Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 14., szombat 15:38

Süti írta: Nem csak lőni, passzolni se tud szerencsétlen. Iszonyat suta, én nem tudom, miért nem másol tanul meg futballozni, ez a Real Madrid, itt nem fér bele, hogy van 3 jó cseled, egyébként meg labdatemető vagy.
Nem ő passzolt legrosszabb átlaggal a meccsen...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. szeptember 14., szombat 15:38

Mickey írta: ÉN ezzel úgy vagyok, hogy majd elvárom tőle a gólokat, mikor olyan minőségű helyzeti lesznek.
A james labda? Amit atvett szembe kapussal, durr bele. Vagy a hazard assist elso labdaerintesebol? 7meterre a kaputol o meg atvette.. Az nem volt olyan minosegu lehetoseg h elvarhato lenne h 2bol 1et elrakjon?

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3783
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. szeptember 14., szombat 15:35

ÉN ezzel úgy vagyok, hogy majd elvárom tőle a gólokat, mikor olyan minőségű helyzeti lesznek.
Vagy esetleg ha rosszul megy a csapatnak, kellenének a gólok és egyebek a támadó játékosainktól. De nem jönnek.
Majd akkor előveszem.

Most egyszer ért oda tisztán, azt elvették tőle.

Volt egy másik lövése, ami nem sikerült a legjobban, balossal. Valószínű más focista azt belőtte volna, megint mások nem.
Tény, elég sutára sikeredett az a lövés, de én azt láttam, hogy nem merte izomból bevállalni, okosban akarta, hát szarul sült el.

Továbbiakban úgy is kevesebbet kap sztm lehetőséget.
Hazard-Bale-Vazqez sztm előtte lesznek a sorban.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. szeptember 14., szombat 15:32

Nem csak lőni, passzolni se tud szerencsétlen. Iszonyat suta, én nem tudom, miért nem másol tanul meg futballozni, ez a Real Madrid, itt nem fér bele, hogy van 3 jó cseled, egyébként meg labdatemető vagy.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. szeptember 14., szombat 15:26

Mickey írta: Azt vársz el amit akarsz.
Én meg megint annak látom a játékost, aminek én akarom.
Igy van.
Lehet en latom rosszul de egy brazil valogatott jatekostol aki igy van hypeolva, en nem 30 meccsente varnek egy golt ami csak azert lett gol mert megpattant a vedon. :lol: ha 19 eves ha 29..
Es ott volt peldanak a tavalyi kupa clasico a benabeuba ahol hulye szivatta piqueket aztan rendre rossz megoldast valasztott es semmire nem mentunk vele.
___Samy___ írta: Mezőnyben nem rossz, mert odaér, teszi veszi szépen. De 1 vs 1-ben meg a kapu előtt sokkal több kell, mert eddig ez borzasztó.
Hat most is itt a vegen :lol: toporog, bicikli 10x aztan siman kivezeti. :lol:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3783
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. szeptember 14., szombat 15:23

Galacticos írta:
___Samy___ írta: Nagyon esetlen csóri. Egyedül a sebesség van még benne, ami plusz, a többi átlag, vagy meg az sem. Azok a cselek, meg azok a lövések....hátamon feláll a szőr.
+1


Ti komolyan nem latjatok hogy nem tud loni? 19eves, es? A real madridba van. Hadd varjam mar el h eltalaja a kaput vagy neha eltegyen egy ket golt. 1 golt lott a gyerek egy szezon alatt es volt vagy 30 ziccere.
Mickey írta: Lőtt gólt..
De közbeszólt a videó....így járt.
Higuain is lott golt vb dontobe. Csak nem adtak meg
Who cares?
Azt vársz el amit akarsz.
Én meg megint annak látom a játékost, aminek én akarom. :)

Higu gólja meg nem izgat, téged meg Vinié.
Egál. :kalapos:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. szeptember 14., szombat 15:23

Mezőnyben nem rossz, mert odaér, teszi veszi szépen. De 1 vs 1-ben meg a kapu előtt sokkal több kell, mert eddig ez borzasztó.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. szeptember 14., szombat 15:18

Én még nem temetném. Folyamatosan játszania kéne, hogy legyőzze a kapu előtti szerencsétlenkedését, ráadásul az ág is húzza mert egyszer találja el normálisan a kaput akkor is les miatt elveszik. A gólpassza szép volt és azon kívül is voltak jó megoldása és persze rosszak is bőven, de kinek nem? Még mindig fiatal és van még ideje fejlődni csak ahhoz játszania is kéne, amire itt nem biztos, hogy elegendő lehetősége lesz, ezért egy kölcsön jó lett volna neki.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. szeptember 14., szombat 15:18

___Samy___ írta: Nagyon esetlen csóri. Egyedül a sebesség van még benne, ami plusz, a többi átlag, vagy meg az sem. Azok a cselek, meg azok a lövések....hátamon feláll a szőr.
+1


Ti komolyan nem latjatok hogy nem tud loni? 19eves, es? A real madridba van. Hadd varjam mar el h eltalaja a kaput vagy neha eltegyen egy ket golt. 1 golt lott a gyerek egy szezon alatt es volt vagy 30 ziccere.
Mickey írta: Lőtt gólt..
De közbeszólt a videó....így járt.
Higuain is lott golt vb dontobe. Csak nem adtak meg
Who cares?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Galacticos 2019. szeptember 14., szombat 15:18-kor.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. szeptember 14., szombat 15:16

Nagyon esetlen csóri. Egyedül a sebesség van még benne, ami plusz, a többi átlag, vagy meg az sem. Azok a cselek, meg azok a lövések....hátamon feláll a szőr.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 14., szombat 15:14

Jelenleg egy 19 éves csere játékosról beszélünk, nem egy világsztárról. Sokat kell még fejlődnie minden szempontból, de előtte az egész karrierje. Ma egy cseppet sem lógott ki lefelé a csapatból.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3783
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. szeptember 14., szombat 15:08

Galacticos írta: a csávónak tök mindegy hogy milyen helyzet.. benzema kapufája után, oké kicsit éles szögből de szembe felé guruló labdát kellett volna eltenni üreskapura... sete sután ballal belsővel oldalháló :lol:
james forintos labdája kb 30méterről, utána gyönyörű átvétel, és bele a kapusba :lol:
hazard első labdaérintéséből gyakorlatilag assist de a kapuval szembe 7méterről, még vini átveszi :lol:
ez erősebb csapatok ellen nem fog beleférni. szinte tényleg mindegy hogy milyen szituációból kerül a labda hozzá a kapu előtt, nem tud gólt lőni a csávó.
Lőtt gólt..
De közbeszólt a videó....így járt.

Bőven vállalható volt ma a játéka.
Akar akar a srác, van még ideje bőven. Abszolút nem, funkcionális analfabéta.
De a nagyobb csapatok ellen, valóban nem kellene még rá támaszkodni. Ott lesz Bale-Hazard-Benz.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. szeptember 14., szombat 15:04

a csávónak tök mindegy hogy milyen helyzet.. benzema kapufája után, oké kicsit éles szögből de szembe felé guruló labdát kellett volna eltenni üreskapura... sete sután ballal belsővel oldalháló :lol:
james forintos labdája kb 30méterről, utána gyönyörű átvétel, és bele a kapusba :lol:
hazard első labdaérintéséből gyakorlatilag assist de a kapuval szembe 7méterről, még vini átveszi :lol:
ez erősebb csapatok ellen nem fog beleférni. szinte tényleg mindegy hogy milyen szituációból kerül a labda hozzá a kapu előtt, nem tud gólt lőni a csávó.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 12., csütörtök 11:02

Swineherd írta:
Kerlon írta:

Se pontossága... Pont olyan esetlenek a lövései, mint a mozgása.
Úgy értem, hogy nincs a játéknak olyan eleme, amiben jó lenne, vagy legalább látszana, hogy majd jó lehet benne.
Ja, értem. Igazad is van. Tavaly a lendülete kicsit megmozgatta az állóvizet, de manapság az sincs meg benne. Bár ennyiből alapból nem lehet megélni nálunk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 12., csütörtök 10:40

reeed_ati írta: Kölcsön kellett volna adni, neki az kell, hogy folyamatosan játsszon, fejlődjön.
Egy spanyol középcsapat, vagy mondjuk Porto, Ajax, ilyen szintű csapatokba..
Szerintem egyébként ez is fog történni, csak 1 év csúszással.
Várják tőle, hogy hátha berobban, a hype alapján, ami körülveszi, ezt is várná az ember, de ő nem egy Céer,MEssi, de még csak nem is Neymar,Bappé,Félix szint, hogy fiatalon, kérdés nélkül a kezdőben legyen a helye.
A másik, hogy Zizu szerintem jogosan jobban kedveli Brahimot és előbb fogja betenni a jobbosra a kis spanyolt.
Szóval itt max Hazard cseréje lehet majd, esetleg kezdő a kupameccseken, nyilván ez sem olyan rossz, de talán egy Portoban, stabil kezdőként többet fejlődne, lásd Casemiro.
Porto-ba nem ismerem a szélső támadókat, de Ajaxba esélytelen lenne, hogy bekerüljön.
ZIDANE

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. szeptember 12., csütörtök 10:36

Kölcsön kellett volna adni, neki az kell, hogy folyamatosan játsszon, fejlődjön.
Egy spanyol középcsapat, vagy mondjuk Porto, Ajax, ilyen szintű csapatokba..
Szerintem egyébként ez is fog történni, csak 1 év csúszással.
Várják tőle, hogy hátha berobban, a hype alapján, ami körülveszi, ezt is várná az ember, de ő nem egy Céer,MEssi, de még csak nem is Neymar,Bappé,Félix szint, hogy fiatalon, kérdés nélkül a kezdőben legyen a helye.
A másik, hogy Zizu szerintem jogosan jobban kedveli Brahimot és előbb fogja betenni a jobbosra a kis spanyolt.
Szóval itt max Hazard cseréje lehet majd, esetleg kezdő a kupameccseken, nyilván ez sem olyan rossz, de talán egy Portoban, stabil kezdőként többet fejlődne, lásd Casemiro.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. szeptember 12., csütörtök 10:34

Kerlon írta:
Swineherd írta: Semmi nem lesz belőle, sajnos.

Elképesztő, hogy nincs erőssége.
Se pontossága... Pont olyan esetlenek a lövései, mint a mozgása.
Úgy értem, hogy nincs a játéknak olyan eleme, amiben jó lenne, vagy legalább látszana, hogy majd jó lehet benne.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 12., csütörtök 10:32

Di Mariahoz egyébként hasonló a játéka, de vszleg azt a szintet se éri el soha.
ZIDANE

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. szeptember 12., csütörtök 10:28

Itt inkabb az a durva hogy kozben o a legfelkapottabb :lol:
Mar mindenhol reklamarckent szerepel, az uj fifaba is peldaul az egyik modba ot mutatja be..
Kozben a sebessegen kivul nincs erossege a csavonak, illetve a mozgasabol adodoan a kiszamithatatlansag. Olyan mint a grundon a legbenabb gyerek, akitol azert nehez elvenni a labdat mert o se tudja mit akar.
Rodrygo jobb lesz nala.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. szeptember 12., csütörtök 10:22

most mar az az erzesem vele h nalunk fog tengodni még sok even at, aztan vagy ingyen megy vagy 12m euroert vmi nyomorek csapatba


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég