Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. szeptember 19., csütörtök 7:21

kierkegaard írta: Ha valaki esetleg nézett meccset vele még a braziloknál és most nézi a realnal akkor lejön (számomra legalább is), hogy ez a bohóckodás a cselekkel nem az alapvető játékának a része. Valószínűleg itt csak azért csinálja, hogy az elvárásoknak megfeleljen. Megcsinál pár random cselt amit látott még a brazil gettóban egy hajléktalantól, miközben rugdosta a szikkadt kenyeret és ennyi.
Nem egy nagy eresztés sajnos. Számomra egy az egyben lucas vazquez.
Nagyot mondtál.
Jár a taps
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. szeptember 19., csütörtök 7:14

Mondjuk abból, hogy valaki a szegénységből jön, nem tudom miért kell gúnyt űzni. Szerintem elég szomorú ez önmagában is.

De ha te ettől gazdagabbank, többnek gondolod magad, akkor örülök, hogy segít neked ez.


Az csak külön szomorú, hogy Vini játéka nem üti meg az elégséges szintet sem.

kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. szeptember 19., csütörtök 6:59

Ha valaki esetleg nézett meccset vele még a braziloknál és most nézi a realnal akkor lejön (számomra legalább is), hogy ez a bohóckodás a cselekkel nem az alapvető játékának a része. Valószínűleg itt csak azért csinálja, hogy az elvárásoknak megfeleljen. Megcsinál pár random cselt amit látott még a brazil gettóban egy hajléktalantól, miközben rugdosta a szikkadt kenyeret és ennyi.
Nem egy nagy eresztés sajnos. Számomra egy az egyben lucas vazquez.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 19., csütörtök 6:17

Robinho tudatosan mozgott, cselezett.

Faszikam olyan, mint amikor konzolon a tekkenbe ossze vissza nyomkodsz es neha bejon egy kombo.
ZIDANE

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: dennson » 2019. szeptember 19., csütörtök 0:31

kiserik írta:
Süti írta:

És jó megoldása volt a gólpasszon kívül?
Nem is egy. Többször nyitott jól területet a többieknek, Karim második gólja előtt ő lőtte fel a labdát, ami statisztikailag végül eladott labda lett, gyakorlatilag viszont abból indult az akció, folyamat lekötött 1-2 védőt, rendre vissza zárt. Helyén kell kezelni a srácot. Egy tehetség aki csere szinten van jelenleg maximum, viszont a sebessége jól jön az alapból lassú csapatba.
Egy Robinho. Csak nem lő gólt.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 14., szombat 16:06

Süti írta:
kiserik írta:
Nem ő passzolt legrosszabb átlaggal a meccsen...
És jó megoldása volt a gólpasszon kívül?
Nem is egy. Többször nyitott jól területet a többieknek, Karim második gólja előtt ő lőtte fel a labdát, ami statisztikailag végül eladott labda lett, gyakorlatilag viszont abból indult az akció, folyamat lekötött 1-2 védőt, rendre vissza zárt. Helyén kell kezelni a srácot. Egy tehetség aki csere szinten van jelenleg maximum, viszont a sebessége jól jön az alapból lassú csapatba.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. szeptember 14., szombat 15:59

kiserik írta:
Nem ő passzolt legrosszabb átlaggal a meccsen...
És jó megoldása volt a gólpasszon kívül?
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. szeptember 14., szombat 15:51

Azért nagy fegyver lehet a srác majd a szezon során, a sebessége megvan, alapból úgyis Hazard lesz a kezdő, na most gondoljatok bele, amikor a friss Vini bejön a 70. környékén megfutni az ellent, nem lennék a jobbhátvéd helyében na, a lövést meg hagyja meg szépen a többieknek, csak passzolja be, mint ahogyan ma is tette :D .

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. szeptember 14., szombat 15:42

Galacticos írta:
Mickey írta: ÉN ezzel úgy vagyok, hogy majd elvárom tőle a gólokat, mikor olyan minőségű helyzeti lesznek.
A james labda? Amit atvett szembe kapussal, durr bele. Vagy a hazard assist elso labdaerintesebol? 7meterre a kaputol o meg atvette.. Az nem volt olyan minosegu lehetoseg h elvarhato lenne h 2bol 1et elrakjon?
Igen, James labda az még nagy helyzet volt .
Azt lehagytam.

Passzaira áttérve.
Ma volt egy gólpassza még. A többi átadásával nem volt százalékosan nagy probléma. 83% lett tán.
ha okes a számmisztika.

Ez az év sztm döntő lehet neki. Ase kiesett. Lesz lehetősége. De biztos nem lesz túlnyomóan kezdő.
Aztán ha nem, vannak más jelentkezők erre a posztra. Van marketing, túl lehet adni rajta jó áron . talán
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. szeptember 14., szombat 15:40

Nagyon kivagytok rá,pedig ma sem játszott rosszul.
El nem tudom képzelni,hogy miért kell mindíg utálni valakit a csapatból. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 14., szombat 15:38

Süti írta: Nem csak lőni, passzolni se tud szerencsétlen. Iszonyat suta, én nem tudom, miért nem másol tanul meg futballozni, ez a Real Madrid, itt nem fér bele, hogy van 3 jó cseled, egyébként meg labdatemető vagy.
Nem ő passzolt legrosszabb átlaggal a meccsen...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. szeptember 14., szombat 15:38

Mickey írta: ÉN ezzel úgy vagyok, hogy majd elvárom tőle a gólokat, mikor olyan minőségű helyzeti lesznek.
A james labda? Amit atvett szembe kapussal, durr bele. Vagy a hazard assist elso labdaerintesebol? 7meterre a kaputol o meg atvette.. Az nem volt olyan minosegu lehetoseg h elvarhato lenne h 2bol 1et elrakjon?

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. szeptember 14., szombat 15:35

ÉN ezzel úgy vagyok, hogy majd elvárom tőle a gólokat, mikor olyan minőségű helyzeti lesznek.
Vagy esetleg ha rosszul megy a csapatnak, kellenének a gólok és egyebek a támadó játékosainktól. De nem jönnek.
Majd akkor előveszem.

Most egyszer ért oda tisztán, azt elvették tőle.

Volt egy másik lövése, ami nem sikerült a legjobban, balossal. Valószínű más focista azt belőtte volna, megint mások nem.
Tény, elég sutára sikeredett az a lövés, de én azt láttam, hogy nem merte izomból bevállalni, okosban akarta, hát szarul sült el.

Továbbiakban úgy is kevesebbet kap sztm lehetőséget.
Hazard-Bale-Vazqez sztm előtte lesznek a sorban.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. szeptember 14., szombat 15:32

Nem csak lőni, passzolni se tud szerencsétlen. Iszonyat suta, én nem tudom, miért nem másol tanul meg futballozni, ez a Real Madrid, itt nem fér bele, hogy van 3 jó cseled, egyébként meg labdatemető vagy.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. szeptember 14., szombat 15:26

Mickey írta: Azt vársz el amit akarsz.
Én meg megint annak látom a játékost, aminek én akarom.
Igy van.
Lehet en latom rosszul de egy brazil valogatott jatekostol aki igy van hypeolva, en nem 30 meccsente varnek egy golt ami csak azert lett gol mert megpattant a vedon. :lol: ha 19 eves ha 29..
Es ott volt peldanak a tavalyi kupa clasico a benabeuba ahol hulye szivatta piqueket aztan rendre rossz megoldast valasztott es semmire nem mentunk vele.
___Samy___ írta: Mezőnyben nem rossz, mert odaér, teszi veszi szépen. De 1 vs 1-ben meg a kapu előtt sokkal több kell, mert eddig ez borzasztó.
Hat most is itt a vegen :lol: toporog, bicikli 10x aztan siman kivezeti. :lol:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. szeptember 14., szombat 15:23

Galacticos írta:
___Samy___ írta: Nagyon esetlen csóri. Egyedül a sebesség van még benne, ami plusz, a többi átlag, vagy meg az sem. Azok a cselek, meg azok a lövések....hátamon feláll a szőr.
+1


Ti komolyan nem latjatok hogy nem tud loni? 19eves, es? A real madridba van. Hadd varjam mar el h eltalaja a kaput vagy neha eltegyen egy ket golt. 1 golt lott a gyerek egy szezon alatt es volt vagy 30 ziccere.
Mickey írta: Lőtt gólt..
De közbeszólt a videó....így járt.
Higuain is lott golt vb dontobe. Csak nem adtak meg
Who cares?
Azt vársz el amit akarsz.
Én meg megint annak látom a játékost, aminek én akarom. :)

Higu gólja meg nem izgat, téged meg Vinié.
Egál. :kalapos:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. szeptember 14., szombat 15:23

Mezőnyben nem rossz, mert odaér, teszi veszi szépen. De 1 vs 1-ben meg a kapu előtt sokkal több kell, mert eddig ez borzasztó.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. szeptember 14., szombat 15:18

Én még nem temetném. Folyamatosan játszania kéne, hogy legyőzze a kapu előtti szerencsétlenkedését, ráadásul az ág is húzza mert egyszer találja el normálisan a kaput akkor is les miatt elveszik. A gólpassza szép volt és azon kívül is voltak jó megoldása és persze rosszak is bőven, de kinek nem? Még mindig fiatal és van még ideje fejlődni csak ahhoz játszania is kéne, amire itt nem biztos, hogy elegendő lehetősége lesz, ezért egy kölcsön jó lett volna neki.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. szeptember 14., szombat 15:18

___Samy___ írta: Nagyon esetlen csóri. Egyedül a sebesség van még benne, ami plusz, a többi átlag, vagy meg az sem. Azok a cselek, meg azok a lövések....hátamon feláll a szőr.
+1


Ti komolyan nem latjatok hogy nem tud loni? 19eves, es? A real madridba van. Hadd varjam mar el h eltalaja a kaput vagy neha eltegyen egy ket golt. 1 golt lott a gyerek egy szezon alatt es volt vagy 30 ziccere.
Mickey írta: Lőtt gólt..
De közbeszólt a videó....így járt.
Higuain is lott golt vb dontobe. Csak nem adtak meg
Who cares?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Galacticos 2019. szeptember 14., szombat 15:18-kor.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. szeptember 14., szombat 15:16

Nagyon esetlen csóri. Egyedül a sebesség van még benne, ami plusz, a többi átlag, vagy meg az sem. Azok a cselek, meg azok a lövések....hátamon feláll a szőr.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég