FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. szeptember 17., kedd 13:54

KAG írta:
___Samy___ írta:
Te vagy az én emberem :-* :mrgreen:
Aztán egy évben van 10 ilyen esemény, ha 25 körül vagy. Es akk lehet sokat mondtam.
Arra meg szvsz sok a 20 25k ft.-
Szerinted. Nem 10 ilyen alkalom van nálunk egy évben. Arról nem is beszélve, hogy 2-3-an vesszuk meg, mert én csak offline használom, másik haverom meg használja az online funkciót is.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 17., kedd 13:42

KAG írta:
___Samy___ írta:
Te vagy az én emberem :-* :mrgreen:
Aztán egy évben van 10 ilyen esemény, ha 25 körül vagy. Es akk lehet sokat mondtam.
Arra meg szvsz sok a 20 25k ft.-
Alkalmanként 2-2500 Ft. Biztos sok?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 17., kedd 13:10

___Samy___ írta:
istimester írta: Egymás ellen kell játszani. Két kontrollwr, kis sör/bor offline móka.

Mi az a FUT? :mrgreen:
Te vagy az én emberem :-* :mrgreen:
Aztán egy évben van 10 ilyen esemény, ha 25 körül vagy. Es akk lehet sokat mondtam.
Arra meg szvsz sok a 20 25k ft.-
ZIDANE

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. szeptember 17., kedd 13:01

Én is az offline híve vagyok.
Haverokkal sörözve tolni egy bajnokságot. Minden buggos FUTnál nagyobb élmény. :D

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. szeptember 17., kedd 12:17

istimester írta: Egymás ellen kell játszani. Két kontrollwr, kis sör/bor offline móka.

Mi az a FUT? :mrgreen:
Te vagy az én emberem :-* :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. szeptember 17., kedd 12:15

istimester írta: Egymás ellen kell játszani. Két kontrollwr, kis sör/bor offline móka.

Mi az a FUT? :mrgreen:
Az a része is igen jó, de azért az online játék sem rossz. :)

FUT-->Fifa.Ultimate.Team:
Csinálsz magadnak egy saját csapatot, amivel majd aztán online bajnokságban tolod.
Nyilván fejleszted fokozatosan és próbálsz egyre jobb játékosokat igazolni, mert ahogy jutsz feljebb, az ellenfelek is egyre nehezebbek lesznek.
Lehet igazolni, pénzért packokat nyitogatni, ha valódi pénzt tesz bele valaki, akkor még több packot nyithat, nyilván rengetegen csinálják így és ez hatalmas üzlet az EA-nek.. :vivo:
Engem sajnos az iconokkal vettek meg.., őket is berakhatod a saját csapatodba. PErsze nyilván horror árakon fognak menni, van Raul is B-) :D

Remélem nem csak irónia volt, mert akkor benéztem.. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reeed_ati 2019. szeptember 17., kedd 12:19-kor.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. szeptember 17., kedd 10:33

Egymás ellen kell játszani. Két kontrollwr, kis sör/bor offline móka.

Mi az a FUT? :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. szeptember 13., péntek 21:31

hala real írta: engem talan a legjobban az baszott fel a 19-ben, amikor mindig az ellenhez pattant a labda.
rengeteg olyan golt kaptam, hogy ketszer vagy haramszor szereltem egy tamadosan belul, es MINDIG visszapattant hozza. allitolag erre kulon hangsulyt fektettek iden. kivancsi leszek.
nekem 1 controller banta. :lol: :cens:
Ha a barca ellen toltad, akkor csak realisztikus volt a jatek. :mrgreen:

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2019. szeptember 13., péntek 19:26

engem talan a legjobban az baszott fel a 19-ben, amikor mindig az ellenhez pattant a labda.
rengeteg olyan golt kaptam, hogy ketszer vagy haramszor szereltem egy tamadosan belul, es MINDIG visszapattant hozza. allitolag erre kulon hangsulyt fektettek iden. kivancsi leszek.
nekem 1 controller banta. :lol: :cens:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. szeptember 13., péntek 15:38

Én csak a 2018-as Fut-al toltam, de az levett az életről.. :roll: :mrgreen:
Amikor sokkal jobban játszol mint az ellen, és olyan ziccereket gurítanak mellé, amit simán be kéne, hogy verjen, közben a másik, mivel erősebb csapata van, kb. egy helyzetből megnyeri a meccset.. CSeszettül igazságtalan, ne a pénz és a jó keret miatt legyen valaki jó, hanem mert tud játszani a játékkal. Amikor valaki jobb és elver, azzal soha nem volt gondom, meg a fentivel sem lenne, ha 1-2x előfordul, de rengeteg ilyen volt, gondolom hasonlóan bosszantó lehetett a 19 is.. :hmmm:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. szeptember 13., péntek 13:50

A FUT offline része sajnos csak lootolni jó, azon kívűl semmi értelme.
Amúgy én úgy szoktam csinálni, hogy betolom a park the bust meg a kontrákat az ilyen paytowin játékosok ellen, ha nem tudom elkapni őket akkor győzött az erősebb keret, ha igen akkor meg egészen szórakoztató tud lenni. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 13., péntek 11:07

dzsi91 írta: Szerintem a gameplay rendben van. Sőt a többséggel ellentétben nekem már a tavalyi is fasza volt ultimate szinten vagy mi volt a neve. Persze az offline karrierről beszélek ami nem összekeverendő az agyonscriptelt futtal ami 2 joystickomba került a tavalyi szezon során.

Fifával szemben is kialakult egyfajta divathate pedig szerintem nincs sok gond vele azon kívül,hogy nyilvánvalóan a fejős tehén fut-al foglalkoznak a legtöbbet. Évekig ment a sírás a bl licenszekért meg a fifa street visszahozataláért, mostmeg hogy van rengeteg helyen fikázzák,hogy nem lehet benne chuck norris pörgőforgó gólokat rúgni...

Közben a rivális lassan egy évtizede a saját hányásában vergődik mondom ezt úgy,hogy pes 4től 2010ig csak azt nyomtam és azóta is minden évben megadom nekik az esélyt de egy ideje már ők is csak a licenszháborúval foglalkoznak(amiket van hogy fél év alatt buknak mert az aktuális megalicensz észreveszi,hogy kurvára nem érte meg elpártolni a fifatol... khm dortmund) miközben a játékosaik csak profilból néznek ki úgy mint egy emberi lény.

Szerintem jó rész lesz ez is, az offline része. A fut meg természetesen csak saját felelősségre. Én weekendleaguet fixen hanyagolom idén. Tradelgetek sbcket csinalok de még egyszer én nem veszek részt abban a fáking diszgrészben az biztos. A szekrényem sem bírná el mégegy joystick becsapódását, akkora horpadás keletkezett rajta mintha egy ember fejét verték volna bele.
Átérzem, FUT nálam is csak arra jó, hogy felkúrjon.
Viszont az offline részben nálam nincs izgalom, szóval ördögi kör ez :lol:

Packluck amúgy valamivel lehetne jobb, mint eddig volt.
Kb lehetetlen volt egy tényleg ütős csapatot összetenni. :kivagyhe:
ZIDANE

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 13., péntek 10:58

Jó lesz valami akcióba 5k-ért. Amíg ennyire látványosan csal a rendszer, addig nincs sok értelme.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. szeptember 13., péntek 8:08

Idén egyértelműen taroli fog a FIFA.
Mindkét demót kipróbáltam, de egyértelműen a fifat fogom választani.
Kb 6 évig én a PES-t favorizáltam, de már tavaly fifára váltottam.
Idén tényleg szinte minden fogyasztói igényt és javaslatot kielégítettek. Nekem sincs türelmem az ultimatehez, ezért menedzser módot fogom tovább tolni. Na gyerekek, hogy ott miket vezettek be a tavalyi foshoz képest..180 fok. :salute:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. szeptember 13., péntek 7:25

kicsit jatszottam a demoval nekem bejon, a 19el se volt tul sok bajom de szerintem jobb a gameplay. annyit remelek h a gep nem mindig beadni fog mint a 19ben a tamadasok 80%ban.(mas is tapasztalta?ultimaten) persze csak offlineban jatszok en mar nem birom ezeket az idegbeteg tizeneves nerdeket. a pes20at is neztem, nekem mindig olyan idegen meg fura jatek volt, abban is vannak fura mozgasok meg bele lehetne kotni de most nagy módi szapulni a fifat.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. szeptember 13., péntek 5:15

Szerintem a gameplay rendben van. Sőt a többséggel ellentétben nekem már a tavalyi is fasza volt ultimate szinten vagy mi volt a neve. Persze az offline karrierről beszélek ami nem összekeverendő az agyonscriptelt futtal ami 2 joystickomba került a tavalyi szezon során.

Fifával szemben is kialakult egyfajta divathate pedig szerintem nincs sok gond vele azon kívül,hogy nyilvánvalóan a fejős tehén fut-al foglalkoznak a legtöbbet. Évekig ment a sírás a bl licenszekért meg a fifa street visszahozataláért, mostmeg hogy van rengeteg helyen fikázzák,hogy nem lehet benne chuck norris pörgőforgó gólokat rúgni...

Közben a rivális lassan egy évtizede a saját hányásában vergődik mondom ezt úgy,hogy pes 4től 2010ig csak azt nyomtam és azóta is minden évben megadom nekik az esélyt de egy ideje már ők is csak a licenszháborúval foglalkoznak(amiket van hogy fél év alatt buknak mert az aktuális megalicensz észreveszi,hogy kurvára nem érte meg elpártolni a fifatol... khm dortmund) miközben a játékosaik csak profilból néznek ki úgy mint egy emberi lény.

Szerintem jó rész lesz ez is, az offline része. A fut meg természetesen csak saját felelősségre. Én weekendleaguet fixen hanyagolom idén. Tradelgetek sbcket csinalok de még egyszer én nem veszek részt abban a fáking diszgrészben az biztos. A szekrényem sem bírná el mégegy joystick becsapódását, akkora horpadás keletkezett rajta mintha egy ember fejét verték volna bele.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2019. szeptember 13., péntek 0:46

Hát a Demo nem győzött meg, ugyanaz a fos szar, mezőnyben a fejesek érdekesek, labdakezeléseim is furák néha, de a kedvencem, a régi klasszikus érdekesség, hogy a World Class kajak erősebb, mint a Legendary, ami elég vicces azért :lol:
Szenvedek World Classon, felrakom Legendaryre és máris sokkal jobban megy, pöppet vicces :lol:

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. szeptember 13., péntek 0:26

Én nem játszok ezzel a hülyeséggel, de a játék alkotói részére lenne egy építő jellegű javaslatom, hogy még sokkal-sokkal REÁLisabb legyen az egész. (Ha már így van, akkor nem szóltam.) Úgy kellene megcsinálni, hogy ha valaki a Reallal akar játszani, akkor csak a keret fele-kétharmada lenne elérhető, a játék a többieket randomra kihagyná pár meccs erejéig sérülésre hivatkozva. Így lehetne csak igazán átérezni a meccseink hangulatát. :mrgreen:
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2019. szeptember 12., csütörtök 22:58

How to TELL if it's a WALKOUT! FIFA 20 Pack Animation Explained!

csak hogy tudja mindenki, mikor erdemes megvarni azt a par masodpercet :mrgreen:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. szeptember 10., kedd 12:42

reeed_ati írta: Bocs a dupláért!
Ha a 2018-as Fut letiltott, mert elcsesztem a jelszavam, akkor a 2020ban sem tudok majd belépni?
Azóta módosítottam, de továbbra sem enged belépni..
Csak mert ha gond lesz vele, akkor rájuk kéne írnom.. :hmmm:
Uj account. Talan a packluckod is jobb lesz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég