Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. szeptember 29., vasárnap 22:14

Realista24 írta: Militao, Varane, és Ramos is nagyot mentek középen, Casemiro és Kroos Aranylabdás teljesítményt tettek le, Mendy kár, hogy kiesett, brutál volt, és Carvajal is rengeteget tett hozzá.
Nachot is dicsérjük meg
0 percesen lehozott 2 jó meccset a balszélen
lehet rá számítani továbbra is kiegészítő emberként :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 29., vasárnap 21:34

Szidni és leváltani könnyen tudja itt mindenki ZZ-t, dicsérni már nem. :-(
3 meccs, 3 clean sheet, és 270 perc kaput eltaláló lövés nélkül. A 270. körül jött egy lecsorgó fejes, ami rondítja a statisztikát.
Olyan szintű csapatvédekezést alkotott meg a srácokkal, hogy öröm nézni.
És mindegy, hogy ki volt hátul és középen, működött. Kíváncsi lennék Marcelo hogyan simul ebbe a gépezetbe :mrgreen:

Militao, Varane, és Ramos is nagyot mentek középen, Casemiro és Kroos Aranylabdás teljesítményt tettek le, Mendy kár, hogy kiesett, brutál volt, és Carvajal is rengeteget tett hozzá.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. szeptember 21., szombat 15:00

Teljesen mindegy mert ugyis az lesz a csk aki a legregebb ota kerettag. Attol fuggetlenul lehetnek vezerek/hangadok a csapatban, mint peldaul volt CR is. A csk szerep a realnal arrol szol hogy kin van a szalag nem arrol hogy ki a mentalis vezer.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 21., szombat 14:15

sonic írta: Ez a ki lesz a csk vita honnanjott? A realnal mindig az a csk aki a legregebb ota a csapat tagja. Szoval nagyon egyszeru eldobtebi.
:ike:


A vita azon ment, hogy mentalitásban ki lenne a megfelelő.
A hagyománnyal sztem tisztában van mindenki a forumrol.
ZIDANE

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. szeptember 21., szombat 14:10

Ez a ki lesz a csk vita honnanjott? A realnal mindig az a csk aki a legregebb ota a csapat tagja. Szoval nagyon egyszeru eldobtebi.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. szeptember 21., szombat 13:54

Nem tetszenek ezek a xabi alonsos meg raulos hirek.
Megadnam zizounak ezt az evet, ha megse akkor meg allegri.
De en vegigvinnem vele ezt a szezont, ha nem jon ossze akkor meg pochettino. O lenne a legidealisabb jelolt.
Szerintem o is jonne, utalja a barcat, jo edzo, es van elkepzelese, bele is tud nyulni a meccsekbe. A leheto legjobb o lenne.
Ezek a hazon beluli megoldasok olyanok mint a barcanal mikor pep bejott es utaba folyamatosan ugyanigy akartak valakit kinevezni. Ide uj impulzus kell, uj elkepzelesek. Ha zznek nem jon ossze..

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: chronic » 2019. szeptember 21., szombat 13:33

KAG írta: Szvsz Varane kb egyszerre lep veluk.
Naptol is világosabb., hogy evek ota motivacios problemai vannak
Azért újralehet őt is éleszteni, csak tényleg kellene az a komoly RESET, amit mindenki akar már látni.
A szerdai meccs gyönyörűen megmutatta,hogy mi várható ebben a szezonban is a csapattól.
Nulla kupa, 1-2 kínos nagyobb zakó ismét benne van katalánéktól is.
Nagyon keserű pirula az egész helyzet.

Holnap esti meccs.. Egy tavalyihoz hasonló meccset vizionálok, pláne ha ZZ feldobja a haverokat,bár sok opciója sincsen, köszönheti magának.

Aztán persze ilyenkor szokott jönni egy sima győzelem.. :roll:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 21., szombat 12:26

Szvsz Varane kb egyszerre lep veluk.
Naptol is világosabb., hogy evek ota motivacios problemai vannak
ZIDANE

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 21., szombat 10:12

chronic írta:
wZoLee7 írta:Varabet már eladtuk vagy mi van vele? :D :D
Őt igen, de Varane még nálunk van. :mrgreen:

Ő egyáltalán nem csk alapanyag, egy csendes profi mint Kroos.
Egy karizmatikus nagypofájú cigánygyerek kell arra a posztra, mint az öreg Sergio. :mrgreen:

Annyira fáj amúgy látni,hogy a "nagyok" mennek kifelé, szívem szakad meg, de Ramosnak kezdőként nem sok ideje van már hátra, vagy ha igen akkor azt a csapat szívja. :'(
Én nem félteném Varane-t, Iker is elég sokáig elvolt, és bár nem is volt vele mindenki elégedett mint csk, de be kell látni, nem igen leszmás opció. A hagyományokat sem fogjuk felrúgni, kimegy Ramos, Marcelo és Benzema, Varane lesz a soron következő emberünk

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: chronic » 2019. szeptember 21., szombat 9:42

wZoLee7 írta:Varabet már eladtuk vagy mi van vele? :D :D
Őt igen, de Varane még nálunk van. :mrgreen:

Ő egyáltalán nem csk alapanyag, egy csendes profi mint Kroos.
Egy karizmatikus nagypofájú cigánygyerek kell arra a posztra, mint az öreg Sergio. :mrgreen:

Annyira fáj amúgy látni,hogy a "nagyok" mennek kifelé, szívem szakad meg, de Ramosnak kezdőként nem sok ideje van már hátra, vagy ha igen akkor azt a csapat szívja. :'(

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 20., péntek 23:32

Varabet már eladtuk vagy mi van vele? :D :D

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. szeptember 20., péntek 18:10

csak Carvajal lenne jó csk-nak
de a játékban kéne fejlődni, hogy hosszútávon kezdő legyen
amúgy meg ezért kellene a saját nevelések, madridisták
Ramos után nem tudunk jó szívvel egy csk jelöltet mondani
akinek minden tulajdonsága megfelelő lenne a posztra :hmmm:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 20., péntek 18:07

Yazid írta: sevilla és atletico ellen ha hasonlóan kiszopunk hát nem tudom mi lesz, de nem akarok vészmadár lenni. marcan mar diskuralnak a lehetséges edző jelöltekről.
Pedig ki fogunk vszleg.
ZIDANE

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. szeptember 20., péntek 17:59

sevilla és atletico ellen ha hasonlóan kiszopunk hát nem tudom mi lesz, de nem akarok vészmadár lenni. marcan mar diskuralnak a lehetséges edző jelöltekről.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 20., péntek 12:56

KAG írta:
RealMadridFanatic írta: A mentalitása kiváló, képességei jók. Hosszú távon viszont nem biztos, hogy megfelelő minőséget képvisel egy kezdő szerepkörhöz.

Amúgy az Ajaxban (ami persze más kávéház) De Ligt volt hasonló vezér, mint Ramos, ha igaz volt, hogy 2022-től 150M-s kivásárlási záradék lép életbe a szerződésében, érdemes lehet elgondolkodni rajta. Addig kiderül az olaszoknál, hogy mennyi lehet a gyerekben, és pofátlanul fiatal lesz.

Egyébként én sem látom egyelőre az öltöző új vezérét, Benzemának is csak pár éve lehet a Realban, Varane nem kifejezetten ez a típus, esetleg Carvajal, de neki össze kell kapnia magát, mert egyelőre a teljesítménye sincs a korábbi közelében.

Casemiro, Carvajal , aki talán valamennyire vezér alkat, ha az egyel fiatalabb generációt nézzük.
Casemiro kevés, Carvajalt meg elég gyorsan kiszorítsa majd Hakimi

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 20., péntek 12:30

RealMadridFanatic írta: A mentalitása kiváló, képességei jók. Hosszú távon viszont nem biztos, hogy megfelelő minőséget képvisel egy kezdő szerepkörhöz.

Amúgy az Ajaxban (ami persze más kávéház) De Ligt volt hasonló vezér, mint Ramos, ha igaz volt, hogy 2022-től 150M-s kivásárlási záradék lép életbe a szerződésében, érdemes lehet elgondolkodni rajta. Addig kiderül az olaszoknál, hogy mennyi lehet a gyerekben, és pofátlanul fiatal lesz.

Egyébként én sem látom egyelőre az öltöző új vezérét, Benzemának is csak pár éve lehet a Realban, Varane nem kifejezetten ez a típus, esetleg Carvajal, de neki össze kell kapnia magát, mert egyelőre a teljesítménye sincs a korábbi közelében.

Casemiro, Carvajal , aki talán valamennyire vezér alkat, ha az egyel fiatalabb generációt nézzük.
ZIDANE

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. szeptember 20., péntek 12:22

A mentalitása kiváló, képességei jók. Hosszú távon viszont nem biztos, hogy megfelelő minőséget képvisel egy kezdő szerepkörhöz.

Amúgy az Ajaxban (ami persze más kávéház) De Ligt volt hasonló vezér, mint Ramos, ha igaz volt, hogy 2022-től 150M-s kivásárlási záradék lép életbe a szerződésében, érdemes lehet elgondolkodni rajta. Addig kiderül az olaszoknál, hogy mennyi lehet a gyerekben, és pofátlanul fiatal lesz.

Egyébként én sem látom egyelőre az öltöző új vezérét, Benzemának is csak pár éve lehet a Realban, Varane nem kifejezetten ez a típus, esetleg Carvajal, de neki össze kell kapnia magát, mert egyelőre a teljesítménye sincs a korábbi közelében.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. szeptember 20., péntek 12:16

Én azt nem látom egyelőre, hogy ki lesz majd a jövő vezéregyénisége, aki a nehéz helyzetekben feltüzeli a csapatot, aki rendelkezik a győztes mentalitással..
Ugye egy ilyet már sikeresen eladtunk.., Ramosnak is már csak pár éve van vissza, szóval gőzerővel kéne dolgozni azon, hogy megtaláljuk ezt az illetőt, a jelenlegi keretből sajnos senkit nem érzek alkalmasnak a feladatra.
Elég csak megnézni, hogy milyen eredményeink voltak Ramos nélkül a BL-ben és hogyan szerepeltünk, amikor ő is ott van. Egyszerűen csak ránézel a palira és már megnyugszol, teljesen más lehet játszani, ha egy ilyen tagot magad mellett tudhatsz a csapatban.(persze nem amikor ő is elkattan :D )

Első blikkre Van Dijket mondanám, bár akkora vezérnek közel sem érzem, viszont szerintem ő megfelelően tudná pótolni Ramost, de valószínűleg horror áron tudnánk csak megszerezni.
Aztán lehet ki fogtok nevetni, de akiben még éreztem a potenciált, azt hogy mindig győzni akar, még akkor is, amikor mindenki más kuka és ráadásul saját nevelésünk is, az nem más, mint Regulion, nálam ő egy jobb képességű Arbeloa, kis spártai.. :mrgreen: Na ő nem szarik be, bárki is jöjjön szembe és ilyen arcok kellenek a csapatba.., ezért is voltam baromira mérges, hogy a tavalyi szezonja után elküldtük kölcsönbe.
Csak én látok bele sokat a srácba, vagy más is így látja?

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. szeptember 20., péntek 11:28

Hasonlóan képzelem én is, csak ezeket már idén vártam... Ha nem is minden lépést, de a legtöbbet igen.

Achrafban van elképzelés és nagyon lendületes, a Barca ellen jobbnak éreztem, mint Carvajalt az elmúlt 1,5 évben bármikor.

Bale még nagyon képlékeny, de akár Mané is alternatíva lehet, hátha megunja Salah-t. :p
Mondjuk ha a walesi a jelenlegi szintet hozza, esetleg rá is tud dobni, akkor jövőre a legkevésbé fontos dolgunk lesz vele bajlódni.

Pogbával én rizikóznék, ráadásul ZZ úgyis kizárólag benne fog gondolkozni jövő nyáron is, ha itt lesz.

Courtois meg lényegesen jobb kapus, mint az itteni megítélése, ha nem lesz szedett-vedett a csapatjátékunk, neki is könnyebb dolga lesz. A góljaink jelentős hányadánál kiszolgáltatott helyzetben van, ziccer, vagy tiszta lövőhelyzetek. Jöhetne ilyenkor is a bravúr, de ahhoz fejben is rendben kellene lenni. Meglátjuk, képességekre jó kapus, reméljük ki is jön belőle Madridban az extra.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. szeptember 20., péntek 11:17

zidane megfelelősége nálam akkor fog eldőlni, hogy (ha megéri) jövő nyáron képes lesz-e a haverok helyett visszahozni és kezdőbe (vagy annak közelébe) tenni a fiatal generációt. elsősorban a következőkre gondolok: mendy, militao, ödegaard, ceballos, brahim, achraf, vinicius. ha nem, akkor nem kell megvárni vele a nyarat, mert arra rámegy a 3. szezonunk is.

gondolkodtam kicsit, én így csinálnám.

VÉDELEM
nálam a keretben az összes jelenlegi védőnek biztos helye van marcelót ésvagy odriozolát kivéve. achrafot visszahoznám, és ott játszana stabilan, ahol a legjobb. most eléggé képzavarban vagyok, mert dortmundban mindkét szélen játszott, megállta a helyét itt is ott is, de annyi meccset nem láttam, hogy megtudjam állapítani, hogymelyik oldalon jobb. attól függően hogy hova kerülne megválnék marcelótól vagy odriozolától. a széleken tehát achraf, carvajal, mendy és odriozola (vagy marcelo) lenne.

középen meghagynám a 4 védőt, de ramost sokkal gyakrabban kell váltogatni és a miltao-ramos-varane hármasnak kiegyensúlyozottan kell játszania, nem ahogy most van, mert ez nevetséges. ramos még jópár évig tudná segíteni a csapatot, de ha nem vállalja be ezt, akkor szomorúan de meg kell tőle válni (hozzáteszem annyira azért nem lepődnék meg ha dobbantana...volt már hogy sejtette, hogy ha nem úgy lesz, ahogy ő elképzeli, akkor továbbáll....). szintén ha varane nem érzi a motivációt, akkor ugyanúgy. az ő árából lehetne sztárvédőt igazolni. de alapból egyiket se adnám el.

nálam a védelem: ACHRAF-VARANE-MILITAO-MENDY vagy CARVAJAL-VARANE-MILITAO-ACHRAF

KÖZÉPPÁLYA
nem leszek népszerű de nálam a középpályán casemirón kívül senkinek nincs helye. a brazil már sokszor bebizonyította, hogy lehet rá számítani. amikor végigvertük európát oszlopos tag volt, amikor szarul játszunk általában akkor is igyekszik. nem akarok még egy khedira/gago időszakot. korban is teljesen rendben van még. akitől biztos meg kell válni az modric és isco. valverdét padra megtartanám, és visszahoznám ödegaardot, akit a kezdőbe tennék modric-like pozícióba (de nem pontosan oda) és szintén visszahívnám ceballost is. a spanyol egyelőre fejlődik az arsenalban és a válogatottban is, de év végére tisztázódhat, hogy kezdőbe való-e vagy inkább padra. mindenesetre erősítés akárhol van.

a középpályára legalább egy embert igazolni kell, aki nem pogba, én egy labdabiztos nagyonsokat futó négert igazolnék, ndombelére már jól rábasztunk, de hát ez van ha szemellenzős az edző. vdb sem tűnik rossz megoldásnak, de itt nincs egyértelmű jelölt. szóba jöhet pogba is, de szerintem ő túl nagy rizikó. kroos pad, illetve belevinni a rotálásba. lehet hogy varanehoz hasonlóan ő sem érzi már magát motiváltnak, akkor el kell adni, és a helyére hozni még egy embert. jamest, ha nem érkezik 40 millió feletti ajánlat, akkor megtartanám. tehermentesíteni a ligába/kupába nagyszerű.

nálam a középpálya: CASEMIRO - ??? (CEBALLOS vagy ÚJ ARC) - ÖDEGAARD
padon: ceballos (?), valverde, kroos (vagy helyette egy új játékos), james.

TÁMADÓK
egyelőre nekem benzema helye biztos...csak már ő is öregszik, a cseréje jovic. marianóra, bár amúgy én jovic elé sorolnám, egyszerűen nem lehet számítani a folyamatos sérülései és meccshiánya miatt. őt eladnám, inkább télen mint nyáron.

bal oldalon hazard, cseréje vinicius. de, ha hazard hozni fogja a dagadt lassú formáját hosszabb időre, akkor simán megcserélném. egyszerűen ez madridban nem fér bele, úgy meg főleg nem, hogy ÁLLÍTÓLAG álmai klubjában van. dolgozzon. nem a chelseaben van már, itt még semmit nem tett le, mutassa meg. mielőtt bárki belekötne. azt szeretném, ha szopatna, és megmutatná. de a történelemben volt már mindkét esetre példa.

jobb oldalon bale lenne. nincs jobb alternatíva, de nem is nagyon kell keresni. képességekben az egyik legjobb játékos a világon. nem a legjobb lelkiállapotban van most szerintem, de ez megváltozhat jövő szezonig. a lényeg, hogy idén sokat kell játszania. ez mindenkinek jó. a csapatnak meg neki is. ha játszik és jól játszik, akkor lehet el tudjuk adni normális áron, és akkor igazolhatunk. ha marad, az se baj, mert nincs tőle jobb játékos jobb oldalra a keretben. a kvalitásai jobbak, mint asensióé és gólerősebb is. meg a spanyol úgyis egy nagy kérdőjel lesz a sérülése után. bale cseréje asensio vagy brahim.

nálam a támadók: HAZARD-BENZEMA-BALE
padon: brahim, asensio, vinicius és jovic

KAPUS
elsősorban megézném areola mit tud, ha meggyőző nálam övé a poszt, lunin a cseréje, curtoisnek koccoltak. ha areola visszamegy párizsba akkor curtois maradhat, de ha az új csapatban is ilyen szerencsétlen balfék lesz, akkor meszeltek neki. szivem szerint leigazolnám oblakot vagy kepát. full komolyan.

a következő játékosokat jövőre (is) kölcsönben tartanám: kubo, rodrygo és reguilón.

na, kösz ha elolvasod. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég