Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dennson » 2019. szeptember 19., csütörtök 0:16

illgner írta: Úgy, hogy 20 évesen tropára ment a lába, és onnantól tudatosan készült az edzői karrierre. Eddig elég szépen ível felfelé. De őt most nem is lehetne elhozni Leipzigből, mert ott minden feltétel adott, hogy egy jó csapatot építsen, meg nem is engednék el, most kezdett. Meg az sem biztos, hogy ő most olyan nagyon vágyódna ide.
Meg be is szarna az első nagyobb nevű embertől, mint ő. Ilyen edzőt nem lehet a Real élére hozni.

illgner
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: illgner » 2019. szeptember 18., szerda 23:38

Úgy, hogy 20 évesen tropára ment a lába, és onnantól tudatosan készült az edzői karrierre. Eddig elég szépen ível felfelé. De őt most nem is lehetne elhozni Leipzigből, mert ott minden feltétel adott, hogy egy jó csapatot építsen, meg nem is engednék el, most kezdett. Meg az sem biztos, hogy ő most olyan nagyon vágyódna ide.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. szeptember 18., szerda 23:36

RaúlCF írta: Zidanet csak nagynevű edzőre fogja leváltani az meg kevés van. pedig friss lenne egy fiatal újhullámú edző építkezni. mondjuk egy Nagelsmann. felfuttatta a nulla Hoffenheimet most átvette a Lipcsét és vezetik is a bulit. mellé még jól is játszanak a csapatai és taktikája is van. csak ez a Real és nagy név kell vagy belső ember szóval lehet készülni Zidane után Mourinhora
29 évesen kezdte el edzeni a hoffenheimet. hogy a picsába? :lol: :lol: :lol:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5123
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. szeptember 18., szerda 23:31

Zidanet csak nagynevű edzőre fogja leváltani az meg kevés van. pedig friss lenne egy fiatal újhullámú edző építkezni. mondjuk egy Nagelsmann. felfuttatta a nulla Hoffenheimet most átvette a Lipcsét és vezetik is a bulit. mellé még jól is játszanak a csapatai és taktikája is van. csak ez a Real és nagy név kell vagy belső ember szóval lehet készülni Zidane után Mourinhora

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. szeptember 18., szerda 23:29

Remy írta: Pochettino nem fogja szezon közben otthagyni a Spurst. Más elérhető, értelmes edző meg nincs.

Vagy tényleg Mou jön. :lol:
Nem kapja meg legalább a szezont Zidane akkor Perez jol lejaratja magát.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. szeptember 18., szerda 23:27

Pochettino nem fogja szezon közben otthagyni a Spurst. Más elérhető, értelmes edző meg nincs.

Vagy tényleg Mou jön. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. szeptember 18., szerda 23:23

realistahuni írta: Klasszikus után véget ér a móka Zizounak. Ennyire lassú csapatot talán 2006 környékén láttam.
Ha ez ne adja ég így lesz, Te kit tennél a padra, ha bárki közül választhatnál a jelenlegi edzők közül, és kit, ha a realitás talaján kellene maradni ?
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7353
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. szeptember 18., szerda 23:13

Klasszikus után véget ér a móka Zizounak. Ennyire lassú csapatot talán 2006 környékén láttam.
Love football, hate antifa.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. szeptember 18., szerda 23:11

Hát szar volt ez a Navas, madridista is, alig 5 év van még benne, teljesen logikus volt, hogy kell új kapus!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 5., csütörtök 21:23

Florentino Pérez: "I've stood up only twice when a player scored, first time I got up was when Benzema scored vs Lyon."
:coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. szeptember 5., csütörtök 20:28

Szerintem 100% hogy amig ZZ ad edzo addig Ceballosnak itt lefott, de a jelek szerint 1-2 ev es viszontlatjuk a palyan. Kivancsi leszek ra.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. szeptember 5., csütörtök 20:25

Torquemada írta: Nézhetjük így is. De akkor kéretik FrancISCO "hatszázhuszonkettedikesély" Alarcónt is kivágni a csapatból. Ha olyan korrekt és fasza az edzői teljesítményünk, akkor neki is repülni kellett volna már régen. Ennek ellenére töretlen a bizalom felé, jó adag játékperccel. Solari helyén kezelte az Isco féle kérdést.
Amúgy tényleg jó ez az Arsenal-kölcsön, most kiderül, hogy mennyit is ér valójában. Egy biztos, az ágyúsok szurkolói már rá recskáznak. Persze, tudom, más kávéház egy Arsenal, mint egy Real Madrid, még akkor is, ha a jelek szerint szimpatikus középcsapat szeretnénk lenni mi is.
Az meg, hogy tavaly nem bizonyított, amikor lehetett volna, érdekes. Ha egy csapatban 11ből 7-8 nem akar vagy tud focizni, akkor nagyon nehéz dolga van annak, aki esetleg akar. Számtalanszor volt, hogy letette a labdát, indult, a laszti elakadt, mehetett vissza. Nehéz olyan csapatot mozgatni, amelyik nem akar mozogni, mert nincs taktika, esetleg erőnlét, vagy nem a megfelelő játékosok vannak fent. Ceba meg azért nem egy messi, aki ilyenkor megunja, elfektet három védőt, aztán megkérdezi a kapust, hogy hová rúgja. Na ezt mondjuk tényleg nem várjuk most el a mi keretünkben senkitől sem, tőle sem, ilyet nem fog tudni. De hogy Iscotól többet ért (ez most nem magas léc), az kurvaélet. Futásmennyiségben, labdaszerzésben, passzpontosságban, gól/percben, mindenben.
Adom, teljes mértékben. Meg az, hogy nem tudott kitűnni... 23 meccset tolt le előző szezonban. Ebből 12 meccs volt, amin 60 percnél többet játszott. Elég nehéz igy bemutatni hogy mit tud. Inkább játsszon ő, mint Isco.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. szeptember 5., csütörtök 20:24

Ha itt maradt volna Ceballos, akkor se biztos, hogy olyan teljesítményt tudott volna hozni, mint most az Arsenalban, talán kicsit bele is szürkült a csere szerepbe. Szerintem kell ez az 1 év kölcsön, környezetváltozás és aztán meglátjuk. Most megmutathatja, hogy mire is képes, mert ezt itt eddig 1-2 jó meccs kivételével nem sikerült.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. szeptember 5., csütörtök 20:16

dzsi91 írta: Én se látok benne semmit.Nekem ilyen tipikus Valencia-Sevilla szintnek tűnik.
oké, akkor kit tartsunk meg a jelenlegi középpályás sorból?
(a kölcsön adottakkal együtt)
a többiek vagy kiöregednek (tek) vagy megbuktak
nem Ceballosra és Ödegaardra kéne építeni a jövő csapatát? :hmmm:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. szeptember 5., csütörtök 20:12

Torquemada írta: Nézhetjük így is. De akkor kéretik FrancISCO "hatszázhuszonkettedikesély" Alarcónt is kivágni a csapatból. Ha olyan korrekt és fasza az edzői teljesítményünk, akkor neki is repülni kellett volna már régen. Ennek ellenére töretlen a bizalom felé, jó adag játékperccel. Solari helyén kezelte az Isco féle kérdést.
Amúgy tényleg jó ez az Arsenal-kölcsön, most kiderül, hogy mennyit is ér valójában. Egy biztos, az ágyúsok szurkolói már rá recskáznak. Persze, tudom, más kávéház egy Arsenal, mint egy Real Madrid, még akkor is, ha a jelek szerint szimpatikus középcsapat szeretnénk lenni mi is.
Az meg, hogy tavaly nem bizonyított, amikor lehetett volna, érdekes. Ha egy csapatban 11ből 7-8 nem akar vagy tud focizni, akkor nagyon nehéz dolga van annak, aki esetleg akar. Számtalanszor volt, hogy letette a labdát, indult, a laszti elakadt, mehetett vissza. Nehéz olyan csapatot mozgatni, amelyik nem akar mozogni, mert nincs taktika, esetleg erőnlét, vagy nem a megfelelő játékosok vannak fent. Ceba meg azért nem egy messi, aki ilyenkor megunja, elfektet három védőt, aztán megkérdezi a kapust, hogy hová rúgja. Na ezt mondjuk tényleg nem várjuk most el a mi keretünkben senkitől sem, tőle sem, ilyet nem fog tudni. De hogy Iscotól többet ért (ez most nem magas léc), az kurvaélet. Futásmennyiségben, labdaszerzésben, passzpontosságban, gól/percben, mindenben.
Nagyon a szívedre vetted ezt a játékost.
Lehet nem túl egészséges dolog, még a végén úgy jár majd, mint Kova. Nem biztos, hogy neki itt a későbbiekben lesz még szerepe.

De én is inkább neki adtam volna idén lehetőséget, Iscot meg eladtam...volna.
Viszont a dolgok nem így működnek.

Lassacskán cserélni kell a középpályát, egy nagyon jó ágyús teljesítménnyel, talán megkapja majd az esélyt.
De sztm nem rá fognak építeni a jövőben. :kivagyhe:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. szeptember 5., csütörtök 19:57

Nézhetjük így is. De akkor kéretik FrancISCO "hatszázhuszonkettedikesély" Alarcónt is kivágni a csapatból. Ha olyan korrekt és fasza az edzői teljesítményünk, akkor neki is repülni kellett volna már régen. Ennek ellenére töretlen a bizalom felé, jó adag játékperccel. Solari helyén kezelte az Isco féle kérdést.
Amúgy tényleg jó ez az Arsenal-kölcsön, most kiderül, hogy mennyit is ér valójában. Egy biztos, az ágyúsok szurkolói már rá recskáznak. Persze, tudom, más kávéház egy Arsenal, mint egy Real Madrid, még akkor is, ha a jelek szerint szimpatikus középcsapat szeretnénk lenni mi is.
Az meg, hogy tavaly nem bizonyított, amikor lehetett volna, érdekes. Ha egy csapatban 11ből 7-8 nem akar vagy tud focizni, akkor nagyon nehéz dolga van annak, aki esetleg akar. Számtalanszor volt, hogy letette a labdát, indult, a laszti elakadt, mehetett vissza. Nehéz olyan csapatot mozgatni, amelyik nem akar mozogni, mert nincs taktika, esetleg erőnlét, vagy nem a megfelelő játékosok vannak fent. Ceba meg azért nem egy messi, aki ilyenkor megunja, elfektet három védőt, aztán megkérdezi a kapust, hogy hová rúgja. Na ezt mondjuk tényleg nem várjuk most el a mi keretünkben senkitől sem, tőle sem, ilyet nem fog tudni. De hogy Iscotól többet ért (ez most nem magas léc), az kurvaélet. Futásmennyiségben, labdaszerzésben, passzpontosságban, gól/percben, mindenben.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11202
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. szeptember 5., csütörtök 19:30

Steve írta: Valami nagyon nagy baj lehet velem, mert én teljesen máshogy látok dolgokat, mint néhány ember.

Nem értem, hogy miért kellene Ceballost a Real kezdőjébe, vagy annak a közelébe erőltetni?

Jelenleg semmi extra a srác. Az esélyt nem venném el tőle, hogy jó lesz. Bízzunk benne, hogy jó lehet.


Sokan itt a szuper tehetséges, fantasztikus fiatalokkal akarnak operálni, de félek egy nagy részük csak lufi.

Ide egy masszív top alapcsapat kell és mellé egy-két tehetséges fiatal, akik ha berobbannak oké, amúgy mehetnek tovább.

Varane-on az első meccsein lehetett látni, hogy qva jó lesz. Szóval nem igaz, hogy nem lehet látni, hogy ki lesz topp.

Pedig én csak egy egyszerű mezei, foci szerető ember vagyok, mégis feltűnik ki az aki jó lesz.
Én se látok benne semmit.Nekem ilyen tipikus Valencia-Sevilla szintnek tűnik.

Pont egy olyan szezonban nemtudott kitűnni ahol boldog boldogtalan kitudott egy minimális teljesítménnyel. Mind1 cáfoljon ránk.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. szeptember 5., csütörtök 17:30

Alig játszott ti is tudjátok :roll:
Mindegy, ha nem kell Zizunak igazoljunk jővőre olyan közzépályásokat akiket játszat :agree:
Én már nem a CKM-re építeném a csapatot

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2019. szeptember 5., csütörtök 16:20

Nem tudott kitűnni 1 olyan csapatban,ahol az aranylabdás Modric és Kroos se villogtak,szégyen :roll: De tökéletes ez az 1 év kölcsön,főleg Zidane miatt,amíg ő itt van, minden tehetséget küldenék kölcsönbe kb.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. szeptember 5., csütörtök 16:13

Steve írta: Nem értem, hogy miért kellene Ceballost a Real kezdőjébe, vagy annak a közelébe erőltetni
Szerintem a James-Isco-Valverde vonalnál több van benne a jövőt nézve
Lehetőséget kell neki adni
Nyilván vannak nála jobbak a posztján de ők nem nálunk játszanak


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég