Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 5., csütörtök 21:23

Florentino Pérez: "I've stood up only twice when a player scored, first time I got up was when Benzema scored vs Lyon."
:coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. szeptember 5., csütörtök 20:28

Szerintem 100% hogy amig ZZ ad edzo addig Ceballosnak itt lefott, de a jelek szerint 1-2 ev es viszontlatjuk a palyan. Kivancsi leszek ra.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. szeptember 5., csütörtök 20:25

Torquemada írta: Nézhetjük így is. De akkor kéretik FrancISCO "hatszázhuszonkettedikesély" Alarcónt is kivágni a csapatból. Ha olyan korrekt és fasza az edzői teljesítményünk, akkor neki is repülni kellett volna már régen. Ennek ellenére töretlen a bizalom felé, jó adag játékperccel. Solari helyén kezelte az Isco féle kérdést.
Amúgy tényleg jó ez az Arsenal-kölcsön, most kiderül, hogy mennyit is ér valójában. Egy biztos, az ágyúsok szurkolói már rá recskáznak. Persze, tudom, más kávéház egy Arsenal, mint egy Real Madrid, még akkor is, ha a jelek szerint szimpatikus középcsapat szeretnénk lenni mi is.
Az meg, hogy tavaly nem bizonyított, amikor lehetett volna, érdekes. Ha egy csapatban 11ből 7-8 nem akar vagy tud focizni, akkor nagyon nehéz dolga van annak, aki esetleg akar. Számtalanszor volt, hogy letette a labdát, indult, a laszti elakadt, mehetett vissza. Nehéz olyan csapatot mozgatni, amelyik nem akar mozogni, mert nincs taktika, esetleg erőnlét, vagy nem a megfelelő játékosok vannak fent. Ceba meg azért nem egy messi, aki ilyenkor megunja, elfektet három védőt, aztán megkérdezi a kapust, hogy hová rúgja. Na ezt mondjuk tényleg nem várjuk most el a mi keretünkben senkitől sem, tőle sem, ilyet nem fog tudni. De hogy Iscotól többet ért (ez most nem magas léc), az kurvaélet. Futásmennyiségben, labdaszerzésben, passzpontosságban, gól/percben, mindenben.
Adom, teljes mértékben. Meg az, hogy nem tudott kitűnni... 23 meccset tolt le előző szezonban. Ebből 12 meccs volt, amin 60 percnél többet játszott. Elég nehéz igy bemutatni hogy mit tud. Inkább játsszon ő, mint Isco.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. szeptember 5., csütörtök 20:24

Ha itt maradt volna Ceballos, akkor se biztos, hogy olyan teljesítményt tudott volna hozni, mint most az Arsenalban, talán kicsit bele is szürkült a csere szerepbe. Szerintem kell ez az 1 év kölcsön, környezetváltozás és aztán meglátjuk. Most megmutathatja, hogy mire is képes, mert ezt itt eddig 1-2 jó meccs kivételével nem sikerült.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. szeptember 5., csütörtök 20:16

dzsi91 írta: Én se látok benne semmit.Nekem ilyen tipikus Valencia-Sevilla szintnek tűnik.
oké, akkor kit tartsunk meg a jelenlegi középpályás sorból?
(a kölcsön adottakkal együtt)
a többiek vagy kiöregednek (tek) vagy megbuktak
nem Ceballosra és Ödegaardra kéne építeni a jövő csapatát? :hmmm:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. szeptember 5., csütörtök 20:12

Torquemada írta: Nézhetjük így is. De akkor kéretik FrancISCO "hatszázhuszonkettedikesély" Alarcónt is kivágni a csapatból. Ha olyan korrekt és fasza az edzői teljesítményünk, akkor neki is repülni kellett volna már régen. Ennek ellenére töretlen a bizalom felé, jó adag játékperccel. Solari helyén kezelte az Isco féle kérdést.
Amúgy tényleg jó ez az Arsenal-kölcsön, most kiderül, hogy mennyit is ér valójában. Egy biztos, az ágyúsok szurkolói már rá recskáznak. Persze, tudom, más kávéház egy Arsenal, mint egy Real Madrid, még akkor is, ha a jelek szerint szimpatikus középcsapat szeretnénk lenni mi is.
Az meg, hogy tavaly nem bizonyított, amikor lehetett volna, érdekes. Ha egy csapatban 11ből 7-8 nem akar vagy tud focizni, akkor nagyon nehéz dolga van annak, aki esetleg akar. Számtalanszor volt, hogy letette a labdát, indult, a laszti elakadt, mehetett vissza. Nehéz olyan csapatot mozgatni, amelyik nem akar mozogni, mert nincs taktika, esetleg erőnlét, vagy nem a megfelelő játékosok vannak fent. Ceba meg azért nem egy messi, aki ilyenkor megunja, elfektet három védőt, aztán megkérdezi a kapust, hogy hová rúgja. Na ezt mondjuk tényleg nem várjuk most el a mi keretünkben senkitől sem, tőle sem, ilyet nem fog tudni. De hogy Iscotól többet ért (ez most nem magas léc), az kurvaélet. Futásmennyiségben, labdaszerzésben, passzpontosságban, gól/percben, mindenben.
Nagyon a szívedre vetted ezt a játékost.
Lehet nem túl egészséges dolog, még a végén úgy jár majd, mint Kova. Nem biztos, hogy neki itt a későbbiekben lesz még szerepe.

De én is inkább neki adtam volna idén lehetőséget, Iscot meg eladtam...volna.
Viszont a dolgok nem így működnek.

Lassacskán cserélni kell a középpályát, egy nagyon jó ágyús teljesítménnyel, talán megkapja majd az esélyt.
De sztm nem rá fognak építeni a jövőben. :kivagyhe:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. szeptember 5., csütörtök 19:57

Nézhetjük így is. De akkor kéretik FrancISCO "hatszázhuszonkettedikesély" Alarcónt is kivágni a csapatból. Ha olyan korrekt és fasza az edzői teljesítményünk, akkor neki is repülni kellett volna már régen. Ennek ellenére töretlen a bizalom felé, jó adag játékperccel. Solari helyén kezelte az Isco féle kérdést.
Amúgy tényleg jó ez az Arsenal-kölcsön, most kiderül, hogy mennyit is ér valójában. Egy biztos, az ágyúsok szurkolói már rá recskáznak. Persze, tudom, más kávéház egy Arsenal, mint egy Real Madrid, még akkor is, ha a jelek szerint szimpatikus középcsapat szeretnénk lenni mi is.
Az meg, hogy tavaly nem bizonyított, amikor lehetett volna, érdekes. Ha egy csapatban 11ből 7-8 nem akar vagy tud focizni, akkor nagyon nehéz dolga van annak, aki esetleg akar. Számtalanszor volt, hogy letette a labdát, indult, a laszti elakadt, mehetett vissza. Nehéz olyan csapatot mozgatni, amelyik nem akar mozogni, mert nincs taktika, esetleg erőnlét, vagy nem a megfelelő játékosok vannak fent. Ceba meg azért nem egy messi, aki ilyenkor megunja, elfektet három védőt, aztán megkérdezi a kapust, hogy hová rúgja. Na ezt mondjuk tényleg nem várjuk most el a mi keretünkben senkitől sem, tőle sem, ilyet nem fog tudni. De hogy Iscotól többet ért (ez most nem magas léc), az kurvaélet. Futásmennyiségben, labdaszerzésben, passzpontosságban, gól/percben, mindenben.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. szeptember 5., csütörtök 19:30

Steve írta: Valami nagyon nagy baj lehet velem, mert én teljesen máshogy látok dolgokat, mint néhány ember.

Nem értem, hogy miért kellene Ceballost a Real kezdőjébe, vagy annak a közelébe erőltetni?

Jelenleg semmi extra a srác. Az esélyt nem venném el tőle, hogy jó lesz. Bízzunk benne, hogy jó lehet.


Sokan itt a szuper tehetséges, fantasztikus fiatalokkal akarnak operálni, de félek egy nagy részük csak lufi.

Ide egy masszív top alapcsapat kell és mellé egy-két tehetséges fiatal, akik ha berobbannak oké, amúgy mehetnek tovább.

Varane-on az első meccsein lehetett látni, hogy qva jó lesz. Szóval nem igaz, hogy nem lehet látni, hogy ki lesz topp.

Pedig én csak egy egyszerű mezei, foci szerető ember vagyok, mégis feltűnik ki az aki jó lesz.
Én se látok benne semmit.Nekem ilyen tipikus Valencia-Sevilla szintnek tűnik.

Pont egy olyan szezonban nemtudott kitűnni ahol boldog boldogtalan kitudott egy minimális teljesítménnyel. Mind1 cáfoljon ránk.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. szeptember 5., csütörtök 17:30

Alig játszott ti is tudjátok :roll:
Mindegy, ha nem kell Zizunak igazoljunk jővőre olyan közzépályásokat akiket játszat :agree:
Én már nem a CKM-re építeném a csapatot

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2019. szeptember 5., csütörtök 16:20

Nem tudott kitűnni 1 olyan csapatban,ahol az aranylabdás Modric és Kroos se villogtak,szégyen :roll: De tökéletes ez az 1 év kölcsön,főleg Zidane miatt,amíg ő itt van, minden tehetséget küldenék kölcsönbe kb.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. szeptember 5., csütörtök 16:13

Steve írta: Nem értem, hogy miért kellene Ceballost a Real kezdőjébe, vagy annak a közelébe erőltetni
Szerintem a James-Isco-Valverde vonalnál több van benne a jövőt nézve
Lehetőséget kell neki adni
Nyilván vannak nála jobbak a posztján de ők nem nálunk játszanak

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 5., csütörtök 7:42

Steve írta: Valami nagyon nagy baj lehet velem, mert én teljesen máshogy látok dolgokat, mint néhány ember.

Nem értem, hogy miért kellene Ceballost a Real kezdőjébe, vagy annak a közelébe erőltetni?

Jelenleg semmi extra a srác. Az esélyt nem venném el tőle, hogy jó lesz. Bízzunk benne, hogy jó lehet.


Sokan itt a szuper tehetséges, fantasztikus fiatalokkal akarnak operálni, de félek egy nagy részük csak lufi.

Ide egy masszív top alapcsapat kell és mellé egy-két tehetséges fiatal, akik ha berobbannak oké, amúgy mehetnek tovább.

Varane-on az első meccsein lehetett látni, hogy qva jó lesz. Szóval nem igaz, hogy nem lehet látni, hogy ki lesz topp.

Pedig én csak egy egyszerű mezei, foci szerető ember vagyok, mégis feltűnik ki az aki jó lesz.
A Ceballos résszel teljesen egyetértek. Taval a megfáradt Kroos-Modric párossal szemben sem tudott határozottan jól játszani.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. szeptember 4., szerda 23:55

Valami nagyon nagy baj lehet velem, mert én teljesen máshogy látok dolgokat, mint néhány ember.

Nem értem, hogy miért kellene Ceballost a Real kezdőjébe, vagy annak a közelébe erőltetni?

Jelenleg semmi extra a srác. Az esélyt nem venném el tőle, hogy jó lesz. Bízzunk benne, hogy jó lehet.


Sokan itt a szuper tehetséges, fantasztikus fiatalokkal akarnak operálni, de félek egy nagy részük csak lufi.

Ide egy masszív top alapcsapat kell és mellé egy-két tehetséges fiatal, akik ha berobbannak oké, amúgy mehetnek tovább.

Varane-on az első meccsein lehetett látni, hogy qva jó lesz. Szóval nem igaz, hogy nem lehet látni, hogy ki lesz topp.

Pedig én csak egy egyszerű mezei, foci szerető ember vagyok, mégis feltűnik ki az aki jó lesz.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 4., szerda 23:47

Nagyon könnyen lehet hogy mire Ceba, Odegaard, Kubo, Rodrygo itt fognak játszani addigra úgy is más lesz az edző.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. szeptember 4., szerda 23:25

Galacticos írta: Jobb lett volna ha itt maradnak, ceba idohuzo cserenek, llorrente meg a lelaton?
esetleg játszatni kellett volna őket :hmmm: :D
ilyen gyenge csere középpályás felhozatal mellett bőven kaphattak volna lehetőséget
de mindegy, ez csak feltételezés
kérdés lesz-e visszaút Cebának Zizunál, vagy jövő nyáron belőle csinálnak pénzt

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 4., szerda 22:00

Galacticos írta:
Jim írta:

elküldte Ceballost és Llorentét, ami az igazolásokat (nem igazolásokat)
tekintve óriási hiba volt
van a kiégett CKM, és a cseréik olyanok, (James Isco Valverde) akiknek rég más csapatban lenne a helyük :(
Jobb lett volna ha itt maradnak, ceba idohuzo cserenek, llorrente meg a lelaton?
Ceballossal a leheto legjobb dontes szuletett, en csak azt nem ertem h ugy jott vissza zz h ceba is tiszta lappal indul. Ehhez kepest..
Évi 40 meccset akart, Zidane megadta neki :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. szeptember 4., szerda 21:29

Jim írta:
kiserik írta: Nem értem, hogy miért ZZ van elővéve mindig a kp miatt.
elküldte Ceballost és Llorentét, ami az igazolásokat (nem igazolásokat)
tekintve óriási hiba volt
van a kiégett CKM, és a cseréik olyanok, (James Isco Valverde) akiknek rég más csapatban lenne a helyük :(
Jobb lett volna ha itt maradnak, ceba idohuzo cserenek, llorrente meg a lelaton?
Ceballossal a leheto legjobb dontes szuletett, en csak azt nem ertem h ugy jott vissza zz h ceba is tiszta lappal indul. Ehhez kepest..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 4., szerda 21:19

Jim írta:
kiserik írta: Nem értem, hogy miért ZZ van elővéve mindig a kp miatt.
elküldte Ceballost és Llorentét, ami az igazolásokat (nem igazolásokat)
tekintve óriási hiba volt
van a kiégett CKM, és a cseréik olyanok, (James Isco Valverde) akiknek rég más csapatban lenne a helyük :(
Dehogy volt óriási hiba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. szeptember 4., szerda 21:12

kiserik írta: Nem értem, hogy miért ZZ van elővéve mindig a kp miatt.
elküldte Ceballost és Llorentét, ami az igazolásokat (nem igazolásokat)
tekintve óriási hiba volt
van a kiégett CKM, és a cseréik olyanok, (James Isco Valverde) akiknek rég más csapatban lenne a helyük :(

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. szeptember 4., szerda 20:42

Egyébként szerintem ő is, Béla is és az összes hadonló játékos úgy van vele, hogy csak a fizetés számít és az, hogy hol élek, mi a jó a családomnak, hol vannak a barátaim...stb.

Vannak olyan emberek, akiket valóban a sportban elért siker mozgat, akik a legjobbak akarnak lenni, de szerintem ez a mai világban egyre kevesebb.

Az életkörülmények számítanak és a netto fizetés.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég