Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 8., vasárnap 12:38

Remy írta:
Kerlon írta: Elmész Real meccsre és azt látod, amit 1,5 éve. Lötyögést. Örülnél neki? Nem hát. Lapozzunk.
Nagyon nem ugyanaz a kettő. De idegeskedj csak, én rohadtul élveztem ezt a lötyögést tegnap, végre nem robotokat láthattunk, hanem hibázó embereket.
tehát elismered a hibát, már csak a szabályszegést kell...feltartás megvan? gondolom láttad a felvételeket ahol Vettel előre akar menni de nem tud mert feltartották, tehát vétettek a szabályok ellen ami büntetéssel jár. sajnos ennél magyarabbul nem tudom leírni, hogy a döntés hozók ismét töketlenek voltak és a saját szabályaikat sem tudják betartatni.
Persze én is élveztem, hogy ott bénáznak nem arról van szó, de ha a kövi versenyen, pl Stroll feltart egy mercit vagy ferrarit és az egyedül nem tudna gyors kört menni ez miatt, repülne a büntetés, nem pár órán belül, abban a pillanatban. Ezzel van itt a legnagyobb gond.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. szeptember 8., vasárnap 11:56

Kerlon írta: Elmész Real meccsre és azt látod, amit 1,5 éve. Lötyögést. Örülnél neki? Nem hát. Lapozzunk.
Nagyon nem ugyanaz a kettő. De idegeskedj csak, én rohadtul élveztem ezt a lötyögést tegnap, végre nem robotokat láthattunk, hanem hibázó embereket.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 8., vasárnap 11:54

Elmész Real meccsre és azt látod, amit 1,5 éve. Lötyögést. Örülnél neki? Nem hát. Lapozzunk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 8., vasárnap 11:40

Remy írta: Mondjuk élőben pont, hogy jobb lett volna azt látni, hogy egymás hegyén hátán vannak az autók, minthogy fél mp alatt elhúz előtted. :lol:

Voltam már F-1-en, tapasztalat.

Nem azon az egy körön múlt volna az, hogy mennyit fizettél ki az adott napért.
Ja, jó, befizetsz egy autóversenyre és nézhetsz egy kiállítás. GGBB
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. szeptember 8., vasárnap 11:33

Mondjuk élőben pont, hogy jobb lett volna azt látni, hogy egymás hegyén hátán vannak az autók, minthogy fél mp alatt elhúz előtted. :lol:

Voltam már F-1-en, tapasztalat.

Nem azon az egy körön múlt volna az, hogy mennyit fizettél ki az adott napért.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 8., vasárnap 11:23

Remy írta:
wZoLee7 írta:
Egymas mellett mennek ketten, feltartva mindenkit de szabalyos? Multhet ota azon pattognak h hasonlot sem akarnak latni mint a spai idomero, mert buntetni fognak. Nah ratettek vagy 10 lapattal :lol: buntetes nincs

De legalabb esett, sokat, szoval a ferrarinak meg annyi eselye sincs
Hál' Istennek nem volt büntetés. Elég nagy büntetés volt szerintem az, hogy nem mehettek mért kört a végén. Taktika, elbaszták, ráfáztak.

Én imádtam ezt a káoszt.

FIA-nak nem szabadna beleszólnia ilyen esetben. Játsszák csak le, ha összetörik a kocsit, így jártak, legközelebb majd okosabban csinálják.
Jaja, mennyire jó lehet, amikor kifizeted a 300 eurós jegyet és nem látsz mást, mint hogy a profi versenyzők 3asban járatják a motort és köröznek. :salute:

Az élen lévőktől kezdve mindenkit vissza kellett volna sorolni az utolsó helytől visszafelé feltöltve, aztán a Q2-esek meg Q3-asok meg mehettek volna előröl, aztán eszükbe se jutna többet szórakozni. A versenyen meg legalább láttunk volna az elején némi kavarodást, mert mindenki feltart mindenkit, esetleg az élen állók még talán kicsit le is léphettek volna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 8., vasárnap 11:11

Remy írta:
wZoLee7 írta:
Egymas mellett mennek ketten, feltartva mindenkit de szabalyos? Multhet ota azon pattognak h hasonlot sem akarnak latni mint a spai idomero, mert buntetni fognak. Nah ratettek vagy 10 lapattal :lol: buntetes nincs

De legalabb esett, sokat, szoval a ferrarinak meg annyi eselye sincs
Hál' Istennek nem volt büntetés. Elég nagy büntetés volt szerintem az, hogy nem mehettek mért kört a végén. Taktika, elbaszták, ráfáztak.

Én imádtam ezt a káoszt.

FIA-nak nem szabadna beleszólnia ilyen esetben. Játsszák csak le, ha összetörik a kocsit, így jártak, legközelebb majd okosabban csinálják.
Pontosan ez a hozzáállás teszi a tönkre ezt a sportot. Nem szabad beleszólni? Akkor ne büntessünk nehogy az miatt lesz más a végeedmény? Mekkora hülyeség ez? :lol:
Sokan nem taktikáztak el semmit, nem tudtak előre keveredni. Ha balfasz vagy és nem akarsz menni minek mész ki elsőként a boxból? Maradj ott aztán nézd a teletabit a tv-ben. A helyes megoldás az lett volna ha megbüntetik azokat akik feltartották a mezőnt, elveszik Vettel és Bottas idejét meg sem adják, és kész is. F2-ben meglehet csinálni, hogy bümtetik aki büntetést érdemel, az F1 már másképp működik, pedig nem szabadna. Így h nem büntettek ez a verseny könnyen lehet hogy kuka lesz, a két merci bedarálja a monacoit és kettős győzelmet ünnpelhet monzában, kb az utolsó pályán az évben ahol a ferrari futamot nyerhet

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. szeptember 8., vasárnap 11:02

wZoLee7 írta:
Egymas mellett mennek ketten, feltartva mindenkit de szabalyos? Multhet ota azon pattognak h hasonlot sem akarnak latni mint a spai idomero, mert buntetni fognak. Nah ratettek vagy 10 lapattal :lol: buntetes nincs

De legalabb esett, sokat, szoval a ferrarinak meg annyi eselye sincs
Hál' Istennek nem volt büntetés. Elég nagy büntetés volt szerintem az, hogy nem mehettek mért kört a végén. Taktika, elbaszták, ráfáztak.

Én imádtam ezt a káoszt.

FIA-nak nem szabadna beleszólnia ilyen esetben. Játsszák csak le, ha összetörik a kocsit, így jártak, legközelebb majd okosabban csinálják.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. szeptember 8., vasárnap 10:47

Ez szerintem versenyirányítási hiba volt.

Eleve nem kellett volna a piros zászlót belengetni csak 10mp-vel később, mert kb mindenki a parabolicában járt már a gyors körén, megvárhatták volna, amíg átmennek a célvonalon. Semmi nem múlott volna rajta biztonság szempontjából.

Vettel meg elvileg pár hajszálnyival érintette a vonalat még, illetve egyes kameraállásokból így tűnt, más kameraállásokból úgy tűnt, ezért nem vették el a körét, mert nem tudták egyértelműen megítélni a helyzetet.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 8., vasárnap 9:51

Olyan gyorsan visszaadtak Bottas idejet, h szerintem meg sem hallgattak a radiozasokat. Lehet szidni pilotakat, csapatokat, palyakat, szabalyokat, de az f1 legnagyobb baja ez, az idiota fia versenyrol versenyre.
Egymas mellett mennek ketten, feltartva mindenkit de szabalyos? Multhet ota azon pattognak h hasonlot sem akarnak latni mint a spai idomero, mert buntetni fognak. Nah ratettek vagy 10 lapattal :lol: buntetes nincs

De legalabb esett, sokat, szoval a ferrarinak meg annyi eselye sincs

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Petr » 2019. szeptember 8., vasárnap 9:22

wZoLee7 írta:
Kerlon írta: Természetesen nem volt töke a bizottságnak és mindenkit csak figyelmeztetett.
De vicc, h Vettel es Bottas ideje megmaradhatott :lol:

Vettel idejét objektíven el kéne venni, de Bottas köre milyen magyarázatot kapott már? :D Az volt a kifogás, hogy a szabály szerint a csapatnak a fülére kell szólnia, hogy piros zászló van, ameddig pedig nem történt meg, még versenyben van. Tehát ha soha nem szólnak a fülére, nem kell lassítania? Vagy megy az időlimit, hogy meddig szólhatnak? A többi csapat miért nem használta ki? Milyen marhaság ez?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 8., vasárnap 9:18

Kerlon írta: Természetesen nem volt töke a bizottságnak és mindenkit csak figyelmeztetett.
De vicc, h Vettel es Bottas ideje megmaradhatott :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 8., vasárnap 9:17

Természetesen nem volt töke a bizottságnak és mindenkit csak figyelmeztetett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 7., szombat 20:27

RaúlCF írta: Hulkenberg ok nélkül elhagyta a pályát az ott sima bünti utána Stroll indokolatlanul lassan ment az első kanyarban utána Hulkenberg és Sainz az egész pályát elfoglalva feltartott mindenkit ez látszott is amikor Vettel integetett nekik hogy menjenek már a francba. ezek nálam fix büntetések. Vettel pályaelhagyását is vizsgálják meglátjuk annak mi lesz a vége
A versenybizottsag helyeben mindenkit hatra sorolnek a vegere a 'csaba. Legalabb izgi futam lenne. Giovinazzi elete poleja lenne. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. szeptember 7., szombat 19:45

Hulkenberg ok nélkül elhagyta a pályát az ott sima bünti utána Stroll indokolatlanul lassan ment az első kanyarban utána Hulkenberg és Sainz az egész pályát elfoglalva feltartott mindenkit ez látszott is amikor Vettel integetett nekik hogy menjenek már a francba. ezek nálam fix büntetések. Vettel pályaelhagyását is vizsgálják meglátjuk annak mi lesz a vége

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 7., szombat 19:23

Egy részből megint leszerepelt az FIA, Vettel elhagyta a pályát, mindenki látta, azonnal elkellett volna venni az idejét, mástól elvették volna. Ez ami a végén történt, hát hajrá, vizsgálják ki, ha valaki feltartott valakit büntessék meg, de én olyan nagy feltartásokat nem láttam, kollektívan cseszték el. Az amúgy tisztán látszott, hogy a két ferrari menne előre de nem tudtak, nem volt hol előzni, ketten mentek egymás mellett, valszeg őket büntetik a többi marad így.
Holnap a merci versenyen megint gyorsabb lesz, most nem lesz ott Vettel h védjen hátulról, szóval ha csak nem fog esni és nem lesz jó stratégiája a ferrarinak (meglepne ha ezen a téren nem a merci győzne) akkor Hamilton behúzza

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. szeptember 7., szombat 16:57

hát ez valami irtó gáz volt. valahol a szánalmas és nevetséges határán. bohózat

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Petr » 2019. szeptember 7., szombat 16:21

Ilyenre sem emlékszem, hogy lett volna. :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. szeptember 7., szombat 16:15

Gyerekek, ez zseniális végjáték volt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Leclerc amúgy elképesztően érzi az edzéseket. Brutál.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 6., péntek 12:13

Nezem a P1-et, haaaat a szombat valszeg szaraz lesz, de a vasarnap nem. Mar az elso kanyarban a pilotak fele nem bir most elfordulni, vasarnap roncsderbi lesz, a sc ra mindenki batran tehet penzt :lol:
Egyebkent pont az eso lehet a ferrarik veszte, szarazon versenytempoban lehet esely, vizes korulmenyek kozott meg kb barki nyerhet, de a merci a legerosebb csomag


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég