon el. 20 milliot eleg sokan kifizettek volna. Na mind1, neki ezzel annyi, egy evig majd csak nezi a meccseket.
Na, neked van egy jól fizető állásod, bár a képességeid a közepeset sem érik el. Kiderul hogy dolgoznod sem kell, de teljes fizut kapsz. Odamegy a főnök, hogy mondjál már fel, var egy másik hely ahol rommá kell dolgoznod magad, lehet kevesebbért. Mit teszel?
Emellett a dominikai népek élet felfogása sem olyan, mint az európaiaké.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. szeptember 4., szerda 18:21

Realista24 írta:
wZoLee7 írta: Nalam az is edzo+vezetosegi hiba ha nem tudnak meggyozni valakit arrol h nem fog jatszani es igazoljon el. 20 milliot eleg sokan kifizettek volna. Na mind1, neki ezzel annyi, egy evig majd csak nezi a meccseket.
Na, neked van egy jól fizető állásod, bár a képességeid a közepeset sem érik el. Kiderul hogy dolgoznod sem kell, de teljes fizut kapsz. Odamegy a főnök, hogy mondjál már fel, var egy másik hely ahol rommá kell dolgoznod magad, lehet kevesebbért. Mit teszel?
Van igazsag benne, de mashol sem a letminimum hataran kellene tengodnie, egy profi sportolo meg tobbnyire van annyira ambiciozus, hogy jatszani szeretne, megmutatni magat. Ezt gondoltam Marianorol is.

Volt olyan hir, hogy egyedulikent ugyan, de a Schalke megadta volna a madridi beret. Az sztem nem lett volna rossz opcio neki.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 4., szerda 18:16

wZoLee7 írta: Nalam az is edzo+vezetosegi hiba ha nem tudnak meggyozni valakit arrol h nem fog jatszani es igazoljon el. 20 milliot eleg sokan kifizettek volna. Na mind1, neki ezzel annyi, egy evig majd csak nezi a meccseket.
Na, neked van egy jól fizető állásod, bár a képességeid a közepeset sem érik el. Kiderul hogy dolgoznod sem kell, de teljes fizut kapsz. Odamegy a főnök, hogy mondjál már fel, var egy másik hely ahol rommá kell dolgoznod magad, lehet kevesebbért. Mit teszel?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 4., szerda 17:54

Nalam az is edzo+vezetosegi hiba ha nem tudnak meggyozni valakit arrol h nem fog jatszani es igazoljon el. 20 milliot eleg sokan kifizettek volna. Na mind1, neki ezzel annyi, egy evig majd csak nezi a meccseket.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. szeptember 4., szerda 17:20

kiserik írta:
Fenoo írta:


Rakjon ki valakit aki nem kell neki és kész. Például Mariano is csak a lelátón fog ülni a szezon nagy részében. Ez nem indok, hogy nincs hely... akkor Pogba se fért volna be?
Aha, mert az csak úgy megy. Mariano Diaz értéke alhangon 20 millió euro. Ha jól rémlik ennyit fizettünk is érte. Hosszú távú élő szerződése van a klubbal, amiben biztosan van felmondási záradék. Te sem gondolod komolyan, hogy ennyi pénzt csak úgy bárki kidob az ablakon. Ezt magyarázni kell?

Nem kell felbontani a szerződését csak nem kell benevezni. Nem szép megoldás de lehet így átgondolta volna jobban a jövőjét. A 20 milliós értékével meg semmire se megyünk ha nem akar távozni és játszani meg nem fog.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 4., szerda 17:08

Fenoo írta:
kiserik írta: Nem értem, hogy miért ZZ van elővéve mindig a kp miatt. Vagyis értem, mert ""neki csak Pogba kell"". De mégis mit tudott volna tenni ZZ? A keret annyira tele van, hogy csak 2 kapus fér be az általános 3 helyett. Mégis kinek a helyére lehetett volna igazolni? Arról sem ZZ tehet, hogy nem sikerült ""eltávolítani"" a Bale, James, Mariano triumvirátust, pedig ő egyértelműen kijelentette, hogy nem tervez velük. Sajnos, nem sajnos, a végére elfogyott a hely a keretben. Ha a szabályok 25 főt engednek, akkor nem lehet 26 fő a keretben.

Rakjon ki valakit aki nem kell neki és kész. Például Mariano is csak a lelátón fog ülni a szezon nagy részében. Ez nem indok, hogy nincs hely... akkor Pogba se fért volna be?
Aha, mert az csak úgy megy. Mariano Diaz értéke alhangon 20 millió euro. Ha jól rémlik ennyit fizettünk is érte. Hosszú távú élő szerződése van a klubbal, amiben biztosan van felmondási záradék. Te sem gondolod komolyan, hogy ennyi pénzt csak úgy bárki kidob az ablakon. Ezt magyarázni kell?

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. szeptember 4., szerda 16:55

kiserik írta: Nem értem, hogy miért ZZ van elővéve mindig a kp miatt. Vagyis értem, mert ""neki csak Pogba kell"". De mégis mit tudott volna tenni ZZ? A keret annyira tele van, hogy csak 2 kapus fér be az általános 3 helyett. Mégis kinek a helyére lehetett volna igazolni? Arról sem ZZ tehet, hogy nem sikerült ""eltávolítani"" a Bale, James, Mariano triumvirátust, pedig ő egyértelműen kijelentette, hogy nem tervez velük. Sajnos, nem sajnos, a végére elfogyott a hely a keretben. Ha a szabályok 25 főt engednek, akkor nem lehet 26 fő a keretben.

Rakjon ki valakit aki nem kell neki és kész. Például Mariano is csak a lelátón fog ülni a szezon nagy részében. Ez nem indok, hogy nincs hely... akkor Pogba se fért volna be?

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 4., szerda 16:55

p.csabi1 írta: Hármast adtam én is.
Melyik férfi ne adta volna? :lol:
ZIDANE

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 4., szerda 16:37

Nem értem, hogy miért ZZ van elővéve mindig a kp miatt. Vagyis értem, mert ""neki csak Pogba kell"". De mégis mit tudott volna tenni ZZ? A keret annyira tele van, hogy csak 2 kapus fér be az általános 3 helyett. Mégis kinek a helyére lehetett volna igazolni? Arról sem ZZ tehet, hogy nem sikerült ""eltávolítani"" a Bale, James, Mariano triumvirátust, pedig ő egyértelműen kijelentette, hogy nem tervez velük. Sajnos, nem sajnos, a végére elfogyott a hely a keretben. Ha a szabályok 25 főt engednek, akkor nem lehet 26 fő a keretben.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. szeptember 4., szerda 16:17

Hármast adtam én is.
Nagyon sokat gondolkoztam rajta,de ettől többet nem ért sajnos ez a nyár.
Nagyon jól kezdődött szerintem akiket hoztunk azok mind jók lesznek.
Csak sajnos utána jöttek a gondok,na meg ha hinni lehet a híreknek akkor Zidane is benne van ebben a 3-ban rendesen.
Szerintem előrelépés lett volna VDB,nem is akármekkora de ezt elcseszte Zidane.
A kp. az egyértelműen gyenge a tehermentesítő embereknek meg vagy nem az a posztja ahol most játszani fognak,vagy egyszerűen gyengék.

Ennek ellenére ha összetudja majd őket rázni akkor kijöhet egy meglepetés szezon a csapatból,de erre sajnos kevés esélyt látok.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 4., szerda 14:33

Adtam egy 3-ast. A legtöbb kölcsön adott fiatalunk jó helyre került, játszanak, kezdők. Kivétel ugye Lunin, már 2. éve nem érteni mit csinálunk vele.
Érkeztek újak, Hazardot nem kell kommentálni, Mendy, Militao, Jovic, szerintem mind jók lesznek és Jovic Benzemat nem is, de Militao és Mendy gyakran bekerülhetne Ramos és Marcelo helyett.
Választottunk első számú kapust, a választás érthető, ha már elhoztuk és itt van.
Na de, az egy nagy mínusz, hogy James, Bale és Mariano végül itt maradt. Bale senkinek sem kellett, de a többiek simán eladhatóak lettek volna 50 milla körül. Kettejükért vegyük h kaptunk volna 80-at, de egy nyár nem volt elég, érthetetlen.
A másik mínusz, hogy nem hoztunk senkit a kp-ra. ZZ-nek nem kellett egyik se? Ezzel eléri, hogy idén is szenvedés lesz és neki is megköszönik, aztán a visszatérése egy nagy lebőgés lesz.

Ha jött volna a holland, és lenne taktikánk, egész más lett volna az eddigi 3 meccs, így viszont nem várok nagy fejlődést, majd lesz valami és vagy tudunk harcolni valami kupáért, vagy feltesszük a majd jövőre lemezt hadd forogjon még egy kicsit

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2019. szeptember 4., szerda 12:25

nyilván nem megye2es játékosok én is tisztába vagyok vele, és azzal is, hogy a tudás meg van ahhoz, hogy bajnokok lehessünk DE! a keretünk összetétele olyan játékosokból áll többnyire akik kurvára jól lakottak vagy öregek, és nem lehet félre tenni a jól lakottságot szerintem. megmutatták a srácok a Valladolid és a Villareal ellen is. Vérfrissítés kell a kezdőbe vezéráldozattal(pl Varane,Modric,Casemiro) olyan arcok akik éhesek a sikerre, persze most már ebből kell főzni ami van, én személy szerint semmit nem várok az idei szezonunktól kupákban, abban meg nyilván bízom és reménykedem, hogy sikerül valami rendszert kialakítani, és nem csak a sztárjaink skilljeire hagyatkozunk. Aztán jövőre talán sikerül kitenni akikkel előzetesen nem számol edzőbá és lehet új csapatot építeni..
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. szeptember 4., szerda 12:20

A tudást már 2 évvel azelőtt sem sikerült kihozni a bajnokságban...már akkor nagy volt a lemaradásunk a keret mélysége és a fásultság miatt. Nem csak a tavalyi évünk volt gyenge hazai porondon.
Emlékezzünk vissza, milyen eredmények születtek már akkor is.

Ettől függetlenül nem kell lemondónak lennünk, főleg látva ezt a barcát, csak az a mélyen rejlő tudás sajnos kevés lesz. Valami sokkal több kell idén. Valami olyasmi, ami az Atleticoban is látható volt például a hétvégén. Azok szurkolóstul, edzőstül, játékostul annyira egyben vannak megint és annyira habzó szájjal harapnak, hogy megdöbbentő...

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: portillo » 2019. szeptember 4., szerda 12:13

Toti írta: szerintem ez a keret bajnokesélyes. azért nem megye2-es emberek vannak itt. tegyük félre a jóllakottságot. nem hiszem el, h egy valladolidot otthon nem lehet elverni több góllal ennek a keretnek. el lett baszva, h nem hoztunk a kp-ra legalább egy embert, de ez már így alakult. ettől függetlenül bőven menni kellene a bajnoki címért, csak amíg zz nem tud kialakítani egy megfelelő taktikát és csapatvédekezést, továbbá a indokolatlanul több időt kapó emberek rohangálnak a pályán addig természetes, h nem leszünk versenyben. de azért ne mondja senki azt, h ez a keret nem bajnokesélyes.

zz-nek kellene már valamit kitalálnia, mert botrány, ahogy és amint játszunk szerintem. nem felejtettek el kroosek focizni, senki ne higyje.
+1
A tudás meg van, kérdés, hogy sikerül-e kihozni.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. szeptember 4., szerda 10:30

szerintem ez a keret bajnokesélyes. azért nem megye2-es emberek vannak itt. tegyük félre a jóllakottságot. nem hiszem el, h egy valladolidot otthon nem lehet elverni több góllal ennek a keretnek. el lett baszva, h nem hoztunk a kp-ra legalább egy embert, de ez már így alakult. ettől függetlenül bőven menni kellene a bajnoki címért, csak amíg zz nem tud kialakítani egy megfelelő taktikát és csapatvédekezést, továbbá a indokolatlanul több időt kapó emberek rohangálnak a pályán addig természetes, h nem leszünk versenyben. de azért ne mondja senki azt, h ez a keret nem bajnokesélyes.

zz-nek kellene már valamit kitalálnia, mert botrány, ahogy és amint játszunk szerintem. nem felejtettek el kroosek focizni, senki ne higyje.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég