Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 21., szombat 10:12

chronic írta:
wZoLee7 írta:Varabet már eladtuk vagy mi van vele? :D :D
Őt igen, de Varane még nálunk van. :mrgreen:

Ő egyáltalán nem csk alapanyag, egy csendes profi mint Kroos.
Egy karizmatikus nagypofájú cigánygyerek kell arra a posztra, mint az öreg Sergio. :mrgreen:

Annyira fáj amúgy látni,hogy a "nagyok" mennek kifelé, szívem szakad meg, de Ramosnak kezdőként nem sok ideje van már hátra, vagy ha igen akkor azt a csapat szívja. :'(
Én nem félteném Varane-t, Iker is elég sokáig elvolt, és bár nem is volt vele mindenki elégedett mint csk, de be kell látni, nem igen leszmás opció. A hagyományokat sem fogjuk felrúgni, kimegy Ramos, Marcelo és Benzema, Varane lesz a soron következő emberünk

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: chronic » 2019. szeptember 21., szombat 9:42

wZoLee7 írta:Varabet már eladtuk vagy mi van vele? :D :D
Őt igen, de Varane még nálunk van. :mrgreen:

Ő egyáltalán nem csk alapanyag, egy csendes profi mint Kroos.
Egy karizmatikus nagypofájú cigánygyerek kell arra a posztra, mint az öreg Sergio. :mrgreen:

Annyira fáj amúgy látni,hogy a "nagyok" mennek kifelé, szívem szakad meg, de Ramosnak kezdőként nem sok ideje van már hátra, vagy ha igen akkor azt a csapat szívja. :'(

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 20., péntek 23:32

Varabet már eladtuk vagy mi van vele? :D :D

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. szeptember 20., péntek 18:10

csak Carvajal lenne jó csk-nak
de a játékban kéne fejlődni, hogy hosszútávon kezdő legyen
amúgy meg ezért kellene a saját nevelések, madridisták
Ramos után nem tudunk jó szívvel egy csk jelöltet mondani
akinek minden tulajdonsága megfelelő lenne a posztra :hmmm:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 20., péntek 18:07

Yazid írta: sevilla és atletico ellen ha hasonlóan kiszopunk hát nem tudom mi lesz, de nem akarok vészmadár lenni. marcan mar diskuralnak a lehetséges edző jelöltekről.
Pedig ki fogunk vszleg.
ZIDANE

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3402
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. szeptember 20., péntek 17:59

sevilla és atletico ellen ha hasonlóan kiszopunk hát nem tudom mi lesz, de nem akarok vészmadár lenni. marcan mar diskuralnak a lehetséges edző jelöltekről.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 20., péntek 12:56

KAG írta:
RealMadridFanatic írta: A mentalitása kiváló, képességei jók. Hosszú távon viszont nem biztos, hogy megfelelő minőséget képvisel egy kezdő szerepkörhöz.

Amúgy az Ajaxban (ami persze más kávéház) De Ligt volt hasonló vezér, mint Ramos, ha igaz volt, hogy 2022-től 150M-s kivásárlási záradék lép életbe a szerződésében, érdemes lehet elgondolkodni rajta. Addig kiderül az olaszoknál, hogy mennyi lehet a gyerekben, és pofátlanul fiatal lesz.

Egyébként én sem látom egyelőre az öltöző új vezérét, Benzemának is csak pár éve lehet a Realban, Varane nem kifejezetten ez a típus, esetleg Carvajal, de neki össze kell kapnia magát, mert egyelőre a teljesítménye sincs a korábbi közelében.

Casemiro, Carvajal , aki talán valamennyire vezér alkat, ha az egyel fiatalabb generációt nézzük.
Casemiro kevés, Carvajalt meg elég gyorsan kiszorítsa majd Hakimi

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 20., péntek 12:30

RealMadridFanatic írta: A mentalitása kiváló, képességei jók. Hosszú távon viszont nem biztos, hogy megfelelő minőséget képvisel egy kezdő szerepkörhöz.

Amúgy az Ajaxban (ami persze más kávéház) De Ligt volt hasonló vezér, mint Ramos, ha igaz volt, hogy 2022-től 150M-s kivásárlási záradék lép életbe a szerződésében, érdemes lehet elgondolkodni rajta. Addig kiderül az olaszoknál, hogy mennyi lehet a gyerekben, és pofátlanul fiatal lesz.

Egyébként én sem látom egyelőre az öltöző új vezérét, Benzemának is csak pár éve lehet a Realban, Varane nem kifejezetten ez a típus, esetleg Carvajal, de neki össze kell kapnia magát, mert egyelőre a teljesítménye sincs a korábbi közelében.

Casemiro, Carvajal , aki talán valamennyire vezér alkat, ha az egyel fiatalabb generációt nézzük.
ZIDANE

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. szeptember 20., péntek 12:22

A mentalitása kiváló, képességei jók. Hosszú távon viszont nem biztos, hogy megfelelő minőséget képvisel egy kezdő szerepkörhöz.

Amúgy az Ajaxban (ami persze más kávéház) De Ligt volt hasonló vezér, mint Ramos, ha igaz volt, hogy 2022-től 150M-s kivásárlási záradék lép életbe a szerződésében, érdemes lehet elgondolkodni rajta. Addig kiderül az olaszoknál, hogy mennyi lehet a gyerekben, és pofátlanul fiatal lesz.

Egyébként én sem látom egyelőre az öltöző új vezérét, Benzemának is csak pár éve lehet a Realban, Varane nem kifejezetten ez a típus, esetleg Carvajal, de neki össze kell kapnia magát, mert egyelőre a teljesítménye sincs a korábbi közelében.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. szeptember 20., péntek 12:16

Én azt nem látom egyelőre, hogy ki lesz majd a jövő vezéregyénisége, aki a nehéz helyzetekben feltüzeli a csapatot, aki rendelkezik a győztes mentalitással..
Ugye egy ilyet már sikeresen eladtunk.., Ramosnak is már csak pár éve van vissza, szóval gőzerővel kéne dolgozni azon, hogy megtaláljuk ezt az illetőt, a jelenlegi keretből sajnos senkit nem érzek alkalmasnak a feladatra.
Elég csak megnézni, hogy milyen eredményeink voltak Ramos nélkül a BL-ben és hogyan szerepeltünk, amikor ő is ott van. Egyszerűen csak ránézel a palira és már megnyugszol, teljesen más lehet játszani, ha egy ilyen tagot magad mellett tudhatsz a csapatban.(persze nem amikor ő is elkattan :D )

Első blikkre Van Dijket mondanám, bár akkora vezérnek közel sem érzem, viszont szerintem ő megfelelően tudná pótolni Ramost, de valószínűleg horror áron tudnánk csak megszerezni.
Aztán lehet ki fogtok nevetni, de akiben még éreztem a potenciált, azt hogy mindig győzni akar, még akkor is, amikor mindenki más kuka és ráadásul saját nevelésünk is, az nem más, mint Regulion, nálam ő egy jobb képességű Arbeloa, kis spártai.. :mrgreen: Na ő nem szarik be, bárki is jöjjön szembe és ilyen arcok kellenek a csapatba.., ezért is voltam baromira mérges, hogy a tavalyi szezonja után elküldtük kölcsönbe.
Csak én látok bele sokat a srácba, vagy más is így látja?

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. szeptember 20., péntek 11:28

Hasonlóan képzelem én is, csak ezeket már idén vártam... Ha nem is minden lépést, de a legtöbbet igen.

Achrafban van elképzelés és nagyon lendületes, a Barca ellen jobbnak éreztem, mint Carvajalt az elmúlt 1,5 évben bármikor.

Bale még nagyon képlékeny, de akár Mané is alternatíva lehet, hátha megunja Salah-t. :p
Mondjuk ha a walesi a jelenlegi szintet hozza, esetleg rá is tud dobni, akkor jövőre a legkevésbé fontos dolgunk lesz vele bajlódni.

Pogbával én rizikóznék, ráadásul ZZ úgyis kizárólag benne fog gondolkozni jövő nyáron is, ha itt lesz.

Courtois meg lényegesen jobb kapus, mint az itteni megítélése, ha nem lesz szedett-vedett a csapatjátékunk, neki is könnyebb dolga lesz. A góljaink jelentős hányadánál kiszolgáltatott helyzetben van, ziccer, vagy tiszta lövőhelyzetek. Jöhetne ilyenkor is a bravúr, de ahhoz fejben is rendben kellene lenni. Meglátjuk, képességekre jó kapus, reméljük ki is jön belőle Madridban az extra.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. szeptember 20., péntek 11:17

zidane megfelelősége nálam akkor fog eldőlni, hogy (ha megéri) jövő nyáron képes lesz-e a haverok helyett visszahozni és kezdőbe (vagy annak közelébe) tenni a fiatal generációt. elsősorban a következőkre gondolok: mendy, militao, ödegaard, ceballos, brahim, achraf, vinicius. ha nem, akkor nem kell megvárni vele a nyarat, mert arra rámegy a 3. szezonunk is.

gondolkodtam kicsit, én így csinálnám.

VÉDELEM
nálam a keretben az összes jelenlegi védőnek biztos helye van marcelót ésvagy odriozolát kivéve. achrafot visszahoznám, és ott játszana stabilan, ahol a legjobb. most eléggé képzavarban vagyok, mert dortmundban mindkét szélen játszott, megállta a helyét itt is ott is, de annyi meccset nem láttam, hogy megtudjam állapítani, hogymelyik oldalon jobb. attól függően hogy hova kerülne megválnék marcelótól vagy odriozolától. a széleken tehát achraf, carvajal, mendy és odriozola (vagy marcelo) lenne.

középen meghagynám a 4 védőt, de ramost sokkal gyakrabban kell váltogatni és a miltao-ramos-varane hármasnak kiegyensúlyozottan kell játszania, nem ahogy most van, mert ez nevetséges. ramos még jópár évig tudná segíteni a csapatot, de ha nem vállalja be ezt, akkor szomorúan de meg kell tőle válni (hozzáteszem annyira azért nem lepődnék meg ha dobbantana...volt már hogy sejtette, hogy ha nem úgy lesz, ahogy ő elképzeli, akkor továbbáll....). szintén ha varane nem érzi a motivációt, akkor ugyanúgy. az ő árából lehetne sztárvédőt igazolni. de alapból egyiket se adnám el.

nálam a védelem: ACHRAF-VARANE-MILITAO-MENDY vagy CARVAJAL-VARANE-MILITAO-ACHRAF

KÖZÉPPÁLYA
nem leszek népszerű de nálam a középpályán casemirón kívül senkinek nincs helye. a brazil már sokszor bebizonyította, hogy lehet rá számítani. amikor végigvertük európát oszlopos tag volt, amikor szarul játszunk általában akkor is igyekszik. nem akarok még egy khedira/gago időszakot. korban is teljesen rendben van még. akitől biztos meg kell válni az modric és isco. valverdét padra megtartanám, és visszahoznám ödegaardot, akit a kezdőbe tennék modric-like pozícióba (de nem pontosan oda) és szintén visszahívnám ceballost is. a spanyol egyelőre fejlődik az arsenalban és a válogatottban is, de év végére tisztázódhat, hogy kezdőbe való-e vagy inkább padra. mindenesetre erősítés akárhol van.

a középpályára legalább egy embert igazolni kell, aki nem pogba, én egy labdabiztos nagyonsokat futó négert igazolnék, ndombelére már jól rábasztunk, de hát ez van ha szemellenzős az edző. vdb sem tűnik rossz megoldásnak, de itt nincs egyértelmű jelölt. szóba jöhet pogba is, de szerintem ő túl nagy rizikó. kroos pad, illetve belevinni a rotálásba. lehet hogy varanehoz hasonlóan ő sem érzi már magát motiváltnak, akkor el kell adni, és a helyére hozni még egy embert. jamest, ha nem érkezik 40 millió feletti ajánlat, akkor megtartanám. tehermentesíteni a ligába/kupába nagyszerű.

nálam a középpálya: CASEMIRO - ??? (CEBALLOS vagy ÚJ ARC) - ÖDEGAARD
padon: ceballos (?), valverde, kroos (vagy helyette egy új játékos), james.

TÁMADÓK
egyelőre nekem benzema helye biztos...csak már ő is öregszik, a cseréje jovic. marianóra, bár amúgy én jovic elé sorolnám, egyszerűen nem lehet számítani a folyamatos sérülései és meccshiánya miatt. őt eladnám, inkább télen mint nyáron.

bal oldalon hazard, cseréje vinicius. de, ha hazard hozni fogja a dagadt lassú formáját hosszabb időre, akkor simán megcserélném. egyszerűen ez madridban nem fér bele, úgy meg főleg nem, hogy ÁLLÍTÓLAG álmai klubjában van. dolgozzon. nem a chelseaben van már, itt még semmit nem tett le, mutassa meg. mielőtt bárki belekötne. azt szeretném, ha szopatna, és megmutatná. de a történelemben volt már mindkét esetre példa.

jobb oldalon bale lenne. nincs jobb alternatíva, de nem is nagyon kell keresni. képességekben az egyik legjobb játékos a világon. nem a legjobb lelkiállapotban van most szerintem, de ez megváltozhat jövő szezonig. a lényeg, hogy idén sokat kell játszania. ez mindenkinek jó. a csapatnak meg neki is. ha játszik és jól játszik, akkor lehet el tudjuk adni normális áron, és akkor igazolhatunk. ha marad, az se baj, mert nincs tőle jobb játékos jobb oldalra a keretben. a kvalitásai jobbak, mint asensióé és gólerősebb is. meg a spanyol úgyis egy nagy kérdőjel lesz a sérülése után. bale cseréje asensio vagy brahim.

nálam a támadók: HAZARD-BENZEMA-BALE
padon: brahim, asensio, vinicius és jovic

KAPUS
elsősorban megézném areola mit tud, ha meggyőző nálam övé a poszt, lunin a cseréje, curtoisnek koccoltak. ha areola visszamegy párizsba akkor curtois maradhat, de ha az új csapatban is ilyen szerencsétlen balfék lesz, akkor meszeltek neki. szivem szerint leigazolnám oblakot vagy kepát. full komolyan.

a következő játékosokat jövőre (is) kölcsönben tartanám: kubo, rodrygo és reguilón.

na, kösz ha elolvasod. :mrgreen:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2019. szeptember 20., péntek 10:18

Én sehogy nem tudom ebből mosdatni ZZ-t. Imádom, korábban is leírtam azon erényeit, amiért Ő a legalkalmasabb a csapat élére, de ahelyett, hogy bebizonyította volna, hogy tanult a hibáiból, leépítette a legfontosabb csapatrészt. És nem csak a kezdőbe lehet igazolni, most egy van de Beek is felüdülés lenne.
Szerintem nem ő a legalkalmasabb. Jelen helyzetre. Márciusban sem értettem, igazából őt sem, hogy miért jön vissza. Ez nem neki való időszak, itt tényleg egy generációváltást kell levezényelni, és újra felépíteni a játékot, fiatalokat pátyolgatni, kemény utasításokkal ellátni őket. ZZ a legjobb volt abban, hogy egy nagyjából kész csapaton egy kicsit finomhangoljon, és fejben rendbe tegye őket. Abban az időszakban ő volt a legideálisabb, most messze nem az szerintem.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. szeptember 20., péntek 8:30

Szerkezeti átalakítás is kéne ebbe a csapatba. Az oké, hogy feldobálunk 4-3-3-ba egy csapatot, de megfelelő játékosok a jelenlegi állományból erre nincsenek. A középpályások közül védekező, mélységi játékot csak Modric, Valverde, Kroos és Casemiro tud mutatni, akik közül egy még egy szárnyait bontogató játékos, akiből max jó csere lehet, a másik 3 meg 1,5 szezon óta kb. árnyéka önmagának. Isco és James, akiket ezekkel a feladatokkal akar ZZ ellátni alkalmatlanok erre. Az új szerkezetet és a hozzá tartozó taktikát kellett volna kialakítani tavasszal. Utána pedig nyáron már júliusban befejezni a keret építését és nem azon vacakolni, hogy ki fog jönni és kit zavarunk el nyár végéig. Pogba megszerzésére esély se volt, így megtartotta Jamest, akit amúgy szinte semmibe se néz. Mégis ezen vacakolt augusztus végéig. Emellett Bale-t is elüldözte és nem is játszatta egy darabig -aminek amúgy már ideje lenne-, majd közölte, hogy a csapat része. Nem tudtunk eladni, illetve venni se tudtunk senkit, így szarral dobálóztunk.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 20., péntek 8:27

Ugyan már.
Erre a lassu, alig mozgo es megfáradt kp-ra, egy dinamikus vdb aranyat ert volna.
ZIDANE

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. szeptember 20., péntek 8:22

füst írta:
Gaborone1 írta:

Lehet erős így az szezon elején bár megkockáztatom de alkalmasságát megkérdőjelezi, hogy nyáron önfejűen, fafejűen ragaszkodott Pogbához és más alternatívát meg sem hallgatva, ezzel "szarban" hagyva a középpályát. meg is látszik.......
Feltételezem Zidane csapata is mérlegelt, a jelenlegi kp erősítésre szorul, de Pogba nem elérhető, az alternatíva pedig nem jelent akkora erősítést mint amekkora kiadást.
Zidane azt választotta, hogy inkább kibekkeli ezt a szezont a jelenlegi kp-val, és jövőre kedvezőbb helyzetből lehet menni Pogbáért és Mbappéért.
Amit írsz részben el tudom fogadni és van realitás alapja. De egy biztos szerintem, Pogba és Mbappe nem érkezik egyszerre. Így a támadósor rendbe lesz egy darabig, viszont a Kp megint semmi, oda csak 'félmegoldás' lesz megint, bár ezt nem értem. Attól még, hogy nem egy 'Galaktikus' jön oda attól már is félmegoldás?!

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. szeptember 20., péntek 8:12

Értem amit írsz füst, de ettől ez még orbitális hiba marad. Jövőre sem leszünk jobb helyzetben, akkor sem, ha hozzuk Pogbát és ZZ folytatja azt a nézetét, hogy akit egyszer beskatulyázott, annak csak extrém esetben van visszaút (Bale, James).

Itt volt Ceballos és Ödegaard. Előbbi kizárólag azért ment el, mert ZZ nem csípi. Persze a teljesítménye sem volt kimagasló, de szerintem egyértelmű, hogy megvan benne a minőség legalább ahhoz, hogy keretben legyen a Realban. Főleg a mostani fáradt, kiöregedő, lassú középpályánk láttán.
A norvég maga is nyilatkozta, hogy játszania kell, jól is látja. A kölcsönnel viszont addig lehetett volna várni, amíg biztosan ki nem derül, hogy tudunk-e hozni valakit. Most aranyat érne nálunk. Ingyen.

Én sehogy nem tudom ebből mosdatni ZZ-t. Imádom, korábban is leírtam azon erényeit, amiért Ő a legalkalmasabb a csapat élére, de ahelyett, hogy bebizonyította volna, hogy tanult a hibáiból, leépítette a legfontosabb csapatrészt. És nem csak a kezdőbe lehet igazolni, most egy van de Beek is felüdülés lenne.

Jövőre meg Modric már tényleg 400 éves lesz, nem nagyon kell vele tovább számolni. Valverde szerintem kiegészítőnek sem lesz elég, vagy csak 5.-6. opciónak a középpályára.
Úgyhogy Pogba, Ödegaard és Ceballos is kellene, Kroos és Casemiro mellé. így maradhat esetleg Valverde, hogy létszámban és minőségben is meglegyünk.

Azt viszont kötve hiszem, hogy egy nyáron jön Pogba és Mbappé is. Előbbi esélyes lehet, utóbbira szerintem még egy évet várni kell, amíg már csak 1 év lesz a szerződéséből.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2019. szeptember 20., péntek 7:52

Gaborone1 írta:

Lehet erős így az szezon elején bár megkockáztatom de alkalmasságát megkérdőjelezi, hogy nyáron önfejűen, fafejűen ragaszkodott Pogbához és más alternatívát meg sem hallgatva, ezzel "szarban" hagyva a középpályát. meg is látszik.......
Amikor mérlegel az ember, akkor a mérleg mindkét oldalát szemügyre veszi és az összkép alapján dönt. Amit te leírsz, az alapján érthetetlen és bődületes hiba, hogy nem jött senki Pogba helyett a kp-ra.

Szerintem oka van a döntésnek, és az ok nem az, hogy dilettáns a vezetés.
Én a mérleg másik serpenyőjében ezt látom:
Jól fog jönni jövő nyáron a megmaradt pénz a büdzsében, ugyanis szép kis licitháborúra lesz kilátás Mbappéért. vonzóbb célpont Neymarnál, és ezt a Barca is tudja, ezért vélhetően a falig mennek majd érte, hisz ne feledjük, nekik is vészesen öregszik a támadósoruk, létfontosságú lesz nekik oda egy A+ erősítés. A saját kiindulópontunkat gyengítettük volna, ha most 100milliós nagyságrendben költünk félmegoldásra.

Feltételezem Zidane csapata is mérlegelt, a jelenlegi kp erősítésre szorul, de Pogba nem elérhető, az alternatíva pedig nem jelent akkora erősítést mint amekkora kiadást.
Zidane azt választotta, hogy inkább kibekkeli ezt a szezont a jelenlegi kp-val, és jövőre kedvezőbb helyzetből lehet menni Pogbáért és Mbappéért.
Papíron nem vészes a mostani kp-nk, noha tényleg elfért volna egy kis erősítés. Zizou bevállalta ezt a hazárdírozást, és jelenleg még az ág is húzza a sérülésekkel.
Ezt válallta ZZ azért, mert ez a kisebbik rossz.
Ha jött volna idén a B megoldás, VdB vagy Eriksen, akkor az elsődleges célpontokról könnyen lemaradnánk jövőre ismét, és EZT viszont nem akarta megkockáztatni.
Azt gondolom beláthatjuk, hogy messze nincsenek végtelen forrásaink, ha nem megfontoltan költünk, akkor könnyen hátrányba kerülünk.Ezt figyelembe véve nem fért bele a B megoldás idén.

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. szeptember 20., péntek 7:19

RealAsensio írta:
Faust írta:

Ezt mondjuk nem túlzottan értem.
Vele elnezobb lesz Perez, o nem “idegen”, hanem egy legenda. Ha szar evunk lesz, nem hiszem, hogy elkuldi. Jelenleg pedig ZZ a legalkalmasabb edzo, nem tudnek jobbat mondani nala. A keret kialakitasa pedig nem csak rajta/rajtunk mult, sok tenyezo befolyasolta a dolgokat. Egy uj edzonek se lenne tobb es jobb alternativaja. Egy uj edzonek is meg kellene kuzdenie ilyen seruleshullamokkal.
A keretet tobb mint fel eve ZZ alakitja, igy vagy ugy, de ez az o levese, fozze meg, aztan megkostoljuk...
Lehet erős így az szezon elején bár megkockáztatom de alkalmasságát megkérdőjelezi, hogy nyáron önfejűen, fafejűen ragaszkodott Pogbához és más alternatívát meg sem hallgatva, ezzel "szarban" hagyva a középpályát. meg is látszik.......

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. szeptember 19., csütörtök 23:47

wZoLee7 írta:
Victorioo írta:

Ezt te sem gondolhatod komolyan, hogy Perez hagyná.
kit tegyen oda évközben? nincs senki. Hozza el Gutit, ő sem lenne jobb szerintem, az ilyen házon belüli alakok most nem opciók, a külsősök között meg erősen C meg D verziók vannak csak
Nem tudom, nem szaladtam ennyire előre, de arra fogadnék, hogy ha igy marad a helyzet nem lesz szivbajos változtatni Perez. Ott van az embere egyébként.. mou, na de nem festem az ördögöt a falra, bizok ZZ-ben és a változásokban.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég