Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 26., csütörtök 10:15

Hát én továbbra se tudom, hogy mit láttok Valverdeben. Úgy semmiben se emelkedik ki és elvan, néha ez belefér aztán ennyi. Támadás építéshez nem tud hozzászólni. 36szor avatkozott játékba, középpályás létére...

Jovic szerintem nem volt vészes, elég sokat mozgott, jól tartotta meg a labdákat, kell neki egy gól, kicsivel jobb kiszolgálás és hasznos játékos lesz. Marianonál fixen többet ér eddig. A gólja is csak 2 centin múlott kb., ha az bemegy, akkor szerintem senki se húzza le. De azért, ami segítséget kapott Vinitől meg Lucastól az egyenlő a nullával.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. szeptember 26., csütörtök 10:10

kiserik írta:Militao: az a tempó
Róla jutott eszembe meccs közben, hogy vajon nem most fog kijönni az erőnlét? Én azzal nyugtattam magam, hogy azért van a sok izomsérülés, mert szét vannak hajtva edzéseken. Zidane is utalhat az erőnlétre aztal, hogy azt nyilatkozza, hogy javulunk. Meg a Sevilla és az Osasuna ellen is, mindenki extra munkát pakolt le. Tegnap az Osasuna játékosok már alig mozogtak, nálunk meg mindenki pörgött. Militao is, oké, hogy alapból gyors, de nagyon látványosan lenyomta a 9es srácot a végén, többször is.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 26., csütörtök 9:44

Én megvédem Valverdét. Full meccs hiányosan, sérülésből visszatérve tökéletesen kiegészítette a Case-Kroos kettőst. Védekezéskor rendre visszaért, támadásnál sokszor Jovic mellé fölment. Érdekes megnézni a kp heatmapjét. Egyenként elég kaotikus, de ha a 3 kpst egybe nézem, akkor tökéletes. Meg is látszott, mikor beállt James. Egyből erőre kaptak.
Rodrygo: szép volt a gólja, de gyakorlatilag más értékelhető nem jött neki össze. Kicsit lassabb mint Vini, de kicsit koordináltabb is. Meglátjuk mit tud hosszú távon.
Militao: az a tempó :ozil: mint Varane fénykorában. Ha picit fejlődik, felkötheti a francia a gatyót.
Jovic viszont továbbra sem mutatott sokat. Tötyög, lötyög, a gól viszont továbbra sem jön. Ha nincs a két kölök, akkor bajban lettünk volna a gólszerzéssel.

UI: Hazard jobb lenne, ha belehúzna, mert a két taknyos már előtte van statisztikailag :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 26., csütörtök 9:32

kodo írta: Aztan ha Areolat rakjuk a kezdobe? Akkor alkudozhatunk majd a sejkkel nyáron. Nincs ra opcionk.
De adhatunk egy top3-nak tartott belga kapust is cserebe :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. szeptember 26., csütörtök 9:25

Meglepően sima volt.
Meglátjuk mit tudunk az Atleti ellen.
Remélem a motiváció meglesz.
Egy döntetlennel, de főleg egy győzelemmel elég jól zárnánk a szeptembert.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. szeptember 26., csütörtök 9:23

Aztan ha Areolat rakjuk a kezdobe? Akkor alkudozhatunk majd a sejkkel nyáron. Nincs ra opcionk.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 26., csütörtök 9:19

Jol mozogtunk. Areola finoman jelezte, hogy nem nyaralni jott Madridba. Sajnos lehet barmilyen jo, szerintem nem huzzuk meg h o legyen a kezdonk.
Militao jo vetel volt, felolem mehet gyakrabban is a kezdobe. Odri futni tud, de sajnos ennyi.
Casemiro es Kroos jo meccset mentek, viszont Valverde egy semmilyen tagja volt a kpnak tegnap.
Elol Jovic jateka tetszett, megneznem Hazard es Bale mellett. Akiket viszont nagyon ritkan szeretnek palyan latni az Vini es LV. Rodrygo ezerszer inkabb hasonlit egy labdarugora, es jobb is lesz, vagy mar most az mint Vini

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tádám » 2019. szeptember 26., csütörtök 8:59

A lényeg, hogy a Kroos - Case páros pihenjen, mert végük lesz.
Az Atletit még lendületből meg kell csapni szombaton, aztán jön a Brugge meg a Granada, ott pihenhetnek is.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. szeptember 26., csütörtök 8:35

Szerintem tegnap se volt kapura tartó lövés az ellenfélnél. Két meccs 0 kaput eltaláló kísérlet? PSG után erre azért nem gondoltam. Szükség lesz hétvégén erre a szervezettségre.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. szeptember 26., csütörtök 7:49

Gratula a csapatnak, tegnap bebizonyitottak, hogy a vedok es tamadok kozott is vannak jo kis opcioink a padon is.

Mar csak az Isco - James parosbol kell valaki formaba lenduljon, hogy a CKM + Valverde ne keszuljon ki teljesen decemberre, mint Carlo masodik eveben a kozeppalya.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. szeptember 26., csütörtök 7:46

Realista24 írta: Gyenge volt az ellenfel, nem a csapat és az edző érdeme.
Ezeknek sosem az :roll:

Tegnap is ugyan azokat az elemeket láttam a játékunkban, mint amit a Sevilla ellen kezdett el bevezetni Zizou. Tudatos labdajáratások és labdabirtoklásra épülő játék.
Nagyon látszik, hogy teljesen új szerepkört kapott az a pozíció, ahol tegnap Fede játszott. Kihozataloknál ellenfél mögé bújik be és onnan lép vissza, mikor a járatásból hirtelen a következő vonalig akarjuk felvinni a labdát. A probléma ezzel csak az volt, hogy szerintem erre a szerepkörre Fede alkalmatlan. Ugye volt pár labdaszerzése jó helyzetben, de ez kevés oda. Inkább akkor legyen Case cseréje.
Case amúgy basszameg..elképesztő milyen formában tolja. Megkockáztatom, hogy legjobb jelenleg a posztján, már Kantéra sem cserélném.
Ahogy a meccs közben is írtam, nálam ki is szorította Areola a belgát, de ez úgysem fog megtörténni a való életben.
A védősor jó meccset hozott. Nacho hozta a kötelezőt, Mili egyre jobb.
Kroos végre kezdi összekapni magát, lövöldözik elég gyakran. :lol:
Vini és LV nekem még ilyen meccsekre sem szint. Jovityről még mindig nem tudok véleményt alkotni.

Rodrygoról meg kezd beigazolódni, amit már egy éve fújok. Sokkal jobb, mint Vini és belőle tényleg lehet tényező. Az a gól gyönyörű volt. A labdalevétel instant merevedés, jó ütemben húzta be és a legjobbkor lőtte el. :agree:

Ilyen játékkal és jobb egyéni teljesítményekkel a matracosokat is megkukizzuk. :shifty:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. szeptember 26., csütörtök 7:22

Apropó gyenge edző,akinek szerencséje volt a 3BL-el..

Most már két meccs óta megszervezte a csapat védekezését és motiváltak a srácok. Ha ez így folytatódik akkot azért elég jól reagáltak Zidanek egy problémára.

Ég és föld volt a csapat közös védekezése.Együtt mozogtak, visszazártak. Ez volt a fő gond eddig. Meg az, hogy Courtois stabilan kapott 1-2 gólt láb/kéz mellé.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 26., csütörtök 7:07

Gyenge volt az ellenfel, nem a csapat és az edző érdeme.














Irónia, igen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. szeptember 25., szerda 23:15

Nagyon egyben volt a csapat védekezése. Azonnal mentek a labdás emberre, zavartak, vagy visszazártak és hátul védekeztek. Csapatként működött a védekezés, azon túl, hogy Militao befűzte az oktató filmet. :coffee:

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. szeptember 25., szerda 23:12

Összességében nekem tetszett. Egy pillanatig se volt bennem az az érzés, hogy itt az Osasuna gólt fog lőni mert egyben volt a csapat. Van még mit javulni bőven, főleg támadásban, de úgy néz ki a védekezés kezd összeállni.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. szeptember 25., szerda 23:08

jó volt a kapus és a védelem is :salute:
pedig Ramost kivéve ők a cserejátékosok

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. szeptember 25., szerda 23:05

Jött minden amit előre bekiabáltam.

Clean sheet. Vini gól! Rodrygo is bemutatkozott...hab a tortán a találata.Meglett a kötelező, megfelelő játékkal.

Védelem is jól szerepelt. Odriozola is tepert ezerrel. Militao tanár volt . Nacho is hozta azt, ami miatt megkedveltem az egész személyiségét.

Valverdet nem tudom hova tenni.
Caset annál inkább. :salute:
Kroos is odatette a bogyót, elengedte a lábát egyszer kétszer. De szép is volt.


Jöhet az ATMA!
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 25., szerda 23:05

BlancoMark írta: Nem tudom mi tortent a PSG meccs utan, de rendesen ossze lett szedve a csapatvedekezes. Hiaba a kisebb nevu ellenfelek, ez mar most tisztan latszik.
Casemironak végre eljutott az agyáig, hogy nem ő a 10es? :mrgreen: :lol:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. szeptember 25., szerda 23:04

valami megmozdult. mondjuk a játékosok is a pályán. kicsit többet futnak, segítenek a másiknak. ramos nem kolbászol elől. ezek fontos tényezők. meg hogy prime casemironk van.

két meccsen 180 perc alatt az ellenfél 0 kapuralövést produkált. ez az ami nem mindegy. :agree:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. szeptember 25., szerda 22:59

Kezd összeállni a dolog.Hazard belelendül itt vége lesz mindennek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég