Minden, ami válogatott

Foci a Real Madridon túl...
Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 7., hétfő 19:51

pluszegy írta:
Kerlon írta:

Akkor azt mond meg, hogy miért nem sikerült egyiknek se fix kezdő szerepet kiharcolnia a mostani csapatában se? Megragadtak épp azon a szinten, amit nálunk láttunk tőlük. Néha egy szép megoldás, aztán beszürkülés.
Mert október van, 3 hónapja van a csapatban. Majd térjünk vissza erre januárban. Ha addigra sem sikerül stabil kezdőtagságot kiharcolnia Ceballosnak, akkor lehet ezt mondani. Odegaard mondjuk fix kezdő a Sociedadban már most. Kovacic meg már nem a mi játékosunk, róla felesleges beszélni.

Szerintem legalább egyet meg kellett volna tartani a Ceballos-Llorente duóból, mert így most elég szűkösen vagyunk ott középen, Casemiro helyett konkrétan nincs kit berakni a csapatba. Na de ez van, reméljük Casemiro és Kroos kibírják a szezont komolyabb sérülés nélkül vagy igazolunk valakit télen, aki legalább tehermentesítésre jó.
Egy veretes névsor ellen: Xhaka, Torreira és a 20 éves Guendouzi. :agree:

Ödegaard mondjuk nem játszott és edzett Zidanenál lényegi szempontból, kár ide keverni. Llorrente az Atleticoban sem játszik. Kovacicról meg továbbra is érdemes beszélni, mert őt is Zizou "kergette el". Ez volt a fő téma, hogy biztos nem mindenki szar. Egyelőre mégis ZZ-t igazolják a teljesítmények.

Abban egyetértek és valószínűleg mindenki egyetért, hogy nagyon vékony a középpálya.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

pluszegy

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2019. október 7., hétfő 19:42

Kerlon írta:
besteve7 írta: Nem tudom azt elhinni, hogy Kovacictól kezdve, Ceballoson át és sorololhatnám az összes fiatal játékosunkat az elmúlt pár évből szarul teljesít edzéseken.
Akkor azt mond meg, hogy miért nem sikerült egyiknek se fix kezdő szerepet kiharcolnia a mostani csapatában se? Megragadtak épp azon a szinten, amit nálunk láttunk tőlük. Néha egy szép megoldás, aztán beszürkülés.
Mert október van, 3 hónapja van a csapatban. Majd térjünk vissza erre januárban. Ha addigra sem sikerül stabil kezdőtagságot kiharcolnia Ceballosnak, akkor lehet ezt mondani. Odegaard mondjuk fix kezdő a Sociedadban már most. Kovacic meg már nem a mi játékosunk, róla felesleges beszélni.

Szerintem legalább egyet meg kellett volna tartani a Ceballos-Llorente duóból, mert így most elég szűkösen vagyunk ott középen, Casemiro helyett konkrétan nincs kit berakni a csapatba. Na de ez van, reméljük Casemiro és Kroos kibírják a szezont komolyabb sérülés nélkül vagy igazolunk valakit télen, aki legalább tehermentesítésre jó.

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 7., hétfő 17:52

Jim írta:
Kerlon írta: Megragadtak épp azon a szinten, amit nálunk láttunk tőlük. Néha egy szép megoldás, aztán beszürkülés.
ebben van igazság
de ha egyik fiatalból sem lesz Ronaldo (én nem is várom el)
kivel töltsük fel a keretet? :roll:
maradjanak a mostaniak 40 éves korukig? :shutup:
De a fiatalok nem akartak maradni és nem elküldtük őket. Kovacic is és Ceballos is belátta, hogy jelenleg nem férnek be és kérték a kölcsön játékukat. Most sem alapkezdők, de többször jutnak szerephez, de egy olyan csapathoz kerültek, ahol legalább 1 szinttel kevesebb is az elvárás. Bár én még mindig tartom azt, hogy a horvátot nem jó poszton játszatják az edzőik. Bár ZZ egyszer ráérzett, aztán egy hiba után mégis elsikálta egy életre Mateot.

Ceballos meg egyelőre tipikus spanyol, ügyes, teszi veszi, de pluszt nem nagyon vagy csak ritkán ad.

Egyedül Ödegaardban látok egyelőre olyat, amiből sokat lehet profitálni, ha nem tunyul be és még egy szintet majd lép előre.

Meg a hétvégi Valverde produktum is jó volt, de még neki is fejlődnie kell bőven.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 7., hétfő 17:25

besteve7 írta:
Realista24 írta:

Nem csak edzésteljesítmény lehet a befolyásoló tényező. Lehet, hogy Zidane Napóleon szindrómás például.
BANN PLZ :shutup: :cens:
Most mi van?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. október 7., hétfő 17:02

Kerlon írta: Megragadtak épp azon a szinten, amit nálunk láttunk tőlük. Néha egy szép megoldás, aztán beszürkülés.
ebben van igazság
de ha egyik fiatalból sem lesz Ronaldo (én nem is várom el)
kivel töltsük fel a keretet? :roll:
maradjanak a mostaniak 40 éves korukig? :shutup:

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 7., hétfő 16:42

besteve7 írta:
Realista24 írta: De mi csak a meccseket látjuk továbbra is.
Nem tudom azt elhinni, hogy Kovacictól kezdve, Ceballoson át és sorololhatnám az összes fiatal játékosunkat az elmúlt pár évből szarul teljesít edzéseken.
K

besteve7
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. október 7., hétfő 16:01

Realista24 írta:
besteve7 írta:

Nem tudom azt elhinni, hogy Kovacictól kezdve, Ceballoson át és sorololhatnám az összes fiatal játékosunkat az elmúlt pár évből szarul teljesít edzéseken.
Nem csak edzésteljesítmény lehet a befolyásoló tényező. Lehet, hogy Zidane Napóleon szindrómás például.
BANN PLZ :shutup: :cens:

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 7., hétfő 15:58

besteve7 írta:
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. október 7., hétfő 15:54

Babinho

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. október 7., hétfő 13:29

Modric meg kényszerű csere volt a hétvégén is.
Azt számoljuk bele, hogy hányszor kellett sérülés miatt cserélnie. Az azért megborítja a meccstervet. Én csak remélem, hogy Jovic ennek issza a levét. A többinél abszolút arányosnak érzem a perceket. Remélem jövő nyáron a hierarchiában már Rodrygo lesz Vinicius előtt. Addig nem hiszem. Komoly meccsen meg hátha nem látjuk...

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 7., hétfő 13:02

Csabi írta: én nem érzem, hogy vinicius kapott volna millió lehetőséget. rodrygo játszatását meg hagyjuk is, a castilla meg a felnőtt csapat közt olyan szinten van a kommunikáció, hogy 2 hete egyik keretbe se volt jelölve.

modric úgy emlékszem, hogy ahogy visszajött az első meccsén ő volt a míster első cseréje a bruge ellen meg már kezdő volt, és kaptunk róla egy gólt meg elől minden elszabott amit csak lehet. most akasztott egy bombát, az oké.
5ször volt nevezve és 279 percet játszott a lehetséges 450-ből, ami szerintem korántsem szar, ellenben a futball tudásával.
K

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 7., hétfő 12:53

De mi csak a meccseket látjuk továbbra is.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. október 7., hétfő 12:43

Realista24 írta: Na már most. Vinicius. Kapott millió lehetőséget, de nemhogy fejlődött volna...rosszabb, mint valaha.

Így nem is fog fejlődni. A gólja óta 3 meccsből egyszer játszott 20 percet, legutóbb a keretbe se került be. Az önbizalmának se tesz jót, hogy végre sikerült gólt lőnie és utána jegelve van, nincs meg nála az állandóság amire szüksége lenne.

Rodrygo esete is furcsa, tegnap simán játszhatott volna a Castillában ha már a Granada ellen nem cserélte be ZZ. Ennél az is jobb lenne neki ha folyamatosan a Castillaban játszana. Jovics helyzete meg teljesen vicckategória, ezért kár volt leigazolni, ennyi játékperce jó lett volna Mariano is.

Szerintem ZZ egyáltalán nem akarja őket ami szíve-joga de akkor minek igazoltuk le őket...A két brazil még ZZ előtt jött, de ha neki nem kell akkor kölcsön kell őket adni mert ennek nem sok értelme van. Mintha elegendő játékperc nélkül várnánk, hogy hirtelen világsztárrá változzanak. Hát így biztos nem fognak.

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. október 7., hétfő 11:44

én nem érzem, hogy vinicius kapott volna millió lehetőséget. rodrygo játszatását meg hagyjuk is, a castilla meg a felnőtt csapat közt olyan szinten van a kommunikáció, hogy 2 hete egyik keretbe se volt jelölve.

modric úgy emlékszem, hogy ahogy visszajött az első meccsén ő volt a míster első cseréje a bruge ellen meg már kezdő volt, és kaptunk róla egy gólt meg elől minden elszabott amit csak lehet. most akasztott egy bombát, az oké.
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 7., hétfő 11:37

Csabi írta:
Jovic has played only 3 minutes for Real Madrid in the last 3 games - this also resulted in Serbia's NT manager Ljubiša Tumbaković dropping him from the National team.
brutális ez a módszer, ahogy zz kezeli a fiatal játékosokat (jovic, rodrygo, vinicius). de fáradt isco azonnal kap lehetőséget, modric a sérülése után kb kezdő vagy első csere, lukaszvazkezt hagyjuk is.
Na már most. Vinicius. Kapott millió lehetőséget, de nemhogy fejlődött volna...rosszabb, mint valaha.
Modric beállt, vert is egy bombát, jól mozgott.
Rodrygonak fokozatosságra van szüksége, amit meg is kap.
Valverdét nem írod, ahhoz képest lassan alapember lesz.
Jovic jó kérdés, nálam ő az egyetlen, akit nem értek. Hétvégén már a félidőben beküldtem volna.

Isco, x hét/hónap kihagyás után lélektanilag fontos volt, hogy pályára lépjen, ugyanez lesz Asensiónál is, már most szólok.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. október 7., hétfő 11:10

Csabi írta: brutális ez a módszer, ahogy zz kezeli a fiatal játékosokat (jovic, rodrygo, vinicius).
a többit meg elküldte :sly:
értem, hogy a régiekkel nyert 3 Bl-t
de frissíteni kéne, mert akkor egyszerre kell majd a csapat nagy részét kicserélni

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. október 7., hétfő 10:13

Jovic has played only 3 minutes for Real Madrid in the last 3 games - this also resulted in Serbia's NT manager Ljubiša Tumbaković dropping him from the National team.
brutális ez a módszer, ahogy zz kezeli a fiatal játékosokat (jovic, rodrygo, vinicius). de fáradt isco azonnal kap lehetőséget, modric a sérülése után kb kezdő vagy első csere, lukaszvazkezt hagyjuk is.
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. szeptember 11., szerda 12:29

Haverom alol ki akarták szedni a Hondat iden a Hungaroringen. :mrgreen:
Úgy bizony, dá!

KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 11., szerda 9:55

Holland szurkolók, kb minden sportban kurva jó formák.
ZIDANE

_Bushido_
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. szeptember 11., szerda 9:53

Tottinho írta: Kroos tizi gól a hollandok ellen.
Bale gól az azeriek ellen.
Kint voltunk Hamburgban a Német-Holland meccsen. Bár már jó sok mérkőzést láttam élőben, de talán ez viszi a prímet. A szurkolás (főleg holland részről) elég pöpec volt, pont alattuk ültünk, jó volt hallgatni őket. A meccs is elég hajtós volt sokáig, német részről el lett rontva, Kroos is egy idő után labdákat adott el, veszélyes helyzeteket adván a hollandoknak. Abszolút megérdemelt "narancs-győzelem" lett a vége!
:salute: "A tifosinak új hőse van." :salute:

Vissza: “Labdarúgás”