Thibaut Courtois - 1

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. szeptember 27., péntek 8:34

Tibo :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. szeptember 25., szerda 19:54

először kezdjük már ott, hogy fog 1-2 normálisat. nem minden gól ami láb mellé megy, nem csukja be a szemét a közeli lövésekkor. nem kell itt drámázni meg 5 11-esezni. alapok. ott kezdjük. mert egyelőre az se nagyon van.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. szeptember 25., szerda 19:19

szerencsétlen annyira utálat tárgya ha egy meccsen 5 tizit fogna az is csak a kötelező lenne valakinek. az meg pont nem mindegy hogy honnan és hogyan lőhetnek kapura az emberek. erre pl jó példa Navas a Levantéban. egy baromi kellemetlen fizikális bunker volt az a Levante így rendre sok védő volt előtte a 16oson belül. nem mindegy hogy 25 méterről 3 emberen keresztül lő valaki vagy 5 méterről úgy hogy 5 méteren belül nincs senki. majd az idő eldönti mi lesz vele. közel sincs olyan katasztrófa mint aminek be van állítva

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. szeptember 25., szerda 18:56

Off:
Mondjuk nálam Helguera kibukik a Pavon-Mejia-Raul Bravo és "művésztársai" vonalból.
Fölfelé, nem kicsit.

De Casillas első szezonjaiban, nem is "Pavónok" voltak a stabil kezdő játékosaink asszem a védelemben....vagy nem teljes egészében.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2019. szeptember 25., szerda 18:50

Kerlon írta:
RealAsensio írta:

Es a vedelemnek eleg sok koze van a kapus teljesitmenyehez, nem? Ha az elmult egy evben folyamatosan Navas vedett volna, akkor se kaptunk volna kevesebb golt (szerintem, ez nyilvan egy feltetelezes, sosem tudjuk meg, de a vedelem teljesitmenyebol en erre kovetkeztetnek). Szerintem stabil, osszeszokott, formaban levo vedelemmel jobban lehet teljesiteni a kapuban.
Szerintem meg abszolút az egyetlen pozíció, ahol teljesíthetsz kiemelkedően akkor is, ha a csapatod egy nagy kalap szar. Elég arra gondolni, hogy Navas mielőtt ide igazolt, mit lerakott a Levanteban.
Erre a legjobb példa , Casillas első 4-5 szezonja... Pavon, Helguera, Raul Bravo és művésztársai mögött olyan teljesítményt hozott, ami akkor top 1-2 volt. :agree:

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2019. szeptember 25., szerda 18:36

Sajnos róla még mindig az a Barca-Chelsea meccs az első felvillanó képem, amin Messi két gólt lőtt neki láb között a rövidre. Volt már néhány erre emlékeztető dolga Madridban is, és bár nem gondolom nagyon kritikusnak az eddigi teljesítményét, de ha most kellene értékelni, akkor mindenképp negatív előjel kerül Perez döntése elé hogy őt választotta "akciós áron" Keylor megtartása helyett. :-(
Reménykedni még lehet hogy a következő hónapokban hátha hoz extrát is, akkor revideálom magam.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 25., szerda 18:10

RealAsensio írta:
Te a csapat védekezésről beszélsz, mi meg a kapus teljesítményről. Senki se a simán bekapott gólokról beszélt, hagyjuk is. Courtois eddig a Real kapujában egy teljesen átlagos játékos volt. Olyan magabiztosan védene inkább, mint amikor kijelentette nagyképűen, hogy mindenki tudja, hogy ki a kapus.
Es a vedelemnek eleg sok koze van a kapus teljesitmenyehez, nem? Ha az elmult egy evben folyamatosan Navas vedett volna, akkor se kaptunk volna kevesebb golt (szerintem, ez nyilvan egy feltetelezes, sosem tudjuk meg, de a vedelem teljesitmenyebol en erre kovetkeztetnek). Szerintem stabil, osszeszokott, formaban levo vedelemmel jobban lehet teljesiteni a kapuban.
Szerintem meg abszolút az egyetlen pozíció, ahol teljesíthetsz kiemelkedően akkor is, ha a csapatod egy nagy kalap szar. Elég arra gondolni, hogy Navas mielőtt ide igazolt, mit lerakott a Levanteban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. szeptember 25., szerda 18:07

Te a csapat védekezésről beszélsz, mi meg a kapus teljesítményről. Senki se a simán bekapott gólokról beszélt, hagyjuk is. Courtois eddig a Real kapujában egy teljesen átlagos játékos volt. Olyan magabiztosan védene inkább, mint amikor kijelentette nagyképűen, hogy mindenki tudja, hogy ki a kapus.
Es a vedelemnek eleg sok koze van a kapus teljesitmenyehez, nem? Ha az elmult egy evben folyamatosan Navas vedett volna, akkor se kaptunk volna kevesebb golt (szerintem, ez nyilvan egy feltetelezes, sosem tudjuk meg, de a vedelem teljesitmenyebol en erre kovetkeztetnek). Szerintem stabil, osszeszokott, formaban levo vedelemmel jobban lehet teljesiteni a kapuban.
:goat:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. szeptember 25., szerda 17:52

engem konkrétan kivert a víz a sevilla ellen, mikor láttam hogy 0 kapuralövés a 70. percben. mondtam hogy az elsőnél kapjuk is a gólt. szerencsére visszafújta a bíró lesnek a végén.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. szeptember 25., szerda 17:25

Az a baj vele, hogy hiába van 1-2 klasszis védése, sajnos akárhányszor az ellenfél támad elkap a gyomorideg, hogy vajon most megint hibázni fog-e? De elég ránézni szegénynek az arcára, látszik, hogy semmi önbizalma nincsen. Egy kapusnak kell az önbizalom meg a magabiztosság.
Jó lenne ha kicsit összeszedné magát fejben és 1. számú kapus módjára állna végre a kapuban.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 25., szerda 16:49

istimester írta:
kiserik írta: Akkor sem lesz semmilyen nyomás. Ezért ment el végül Navas. Teljesítménytől függetlenül Tbo az első számú kapus és kész. Pont. Nincs nyomás, nincs variálás.

És ez így van jól.
A Navas-Casillas párhuzamosságnak sem volt az égvilágon semmi értelme.
Ha nem sül el jól, hát így jártunk.
De folyamatos feszültség mellett biztosan rosszul végződik.

A belgának a folyamatos shitstorm mellett is volt már két olyan utolsó pillanatos extra védése, amely 1 helyett 3 pontot jelentett a bajnokságban. Hat lejátszott forduló alatt.
A szezon végén elválik, miből lesz több. Ebből vagy a betlizéséből.

Amúgy Navas évei során rengetegen magasabb kapust akartak. Hát megkapták.
Melyik volt az a 2 extra védése? Én 1db 3 pontot érő védésére emlékszem, ami annyira nem volt extra, inkább kötelező. Az a gáz, hogy már a sima védések is extrának számítanak nála. Egyelőre gáz a teljesítménye.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. szeptember 25., szerda 16:37

kiserik írta: Akkor sem lesz semmilyen nyomás. Ezért ment el végül Navas. Teljesítménytől függetlenül Tbo az első számú kapus és kész. Pont. Nincs nyomás, nincs variálás.

És ez így van jól.
A Navas-Casillas párhuzamosságnak sem volt az égvilágon semmi értelme.
Ha nem sül el jól, hát így jártunk.
De folyamatos feszültség mellett biztosan rosszul végződik.

A belgának a folyamatos shitstorm mellett is volt már két olyan utolsó pillanatos extra védése, amely 1 helyett 3 pontot jelentett a bajnokságban. Hat lejátszott forduló alatt.
A szezon végén elválik, miből lesz több. Ebből vagy a betlizéséből.

Amúgy Navas évei során rengetegen magasabb kapust akartak. Hát megkapták.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 25., szerda 16:34

RealAsensio írta:
Kerlon írta: Nekem az a bajom, hogy Thibaut egyetlen haszna a termete, amit eddig kizárólag csak a távoli lövéseknél láthattunk. Amint közelbe kerül valaki, akkor szinte tutira jön a kötény, láb mellé kapott gól. A termete ellenére pedig nem uralja a levegőt sem a pontrúgásoknál. Navasnál sokkal kevésbé volt ez fájó, illetve a sok 1 az 1ből, közeli szituációból sokkal, de sokkal nagyobb százalékban védett és a távoli lövéseknél sem volt elmaradva túlzóan.

Thibaut egyszerűen nem a Realba való. Egy Atletico, Chelsea, belga válogatottban sokkal előbb kijönnek az erényei, mint nálunk.

Bár meg kell adni neki az esélyt, de szerintem tavaly is ez látszott és idén is ez látszik eddig, tehát a leigazolása védhető volt, amit azóta művelünk vele meg egyelőre öngól. Navas évekig jó lett volna még, Lunin meg lett volna esélye addig felépítenie magát nálunk.
Majd ha a vedelem folyamatosan stabil lesz, akkor lehet beszelni arrol, hogy valojaban Courtois milyen kapus, milyen a formaja, stb. A Real vedelme az elmult 1 evben borzalmas volt, amator hibak tomkelege, Marcelo botranyfos formaja idorol idore, Carvajal magatartasa, boven van mit felhozni a kapusunk mellett. Nem vitatom, talan Navasszal a kapuban jobb lett volna a harmonia a vedelemmel (mivel osszeszokottabbak, ismerik egymast), de szerintem sok esetben ez a kapuskerdes tul van fujva. Tavaly kozeppalyank se nagyon volt, nem hogy vedelem, a Sevilla tavaly egy felido alatt rugott nekunk harmat, szinte atrohantak rajtunk. Ugy nehez volt teljesiteni a kapuban. Teljesen kiszolgaltatva... szedegetni ki a halobol a labdat... nem mondom hogy tokeletes a belga es sosem hibazik. De azert az eremnek ket oldala van, nem art szemugyre venni a masik oldalt is. :D
Te a csapat védekezésről beszélsz, mi meg a kapus teljesítményről. Senki se a simán bekapott gólokról beszélt, hagyjuk is. Courtois eddig a Real kapujában egy teljesen átlagos játékos volt. Olyan magabiztosan védene inkább, mint amikor kijelentette nagyképűen, hogy mindenki tudja, hogy ki a kapus.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. szeptember 25., szerda 16:31

Kerlon írta: Nekem az a bajom, hogy Thibaut egyetlen haszna a termete, amit eddig kizárólag csak a távoli lövéseknél láthattunk. Amint közelbe kerül valaki, akkor szinte tutira jön a kötény, láb mellé kapott gól. A termete ellenére pedig nem uralja a levegőt sem a pontrúgásoknál. Navasnál sokkal kevésbé volt ez fájó, illetve a sok 1 az 1ből, közeli szituációból sokkal, de sokkal nagyobb százalékban védett és a távoli lövéseknél sem volt elmaradva túlzóan.

Thibaut egyszerűen nem a Realba való. Egy Atletico, Chelsea, belga válogatottban sokkal előbb kijönnek az erényei, mint nálunk.

Bár meg kell adni neki az esélyt, de szerintem tavaly is ez látszott és idén is ez látszik eddig, tehát a leigazolása védhető volt, amit azóta művelünk vele meg egyelőre öngól. Navas évekig jó lett volna még, Lunin meg lett volna esélye addig felépítenie magát nálunk.
Majd ha a vedelem folyamatosan stabil lesz, akkor lehet beszelni arrol, hogy valojaban Courtois milyen kapus, milyen a formaja, stb. A Real vedelme az elmult 1 evben borzalmas volt, amator hibak tomkelege, Marcelo botranyfos formaja idorol idore, Carvajal magatartasa, boven van mit felhozni a kapusunk mellett. Nem vitatom, talan Navasszal a kapuban jobb lett volna a harmonia a vedelemmel (mivel osszeszokottabbak, ismerik egymast), de szerintem sok esetben ez a kapuskerdes tul van fujva. Tavaly kozeppalyank se nagyon volt, nem hogy vedelem, a Sevilla tavaly egy felido alatt rugott nekunk harmat, szinte atrohantak rajtunk. Ugy nehez volt teljesiteni a kapuban. Teljesen kiszolgaltatva... szedegetni ki a halobol a labdat... nem mondom hogy tokeletes a belga es sosem hibazik. De azert az eremnek ket oldala van, nem art szemugyre venni a masik oldalt is. :D
:goat:

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 25., szerda 15:25

h3x0r írta:
Berti írta: Nem kell túlságosan túlfújni ezt a kapus kérdést, mert kb 5 olyan kapus van akivel biztonságba érezném magunkat és kb egyik sem mozdítható.
Igy viszont mikor látom, hogy az ellenfél rúgni készül, már fogom a fejem, hogy hátha nem lesz gól. Navassal, Casival de még Diego Lópezzel sem volt ez meg. :/
En azert a Lopez - Casillas korszakbol boven emlekszem olyan idoszakra, amikor a fel forumnak gyomoridege volt, ahanyszor a 16-osunk kozelebe jutott az ellenfel.

Navasnak is volt olyan idoszaka, a 16/17-os szezon, amikor egesz osszel meg telen gyengen vedett, rendszeresen kapta be a golokat, de valahogy sose jottek a bravurok. Majd februar - marcius kornyeken elkezdte nyelni a potyakat is. Akkoriban ugy voltam vele, hogy ha ev vegere nem javul fel, akkor mehet. Viszont szerencsere felszivta maga, jottek a bravurok, amikkel nagyban hozzajarult a duplazashoz.

Nyilvan eg es fold a kulonbseg az akkori meg a mostani csapat kozott, ezert is erezzuk meg jobban a hibakat. Egyelore meg turelmes vagyok, foleg hogy versenyben vagyunk, viszont lassacskan azert jo lenne formaba lendulnie. Az igazi nyomas akkor lesz, ha elindul a kupa, Areola hozza a bravurokat es a belga meg mindig ezen a szinten teljesit.
Akkor sem lesz semmilyen nyomás. Ezért ment el végül Navas. Teljesítménytől függetlenül Tbo az első számú kapus és kész. Pont. Nincs nyomás, nincs variálás.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 25., szerda 15:24

Nekem az a bajom, hogy Thibaut egyetlen haszna a termete, amit eddig kizárólag csak a távoli lövéseknél láthattunk. Amint közelbe kerül valaki, akkor szinte tutira jön a kötény, láb mellé kapott gól. A termete ellenére pedig nem uralja a levegőt sem a pontrúgásoknál. Navasnál sokkal kevésbé volt ez fájó, illetve a sok 1 az 1ből, közeli szituációból sokkal, de sokkal nagyobb százalékban védett és a távoli lövéseknél sem volt elmaradva túlzóan.

Thibaut egyszerűen nem a Realba való. Egy Atletico, Chelsea, belga válogatottban sokkal előbb kijönnek az erényei, mint nálunk.

Bár meg kell adni neki az esélyt, de szerintem tavaly is ez látszott és idén is ez látszik eddig, tehát a leigazolása védhető volt, amit azóta művelünk vele meg egyelőre öngól. Navas évekig jó lett volna még, Lunin meg lett volna esélye addig felépítenie magát nálunk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. szeptember 25., szerda 15:16

Berti írta: Nem kell túlságosan túlfújni ezt a kapus kérdést, mert kb 5 olyan kapus van akivel biztonságba érezném magunkat és kb egyik sem mozdítható.
Igy viszont mikor látom, hogy az ellenfél rúgni készül, már fogom a fejem, hogy hátha nem lesz gól. Navassal, Casival de még Diego Lópezzel sem volt ez meg. :/
En azert a Lopez - Casillas korszakbol boven emlekszem olyan idoszakra, amikor a fel forumnak gyomoridege volt, ahanyszor a 16-osunk kozelebe jutott az ellenfel.

Navasnak is volt olyan idoszaka, a 16/17-os szezon, amikor egesz osszel meg telen gyengen vedett, rendszeresen kapta be a golokat, de valahogy sose jottek a bravurok. Majd februar - marcius kornyeken elkezdte nyelni a potyakat is. Akkoriban ugy voltam vele, hogy ha ev vegere nem javul fel, akkor mehet. Viszont szerencsere felszivta maga, jottek a bravurok, amikkel nagyban hozzajarult a duplazashoz.

Nyilvan eg es fold a kulonbseg az akkori meg a mostani csapat kozott, ezert is erezzuk meg jobban a hibakat. Egyelore meg turelmes vagyok, foleg hogy versenyben vagyunk, viszont lassacskan azert jo lenne formaba lendulnie. Az igazi nyomas akkor lesz, ha elindul a kupa, Areola hozza a bravurokat es a belga meg mindig ezen a szinten teljesit.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 25., szerda 12:12

Berti írta: Nem kell túlságosan túlfújni ezt a kapus kérdést, mert kb 5 olyan kapus van akivel biztonságba érezném magunkat és kb egyik sem mozdítható.
Igy viszont mikor látom, hogy az ellenfél rúgni készül, már fogom a fejem, hogy hátha nem lesz gól. Navassal, Casival de még Diego Lópezzel sem volt ez meg. :/
Mondjuk nálam a felsoroltak esetében az is közrejátszott a nyugodtságban, hogy tudtam, a támadósor és a középpálya majd megoldja, ha kapunk egyet. Ez az érzés most nincs meg egyelőre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. szeptember 25., szerda 12:01

Nem kell túlságosan túlfújni ezt a kapus kérdést, mert kb 5 olyan kapus van akivel biztonságba érezném magunkat és kb egyik sem mozdítható.
Igy viszont mikor látom, hogy az ellenfél rúgni készül, már fogom a fejem, hogy hátha nem lesz gól. Navassal, Casival de még Diego Lópezzel sem volt ez meg. :/

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 25., szerda 10:19

Ahogy én látom: Tbo soha nem volt világ elit. Jó kapus az nem kérdés, de nem több. Nem is volt soha. Az Atmában remekül védett annó és kb annak köszönheti a mai helyzetét. Remekül védett egy 20 éves kapushoz képest. Remekül, de nem top szinten (emlékezzünk pl, mikor CR egy laza 3ast lőtt neki talán 2012ben, amiből 2 nem volt védhetetlen). A nagyobb baj, hogy azóta nem sokat fejlődött. Maradt egy jó kapus, de nem több. Én a Real Madrid kapujába top kapust szeretnék, nem egy jót. Olyat, aki szállítja a bravúrokat is nem csak hozza a kötelezőt. Olyat, aki ha a védelem kapitulál, akkor ott van, mint egy végső bástya. Olyat, akitől agyfaszt kapnak a csatárok és még az élettől is elmegy a kedvük, mert úgy is mindent kivéd. Voltak és vannak ilyenek a fociban. Tbo nem ilyen.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 131 regisztrált és 0 vendég