Rodrygo Goes - 11

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. szeptember 28., szombat 11:26

Dupla D írta: Akkor nagyon tehetséges színész Vini, mert bőven könnyezett is. Szerintem pontosan az van, amit mocsok leírt.
Egy szóval nemmondtam,hogy nem tehetséges színész.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. szeptember 28., szombat 9:21

Akkor nagyon tehetséges színész Vini, mert bőven könnyezett is. Szerintem pontosan az van, amit mocsok leírt.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. szeptember 27., péntek 23:54

Nekem nincs bajom ha valaki elérzékenyül de ez megjátszott volt hasonló mint amit neymar nyomott a vb-n valakik ellen amikor nyertek. Van a gyereknek valami marketing guru nagybácsija az biztos :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. szeptember 27., péntek 12:37

Süti írta:
Realista24 írta: Hétvégén biztos offos, Castillával készül.
Ceballos, te vagy az? :(
Szerintem pedig érthető, mert lehetőséget úgysem kap még egy ilyen mérkőzésen, akkor legalább játszon a kicsikkel.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. szeptember 27., péntek 12:18

Realista24 írta: Hétvégén biztos offos, Castillával készül.
Ceballos, te vagy az? :(
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 27., péntek 12:12

Hétvégén biztos offos, Castillával készül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. szeptember 27., péntek 11:03

Szerintem túlgondoljátok ezt. Egy fejben gyerekről beszélünk akit rengeteg kritika ért amiatt mert nem képes eltalálni a kaput. Minden meccse után erről írtak, így nem csodálom, hogy a gólja után ilyen érzelmi kitörése volt.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. szeptember 27., péntek 11:03

Hat amúgy szerintem nem az. :D
Szegény srácnak az értelmi és érzelmi intelligenciája szerintem egy 13 éves gyerek szintjén van.
El tudom képzelni hogy a sok negatív kritika ekkora feszkot szült benne ami így jött ki belőle. Én egyébként bírom az ilyen típusú játékosokat, kicsit di mariara emlékeztet akit szinten csiptem. De nem nagyon lesz itt jövője, egyszerűen rá tényleg igaz az a jelző amit itt a fórumon már mindenkire radobnak: fgy.

És hogy ne legyen off:
A másik brazilban lehet lehetőség.
Érettebbnek, celtudatosabbnak tűnik. A játéka is sokat letisztultabb. Bár neki is volt sok pontatlansága és balfaszsaga de első meccsen ez meg védhető, főleg a gólja után.
Azt úgy oldotta meg mintha itt játszana évek óta.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. szeptember 27., péntek 10:35

Lehet, hogy az, de Nálad már ott vége volt, amikor Neymarral közös képet posztolt. :/
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 27., péntek 10:17

Realista24 írta: Jól van, lehet, hogy neki ilyen bőgős a gólöröme. Oszt akkó mi va? :mrgreen:
Aki szerint ez nem erős rájátszás az szerintem elvakult. A gyerek annyi felszínes és képmutató, rettentően szánalmas. Sorsdöntő meccsen meg majd infarktust kap.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. szeptember 27., péntek 8:41

Realista24 írta: Jól van, lehet, hogy neki ilyen bőgős a gólöröme. Oszt akkó mi va? :mrgreen:
A következő FIFA 20 update-al már be is teszik. :mrgreen:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. szeptember 27., péntek 8:32

Berti írta:
RealMadridFanatic írta: Szerintem ennyire azért nem gáz, egy kölyök megkönnyezi az első gólját a világ legnagyobb klubjában. Kérdés mennyire volt őszinte a gesztus, de nem tűnt nagyon mesterkéltnek.
Már rúgott gólt nálunk. :hmmm:

De ha mittudomén meghalt volna valaki előtte vagy debut meccse lett volna akkor megértem. DE így, hogy szarul játszik eddig minden meccsen, az adott meccsen is minden labdát elszórt szinte és rúg egy megpattant gólt én nem értem miért kellett elsírja magát. :kivagyhe:
Vagy ezt is megmondták neki a kurvajó marketingesei, hogy lépje ezt majd meg, mert jól mutat majd. :lol:
Mindegy, nem kell ezt túlfújni. Ha nem beszélnétek róla én már rég elfelejtem.

Szerencsétlenkedjen össze minden meccsen (csereként beállva) egy ilyen gólt aztán felőlem végigbőgheti a maradék 15 percet a pályán.
Idén még nem rúgott. :mrgreen:
Egyébként el tudom képzelni tényleg, hogy van mögötte ilyen is. Mármint a profi marketingesek húzásai.
Egyébként kiszorult a csapatból, volt is talán valami kétes nyilatkozata év eleje felé, gyerek is még, ki tudja mi játszódik le benne ilyenkor.

Mindegy, tényleg túl van fújva, felőlem sírhat egész meccsen, csak meccs/gól átlagot hozzon. :kalapos:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 27., péntek 8:27

Realista24 írta: Jól van, lehet, hogy neki ilyen bőgős a gólöröme. Oszt akkó mi va? :mrgreen:
Jól fog mutatni a 3 év múlva készülő filmre. :lol:
ZIDANE

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. szeptember 27., péntek 8:16

Realista24 írta: Jól van, lehet, hogy neki ilyen bőgős a gólöröme. Oszt akkó mi va? :mrgreen:
Olyan rég rúgott már gólt, hogy simán megtörténhet, hogy ezt gyakorolta egész nyáron :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 27., péntek 8:14

Jól van, lehet, hogy neki ilyen bőgős a gólöröme. Oszt akkó mi va? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. szeptember 27., péntek 8:10

RealMadridFanatic írta: Szerintem ennyire azért nem gáz, egy kölyök megkönnyezi az első gólját a világ legnagyobb klubjában.
Tavaly is rúgott már gólt a ligában és a kupában is. Szóval jár a keksz Rodrygonak, hogy nem könnyezte meg a gólját :mrgreen:
Berti írta:
De ha mittudomén meghalt volna valaki előtte vagy debut meccse lett volna akkor megértem. DE így, hogy szarul játszik eddig minden meccsen, az adott meccsen is minden labdát elszórt szinte és rúg egy megpattant gólt én nem értem miért kellett elsírja magát. :kivagyhe:
Vagy ezt is megmondták neki a kurvajó marketingesei, hogy lépje ezt majd meg, mert jól mutat majd. :lol:
Mindegy, nem kell ezt túlfújni. Ha nem beszélnétek róla én már rég elfelejtem.

Szerencsétlenkedjen össze minden meccsen (csereként beállva) egy ilyen gólt aztán felőlem végigbőgheti a maradék 15 percet a pályán.
én se csípem Vinit, de nem kell túltolni. az gól lett volna ha nem ér bele spiccel a másik akkor is :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. szeptember 27., péntek 8:10

RealMadridFanatic írta: Szerintem ennyire azért nem gáz, egy kölyök megkönnyezi az első gólját a világ legnagyobb klubjában. Kérdés mennyire volt őszinte a gesztus, de nem tűnt nagyon mesterkéltnek.
Már rúgott gólt nálunk. :hmmm:

De ha mittudomén meghalt volna valaki előtte vagy debut meccse lett volna akkor megértem. DE így, hogy szarul játszik eddig minden meccsen, az adott meccsen is minden labdát elszórt szinte és rúg egy megpattant gólt én nem értem miért kellett elsírja magát. :kivagyhe:
Vagy ezt is megmondták neki a kurvajó marketingesei, hogy lépje ezt majd meg, mert jól mutat majd. :lol:
Mindegy, nem kell ezt túlfújni. Ha nem beszélnétek róla én már rég elfelejtem.

Szerencsétlenkedjen össze minden meccsen (csereként beállva) egy ilyen gólt aztán felőlem végigbőgheti a maradék 15 percet a pályán.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Berti 2019. szeptember 27., péntek 8:11-kor.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. szeptember 27., péntek 7:55

Torquemada írta: (Utána meg odaadnám a mezt is valakinek... :mrgreen: )
És ezzel válnál teljesen pucérrá. :mrgreen:

Szerintem ennyire azért nem gáz, egy kölyök megkönnyezi az első gólját a világ legnagyobb klubjában. Kérdés mennyire volt őszinte a gesztus, de nem tűnt nagyon mesterkéltnek.

Rodrygo meg elsőre is tehetségesebbnek tűnt, mint Vinicius. Máshogy ér labdához, sokkal kifinomultabb, ösztönösebb, nem érzem benne azt az erőltetettséget, mint a másik brazilnál. Ez nem feltétlen jelenti, hogy jobb, hasznosabb játékos lesz, de az alapja jobb szerintem. Kevesebb hiányosságot kellene nála pótolni. A legnagyobb kérdések persze majd fejben dőlnek el.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. szeptember 27., péntek 7:47

Off: Azt azért tegyük hozzá a Vini témához, hogy ha egyszer mondjuk én szerezhetnék fontos gólt a Real Madrid színeiben, nemcsak zokognék, de még félpucéron beugranék a közönség közé is. (Utána meg odaadnám a mezt is valakinek... :mrgreen: )
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 27., péntek 6:29

dzsi91 írta:
realbeckham írta: Külön tetszett, hogy goloromnel nem sirta el magát :mrgreen:

Az degáz volt tejóisten :lol:
Botrány.... :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég