Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 9., szerda 15:24

Syn3rY írta:Remélhetőleg jövőre kicsit izgalmasabb versenyek lesznek, bár izgalmakra tavaly és 2010-ben sem lehetett panasz.
Amióta a RBR az úr, azóta az izgalom szó nagyon ritkán jön elő. Baromira unalmas már, hogy az idény végén amikor elkezdődik a Tilke-faktor vettel elhúz vagy megelőzi a pontban épp előtte lévőt és így lesz világbajnok.

2010-ben még Alonso javára billent a Tilke-pályákon megszerezett pontok, (101-88) mivel Vettel kétszer is kiesett az ilyen pályákon (győzelmek aránya 3-2 volt a spanyol javára).
Következő évben már szemmel látható volt a különbség: Alonso 94, Vettel az újabb két kiesés ellenére is 143 pontot zsebelt be a Tilke pályákon (5 győzelem és egy második hely).
2012-ben ha csak egy picivel is, de újra Vettel javára billentek a Tilke-pályák pontjai: 99-125. Ezen évben szintén egyszer kiesett a német. Viszont négy Vettel győzelem és egy Alonso javára.
Az idei évben pedig egyelőre 87-55 Vettel javára (ha jól tudom még három Tilke-futam lesz: Abu-dzabi, India és USA), négy futamon 3-1 a győzelmi arány szintén a javára.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Syn3rY
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:45

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Syn3rY » 2013. október 9., szerda 13:10

Nevetséges a hasonlat, bár nem akarlak meggyőzni, mert úgy is azt fogod belelátnia dolgokba, amit beleakarsz.

Bár tudom h mindenki itt egy forma 1 es csapat főtervezője, DE, a múltkor mintha olvastam volna
egy nyilatkozatot, ahol a Ferrari főtervezője nyilatkozta hogy nem a gumik miatt szakadtak,
hanem mert "félre" fejlesztettek. Tudom tudom ő a csak a Ferrari főtervezője, Ti jobban tudjátok. :roll:

Remélhetőleg jövőre kicsit izgalmasabb versenyek lesznek, bár izgalmakra tavaly és 2010-ben sem lehetett panasz.

Gyorsan felejt mindenki.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. október 9., szerda 8:53

Nagyon adom a Messis hasonlatodat Stark, ugyanaz a sztori, a rendszer nyomat egy embert, egy csapatot, a többi pedig mindegy mit csinál, nem fog jól kijönni belőle soha, mert mindig ugyanaz kapja az aranylabdát/vb serleget.
Nekem az utolsó futam amit néztem az Spa volt, mert kedvenc pályám, és ott nem igazán volt unalmas futam, viszont idén kiborult a bili, bealudtam annyira unalmas volt, és onnantól azt mondtam többet nem jövök.

Lehet reménykedni jövőre a változások miatt, csak felesleges, kiegyenlített max addig lesz a mezőny amig hornerék el nem kezdenek megint rinyálni, aztán megint úgy alakulnak a szabályok, hogy a redbullnak jó legyen.
vettellel pedig megnyeretnek még vagy 5 címet az idein kívül, ebben szinte biztos vagyok.
Love football, hate antifa.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. október 9., szerda 8:12

Remy írta:2005 Imola
2006 Imola B-)

Avatar
Stark
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. július 11., csütörtök 3:43
Kedvenc játékosaid: Raul, Ronaldo, Robi Carlos, CR7, Zidane, Figo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Stark » 2013. október 9., szerda 0:31

benéz, benéz és a sikánon egyszerűen áttolja. Hát itt nem kanyarodott, nem csinált semmit, átrepült..."
:lol: :salute: egyébként most néztem meg you tubon egy csomo Palik-Gyuszi szöszenetet :lol: nekem hiányoznak...
HALA MADRID

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 8., kedd 23:50

Stark írta: Megvan az egész 2005 ös szezon megnéztem most mert nem emlékeztem rá pontosan, 11 körön keresztül tartotta Schumit :mrgreen:
Hát igen ezt nevezem én harcnak két gigász csatája.... Szép volt,igaz se volt :)
Leszedtem :D Most néztem meg az utolsó 25 kört (Imola) :mrgreen: Óriási futam volt.

Ez a Palik meg egy isten volt. Elképesztő, hogy mennyire élvezhetővé tette a legunalmasabb perceket is. :salute:

"benéz, benéz és a sikánon egyszerűen áttolja. Hát itt nem kanyarodott, nem csinált semmit, átrepült..." B-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Stark
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. július 11., csütörtök 3:43
Kedvenc játékosaid: Raul, Ronaldo, Robi Carlos, CR7, Zidane, Figo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Stark » 2013. október 8., kedd 23:45

2005 Imola... :cens: Alonso :mrgreen:
Megvan az egész 2005 ös szezon megnéztem most mert nem emlékeztem rá pontosan, 11 körön keresztül tartotta Schumit :mrgreen:
Hát igen ezt nevezem én harcnak két gigász csatája.... Szép volt,igaz se volt :)
HALA MADRID

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 8., kedd 23:04

Stark írta:Vagy ki ne emlékezne az epikus Massa-Hamilton utolsó körös jelenetérehttp://www.youtube.com/watch?v=9l1rMaoRRac Massa apjának arca megvan? :mrgreen:
:-( így elbukni, és így megnyerni egy VB címet. Szerencsétlen Massa, pedig mennyire drukkoltam neki. Bár nem lett volna kérdés az utolsó két futamon, ha a Ferrari nem akkora retardált csapat. :roll:

Az a durva, hogy egy olyan jó pilóta, mint Hamilton még mindig nem lenne világbajnok, ha nincs az az apró mák abban a szezonban. Nagyon egyben volt Massa, csak hát a csapat nem volt fejben ott, pedig a kocsi is erős volt...

2005 Imola... :cens: Alonso :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Stark
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. július 11., csütörtök 3:43
Kedvenc játékosaid: Raul, Ronaldo, Robi Carlos, CR7, Zidane, Figo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Stark » 2013. október 8., kedd 22:50

Sziasztok!

Megtörtént amin már hetek óta morfondíroztam,kihagytam a hétvégi futamot.Belenéztem reggel láttam ugyanaz mint eddig,híreket később megnéztem,nem lepődtem meg. Teljesen érdektelenné vált számomra sajnos... Fernando Alonso szurkoló vagyok.(Kimi is nagy kedvenc) Azért Alo a kedvencem mert ő volt az és a Renault aki azt a 7 éves egyeduralmat megtörte anno.http://www.youtube.com/watch?v=K6zDiU0FR80 :D Milyen szép is volt! Csata volt!!!!

Most megint ez a szitu mint anno a 7 évben. Gyakorlatilag 4 éve ez megy,de én azt mondom hogy 5 mert a Vettel korszak előtt volt egy nyúlfarknyi Brawn GP dominancia.Hála az égnek csak egy szezonon át tartott. Akkor Button volt a bajnok,gyakorlatilag úgy húzta be ahogy már 2-szer Seb is... SIMÁN már jóval a vége előtt. Jenson addig egy beígért tehetség volt,soha nem jött ki neki a lépés erre egyszer csak kapott egy rakétát a segge alá és varázsolt,akárcsak a csapattárs Rubens is :) Milyen érdekes nem? Alonso Renaultja is nagyon jó volt elismerem,ez egyértelmű. A sikerhez jármű is kell. Alo 2 éve után jött egy olyan korszak ami szerintem hasonlít ahhoz amit én formula 1-nek képzelek. 3 év 3 bajnok, igaz hogy Alonsonak ebből a 3 évből 2 kuka(a meclarenes éve majdnem összejött,tudjuk miért nem) ,de akkor nem érdekelt hiába a kedvencem,mert kárpótolt a verseny,meg persze Kimi vb címe :D Vagy ki ne emlékezne az epikus Massa-Hamilton utolsó körös jelenetérehttp://www.youtube.com/watch?v=9l1rMaoRRac Massa apjának arca megvan? :mrgreen: Mondjuk a 2012 utolsó futam majdnem ilyen volt. Még ez is bejött hiába nem Alo lett a bajnok,de legalább az nem volt ennyire egyértelmű,mint a mostani év. Még valami ehhez a gumi témához Alonso vs Pirelli igazgató.Azt válaszolta Alonso kritikájára, hogy vegyen példát Vetteltől hogy hogyan kell a gumival bánni :lol: :lol: :lol: Kinek a kedvéért változott a gumi az a gumi ami már előző szezonban ismert volt és a Lotus a Force India és a Ferrari is ehhez építette az automobilt.Akkor :cens:meg miről vakerál :-@ Mindegy is....


Ebből az egészből azt akarom kihozni,hogy 1. uncsi lapos az F1 talán majd jövőre 2. Ismerjék el hogy az RB nagyobb bajnok mint a pilótájuk !Elismerem Vettel tehetségét is de bárki képes lenne a nagyok közül ezt lehozni ezzel a versenyautóval. (Ugyan az van vele is mint Messivel). A divatszurkerek fb ömlengésétől meg elvakultságától meg a média hypolástól a levegőbe mutogató ujjtól meg egyenesen hányok már. :vivo:

Nagyon szeretem a Formula 1-et de talán majd jövőre már csak az Alonso-Kimi páros miatt is!!! :D

VERSENYT,CSATÁT AKARUNK
HALA MADRID

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. október 8., kedd 11:12

Remy írta:Horner: Vettelt egy napon Schumacherrel és Fangióval együtt emlegetik majd! (ezek alapján Senna már meg sem lenne említve, ha Vettelről van szó) :roll:
Én aztán messze nem vagyok Vettel -, pláne nem RedBull-rajongó, de azért most megvédeném ezt a kijelentést, mert sztem itt arra gondolt, hogy zsinórban a 4 megszerzett VB címe miatt csatlakozhat olyan legendák közé, mint Schumacher és Fangio, akiknek szintén sikerült ez.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 8., kedd 8:11

h3x0r írta:aha, szoval a hetvegen volt Forma 1 :lol: :lol:
Nyugi! Semmit se vesztettél :mrgreen:... Visszajőtt az az időszak amikor Shumi alatt volt egy olyan kocsi ami eggyes alapjáratba lekörözött mindenkit. Annyi a különbség, hogy most Vettel megy olyan kocsival...:D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 7., hétfő 21:51

aha, szoval a hetvegen volt Forma 1 :lol: :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 7., hétfő 14:03

Syn3rY írta:már nem hiszem, hogy akkora balszerencse érné, hogy ezt innen végül elbukja.
pedig kijárna neki egy jókora pofon. :roll:

Horner: Vettelt egy napon Schumacherrel és Fangióval együtt emlegetik majd! (ezek alapján Senna már meg sem lenne említve, ha Vettelről van szó) :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Syn3rY
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:45

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Syn3rY » 2013. október 7., hétfő 9:54

Vettelnek útban a 4ik VB, már nem hiszem, hogy akkora balszerencse érné, hogy ezt innen végül elbukja.
Remélhetőleg jövőre izgalmasabb versenyeken szerzi meg az 5iket. De addig is még van pár futam vissza,
úgyhogy az ellendrukkerek reménykedhetnek. :) Vettel !! :zoldsalas:

A verseny legszebb pillanata amikor megjelent a Webber égő autója miatt érkező jármű :D, na meg persze Hülkenberg remek védeketése, bár az ő autóját csak arra a két egyenesre, de arra tökéletesen állították be. :)

Végül még, fura volt, mikor Raikkönen ellen küldték Grosjeant, bár nem hiszem hogy Raikkönent ez különösebben 'megmozgatná'...

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 6., vasárnap 19:29

köszöntem :)
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: peadani » 2013. október 6., vasárnap 19:22

___Samy___ írta:ismétlés lesz mostanában? nem nagyon olvastam lentebb, mert nem akarom tudni a végeredményt :mrgreen:
21:30kor az M2-őn. :)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 6., vasárnap 19:19

ismétlés lesz mostanában? nem nagyon olvastam lentebb, mert nem akarom tudni a végeredményt :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 6., vasárnap 11:15

Nyomi futam volt, nem csoda, hogy jól visszaaludtam közben. Vettel szokásos, olyan, mintha Porschéval menne Clio kupán. Raikkönennek maxrespect, mindent kihozott abból a retekből. Meg Grosjean is.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 6., vasárnap 9:55

BBeno írta:megint sima volt. :coffee:
:lol:


Webber is beszólt a Pirellinek a BBC-n. "A versenyzők nem számítanak" - mondta. :/


Hogy is van a szlogenünk? "Na, majd jövőre..." azt hiszem ez Alonsonál is igaz... :/
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. október 6., vasárnap 9:51

megint sima volt. :coffee:

szép volt Kimi, Vettel :salute: :salute: :salute:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég