Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4802
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. szeptember 25., szerda 22:55

Nem tudom mi tortent a PSG meccs utan, de rendesen ossze lett szedve a csapatvedekezes. Hiaba a kisebb nevu ellenfelek, ez mar most tisztan latszik.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. szeptember 24., kedd 10:21

Nem láttam idén a Sevillát a mostani meccsen kívül, de nem volt helyük. Nem vegyük már el legalább ezt a csapattól. Nagyon fegyelmezett volt a védekezés, a sokkal aktívabb jobb oldalukon ott volt Mendy, aki nagyon határozottan, keményen védekezik és Hazard végig visszajárt segíteni, ami egyébként Bale-ről is elmondható. Navasnak alig volt komoly előretörése, a jobb szélsőjük (Ocampos?) próbált kavargatni, de vagy szerelték, vagy a visszatett labdái után már tudott reagálni a védelem és a visszazáró középpálya.

Tipikusan az a meccs, ahol a sokszor puffogtatott közhely igaz volt, annyit focizott a Sevilla, amennyit hagytunk nekik.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 23., hétfő 19:45

Ha nyerünk, szar az ellenfél. Ha veszítünk mi vagyunk szarok.

Meseljetek meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. szeptember 23., hétfő 16:57

KAG írta: Szerintem is-is.

Ennyire langyos, puha sevillat szerintem még nem is láttam soha.
Sok piszi-paszi erő nélküli fos, ami nálunk is ment.
+1

Ezen kívűl rengeteget változtak tavalyhoz képest, sok új játékos jött és veszítettek el komoly arcokat, mint Ben Yedder.
Madridi derbi után okosabbak leszünk.
Love football, hate antifa.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. szeptember 23., hétfő 15:41

KAG írta: Szerintem is-is.

Ennyire langyos, puha sevillat szerintem még nem is láttam soha.
Sok piszi-paszi erő nélküli fos, ami nálunk is ment.
Kontroll alatt voltak, stabil volt a vedekezesunk, nem tudtak mogenk kerulni, nem volt res a vedelemben. A kozeppalyank nem volt atjarohaz. Ennyi kellett ahhoz, hogy megfogjuk oket. Ebben a stadionban nem sok csapat fog nyerni, szoval eros tulzas, hogy langyos es puha Sevilla volt a tegnapi.
:goat:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 23., hétfő 15:05

Szerintem is-is.

Ennyire langyos, puha sevillat szerintem még nem is láttam soha.
Sok piszi-paszi erő nélküli fos, ami nálunk is ment.
ZIDANE

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. szeptember 23., hétfő 15:04

Nem tudom, hogy a mi vedekezesunk volt nagyon jo vagy csak beerett Lopi munkaja ott is :lol: Sevilla altalaban vert iszik es nekunk rontanak, ebbol tegnap semmit nem lattunk. De mindenesetre jo lenne hasonlo osszeszedett vedekezest latni. Na de majd Marci visszater :D

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. szeptember 23., hétfő 14:16

mexes írta: Nem tudom mi tartott eddig... Zz végre összehuzta a csapatot és szűk területet védekeztünk. Nem is volt helyzetük. Apró dolog de ennyin múlik.

Amíg nem jön meg a baxo confidence addig én így védekeznèk minden meccsen, mert a 3 pontokkal jön a nyugalom, a nyugalommal meg a joga bonito és a simán kihasznált helyzetek.

Könyörgöm szerdán ne csináljon a csapat újra cimlapsztorit Zidanebol, se ő saját magából.
+1

Ha a PSG ellen is igy mozogtunk volna, lehet legalabb nem kaptunk volna ki. Na mindegy, tanultunk belole...
:goat:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. szeptember 23., hétfő 12:37

Hát igen, ezért lenne jó egy top Modric vagy egy Pogba.

Ugye a psg ellen ez volt, a vereség egyik fő oka:

-------védelem---------
----------------Kroos----
------fűcsomó---------
---------bíró----------
---Gueye a csúcsnéger--
---Bale---Casemiro--James---Hazard

Szóval így elég nehéz támadást építeni, labdát kihozni, focizni.

Tegnap ez sokkal inkább rendben volt, Casemior ha hátra van vonva, akkor Kroos és a spacing is sokkal inkább rendben van. És ha még lenne előttük egy Pogba, akkor aztán már lehetne kp-s játékról is beszélni.
Nem illik.

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2019. szeptember 23., hétfő 11:51

ziro4vr írta:
Kercsó írta: Kroos passz-pontossága valahol 85% körül volt :kivagyhe:
Eddig jó volt idén Kroos, de tegnap gyenge volt. Remélem nem lesz kifingatva tavaszra, amikorra összeérhet a játékunk. Az ő szerepét jelenleg nincs aki pótolni tudja, már ami a labdakihozatalt illeti.
Én amúgy a tegnapi meccsen azt vettem észre, hogy nem nagyon lépett vissza a védelem vonalába labdákért, amikor hoztuk ki a bogyót. Inkább Casemirotól láttam ezt többször is, pedig szerintem Kroosnak ez a "deep lying playmaker" lenne a tökéletes szerepkör. Mondjuk ezt leginkább három KKP-val lehetne megcsinálni, de tegnap James inkább játszott a 10-es poszton, mint egy sorban Kroosékkal.
Jó lenne, ha nem a labdával lassú és körülményes Casemirora lenne bízva ez a szerep, mert neki finoman szólva sem ez az erőssége. Félreértés ne essék, tegnap az egyik legjobb volt a brazil a pályán, de amikor nála van a labda, nem érzem azt, hogy biztos helyen van.
Bár tegnap Kroosnak is volt több eladott labdája, szerintem neki kellene mindig visszalépni a két belső védő közé/elé elkérni a labdát és ilyenkor Casemiro egy sorral előrébb lépne és ha sikeres a labdakihozatal, akkor Kroos mehet tovább a kapu fele, Casemiro pedig marad biztosítani, ha kell.

De ez két középső középpályás esetén nehezebben kivitelezhető, főleg, hogy sem Kroos, sem Casemiro nem egy mozgékony játékos. Ilyenkor jönne jól egy Pogba / N'Dombele kaliberű ember, aki lendületből ki tudja hozni a labdát, a fizikai adottságait kihasználva. Egyébként Kovacic volt még jó ebben, de sajnos ő nem kellett nekünk..

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. szeptember 23., hétfő 11:18

Kercsó írta: Kroos passz-pontossága valahol 85% körül volt :kivagyhe:
Eddig jó volt idén Kroos, de tegnap gyenge volt. Remélem nem lesz kifingatva tavaszra, amikorra összeérhet a játékunk. Az ő szerepét jelenleg nincs aki pótolni tudja, már ami a labdakihozatalt illeti.
Nem illik.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2019. szeptember 23., hétfő 10:25

Nem tudom mi tartott eddig... Zz végre összehuzta a csapatot és szűk területet védekeztünk. Nem is volt helyzetük. Apró dolog de ennyin múlik.

Amíg nem jön meg a baxo confidence addig én így védekeznèk minden meccsen, mert a 3 pontokkal jön a nyugalom, a nyugalommal meg a joga bonito és a simán kihasznált helyzetek.

Könyörgöm szerdán ne csináljon a csapat újra cimlapsztorit Zidanebol, se ő saját magából.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. szeptember 23., hétfő 10:17

Lehet, hogy a játék minősége nem volt annyira acélos, viszont látszott valami edzői munka benne legalább és mindenki tudta mikor merre menjen. Legalább védekezésben. Innen lehet elindulni.
Már írtam, de Casemiro visszavonása a Sevilla ellen nagyon kellett, igazából a mostani csapatjátékunk mellett kisebb ellenfelek ellen is ilyesmit kellene játszani, mert amikor klasszikus 3 kp-s játékot próbálunk, akkor előrefelé sokat nem tud hozzátenni a brazil, és vissza sem ér.
A sok visszapassz középről, a labda megbecsülése is tudatosnak tűnt, nem akartunk labdát veszíteni a középpálya kényes pontjain (így is túl sokat szórtunk el szerintem) és a védelmet extra nyomásnak kitenni.

Jól felépített meccs volt, végig nagyon koncentráltan, fegyelmezetten, nekem kifejezetten tetszett. A támadásainkat összerakni komolyabb munka lesz, a nagy meccsekre Modricot kímélni kell, úgy hiányzik, mint egy falat kenyér.
Hazard még nagyon be van ragadva, de látszik, hogy nem elveszett tag, az indulója labdával meg nagyon korrekt.
Volt róla szó, hogy nem tudta felvenni Navast, ami igaz is volt sokszor, de az egyik faultnál a spanyol sem érte utol a labdát vezető belgát...
A "ziccere" azért nem volt tiszta, kiszorított szögből, a kapusuk kifejezetten jól helyezkedett ezeknél. Nem volt százas helyzet. Carvajalnál is sajnos már rossz helyzetből jött a lövés, érkezett a védő is, nem volt akkora hiba onnan nem elrakni.

Bale még mindig jó, visszazár tisztességesen, csak amint írtam, sokszor nem veszik észre a társak a beindulásait. Lehet, hogy az ellenfél belső védői is kihúzódnak felé, ezt nem lehetett látni tv-n keresztül, csak azt, hogy Requilónt otthagyja és nem jön a labda, Ő meg mutogat.

Nem vagyunk készen közel sem, de ez egy halvány reménysugárnak jó.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. szeptember 23., hétfő 9:46

óvatosan kezelném ezt a meccset. a játék továbbra is siralmas volt ellenben most volt valamiféle munka amit letettek és meg is lett az eredménye. reméljük ez az első lépés volt és kitart a kövi meccsre is. nagyon fontos 3 pont volt kellett mint egy falat kenyér csak most fejeket le és dolgozzanak ne kezdjenek el ígéreteket puffogtatni

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. szeptember 23., hétfő 9:08

Kicsit a régi ZZ meccseket idézte. Fegyelmezett, alázatos munka, ellenfélé a labdabirtoklás de miénk a meccs kontrollja és az ellenfél lassú, de következetes bedarálása. Ez volt a régi csapat erőssége, valami visszaköszönt ebből. Továbbra is kérdés, hogy majd betömörülő ellenféllel szemben mire leszünk képesek, mert ez a Sevilla focizni akart. Nem volt könnyű ellenfél, szokás szerint ultra motiváltak voltak ellenünk. Navas hatalmasat focizott náluk, szinte mindenben benne volt, rajta ment keresztül a támadások nagy része, ami a jobb szélről nagy szó.
Tipikus egy gólos meccs volt, még akkor is, ha volt még egy-két helyzet. Szerintem ha Carvajal berúgja, akkor is 1-0 a vége. Benzema nyerőember volt megint, évek óta nem látott erényeket csillogtat, majdnem öreg CR gólképességgel viszont hasznosabb mezőnymunkával. Casemiro nélkül meg nincs csapat jelenleg. Ebben a szezonban, összességében szerintem a legjobb játékosunk a francia mellett vagy akár előtt is. Mendy nagyon jó vételnek tűnik, csak ne sérüljön. Elől gyenge, a védelemben viszont rohadt stabil, gyors.
Reguilóntól többet vártam, de nem baj, hogy nem most akarta megmutatni. Chicarito lesgólja volt kicsit ijesztő, tipikus lett volna, hogy utolsó percben, volt játékos, első helyzetből pontot érő gólt lő, de szerencsére a védők és a spori figyeltek.
Jómagam Kroossal nem vagyok kibékülve jó ideje, ha egyszer vastagabb lenne a középpályás keretünk, többször szeretném a kispadon látni.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. szeptember 23., hétfő 8:22

Anthony írta: Annyira azért nem vagyok meghatódva, 5 fordulóig vezettte a ligát a Sevilla, wow!
Lopi tett egy szívességet, nem rakott fel egy megerősített középpályát, hát köszönjük neki.
Továbbra is az egyetlen létező fegyvere a csapatnak a Benzema fejes.

Hátha elindul valami, visszatérnek a sérültek is, de továbbra is full veszélytelenek vagyunk a kapura..
most ez nem teljesen igaz, ha carvajal meg hazard belövi azt a 2ordító ziccert, hamar lezártuk volna a meccset

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. szeptember 23., hétfő 8:06

Annyira azért nem vagyok meghatódva, 5 fordulóig vezettte a ligát a Sevilla, wow!
Lopi tett egy szívességet, nem rakott fel egy megerősített középpályát, hát köszönjük neki.
Továbbra is az egyetlen létező fegyvere a csapatnak a Benzema fejes.

Hátha elindul valami, visszatérnek a sérültek is, de továbbra is full veszélytelenek vagyunk a kapura..

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2019. szeptember 23., hétfő 5:13

Nagyon valószínű hogy a csapat Zizouért is küzdött... Mert elég kínos volt már (lévén egyre több szó arról h leváltanák)
Viszont Ez történik amikor szívvel és fejjel játszunk :)
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. szeptember 23., hétfő 5:04

hasonló melóval az Atma is csapható. igaz, azt már nem tudom, hogy fogják tempóval bírni.
Csabi írta:kroos meg hazard akik gyengék voltak ma. de nagyon.
Kroos passz-pontossága valahol 85% körül volt :kivagyhe:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toky » 2019. szeptember 23., hétfő 1:11

RealMadridFanatic írta: Ja, Bale legkozelebb valami rikito megkulonboztetoben lepjen palyara, volt 5-6 megindulasa, ahol 3 metert vert mar Requilonra es nem jott a labda...
Mert mindenki azt hitte, hogy megy haza...



:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég