Thibaut Courtois - 1

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. szeptember 27., péntek 17:06

Az nem lehet, hogy ő ilyen személyiség? Lehet belül szétba***a az ideg, de kifelé nem mutat belőle semmit? Nem attól lesz jó kapus, mert kap egy gólt, aztán meg idegből kibombázza a labdát. Ez csak egy plusz dolog, amit fel lehet ellene hozni. Nem ez a baj vele, hanem, hogy nem hoz annyi extrát, mint amennyit tudnia kéne.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 27., péntek 15:17

RaúlCF írta: idén is már fogott nekünk pontokat és akkor is le lett szarozva. igazából én nem szeretem Tbot de ugyanígy közönbös voltam Navas-al is. nekem Casillas volt a kapus. ezek közül bánom is én melyik véd egyik se érdekel. a szardobálás már jobban zavaró akármit csinál. felőlem az év végén el is mehet. de maradhat is mert nem rossz kapus. ellenben ha cserélni akarjuk jelenleg nincs igazán választék nagy névből, külsős fiatalra meg nem fogunk alapozni, Lunin meg nem is játszik sehol se.
Erősen deficites, és még jó, hogy fogott már néhány lövést :lol: ez a dolga.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. szeptember 27., péntek 15:15

Jim írta: így van
nekem úgy néz ki Courtois csak azért van itt, mert Madridban szeretne élni a családdal
maga a csapat, az eredmény egyáltalán nem érdekli
így nehéz lesz jól teljesíteni :hmmm:
nincs ezzel baj, csak üljön a padon inkább aztán azért is ugyanannyi pénzt kap majd, mintha a kapuban pislákolna, cserébe kevesebb ideggyomrot eszik meg a jónép is.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. szeptember 27., péntek 14:46

így van
nekem úgy néz ki Courtois csak azért van itt, mert Madridban szeretne élni a családdal
maga a csapat, az eredmény egyáltalán nem érdekli
így nehéz lesz jól teljesíteni :hmmm:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 27., péntek 14:37

Realista24 írta:
RaúlCF írta: teljesen mindegy Tbo lehoz meccset hogy nincs kapuralövés akkor király a védelem ugyanez Areola fúúú mekkorát játszott, sokkal jobb, hogy dominált mindent. vicc a kettős mérce. amíg itt lesz utálni fogják mert leváltotta szent Navast aki úgyanúgy kapja a gólokat csak valamiért őt divatos szeretni a saját csapatunk emberét meg nem. ez van. majd talán a kövi kapust szeretni fogják.
Ez is pont olyan sarkítás, mint amiről írsz.

A magam példáját tudom felhozni. Nagyon örültem neki, hogy jött, mert jobb kapusnak tartottam mint Navast. Majd az idő múlásával kiderült - egyelőre - hogy semmilyen szinten nem jelent előrelépést, sőt, inkább visszalépés. Gyomoridegem van, nincs közte és a játékosok között kommunikáció. Hétvégén a saját szememmel láttam, nagyjából testközelből, hogy mennyire nem értik meg egymást.

Navasszal ez megvolt és Areolával is megvolt az első pillanattól kezdve. A belgával továbbra sincs különösebb bajom, csak végre kezdjen el pontokat nyerni a csapatnak, ahogy azt tette Navas régebben.
Ennyi a lényeg.
ZIDANE

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. szeptember 27., péntek 14:15

Kerlon írta: Mindenki hibázik. Thibaut meg hibázik, meg bizonytalan, meg unott. A legkisebb mértékben sem látszik rajta, hogy ő tényleg itt akart játszani és minden vágya ez volt. Areola meg beállt, élvezte, hogy repkedhetett a beadásokra, tükröződött róla, hogy jól érzi magát és éli a játékot, aztán megvett mindenkit kilóra. Pedig védenie nem is kellett.

Lehet nem kellett volna engedni Bale-lel golfozni menni. :mrgreen:
+111111
én nem hiszem el, h ezt nem képes látni a például 3al lentebb kiakadó kollega. vagy nem nézi a meccset vagy nem érdekli, de létezhetetlen, h ezt ne vegye észre valaki.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. szeptember 27., péntek 14:11

idén is már fogott nekünk pontokat és akkor is le lett szarozva. igazából én nem szeretem Tbot de ugyanígy közönbös voltam Navas-al is. nekem Casillas volt a kapus. ezek közül bánom is én melyik véd egyik se érdekel. a szardobálás már jobban zavaró akármit csinál. felőlem az év végén el is mehet. de maradhat is mert nem rossz kapus. ellenben ha cserélni akarjuk jelenleg nincs igazán választék nagy névből, külsős fiatalra meg nem fogunk alapozni, Lunin meg nem is játszik sehol se.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 27., péntek 14:03

RaúlCF írta: teljesen mindegy Tbo lehoz meccset hogy nincs kapuralövés akkor király a védelem ugyanez Areola fúúú mekkorát játszott, sokkal jobb, hogy dominált mindent. vicc a kettős mérce. amíg itt lesz utálni fogják mert leváltotta szent Navast aki úgyanúgy kapja a gólokat csak valamiért őt divatos szeretni a saját csapatunk emberét meg nem. ez van. majd talán a kövi kapust szeretni fogják.
Ez is pont olyan sarkítás, mint amiről írsz.

A magam példáját tudom felhozni. Nagyon örültem neki, hogy jött, mert jobb kapusnak tartottam mint Navast. Majd az idő múlásával kiderült - egyelőre - hogy semmilyen szinten nem jelent előrelépést, sőt, inkább visszalépés. Gyomoridegem van, nincs közte és a játékosok között kommunikáció. Hétvégén a saját szememmel láttam, nagyjából testközelből, hogy mennyire nem értik meg egymást.

Navasszal ez megvolt és Areolával is megvolt az első pillanattól kezdve. A belgával továbbra sincs különösebb bajom, csak végre kezdjen el pontokat nyerni a csapatnak, ahogy azt tette Navas régebben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 27., péntek 14:01

Mindenki hibázik. Thibaut meg hibázik, meg bizonytalan, meg unott. A legkisebb mértékben sem látszik rajta, hogy ő tényleg itt akart játszani és minden vágya ez volt. Areola meg beállt, élvezte, hogy repkedhetett a beadásokra, tükröződött róla, hogy jól érzi magát és éli a játékot, aztán megvett mindenkit kilóra. Pedig védenie nem is kellett.

Lehet nem kellett volna engedni Bale-lel golfozni menni. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. szeptember 27., péntek 14:00

teljesen mindegy Tbo lehoz meccset hogy nincs kapuralövés akkor király a védelem ugyanez Areola fúúú mekkorát játszott, sokkal jobb, hogy dominált mindent. vicc a kettős mérce. amíg itt lesz utálni fogják mert leváltotta szent Navast aki úgyanúgy kapja a gólokat csak valamiért őt divatos szeretni a saját csapatunk emberét meg nem. ez van. majd talán a kövi kapust szeretni fogják.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 27., péntek 13:54

kiserik írta:
Realista24 írta: https://videos.marca.com/v/0_kxn4y7ii-p ... =0&count=0
Bár ezeket a gólokat most kapta Navas, de vélemények?
Most komoly? Hozott 1 rosszabb meccset, ami mondjuk Tbonál az alap, és akkor ezzel akarják mosdatni a belgát? Az első után látszik, hogy majd fel robban a dühtől, hibázott, mint minden ember, a mi első számúnk meg csak lógatja az orrát folyton, meg széttárja a karjait. Ezért is volt felüdülés Areola. Kommunikált a többiekkel, irányított, mozgott, uralta a kaput. Ez a tutyi-mutyi meg csak bambáskodik folyton.
Nem Tibot mosdatják, csak megmutatják, hogy más is hibázik. Legalábbis én így értelmezem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. szeptember 27., péntek 13:50

Realista24 írta: https://videos.marca.com/v/0_kxn4y7ii-p ... =0&count=0
Bár ezeket a gólokat most kapta Navas, de vélemények?
Szinte mindegy is milyen golokat kap Navas, vagy mas kapus, a vege ugyis az lesz, hogy buta belga.
___Samy___ írta: Az egyik egy évet ült a kispadon, a másik meg folyamat kezdő. Nem mindegy.
Azert ez igy nem teljesen igaz, tavasszal Zidane alatt 70%-ban o jatszott.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 27., péntek 13:48

Jo volt Areola, de egy meccsbol ahol az ellenfel kapura sem rugott meg nem kell feltetlenul kovetkeztetni.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. szeptember 27., péntek 13:14

dannen írta:
Realista24 írta: https://videos.marca.com/v/0_kxn4y7ii-p ... =0&count=0
Bár ezeket a gólokat most kapta Navas, de vélemények?

hat ha az elsot tibo kapja, akkor mar a halal faszara lenne kuldve itt. :lol: az ido mindent megszepit.
hát hiába röhögsz, meg cinikuskodsz, ez a nagy mamlasz heti rendszerességgel kapja a védhető gólokat. felüdülés volt végre kapust látni a kapunkban legutóbb
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. szeptember 27., péntek 13:06

Az egyik egy évet ült a kispadon, a másik meg folyamat kezdő. Nem mindegy.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 27., péntek 12:53

Realista24 írta: https://videos.marca.com/v/0_kxn4y7ii-p ... =0&count=0
Bár ezeket a gólokat most kapta Navas, de vélemények?
Most komoly? Hozott 1 rosszabb meccset, ami mondjuk Tbonál az alap, és akkor ezzel akarják mosdatni a belgát? Az első után látszik, hogy majd fel robban a dühtől, hibázott, mint minden ember, a mi első számúnk meg csak lógatja az orrát folyton, meg széttárja a karjait. Ezért is volt felüdülés Areola. Kommunikált a többiekkel, irányított, mozgott, uralta a kaput. Ez a tutyi-mutyi meg csak bambáskodik folyton.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 27., péntek 12:11

Realista24 írta: https://videos.marca.com/v/0_kxn4y7ii-p ... =0&count=0
Bár ezeket a gólokat most kapta Navas, de vélemények?
Az elsőbe szarul paskolt bele ez fix, a másodikat szerintem mindenki benyeli.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. szeptember 27., péntek 11:58

Egyezzünk meg abban, hogy Areola jobb mindkettőnél. :mrgreen:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. szeptember 27., péntek 11:55

meg lesz magyarázva

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 27., péntek 11:38

https://videos.marca.com/v/0_kxn4y7ii-p ... =0&count=0
Bár ezeket a gólokat most kapta Navas, de vélemények?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég